dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Stabłowice

94 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

94 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

1 900 zł37 m² 51,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia duża kawalerka z balkonem przy ul Głównej. Mieszkanie o powierzchni 37,2m2: oddzielna kuchnia (lodówka, kuchenka, piekarnik, mikrofala) pokój z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie na osiedlu Słoneczne Stabłowice, usytuowanym wśród zieleni tuż nad brzegiem Bystrzycy. Opłaty: 3500 zł (w cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym) + zaliczka na czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

1 450 000 zł180 m² 8 060,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Na sprzedaż luksusowy dom z kawalerką przy ul. Góreckiej we Wrocławiu. Piękny ogród oraz taras! rozkład pomieszczeń 179m2 w tym (dom kawalerka) dom: 149,4 m2: dół domu: sypialnia: 22,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

999 000 zł75 m² 13 293 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie Z ogrodem przy lesie I rzece Opiekun oferty: tel. Licencja pfrn 28332 Spacer wirtualny: otoczenie: mieszkanie znajduje się na kameralnym osiedlu 3 i 4 piętrowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

1 450 000 zł211 m² 6 872,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż przytulny dom z niezależną kawalerką. *prowizję pośrednictwa pokrywa właściciel* Dom w zabudowie bliźniaczej wraz z wolnostojącą kawalerką przeszedł kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Stabłowice,Wrocław

989 000 zł154 m² 6 422,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:256 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej na zielonych Marszowicach Wrocławia (stan deweloperski, możliwość braku podatku pcc) Inwestycja zlokalizowana jest we Wrocławiu, osiedle Marszowice, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

1 450 000 zł179 m² 8 100,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Unikatowa oferta. Dwa domy w cenie jednego. Jeden duży, przestronny i drugi mały domek z wyjściem na piękny ogród. Do sprzedania urocza nieruchomość z oddzielnym domkiem/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

1 450 000 zł180 m² 8 060,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:594 m²

Piękny, luksusowy i funkcjonalny dom na Góreckiej we Wrocławiu zaprojektowyany w stylu Glamour. Dom oprócz wyremontowanego wnętrza posiada całkiem nową elewację oraz dach. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

524 000 zł53 m² 9 944,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Promocja 25 000 zł dla Klienta gotówkowego. Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie, o powierzchni 52,69 m2, znajdujące się na wrocławskim osiedlu Stabłowice. Mieszkanie Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wełniana

Stabłowice,Wrocław

1 260 000 zł126 m² 9 981,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Wełniana K2 home - Nowa inwestycja zaprojektowana została jako kompleks poprzez połączenie ze sobą budynków dwukondygnacyjnych. Lokale mieszkalne mają przydzielone miejsca parkingowe, które są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Wełniana

Stabłowice,Wrocław

880 000 zł84 m² 10 476,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wełniana

Stabłowice,Wrocław

488 000 zł53 m² 9 190,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,10 m2 Główne atuty: - osobna jasna kuchnia z meblami w zabudowie, w pełni wyposażona w sprzęt agd - mieszkanie świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

600 000 zł46 m² 13 126 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Jasne mieszkanie Z tarasem I ogrodem przy lesie I rzecze Opiekun oferty: tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest w zachodniej części Wrocławia. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

515 000 zł54 m² 9 449,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie znajduje się na osiedlu Stabłowice, na 5 piętrze, wszystkie okna wychodzą na staw i obszar zadrzewiony. Bardzo blisko znajduje się przystanek autobusowy, szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Lux na Stabłowicach balkon/klima/parking/komórka Oferujemy na sprzedaż bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie na Stabłowicach o łącznej powierzchni 61 m2 dodatkowo balkon o powierzchni 2,75m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

515 000 zł54 m² 9 449,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń i umów się na prezentację jeszcze dziś. Z przyjemnością prezentuję mieszkanie o powierzchni 54,5 m2 zlokalizowane we Wrocławiu na Stabłowicach. Mieści się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hodowicka

Stabłowice,Wrocław

852 000 zł69 m² 12 347,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie na Stabłowicach! Mieszkanie w zabudowie szeregowej z przynależnym ogródkiem. Idealne dla rodziny z dziećmi, dookoła dużo zieleni, trasy rowerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

590 000 zł46 m² 12 907,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nieruchomość znajduje się na parterze w 3 piętrowym bloku z windą, na zamkniętym osiedlu Słoneczne Stabłowice. Powierzchnia mieszkania to 45.71m2 + 20m2 tarasu i 20m2 ogródka!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam Mam do wynajęcia mieszkanie 68m2 (3pokoje: salon z aneksem kuchennym + 2 sypialnie) wraz z ogródkiem 70m2 i tarasem 8m2. Mieszkanie jest położone w bardzo cichej dzielnicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

489 000 zł45 m² 10 866,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w cenionej, spokojnej lokalizacji o powierzchni 45 m2 blisko ul. Głównej (dzielnica - Stabłowice we Wrocławiu ) Miejsce parkinkowe Zalety mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

515 000 zł54 m² 9 449,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,50m2 na Wrocławskich Stabłowicach. Widok z wszystkich okien wychodzi na staw i obszar zadrzewiony. Bardzo blisko znajduje się przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

570 000 zł44 m² 12 855 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, o powierzchni 44,34 m2, znajduje się na drugim piętrze z windą, w spokojnej okolicy, na Stabłowicach. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

1 849 999 zł201 m² 9 203,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:591 m²

Niezwykle elegancki, bardzo zadbany dom wolnostojący Z ogrodem po kapitalnym remoncie. Gotowy do zamieszkania. "Kostka" z lat osiemdziesiątych po gruntownym i bardzo dokładnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

479 000 zł560 m² 855,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam bezpośrednio działkę budowlaną z pnb i rozpoczętą budową na Stabłowicach w cichym otoczeniu. Teren oczyszczony z roślinności i wszelkich zabudowań. Bliska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stabłowicka

Stabłowice,Wrocław

435 000 zł37 m² 11 756,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo! gotowe do wprowadzenia piękne położenie! Gorąco polecam mieszkanie dwu pokojowe położone we Wrocławiu na Stabłowicach. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

799 000 zł64 m² 12 492,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne mieszkanie z tarasem wśród zieleni na Wrocławskich Stabłowicach Osiedle Słoneczne Stabłowice cenionego wrocławskiego dewelopera Archicomu 63,96 m2 , salon z aneksem plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

1 149 500 zł117 m² 9 833,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Wyjątkowy dom wolnostojący na cichych I spokojnych stabłowicach inwestycja W trakcie budowy. Podana cena dotyczy doprowadzenia budynku do stanu deweloperskiego. Dom jednorodzinny z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stabłowice,Wrocław

350 000 zł80 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:421 m²

Polecam do sprzedaży połowę bliźniaka o powierzchni całkowitej 80m 2 i użytkowej 66m 2 , w spokojnej lokalizacji Wrocławia, w Leśnicy. Dom składa się z dwóch poziomów - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

429 900 zł36 m² 11 941,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż zadbane i wykończone mieszkanie na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, 5 min piechotą od stacji pkp Pracze Odrzańskie -> 15 min do centrum! Na terenie osiedla znajdują się place.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

889 000 zł68 m² 13 035,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Cztery pokoje W zabudowie szeregowej / nowe budownictwo / ogród 93 M2 / dla rodziny / parter / dużo zieleni Nieruchomość położona na parterze w budynku 1 piętrowym z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

593 000 zł60 m² 9 866,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

0% prowizji-ul.KOKOSOWA Piękne i przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,10 m2 plus balkon - 2,75 m2. Mieszkanie położone na trzecim piętrze- budynek z windą. Widok na zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

460 000 zł44 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Hit Stabłowice ul. Kokosowa Park Zieleń Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 44 m2 znajdujące się na parterze w bloku z 2013 r. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym -balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kosmonautów

Stabłowice,Wrocław

510 000 zł507 m² 1 005,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka wśród zieleni Z pozwoleniem na budowę! Do sprzedania działka położona we Wrocławiu na osiedlu Stabłowice z pozwoleniem na budowę domu jednorodzinnego w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

678 999 zł60 m² 11 388,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lux Premium Stabłowice duży balkon las zieleń Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie trzypokojowe z dużym tarasem o powierzchni prawie 60 m2 z miejscem parkingowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

429 000 zł36 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zadbane i wykończone mieszkanie na zamkniętym i monitorowanym osiedlu, 5 min piechotą od stacji pkp Pracze Odrzańskie -> 15 min do centrum! Na terenie osiedla znajdują się place zabaw, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

472 000 zł51 m² 9 291 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Duże 2 pokoje Z osobną kuchnią I balkonem budynek Z 2009 r., BEZ BARIER ARCHITEKTONICZNYCH MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA NATYCHMIASTOWY TERMIN PRZEKAZANIA DUŻO MIEJSC DO PARKOWANIA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Stabłowice,Wrocław

555 000 zł58 m² 9 623,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, 3 pokojowe mieszkanie, którego okna wychodzą na 3 strony świata. Mieszkanie wykończone pod klucz. W skład mieszkania wchodzą: - pokój (12,5m2) - pokój (12,5m2) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wąsowicza

Stabłowice,Wrocław

839 000 zł74 m² 11 338 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Uwaga! proponowana cena obowiązuje do 15 lipca! Zamieszkaj w spokojnej enklawie Wrocławia na Osiedlu Malowniczym w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Mokrzańskiego! Opiekun oferty: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kokosowa

Stabłowice,Wrocław

459 999 zł47 m² 10 594,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10m2. Nieruchomość składa się z: - salonu z aneksem kuchennym (27,45m2) - pokoju 1 (8m2) - pokoju 2 (7,26m2) - łazienki (4,25m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łomnicka

Stabłowice,Wrocław

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Porządnie wykończone, kompletne mieszkanie gotowe do wynajmu z klimatyzacją w zielonej i spokojnej okolicy! Otoczenie nieruchomości: nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lubomierska

Stabłowice,Wrocław

545 000 zł48 m² 11 354,20 zł/m²