dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Stare Miasto

1 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 152 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

5 300 zł39 m² 134,48 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość najmu krótkoterminowego prestiżowy adres obok ostrowa tumskiego W okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Katedralny

Stare Miasto,Wrocław

630 000 zł54 m² 11 667 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Polecam serdecznie! mieszkanie na ostrowie tumskim! Opiekun oferty: telefon Przestronne, dwupokojowe mieszkanie z antresolą i garderobą, usytuowane na poddaszu kamienicy, położonej w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

4 690 zł38 m² 122,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 088 000 zł116 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament w Standardzie Premium z Widokiem na Odrę Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

71 zł/m²209 m² 14 910 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 209 m2 przy ul. Świętego Antoniego w Pasażu Pokoyhof. Otoczenie nieruchomości: budynek położony jest w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

848 000 zł50 m² 16 960 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w Standardzie Premium Prestiżowa Lokalizacja w Centrum Wrocławia 10 minut Spacerem do Rynku Sąsiedztwo Restauracji, terenów Zielonych i Zabytków Wrocławia Szlachetne Materiały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skargi

Stare Miasto,Wrocław

590 000 zł49 m² 12 040,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

English version below Szanowni Państwo, pragnę zaprezentować mieszkanie znajdujące się w centrum miasta na ul. Piotra Skargi. Mieszkanie jest dwupokojowe ( salon i sypialnia) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

584 999 zł32 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul szewska rnb! Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Stare Miasto,Wrocław

69 zł/m²279 m² 19 285 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem: biuro 279,49 m - Stare Miasto, wrocław Świetna lokalizacja w centrum, w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie. Układ lokalu: - 5 pokoi biurowych (27 m , 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 237 600 zł57 m² 21 800,20 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 52,07m2 z balkonem o pow. 12,42m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł34 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław pl. Legionów 3 2 pokojowe mieszkanie na wynajem 34,4 m2 klimatyzacja/balkon/piwnica Zobacz koniecznie wirtualny spacer i do mnie. Do wynajęcia mieszkanie w genialnej lokalizacji. Wrocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

418 999 zł27 m² 15 501,30 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Super Kawalerka Pl.Legionów/po generalnym remoncie/Perełka! DOSKONAŁA LOKALIZACJA, IDEALNY CIĄG KOMUNIKACYJNY - SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH Bardzo atrakcyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Stare Miasto,Wrocław

50,53 zł/m²218 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia przestrzeń biurowa (całe piętro) o powierzchni 218,68 M2. Powierzchnia dostępna od 1 stycznia 2025 r Wszystkie ściany możliwe do usunięcia bądź do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

3 700 zł37 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy rzece bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze restauracje i kawiarnie we wrocławiu dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 350 zł25 m² 94 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 1 pokój | 25 m2 | od zaraz | 2350 zł + 470 zł ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł36 m² 61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie na Starym Mieście blisko Rynku w budynku z 2004r. z windą. W skład lokalu wchodzi salon z aneksem kuchennym (ok. 23m2) z wyjściem na spory balkon, mała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

980 350 zł45 m² 21 800,10 zł/m²

 

Piętro:6/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 46,97m2 z balkonem o pow. 4,19m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

749 000 zł45 m² 16 763,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane przy ul. Tęczowej we Wrocławiu. Inwestycja znajduje się na osiedlu Lokum Victoria z 2018 roku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

817 095 zł45 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o pow. 44,65m2 z dużym balkonem o pow. 10,98m2 z niesamowitym widokiem na miasto w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

983 060 zł38 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Twoje miejsce w centrum Wrocławia! Proponuję Państwu prestiżową inwestycję, która wyróżnia się znakomitą lokalizacją (plac Dominikański), a także wysokim standardem i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł34 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście Oferujemy do wynajmu mieszkanie 2-pokojowe, położone na Starym Mieście we Wrocławiu. Mieszkanie dostępne od grudnia , znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Uniwersytecka

Stare Miasto,Wrocław

612 893 zł38 m² 15 940 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Lokalizacja: oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta! Doskonała lokalizacja pod inwestycje - naprzeciwko Uniwersytet Wrocławski! Dodatkowo w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 350 000 zł109 m² 12 385 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wrocław Stare Miasto, starówka, okolice Rynku. Super oferta jako inwestycja pod wynajem krótko- lub długoterminowy. Do sprzedaży luksusowa nieruchomość typu hotelowego, składająca się z pięciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english please swipe down or call us to discuss the details. 2 pokoje | 39 m2 | od zaraz | 3200 + 650 ( czynsz + opłaty dodatkowe ) Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku, angielsku, ukraińsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

610 000 zł29 m² 21 381 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Piękna kawalerka przy rzece, centrum, angel City Opiekun oferty: tel. *** oferta wyłącznie w biurze sdp *** Kawalerka w luksusowej inwestycji Angel City w Centrum Miasta. Idealny produkt dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

4 250 zł56 m² 75,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od zaraz 5 min od Centrum / Ми говоримо Українською we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł36 m² 61 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

71 zł/m²180 m² 12 841 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni ok. 180 m2 przy ul. Świętego Antoniego w Pasażu Pokoyhof. Otoczenie nieruchomości: budynek położony jest w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

4 000 zł42 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jest nowoczesne, luksusowe dwupokojowe mieszkanie z balkonem na ul. Jana Pawła II. Mieszkanie zostało gustownie i nowocześnie zaprojektowane, jest nowe, blok wybudowany w 2022.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 005 262 zł57 m² 17 692,10 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 56,82m2 loggią o pow. 12,48m2 z niesamowitym widokiem na Odrę w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

829 000 zł40 m² 20 829,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w najlepszej lokalizacji we Wrocławiu, w apartamentowcu przy ul. Braniborskiej! Mieszkanie bez podatku pcc! Taras na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

52 zł/m²279 m² 14 508 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Do wynajęcia niezależny moduł biurowy położony na 3 piętrze, reprezentacyjnego, kameralnego biurowca klasy A. Nieruchomość w wysokim standardzie- granit, beton, stal, klimatyzacja. Moduł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 250 000 zł85 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

WE speak english, | gotowiec inwestycyjny | centrum | nowy budynek | super pod wynajem | 3 niezależne jednostki mieszkalne | 6,5% roi | opis budynku Nowy budynek z 2023 roku jest częścią popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

552 600 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Oferujemy przestronne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37,23 metrów kwadratowych zlokalizowane przy ul. Tęczowej w budynku z 2008 roku. Wysoki standard wykończenia! To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

124,61 zł/m²77 m² 9 630 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro do wynajęcia w centrum Wrocławia - ul. Szewska 8 Lokalizacja: adres : Wrocław, ul. Szewska 8 Bliskość : Tuż przy wrocławskim rynku, idealne dla startupów i firm it.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

1 199 000 zł48 m² 24 824 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Luksusowy apartament w sercu Wrocławia w prestiżowej kamienicy. Wyjątkowy apartament o powierzchni 48,30 m2, położony w najbardziej prestiżowej części Wrocławia - przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

734 900 zł45 m² 16 448,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

118,53 zł/m²72 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem nowoczesnej powierzchni biurowej w centrum Wrocławia - ul. Szewska 8 Lokalizacja i powierzchnia: adres : Wrocław, ul. Szewska 8, tuż przy wrocławskim rynku Powierzchnia : 71,71.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

75 zł/m²686 m² 51 437 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty Tel.: Polecam na do wynajęcia lokal oferujący przestrzeń coworkingową przy ulicy Szewskiej na Starym Mieście. Cała przestrzeń ma powierzchnie 685,83 m2. Jest możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Kępa Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 203 420 zł74 m² 16 175 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun oferty: tel. Czteropokojowe mieszkanie w jednej z najciekawszych inwestycji we Wrocławiu - River Point. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym - pokój 1 - pokój 2 - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

566 000 zł37 m² 15 443,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym.