dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Stare Miasto

1 152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 152 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Braniborska

Stare Miasto,Wrocław

727 927 zł62 m² 11 794 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania w mieście, ale w spokojnej okolicy i z wygodnym układem? Ta oferta to dobry wybór dla pary, rodziny. Zadzwoń: również po 18:00) Mówię płynnie po angielsku I m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe w nowszym budownictwie z 2017 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na zamkniętym osiedlu na Starym Mieście. Składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sadowa

Stare Miasto,Wrocław

729 000 zł56 m² 12 907,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

AM Gotowiec inwestycyjny! Masz dziecko które studiuje? To mieszkanie dla Ciebie! Kupujesz, dziecko ma jeden pokój, 3 pozostałe wynajmujesz i mieszkanie się zwraca!3-pokojowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

1 750 zł38 m² 45,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: stare Miasto/ ul. Długa Metraż: 38,17 m2 mkw Kuchnia:aneks Piętro: 1 * liczba pokoi :2 Informacje dodatkowe: mieszkanie dostępne od 1 maja. Do mieszkania przynależy piwnica. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stare miasto | bulwar staromiejski Nowoczesny design | Serce miasta | Widok na patio | 2 balkony | Ochrona 24h To wyjątkowa oferta dla osób ceniących prestiżową lokalizację połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

848 600 zł90 m² 9 445,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł33 m² 17 657,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera Brak Prowizji Brak Podatku pcc Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,79 m , położone na 5. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

710 000 zł58 m² 12 211,90 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Lokal mieszkalny usytuowany na parterze budynku mieszkalnego, wielorodzinnego, pięciokondygnacyjnego. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, w.C. i przedpokoju. Powierzchnia lokalu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

740 000 zł49 m² 15 089,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

NA sprzedaż dwustronne mieszkanie W ścisłym centrum kwiatkowskasuper Świetne miejsce obok centrum Handlowe Renoma, opera, w pobliżu pełna infrastruktura, sklepy, punkty usługowe, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²420 m² 23 081 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 419,65 m2, w samym centrum Wrocławia! Polecany lokal o powierzchni 419,65 m2 znajduje się na drugim piętrze pięknie odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

94,44 zł/m²90 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia reprezentacyjny lokal biurowy o wysokim standardzie wykończenia. Lokal położony na parterze nowoczesnego budynku w centralnej części miasta. Wejście bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

494 991 zł33 m² 14 913,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul szewska rnb! Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Polecam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Romana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowy Targ

Stare Miasto,Wrocław

720 000 zł43 m² 16 763,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szukasz mieszkania, które łączy prestiż historycznego centrum z kojącą bliskością nadodrzańskich bulwarów? Poznaj ofertę, która pojawia się na rynku niezwykle rzadko. Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Stare Miasto,Wrocław

1 295 000 zł63 m² 20 571,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wyjątkowy 2-pokojowy, prestiżowy apartament o powierzchni 62,95 m , zlokalizowany w nowoczesnym budynku przy kameralnej ulicy Zyndrama z Maszkowic, zaraz obok ulicy Księcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł34 m² 83,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,22 m , położone na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu przy ul. Tęczowej zaledwie dwa kilometra od ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

1 490 000 zł95 m² 15 684,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Dwupak inwestycyjny | 2 Niezależne Mieszkania | 94,48 m | Stare Miasto | Parking Zapraszamy do odkrycia wyjątkowego mieszkania na sprzedaż, usytuowanego w sercu Wrocławia, na ul. Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²147 m² 8 062 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 146,58 m2, w centrum Wrocławia! Lokal posiada w tym momencie trzy pomieszczenia - mały pokój z dostępem do wody, biuro (39,66 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie w centrum wrocławia/ balkon z widokiem na ogród/boczny widok na rzekę. Centrum Miasta/ Strefa Fitness w cenie czynszu/ Podziemny parking Oferujemy na wynajem komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

839 000 zł92 m² 9 119,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jest duże trzypokojowe i dwustronne 92 m2 mieszkanie w kamienicy blisko Rynku. W mieszkaniu wymienione są piony instalacji wodnej i kanalizacyjnej oraz okna na plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english scroll down Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w pełni umeblowanego, funkcjonalnego studio we Wrocławiu, usytuowanego w samym sercu Starego Miasta - przy Rynku! budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

579 202 zł33 m² 17 664 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kameralne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia | Ponadstandardowa wysokość | Nowa inwestycja z duszą Spodobała Ci się ta oferta? A może szukasz czegoś podobnego? Współpraca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

614 613 zł33 m² 18 743,90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ostatnie piętro w budynku z windą | Ponadstandardowa wysokość | Nowa inwestycja przy dworcu głównym Spodobała Ci się ta oferta? A może szukasz czegoś podobnego? Współpraca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

494 999 zł33 m² 14 932,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

910 000 zł53 m² 17 189,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

121,21 zł/m²66 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ciche miejsce w centrum miasta z licznymi kawiarniami i restauracjami na wyciągniecie ręki. Luksusowe apartamenty wykonane w nowoczesnej technologii, przemyślanej konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Stare Miasto,Wrocław

1 295 000 zł63 m² 20 571,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

320 000 zł17 m² 18 823,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 maja loftowy apartament w jednym z najbardziej rozpoznawalnych budynków we Wrocławiu położonym na terenie inwestycji Bulwar Staromiejski przy pl. Jana Pawła II. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 380 000 zł60 m² 22 885,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia bezpośrednio przy Rynku, z panoramicznym widokiem na zabytkowy Ratusz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana Pawła II

Stare Miasto,Wrocław

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy, luksusowy apartament Loft przy fosie zlokalizowany na prestiżowym Bulwarze Staromiejskim to propozycja dla osób ceniących najwyższy standard życia w samym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamienna

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w budynku z windą. Lokal umeblowany, gotowy do zamieszkania. Składa się z trzech pokoi, posiada balkon (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

1 399 000 zł77 m² 18 168,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wykończony apartament premium Z tarasem doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrze dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

3 100 zł45 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, ulokowane na I piętrze w bloku w samym centrum miasta, na płycie Rynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Włodkowica

Stare Miasto,Wrocław

955 000 zł80 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: numer licencji pfrn 28425 tel. Na sprzedaż klimatyczne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,65 m2 w kamienicy przy bulwarze nad Fosą Miejską. Otoczenie nieruchomości: ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

819 000 zł59 m² 13 976,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun Oferty tel. Funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie. Mieszkanie położone w ścisłym centrum Wrocławia. ekspozycja okien południe, północ, wschód otoczenie nieruchomości: rynek, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok. 47 m2. Oryginalne wykończenie w 100% komponuje się z historią i stylem kamienicy, w której lokal się znajduje. Zlokalizowane przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 446 000 zł249 m² 9 823,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 006 314 zł75 m² 13 417,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bema

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam nowe mieszkanie ok 35 mkw, sypialnia i pokój z aneksem kuchennym, w okolicach placu Bema przy Ostrowie Tumskim. Mieszkanie jest całkowicie wyposażone i wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

99,08 zł/m²109 m² 10 800 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-