dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Stare Miasto

1 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 151 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

849 000 zł50 m² 17 017,40 zł/m²

 

Piętro:5/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy w centrum Wrocławia widok na Odrę Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 49,89 m , położony na 5. piętrze w 18-piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

809 000 zł55 m² 14 618,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

5 300 zł61 m² 87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta skierowana wyłącznie dla Firm/osób prowadzących działalność gospodarczą. Do wynajęcia Luksusowy Apartament w samym Centrum - Inwestycja ovo. Apartament o pow. 61 mkw położony na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

530 000 zł28 m² 18 807,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka przy Rynku - Stare Miasto - centrum - Wrocław wyjście z podwórza bezpośrednio na wrocławski Rynek Na sprzedaż przedstawiam kawalerkę w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 349 000 zł79 m² 17 075,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Klimatyzowany wykończony apartament premium Z 2 tarasami doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrza budynków dostęp do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

548 490 zł32 m² 17 007,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi tarasami i dużymi oknami stylowe I eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

688 484 zł37 m² 18 749,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Przedstawiam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,72 m2, położone na 5 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 100 673 zł88 m² 12 579,10 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni około 87,50 m Usytuowane na 5 piętrze w nowo powstającym budynku wyposażonym w windę. Opis mieszkania: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

578 427 zł28 m² 20 754,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

731 215 zł77 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy W centrum wrocławia Biuro | Biurowiec | Wysokie pomieszczenia | Centrum | Blisko komunikacji miejskiej ***** rozkład pomieszczeń: lokal o powierzchni 76.97 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, Legionów

Stare Miasto,Wrocław

292 500 zł20 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż kawalerka w super lokalizacji, przy samym skrzyżowaniu Placu Legionów! Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju. Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

974 336 zł53 m² 18 356 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrody Staromiejskie to kompleks trzech budynków, z których jeden jest historyczną kamienicą w rewitalizacji, a dwa pozostałe to nowe budynki. Położone w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

865 000 zł53 m² 16 444,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Okazja! Po remoncie z pełnym wyposażeniem! Polecam apartament w prestiżowym budynku justin center we Wrocławiu, boczna ul. Oławskiej. Dojście do Rynku deptakiem - ulicą Oławską ( bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

375 000 zł26 m² 14 150,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 25 m , położona na wysokim parterze w niskim bloku z lat 60., Zlokalizowana zaledwie 5 minut spacerem od Rynku. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

548 490 zł32 m² 17 007,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja! Cena przed promocją 598 999,90 zł Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyłączny Opiekun oferty: licencja pfrn 30928 Przestronne mieszkanie w pięknej kamienicy w ścisłym centrum Wrocławia! Układ pomieszczeń: - pokój - Pokój - Mały pokój - Kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Barbary

Stare Miasto,Wrocław

1 750 zł27 m² 64,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 27 m w centrum Wrocławia - ul. św. Macieja Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na I piętrze, przy ul. św. Macieja, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grabarska

Stare Miasto,Wrocław

860 000 zł73 m² 11 780,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 73 m2 w okolicach Rynku. Nieruchomość składa się z: * przestronnego salonu w aneksem kuchennym * 2 sypialni * łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

989 999 zł63 m² 15 659,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Stylowy apartament w sercu miasta - Gotowy do wprowadzenia! Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 63,22 m , położony na 6. piętrze w siedmiopiętrowej, historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

462 098 zł26 m² 17 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Stare Miasto,Wrocław

599 999 zł28 m² 21 089,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Centrum- "angel City" | Studio | Ogródek! Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28 m2 znajdująca się na parterze w nowoczesnej i jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

528 197 zł27 m² 19 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł75 m² 10 653,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na zobaczenie lokalu mieszkalnego położonego we Wrocławiu przy ul. Podwale. Zarezerwuj mieszkanie i odbierz swój pakiet korzyści! Dla klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

670 824 zł32 m² 21 115 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 31 m | Ilość pokoi: 1 | Piętro: 2 | Cena: 670 823 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocławski rynek balkon media miejskie opis nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Wrocławia, a dokładniej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Stare Miasto,Wrocław

990 000 zł70 m² 14 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Po kapitalnym remoncie Powierzchnia: 70 m | Lokalizacja: blisko Dworca Głównego Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 70 m , zlokalizowane na 1. piętrze bloku w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

121,21 zł/m²66 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Polecam do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 66m2 przeznaczeniem usługowo-handlowym w prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Kotlarska

Stare Miasto,Wrocław

460 000 zł31 m² 14 891,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal o statusie lokalu niemieszkalnego, z przeznaczeniem na m.in. działalność biurową po remoncie w 2013r., w zabytkowej kamienicy pod Białym Niedźwiedziem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Robotnicza

Stare Miasto,Wrocław

835 000 zł58 m² 14 396,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m2 w centrum Wrocławia. Lokalizacja: mieszkanie usytuowane jest na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Rozkład pomieszczeń: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

676 000 zł52 m² 13 022,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,91 m , położone na 4 piętrze w 6-piętrowym budynku z 2009 r. na Starym Mieście ( ul. Tęczowa ). Układ salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

771 316 zł46 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:1/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednia - brak prowizji - brak pcc Mieszkanie dom Wrocław Stare Miasto Oglądaj inwestycje ze mną - umów tutaj tel Nowa inwestycja już dostępna do zakupu W ramach naszej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł46 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tęczowa, 2-pokojowe do wynajęcia od 1 lutego 2026r. Wrocław, ul. Tęczowa, 2-pokojowe do wynajęcia, na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Macieja

Stare Miasto,Wrocław

1 750 zł27 m² 64,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak