dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Stare Miasto

1 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 151 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Witolda

Stare Miasto,Wrocław

74,40 zł/m²202 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany na 10. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Księcia Witolda. Prestiżowa lokalizacja w samym sercu miasta, bezpośrednio nad Odrą, z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Przedmiejska

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,32 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt agd, gotowe do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania przestronną, luksusową kawalerkę z balkonem i komórką lokatorską na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

536 000 zł45 m² 11 911 zł/m²

 

Piętro:24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe i dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Wrocławia, w klimatycznej kamienicy z ok 1950 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielonogórska

Stare Miasto,Wrocław

579 000 zł31 m² 18 677,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Sprzedaż bez prowizji za pośrednictwo! Sprzedam mieszkanie 31 m kw. w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Stare Miasto - Szczepin. Nieruchomość usytuowana jest na 4 kondygnacji budynku (3 piętro),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 200 zł39 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Promocja przez pierwsze 3 miesiące rozliczeniowe! Dostępne od zaraz Świetna lokalizacja - 10 minut na Rynek Parking ze szlabanem Mieszkanie: - salon - sypialnia - łazienka z kabiną prysznicową -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świdnicka

Stare Miasto,Wrocław

790 000 zł75 m² 10 534,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie w centrum Wrocławia,w kamienicy na pierwszym piętrze przy ul. Podwale z widokiem na fosę. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania od zaraz: -obecnie 2 pokoje w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

1 298 000 zł89 m² 14 525,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Pokrótce: stare Miasto, ul. Tęczowa/ w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Staromiejskich/ wspaniałe osiedle Locum Viktoria/ 89,36 mkw/4 pokoje/ 2 balkony/ funkcjonalna przestrzeń/ miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł53 m² 15 072,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 Przedstawiam Państwu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, komórką lokatorską i miejscem postojowym, zlokalizowane w pobliżu wrocławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Opis apartamentu: na sprzedaż nowoczesny, w pełni umeblowany apartament o powierzchni 25 m , zlokalizowany w pobliżu Dworca Głównego we Wrocławiu. Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Więzienna

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: rynek/ ul.Więzienna Metraż: 65 m2, Piętro: 3 (winda) Dostępne: od zaraz Polecam na wynajem trzypokojowe mieszkanie w samym Rynku. Nieruchomość jest w pełni umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

129,10 zł/m²244 m² 31 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Witryna w pięknej, odnowionej kamienicy w samym sercu wrocławskiego rynku! Idealne miejsce na Biuro, usługi, handel! Chciałbym zaprosić Państwa na prezentację lokalu usytuowanego 100 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²55 m² 3 025 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro o powierzchni 55 m2 w samym centrum Wrocławia , dwa pomieszczenia z aneksem kuchennym oraz łazienką , lokal znajduje się w odrestaurowanej kamienicy na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2- pokojowe okolice ch Renoma Polecamy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 w dzielnicy Stare Miasto w okolicach ch Renoma. Opis Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

38,24 zł/m²51 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na Kępie Mieszczańskiej - do własnej adaptacji, tylko 700-m od Rynku (miejsce postojowe w garażu podziemnym) Prezentuję lokal użytkowy do wynajmu dla osób poszukujących ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

475 000 zł44 m² 10 795,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Trzypokojowe dwustronne mieszkanie tuż przy rynku - ul. Plac Nowy Targ Polecam na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone w samym centrum Wrocławia na dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

90,36 zł/m²332 m² 30 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy o pow. 332 m2 położony na dwóch kondygnacjach (parter i -1) w ścisłym centrum Wrocławia w reprezentacyjnym budynku Hotelu Mercure. Dzięki wzmożonemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

680 000 zł35 m² 19 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Apartament 1 - pokojowy, 900-m od Wrocławskiego Rynku, 700-m od Promenady Staromiejskiej nad rzeką Odrą, atrakcyjna okolica Parku Juliusza Słowackiego oraz Muzeum Panoramy Racławickiej. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

52,98 zł/m²37 m² 1 939 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynajęte/rented /aрендована Lokal użytkowy Stare Miasto - do własnej aranżacji (biurowiec, ochrona, winda) Prezentuję lokal użytkowy do wynajmu dla osób poszukujących ciekawej lokalizacji pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

120 zł/m²135 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o pow. 135 m2 położony na parterze w ścisłym centrum Wrocławia w reprezentacyjnym budynku Hotelu Mercure. Dzięki wzmożonemu ruchowi i topowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

69 zł/m²140 m² 9 660 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal użytkowy w samym centrum miasta - na Placu Dominikańskim (do własnej adaptacji) Prezentuję lokal użytkowy do wynajmu dla osób poszukujących ciekawej lokalizacji pod handel , usługi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

470 000 zł51 m² 9 215,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy na Kępie Mieszczańskiej - do własnej adaptacji tylko 700-m od Rynku (miejsce postojowe w garażu podziemnym) Prezentuję lokal mieszkalny przystosowany na cele użytkowe do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

445 000 zł50 m² 8 989,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe jednostronne mieszkanie tuż przy rynku - lokalizacja której nie trzeba reklamować! Polecam na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m2 położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

67 zł/m²337 m² 22 579 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Lokal użytkowy w samym centrum miasta - na Placu Dominikańskim (do własnej adaptacji) Prezentuję dwupoziomowy lokal użytkowy do wynajmu dla osób poszukujących ciekawej lokalizacji pod handel ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Wrocław

470 000 zł51 m² 9 215,69 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwu pokojowe mieszkanie na Kępie Mieszczańskiej tylko 700-m od Rynku przy ul. Władysława Jagiełły (miejsce postojowe w garażu podziemnym) Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierza Wielkiego

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajęte/rented /aрендована Mieszkanie 3 - pokoje, 150-m od "galerii Dominikańskiej" 900-m od Wrocławskiego Rynku, 700-m od Promenady Staromiejskiej nad rzeką Odrą, atrakcyjna okolica Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

548 800 zł36 m² 15 363,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 35.72 m2 o praktycznym układzie z wydzieloną kuchnią w samym centrum miasta. Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się przy ulicy Środkowej we Wrocławiu 40 m 2 pokoje Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój Parter Mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stwosza

Stare Miasto,Wrocław

53,11 zł/m²31 m² 1 640 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Twoje biuro w ścisłym centrum Wrocławia. Atrakcyjna cena. Doskonała lokalizacja, dostęp przez całą dobę. Lokal klimatyzowany. Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Grobli

Stare Miasto,Wrocław

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: stare Miasto - ul. Na Grobli Ilość pokoi: 2 Metraż: 40 m2 Kuchnia: osobna Piętro: 2/ 3 (winda) Informacje dodatkowe: dostępne od zaraz. Do wynajęcia rozkładowe, dwustronne 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w budynku z windą i garażem podziemnym. Budynek monitorowany i chroniony 24h/7 znajduje się przy ul. Tęczowej. W pobliżu wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielińskiego

Stare Miasto,Wrocław

439 000 zł37 m² 11 864,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, położone w centrum Wrocławia. Lokalizacja: wrocław Stare Miasto/ Wrocław Południe - ul. Zielińskiego - 1,9 km do Wrocławskiego Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

3 499 zł45 m² 77,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego 2 pokojowego apartamentu w samym sercu Wrocławia, usytuowanego na III piętrze pięknej, odrestaurowanej kamienicy. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gnieźnieńska

Stare Miasto,Wrocław

2 699 000 zł152 m² 17 774,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz Apartament z tarasem oraz duża Loggią W skład mieszkania.