dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Stare Miasto

1 151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 151 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

3 700 zł70 m² 52,86 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od już! Na wynajem luksusowy, dwupokojowy apartament z dwiema łazienkami oraz garderobą, usytuowany na VIII piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Dmowskiego, w samym sercu Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

538 770 zł26 m² 21 045,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Nieruchomość w Samym Sercu Wrocławia. Oferta bezpośrednio od dewelopera! Bez prowizji! Bez podatku pcc! Atuty: komunikacja miejska w zasięgu spaceru! Najbardziej pożądana lokalizacja we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

5 000 zł70 m² 71,46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie na wynajem - Locum Porto, ul. Długa, wrocław Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w wysokim standardzie, położone na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu Locum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Stare Miasto,Wrocław

999 000 zł74 m² 13 481,80 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dostępnych ponad 140 dostępnych mieszkań - Wrocław Stare Miasto Oferta deweloperska- bez prowizji, bez pcc Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami - 74,01m2. Na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy ostrowie tumskim bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Stare Miasto,Wrocław

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja przy rzece 10 minut spacerem do rynku sąsiedzctwo restauracji, terenów zielonych I rekreacyjnych Apartament w samym sercu miasta z widokiem na panoramę Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Robotnicza

Stare Miasto,Wrocław

248 888 zł15 m² 16 581,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 15m2 ( normalny status lokalu mieszkalnego ) w doskonałej lokalizacji z dojazdem do Rynku możliwym w 5 minut Wrocław-Stare Miasto- ul Robotnicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

PL / eng) link do filmu Pierwszy najem! Do wynajęcia nowe, bardzo nowoczesne i luksusowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowana na szóstym piętrze w budynku przy ul. Tęczowej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

15 000 zł145 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego apartamentu z widokiem na Rynek, usytuowanego w pięknej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Wrocławia. Luksusowy apartament znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

505 000 zł40 m² 12 625 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Agencja Nieruchomości home expert Lokal znajduje się w zasobach jednej z największych spółdzielni mieszkaniowych we Wrocławiu Cichy Kącik. Czynsz wynosi jedynie ok. 650 zł/miesiąc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 651 947 zł138 m² 11 970,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja przy jednej z głównych arterii Wrocławia: 2 minuty piechotą do centrum handlowego Magnolia Park, 10 minut tramwajem do Rynku. 2-poziomowe garaże, zielone oranżerie i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Litomska

Stare Miasto,Wrocław

920 000 zł65 m² 14 212,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania 3-pokojowe, funkcjonalnie wykończone mieszkanie przy ul. Litomskiej Doskonała lokalizacja, spokojna okolica, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, sklepy i punkty usługowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł45 m² 17 755,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na ulicy Szewskiej, w samym sercu wrocławskiej starówki, kryje się magiczny zakątek, w którym historia i nowoczesność splatają się w jedność mieszkanie pełne uroku, 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poniatowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 781 000 zł137 m² 13 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Powierzchnia 137m2 , wykończony pod klucz w cenie 13.000zł netto/m2. (brakuje jedynie oświetlenia na Sali głównej) Z Sali głównej można spokojnie wydzielić 4 gabinety, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

1 006 314 zł75 m² 13 417,50 zł/m²

 

 

 

Stare Miasto,Wrocław

632 000 zł73 m² 8 633,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Oferta sprzedaży - mieszkanie Z potencjałem / - stare miasto / 50 m + wizualizacje projektu 73 m (z antresolami) Kto z nas nie marzył o tym, aby mieszkać w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kniaziewicza

Stare Miasto,Wrocław

635 000 zł68 m² 9 387,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 67,64 m , położone przy ul. Kniaziewicza we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

959 000 zł64 m² 15 102 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy pięknie doświetlony 3 pok. apartament z tarasem o klasycznym układzie, w nowoczesnym i prestiżowm budynku z 2008 r. położony w obrębie dzielnicy Stare Miasto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2, położone w świetnej lokalizacji - zaledwie 5 minut od Dworca Głównego i Galerii Wroclavia. Układ mieszkania: - 3 osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Robotnicza

Stare Miasto,Wrocław

248 888 zł15 m² 16 581,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Piłsudskiego

Stare Miasto,Wrocław

110 zł/m²62 m² 6 854 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecamy lokal o powierzchni 62,3 mkw. we Wrocławiu Lokalizacja - Stare Miasto, nieopodal Dworca pkp 10 minut pieszo, ch renoma: - 5 minut pieszo, rynku -15 minut pieszo, rozkład: lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

399 000 zł23 m² 17 416 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: kawalerka inwestycyjna z balkonem i piwnicą | Wrocław, ul. Prosta | 22,91 m Opis mieszkania: prezentowana nieruchomość to kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie typu studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Władysława Jagiełły

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł24 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

558 450 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

ul. Tęczowa - przestronne mieszkanie w apartamentowcu z 2012 r. Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią o powierzchni 37,50 m , położona na parterze w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

1 400 000 zł94 m² 14 925,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal biurowy w centrum Wrocławia przy ul. Oławskiej. Lokal znajduje się na 4 piętrze 7-kondygnacyjnego budynku biurowo-apartamentowo-usługowego Oławska Prestige położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od zaraz! Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego 2 pokojowego apartamentu w samym sercu Wrocławia, usytuowanego na III piętrze pięknej, odrestaurowanej kamienicy. Luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na 1 piętrze w budynku z 2018 roku. Idealne dla studentów lub osób pracujących. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

2 446 000 zł249 m² 9 823,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Poniatowskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 472 500 zł155 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 155m2 w cenie 9.500zł netto/m2, posiada 2 wejścia (od strony klatki schodowej oraz drugie od strony parkingu/dziedzińca) Wysokość lokalu: około 2,6m Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Stare Miasto,Wrocław

59 zł/m²100 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zainwestuj w komfort i prestiż swojej firmy, wybierając biuro w najlepszej lokalizacji we Wrocławiu. Idealna Przestrzeń dla Twojego Biznesu! Zapraszam do wynajęcia przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 199 000 zł63 m² 18 953,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1955

Agent prowadzący: tel: nr licencji pfrn 30960 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 63,26 m. Nieruchomość położona jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inowrocławska

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł64 m² 53,13 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

ienki, duży balkon, 3400 +czynsz adm + media Komfortowe trzy pokojowe mieszkanie w prestiżowym budynku "apartamenty Platinum" przy ul.Inowrocławskiej. Budynek o wysokim standardzie, hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

475 000 zł44 m² 10 877 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Opiekun Oferty: dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o metrażu 43,67 m2 w bloku z cegły, położone w centrum Wrocławia, przy ul. Kościuszki. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

480 000 zł33 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

DO wykończenia Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

60 zł/m²250 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Cena 15000 zł. (netto) Opis Lokalizacja: rynek Metraż: 250m2 Piętro: 3 Informacje dodatkowe: ochrona, winda, klimatyzacja, recepcja, gniazda sieciowe, drewniana stolarka, podwieszany sufit dostępne: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nożownicza

Stare Miasto,Wrocław

3 000 zł35 m² 86,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel: ***tylko W sdp nieruchomości*** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na wynajem, zlokalizowanego w samym centrum miasta, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na Kępie Mieszczańskiej Opiekun oferty Komfortowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 w apartamentowcu z 2016 roku na Kępie Mieszczańskiej! Otoczenie nieruchomości Kępa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ratusz

Stare Miasto,Wrocław

1 119 930 zł70 m² 15 999 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękne mieszkanie z potencjałem w samym centrum Wrocławia! Opiekun oferty: nr. licencji pfrn 23867 tel. Otoczenie nieruchomości: staromiejski klimat dla koneserów zabytkowej architektury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

499 000 zł26 m² 18 872,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Okazja! 2 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Osobna kuchnia I balkon. Oferta na wyłączność. Klucze w biurze. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 22583 tel. Polecam nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Stare Miasto,Wrocław

834 999 zł58 m² 14 396,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w centrum Wrocławia - Locum Victoria Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m2, położonego na parterze prestiżowego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Muzealny

Stare Miasto,Wrocław

58,82 zł/m²51 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) *** lokal dostępny od zaraz*** Serdecznie polecam 2-pokojowe lokal w pełnym rozkładzie.