Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://wroclaw.nieruchomosci-online.pl/wuwa-vita.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i39007.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://wroclaw.nieruchomosci-online.pl/wuwa-vita.html
https://wroclaw.nieruchomosci-online.pl/wuwa-vita.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i39007.html

Termin realizacji
II kwartał 2026
Ceny
od 10 899 zł/m²
Metraże
od 27 do 93 m²
Liczba pokoi
od 1 do 5
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

II kwartał 2026

Ceny

od 10 899 zł/m²

Metraże

od 27 do 93 m²

Liczba pokoi

od 1 do 5

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 413 980 zł

2 pokoje

od 478 671 zł

3 pokoje

od 655 609 zł

4 pokoje

od 730 317 zł

5 pokoi

od 1 026 706 zł

Inwestycja realizowana przez:

Develia

Biuro Sprzedaży City Forum – City 1

Traugutta 45

Wrocław 50-416

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

MieszkanieD2/02/20 78,61 m² 12 199,68 zł/m² 2/3 4 959 017 zł
Mieszkanie
959 017 zł 78,61 m²
12 199,68 zł/m² 4 pok.
D2/02/20

MieszkanieD2/02/27 92,58 m² 11 697,11 zł/m² 2/3 5 1 082 919 zł
Mieszkanie
1 082 919 zł 92,58 m²
11 697,11 zł/m² 5 pok.
D2/02/27

MieszkanieC2/00/01 78,29 m² 12 099 zł/m² parter/2 4 947 231 zł
Mieszkanie
947 231 zł 78,29 m²
12 099 zł/m² 4 pok.
C2/00/01

MieszkanieC3/00/01 78,29 m² 12 099 zł/m² parter/2 4 947 231 zł
Mieszkanie
947 231 zł 78,29 m²
12 099 zł/m² 4 pok.
C3/00/01

MieszkanieD1/00/01 76,97 m² 12 099 zł/m² parter/3 4 931 260 zł
Mieszkanie
931 260 zł 76,97 m²
12 099 zł/m² 4 pok.
D1/00/01

MieszkanieD3/00/01 77 m² 12 099 zł/m² parter/3 4 931 623 zł
Mieszkanie
931 623 zł 77 m²
12 099 zł/m² 4 pok.
D3/00/01

MieszkanieD3/00/05 78,28 m² 12 099 zł/m² parter/3 4 947 110 zł
Mieszkanie
947 110 zł 78,28 m²
12 099 zł/m² 4 pok.
D3/00/05

MieszkanieB.06.01.08 38,48 m² 6/7 2
Mieszkanie
38,48 m²
2 pok.
B.06.01.08

MieszkanieD2/02/26 37,91 m² 13 599,36 zł/m² 2/3 2 515 552 zł
Mieszkanie
515 552 zł 37,91 m²
13 599,36 zł/m² 2 pok.
D2/02/26

MieszkanieA1/00/04 53,54 m² 12 099,24 zł/m² parter/2 2 647 793 zł
Mieszkanie
647 793 zł 53,54 m²
12 099,24 zł/m² 2 pok.
A1/00/04

Inwestycja realizowana przez:

Develia

Biuro Sprzedaży City Forum – City 1

Traugutta 45

Wrocław 50-416

71 716 55...

71 716 55 71

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zamknij