dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

569 993 zł43 m² 13 255,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Premium Okazja Top Obniżona cena! 2pok- 42,5 m2 Balkon Krzyki Vivaldiego! Obniżona cena! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż w pełni rozkładowe, 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pułaskiego

Krzyki,Wrocław

1 800 zł22 m² 81,45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas nowoczesna kawalerka na wynajem - ul. Pułaskiego, wrocław Do wynajęcia komfortowa kawalerka o powierzchni 22,1 mkw, położona w apartamentowcu z 2018 roku. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kustronia

Ołtaszyn,Wrocław

739 995 zł48 m² 15 257,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Luxusowy/3 pok/top/ołtaszyn/m.post. / komórka! Polecamy na sprzedaż piękny apartament wykończony w najwyższym standardzie na Oltaszynie ulica Kustronia. Apartament znajduje się na 2 piętrze blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przestrzenna

Krzyki,Wrocław

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Vis A vis aquaparku internet I telewizja W cenie 800 m od uniwersytetu ekonomicznego 3 osobne pokoje oddzielna kuchnia Z oknem balkon winda media miejskie opis nieruchomości: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Osiedle Malownicze,Wrocław

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Osiedle Malownicze | 2 pok | Balkon! Sprzedam nowoczesne, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokal znajduje się na kameralnym Osiedlu Malowniczym w Leśnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Sołtysowice,Wrocław

964 000 zł73 m² 13 218,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z dwoma balkonami na terenie nowej inwestycji w sąsiedztwie zielonych Karłowic. Lokalizacja, w której będziesz swobodnie mieszkać, pracować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław, ul. Gliniana. Do zamieszkania lub generalnego remontu. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 49m2, w doskonałej lokalizacji we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english version please scroll down doskonała lokalizacja - 10 minut spacerem do rynku prestiżowy adres przy ostrowie tumskim bulwary nad odrą z mariną W najbliższej okolicy najlepsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimasa

Tarnogaj,Wrocław

660 000 zł41 m² 16 038,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

PL | en | ua | ru 2 pokoje | 41,15 m2 | zielona i spokojna okolica | 660 000 pln for english please swipe down or call us to discuss the details. Języki Obsługi: świadczymy usługi po polsku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

670 000 zł49 m² 13 729,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, rozkładowe, w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal znajduję się na 5 piętrze, w bloku z windą na nowoczesnym osiedlu Triady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Tarnogaj,Wrocław

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie świeżo po remoncie, świetna lokalizacja! Zapraszam do wynajęcia jasnego i przestronne mieszkania o powierzchni 60 m na ul. Pięknej. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

566 052 zł33 m² 17 284 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie od dewelopera! oferta bez prowizji dla biura I podatku pcc 2% Ta inwestycja to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Artemskiej

Jagodno,Wrocław

469 000 zł35 m² 13 316 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty Nowe dwupokojowe mieszkanie 35,22 m2 w dzielnicy krzyki(jagodno) we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości: jagodno to jedna z najszybciej rozwijających się części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Dobroszycka

Psie Pole,Wrocław

239 000 zł19 m² 12 856,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasna, funkcjonalna kawalerka 20m | Winda | Ochrona Gotowiec inwestycyjny. Na sprzedaż kawalerka/mikro apartament (20m ) z funkcjonalnym układem i dużym loftowym oknem, które zapewnia doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

769 000 zł67 m² 11 477,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne i przestronne mieszkanie z tarasem idealne dla Twojej rodziny! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego trzypokojowego mieszkania o powierzchni 67 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gorlicka

Psie Pole,Wrocław

51 zł/m²68 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: tel: polecam na wynajem lokal handlowo-usługowy przy ul.Gorlickiej o powierzchni 68 m2. Układ funkcjonalny lokalu: - pokój biurowy; - powierzchnia open space; - zaplecze; - wc; cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

478 006 zł39 m² 12 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji | Oddanie w tym roku! Umów się na prezentacje! Największe atuty tej nieruchomości: stan: do wykończenia, możliwość aranżacji według własnych potrzeb Nowoczesny budynek wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

505 683 zł30 m² 16 822,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,06m2 położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca Głównego na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy do wynajęcia w odległości 250 m od dworca pkp, oraz 1 km od Rynku. Lokal bardzo dobrze widoczny dla przechodzących i przejeżdżających klientów, usytuowany na rogu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świeradowska

Gaj,Wrocław

866 000 zł87 m² 9 954,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż piękny dom na rodzinnym Gaju, w zabudowie bliżniaczanej. WE can also speak eu/uk/ru, call me to get more details! *для придбання даної нерухомості.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

691 530 zł27 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Kawalerka w apartamentowcu. Super inwestycja również pod wynajem. Mieszkanie 26,70 m2: w pełni wyposażone i umeblowane ( meble, telewizor) Kuchnia otwarta ( zmywarka, lodówka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

835 000 zł78 m² 10 705 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty: tel. 4 pokojowe rozkładowe mieszkanie Centrum Handlowym ferio gaj. Standard mieszkania: mieszkanie w bardzo dobrym stanie, nie wymaga wkładu finansowego. Idealne jako inwestycja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniawska

Gaj,Wrocław

649 000 zł46 m² 14 232,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Piękne, jasne i przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - na Gaju, blisko Ferio Gaju, 2 minuty od przystanku tramwajowego. Mieszkanie słoneczne i ciepłe, pierwotnie 2-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

707 000 zł68 m² 10 397,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam! Dobra inwestycja, w super lokalizacji 3 pokojowe rozkładowe, dwustronne mieszkanie. Duże pokoje, ok. 24m2, 14m2 i 12m2, łazienka z wc osobno. Kuchnia umeblowana. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł120 m² 9 908,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Nowoczesna bryła nieruchomości wśród mocno rozbudowującej się części Wrocławia. Komfortowe położenie dla wymagającego Klienta. Funkcjonalne wnętrze czeka na indywidualną aranżację nowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

598 999 zł66 m² 9 007,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

toplokalizacja/inżynierska/okazja!/3pok./Tarasy Grabiszyńskie/ogród/ogrzewanie miejskie DOSKONAŁA LOKALIZACJA! NISKA CENA! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

548 900 zł50 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (opcja 3 pokoi) o pow. 50m2, położone w dzielnicy Krzyki, osiedle borek, ul Hallera okolice Centrum Handlowego Borek. Usytuowane jest na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Braterska

Krzyki,Wrocław

671 326 zł56 m² 11 988 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Trzypokojowa nieruchomość na południu Wrocławia z loggią Zapraszam na prezentację Nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do kontaktu. W jednym miejscu i w jednym czasie porównamy oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

601 898 zł60 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko terenów spacerowych i rekreacyjnych * Kameralna niska zabudowa teraz niższa cena! poprzednia cena 617.562 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Borek,Wrocław

548 900 zł50 m² 10 978 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Inflancka

Psie Pole,Wrocław

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja do 28 lutego Lokalizacja: psie Pole/ ul.Inflancka Metraż: 53,9 m2, Piętro: 7/11, budynek z nową windą Dostępne: od zaraz. Mieszane spółdzielczo własnościowe z księga wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

630 000 zł42 m² 14 978,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

42 M , balkon, garaż, ochrona, 2015, wyposażone, ul. Babiego lata Dostępne od zaraz. Do sprzedaży bardzo ładne, w pełni umeblowane i wyposażone ,2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż ogrzewany, ul. Vivaldiego

Jagodno,Wrocław

35 000 zł17 m² 2 059 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel. Przedmiotem sprzedaży jest miejsce postojowe W hali garażowej cena: 35.000 zł BRUTTO LOKALIZACJA: ul. Vivaldiego 14 Zapraszam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Muchobór Wielki,Wrocław

799 000 zł73 m² 10 873,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szukasz komfortowego mieszkania, w którym poczujesz przestrzeń, odnajdziesz potencjał do własnej aranżacji i wreszcie nie trzeba będzie wybierać wanna czy prysznic? Jeśli tak, to zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Orzechowa

Krzyk,Wrocław

889 995 zł67 m² 13 303,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Dla rodziny/krzyki/gaj/premium/tplokalizacja/balkon/piwnica/orzechowa/4pok.! Toplokallizacja! Standard Premium! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż luksusowy, 4-pokojowy apartament mieszczący się na 3-cim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 629 775 zł117 m² 13 917,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Piękny lokal usługowy o pow. 117,1m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą. Inwestycję proponuję jako lokal pod usługi, ale można też zaaranżować go jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Muchobór Wielki,Wrocław

1 690 000 zł3 267 m² 517,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

W ofercie działka usługowa o powierzchni 3267 m zlokalizowana na Muchoborze Wielkim przy Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Nieruchomość idealnie nadaje się pod działalność gospodarczą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Borek,Wrocław

754 000 zł76 m² 9 986,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | blisko Parku Południowego | Osobne wc | Duży salon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wichrowa

Borek,Wrocław

2 750 zł40 m² 69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne 2 pokoje na nowoczesnym osiedlu. Opiekun oferty: tel. Lokalizacja: nowe osiedle z 2021 roku znajduje się w najbardziej pożądanej dzielnicy Wrocławia - Krzyki. W okolicy znajdziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 210 000 zł131 m² 9 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu we Wrocławiu. Kameralne osiedle, dla ceniących ciszę i spokój. Powierzchnia całkowita domu: 131,22m2 parter Wiatrołap 3,37m2 Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

723 163 zł70 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego z balkonem, na osiedlu pełnym zieleni. Całkowita powierzchnia mieszkania 70,21m2 Pokój dzienny z aneksem 21,40m2.