dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Borek

76 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

76 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

610 000 zł55,60 m² 10 971,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone w sercu osiedla Borek jednej z najbardziej zielonych i cenionych części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

643 000 zł46,61 m² 13 795 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie gotowe do wejścia.Powierzchnia lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych - 48,11 m2. Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami Nr Licencji pfrn.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł50,83 m² 14 145,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż dwustronne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie 3 pokoi, położone w klimatycznej, zadbanej kamienicy na prestiżowym, zielonym osiedlu Borek we Wrocławiu. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł88,86 m² 14 629,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na wrocławskich Krzykach. Inwestycja Rondo Verona przylega bezpośrednio do Placu Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

630 000 zł61 m² 10 327,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, położone w dzielnicy Krzyki, na granicy Borka i Gaju. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do komunikacji miejskiej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł28,50 m² 13 859,65 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ta kawalerka na Racławickiej po prostu nie potrafi ustać w miejscu. Jeśli szukasz nudnego kwadratu, to przesuń dalej to ogłoszenie. To przestrzeń z potężnym charakterem, która obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł60 m² 65,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na Borku z balkonem i garażem. Spokojny, kameralny budynek. Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu na ul. Oficerskiej. Mieszkanie o pow. ok. 59,68m2 z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł49,96 m² 16 593,27 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oaza Spokoju w Sercu Miasta: prestiżowe Ogrody Hallera, park Grabiszyński Szukasz miejsca, gdzie luksus spotyka się z naturą, a miejski rytm cichnie przed progiem Twojego domu?.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł50,80 m² 14 153,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,83 m zgodnie z kw (oraz pomieszczenia przynaleznego piwnicy 4,95m ), położone na 1. piętrze klimatycznej kamienicy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł161,15 m² 11 479,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy | Borek | ul. Gajowicka Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o pow. 161 m , położone na osiedlu Borek przy ul. Gajowickiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

649 900 zł54,24 m² 11 981,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,24 m , położone na 3. piętrze kameralnego, 4-kondygnacyjnego budynku w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł49 m² 12 632,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Home&invest Oddział Wrocław tel.   Na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia dzielnica Krzyki, Borek, przy.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł37 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klucze W biurze! Polecam świetnie położone 2 pok. mieszkanie z tarasem na nowym - prestiżowym osiedlu, znajdujące się przy al. gen. Józefa Hallera. Osiedle Ogrody Hallera recepcja 24 h,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł47,59 m² 11 767,18 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47,59 m , zlokalizowane przy ul. Oficerskiej. Nieruchomość znajduje się w budynku z windą oraz wyremontowaną klatką schodową, co.

Szczegóły ogłoszenia

659 900 zł57 m² 11 577,19 zł/m²

 

Piętro:10/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , zlokalizowane na 2/10 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość stanowi gotowy produkt inwestycyjny, przystosowany do wynajmu na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w kamienicy przy ulicy Hallera. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W pełni rozkładowe, przestrzenne mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku z lat 60-tych. Budynek przeszedł termomodernizację 2 lata temu. Powierzchnia 50 mkw, 2 pokoje. Układ funkcjonalny: -.

Szczegóły ogłoszenia

3 099 zł50 m² 61,98 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polish/english/ukrainian klucze W biurze - zapraszamy na prezentacje W dogodnym terminie:) *** apartament dla pary- 2 pokoje*** Eleganckie mieszkanie do wynajęcia przy Pretficza 21. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł148,40 m² 12 061,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1924

| oferta dostępna tylko W naszym biurze | | | Prezentujemy Państwu komfortowe, przestronne mieszkanie w willi , położone w jednej z większych dzielnic Wrocławia , która.

Szczegóły ogłoszenia

699 990 zł62,70 m² 11 164,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Widok na park / w otoczeniu zieleni / duża piwnica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 600 zł36,60 m² 71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogrody Hallera, ul. Gen. J. Hallera 98 znana inwestycja Archicom w sercu Borku. Zobacz zdjęcia, wirtualny spacer i video z mieszkania. 2 pokoje, 36,6 m , piętro 2/4, winda, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł102 m² 12 245,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102 m2 usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim przy ulicy Hallera. Idealne pod inwestycję bądź dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł87,80 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie 87,80 m do wynajęcia centrum Borka, ul. Ślężna Do wynajęcia duże, wygodne i komfortowe mieszkanie o powierzchni prawie 90 m, położone w samym centrum Borka,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53 m² 11 301,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie z loggią | Krzyki | ul. Hallera | 53 m Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze zlokalizowane mieszkanie własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł138 m² 101 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Jakub Kruszyński   Mieszkanie podzielone na 7 niezależnych kawalerek! Opis lokalizacji: aleja Generała Józefa Hallera to jedna z głównych arterii Wrocławia, położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł95,39 m² 13 104,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1907

4-pokojowe mieszkanie w kamienicy | 95,39 m | balkon | ul. Wolbromska | Wrocław Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 95,39 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł81,50 m² 21 472,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Wrocław | Borek | ul. Saperów 81,5 m | taras 14 m | 2 miejsca w garażu | segment premium Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie klasy premium, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4 861 000 zł170 m² 28 594,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy penthouse o powierzchni 151,9 m , zlokalizowany na 4., ostatnim piętrze kameralnej inwestycji o standardzie premium. Nieruchomość stanowi rzadką ofertę na rynku :.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania: oferujemy państwu jasne, przytulne mieszkanie o powierzchni 35 m2 z balkonem. Lokal znajduje się w bloku na pierwszym piętrze bez windy i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł54,80 m² 11 843,07 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Krzykach-Borku, tuż u zbiegu ulic Ślężnej i Weigla. Mieszkanie znajduje się na 9-tym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

649 999 zł60 m² 10 833,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, położone na Grabiszynie w dobrze skomunikowanej części Wrocławia, idealnej zarówno do życia, jak i pod inwestycję. Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł19 m² 17 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż - mieszkanie 1-pokojowe 19 m | Wrocław, borek, ul. Dębowa Oferujemy mieszkanie 1-pokojowe z balkonem, położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   nowe, świeżo wykończone mieszkanie O powierzchni 25 m do wynajęcia - pierwszy najem! Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 - pokojowe przy ul. Bzowej (boczna Grabiszyńskiej) o powierzchni 26,80 mkw., w bliskim sąsiedztwie Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł47 m² 12 127,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Home&invest Oddział Wrocław Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane w dzielnicy Krzyki we Wrocławiu, przy ul. Zaporoskiej 52. Lokal znajduje się na 1. piętrze w budynku 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, o pow.35 m.kw. położone na 2 piętrze przy ul. Sudeckiej. Mieszkanie przestronne, po remoncie. Mieszkanie przejściowe: -otwarty pokój dzienny -sypialnia -kuchnia -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł94,40 m² 52,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oaza komfortu w Sercu Wrocławia! Jeśli marzysz o komfortowym życiu w magicznym otoczeniu, mam dla Ciebie coś wyjątkowego. Przedstawiam Ci najnowszą ofertę z którą zapoznasz się.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł61,43 m² 10 581 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzy pokoje z osobną kuchnią przy Al. Wiśniowej. Opiekun oferty: dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji: 30058 Duże i przestronne mieszkanie o pow. 61,43 m2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł64 m² 8 734,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na 3. piętrze w bloku z lat 30., przy ul. Hallera 118. Idealne zarówno dla siebie, jak i pod inwestycję. Opis mieszkania Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 068 750 zł47,50 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opiekun oferty Monika Jaworska tel.   Dla ceniących unikatowy styl odrestaurowanego zabytkowego budynku 2-pokojowy apartament. Imponująca wysokość pomieszczeń łączy historyczny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł65 m² 60,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 mkw, w rezydencji Park Avenue, w południowej części Wrocławia, przy ul. Oficerskiej i Pretficza. W 4-piętrowym budynku z 2014 roku,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij