dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka, ul. 11 Listopada

Złotniki,Wrocław

3 370 000 zł3 959 m² 851,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna Wrocław, fabryczna, złotniki. Działka inwestycyjna położona przy al. 11 listopada w obrębie Złotniki. Doskonale widoczna z drogi. W bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

759 972 zł62 m² 12 238 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem! Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: inwestycja znajduje się na spokojnym osiedlu zlokalizowanym w pobliżu centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

54 zł/m²485 m² 26 190 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:18

 

Parking:własny parking

Komfortowy, klimatyzowany lokal biurowy w systemie gabinetowym zajmujący całe piętro nowoczesnego biurowca. W standardzie sieć strukturalna, ochrona, kontrola dostępu, monitoring. Biuro do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

587 050 zł50 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Atuty nieruchomości: - świetna lokalizacja - ul. Bolesława Krzywoustego - Duży balkon z widokiem na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Ołbin,Wrocław

1 351 350 zł100 m² 13 513,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji! bez podatku pcc! od dewelopera! Jeśli mieszkanie nie spełnia twoich oczekiwań to zaproponuje inne. W tej inwestycji są dostępne mieszkania o różnym układzie i metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

559 000 zł40 m² 14 112,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyjątkowe w pełni rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Wrocławia! Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży pięknego mieszkania zlokalizowanego na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Ruska

Stare Miasto,Wrocław

45 zł/m²407 m² 18 315 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: wrocław, stare Miasto, ul. Ruska Lokal Idealny pod działalność gastronomiczną, kawiarnię, pub, klub muzyczny. Łączna powierzchnia 407 m2. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

799 900 zł56 m² 14 283,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 56 m2 w cenie 799 900 pln na Jagodnie we Wrocławiu. To nowoczesna nieruchomość charakteryzująca się komfortem i funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

445 000 zł28 m² 15 904,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedstawiam unikalną ofertę dla Inwestora: na sprzedaż 88 mieszkań inwestycyjnych , każde o powierzchni ok. 30 m , zlokalizowanych w rozwijającej się dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ołbin,Wrocław

540 000 zł47 m² 11 472,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam przestronne, dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Ołbinie, ul. Jaracza. Mieszkanie o wyjątkowym charakterze, z wysokimi sufitami 2,95 m, piecem typu koza w salonie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

65 zł/m²230 m² 14 935 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Lokalizacja: wrocław - Krzyki, ul. Krakowska atuty: panoramiczne witryny, w okolicy osiedla z dużą ilością mieszkań, wejście z poziomu chodnika, łatwy dojazd komunikacją miejską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

799 000 zł42 m² 18 857,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja Odkryj zalety bezkompromisowej lokalizacji i nowoczesnej architektury. Mieszkaj, wynajmuj lub otwórz biuro ścisłym centrum Wrocławia. Lelewela to odważna realizacja w sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

559 000 zł38 m² 14 695,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie. 2 pokoje z balkonem na II piętrze, sołtysowice Mieszkanie jest położone w wyjątkowym miejscu, zaprojektowane tak, by w nim czerpać radość z życia, spełniać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Krzyki,Wrocław

488 000 zł33 m² 14 841,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na 4. piętrze w 11-piętrowym bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Powstańców Śląskich,Wrocław

698 900 zł49 m² 14 260,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Drukarska! 3 pok/ Akademia ekonomiczna/po remoncie Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie przy ul. Drukarskiej we Wrocławiu o metrażu 49 m kw. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gajowicka

Borek,Wrocław

749 999 zł61 m² 12 295 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty: piękne mieszkanie trzy pokojowe Z odzielną kuchnią lokalizacja nieruchomości: - blisko centrum miasta - dookoła dużo punktów handlowych i usługowych - przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

760 001 zł65 m² 11 688,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gotowe dla Rodziny na Jagodnie z balkonem/cisza Mam przyjemność zaoferować przestronne, w pełni urządzone 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na dynamicznie rozwijającym się osiedlu Jagodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona Wrocław

Różanka,Wrocław

13 344 zł417 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowo - produkcyjna z biurem Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna wykonana w technologii żelbetowej, niepodpiwniczona, ogrzewana, 1 brama wjazdowa, możliwość parkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

150 zł/m²168 m² 25 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: wrocław - Stare Miasto Oferowany lokal znajduje w ciągu lokali na przeciw Galerii Dominikańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie deptaku przy ul. Oławskiej. Powierzchnia lokalu to 168.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

624 878 zł50 m² 12 497,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stylu Loft, o powierzchni 50m2, przy ul. Górniczej, na wrocławskich Pilczycach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bliskiej odległości od Stadionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

676 776 zł39 m² 17 438,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament 2 pokojowy położony na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Jeździecka

Partynice,Wrocław

1 315 350 zł146 m² 9 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun nieruchomości: tel. Narożny lokal na parterze w budynku mieszkalnym o powierzchni 146,15 m2 Zapraszam na kameralne targi nieruchomościowe w naszym biurze. Posiadamy ponad 2000 ofert.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolbuszowska

Wrocław,dolnośląskie

608 500 zł58 m² 10 504,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Top Idealne dla Rodziny Świetna lokalizacja Kolbuszowska duże+balkon 3M Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 4 z 4 pięter w niskim bloku z lat '70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

482 560 zł37 m² 12 930,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Osiedle łan numer jeden na przyszłość! Zapraszamy do zakupu gotowych mieszkań na kameralnym Osiedlu łan. Zakup bez dodatkowych prowizji, bezpośrednio od sprawdzonego Dewelopera - Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

878 999 zł60 m² 14 691,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Piękne 3M z balkonem blisko centrum/tęczowa Lokum Na sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Tęczowej Lokum Deweloper - idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Funkcjonalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Fabryczna,Wrocław

57,04 zł/m²47 m² 2 675 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia kameralne biuro/gabinet w nowoczesnym biurowcu w centralnej części Wrocławia. Powierzchnia 46,9 m2 to powierzchnia open space do własnego zagospodarowania. W części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Wrocław,dolnośląskie

548 990 zł36 m² 15 115,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Centrum 2M z balkonem Kołłątaja+klimatyzacja/winda Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 36,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

669 000 zł46 m² 14 387,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakładowa

Kleczków,Wrocław

899 999 zł51 m² 17 647 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bez pośredników, zakup od właściciela. Apartament premium na promenadach wrocławskich Na sprzedaż 3- pokojowy luksusowy apartament premium w bardzo wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zaporoska

Krzyki,Wrocław

550 000 zł46 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m2 sąsiadujące ze Sky Towerem. Usytuowane jest na piętrze 1/10 (winda) bloku z lat 70tych , budynek po termomodernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł35 m² 19 729 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Karmelkowa

Klecina,Wrocław

73,02 zł/m²315 m² 23 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wrocław_klecina-Oporów ul. Karmelkowa Lokal handlowo/usługowy o powierzchni 315 m2 z parkingiem. Parking przed budynkiem, możliwość najmu dodatkowych powierzchni biurowych lub magazynowych. Ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Długosza

Karłowice,Wrocław

689 000 zł44 m² 15 777 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji idealne zarówno dla rodziny jak i pod inwestycję. Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28424 tel. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kowieńska

Psie Pole,Wrocław

2 589 000 zł370 m² 7 003 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:657 m²

Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola. Opiekun oferty: telefon Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

12 000 zł96 m² 125 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na cele mieszkalne lub biuro. Apartament z pięknym widokiem, wrocław - Stare Miasto Opis mieszkania: apartament idealny dla pary lub singla lub jako reprezentacyjne biuro. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przyjaźni

Partynice,Wrocław

670 000 zł53 m² 12 641,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wrocław - Krzyki, ul. Przyjaźni Doskonale położone i idealnie skomunikowane miejsce z centum Wrocławia oraz Centrum Handlowym - bielany/auchan Doskonały rozkład, mieszkanie dwustronne.