dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Klecina

65 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

749 900 zł53,66 m² 13 975,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,66 m , położonego na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2002 roku przy ul. Marchewkowej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł38,71 m² 15 474,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: wioletta grzesiak tel.   Nr Licencji pfrn 2258 Oferta wyłącznie w sdp Nieruchomości Polecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

799 900 zł54,84 m² 14 586,07 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Komfortowe, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,83m2, znajdujące się w budynku z 2019 roku na wrocławskich Krzykach os Klecina. Opiekun oferty: krzysztof Dudek.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł41 m² 53,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie położone jest w jednej z najbardziej cenionych części południowego Wrocławia na Klecinie przy ulicy Jutrzenki. To spokojna, zielona i nowoczesnie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 390 000 zł114,32 m² 12 158,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 114,32 m , położone na zielonej i doskonale skomunikowanej Klecinie we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 2. piętrze (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł30 m² 17 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na eleganckim, nowym osiedlu na Krzykach do sprzedaży komfortowe, bardzo wygodne 2 pokojowe mieszkanie bez barier! Wysoki standard wykończenia - wszystko zupełnie nowe, świeżo umeblowane. Wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

3 500 zł73,80 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English version below Oferuję do wynajęcia od zaraz zadbane mieszkanie dwupoziomowe. Mieszkanie przyjazne zwierzętom! Wrocław Klecina, ul. Wałbrzyska Na wynajem przestronne, dwupoziomowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Krzykach ( Klecina )przy ul. Dożynkowej/krzycka & widok na rzekę &dostępne Mieszkanie o pow. 53 mkw usytuowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł35,43 m² 18 035,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeszcze pachnące nowością mieszkanie przy ul. Dożynkowej 14a na Klecinie to propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się do świeżo wykończonego wnętrza bez żadnych dodatkowych prac.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Looking for apartment? - we will help you to find perfect place- call us! zobacz nieruchomość bez wychodzenia Z domu - skontaktuj się Z naszym doradcą! do wprowadzenia od zaraz Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł120 m² 12 916,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Przestronne mieszkanie 4-pokojowe - Wrocław, krzyki, ul. Kabaczkowa Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 120 m , położone na 2. piętrze w nowoczesnym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł94,68 m² 10 456,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Opiekun Oferty Maciej Suwała telefon   Nr. licencji pfrn 28424 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe zlokalizowane przy ul. Jutrzenki we Wrocławiu. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł56,12 m² 13 720,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty: sabrina Przybył tel.   Nowoczesne mieszkanie na Krzykach z 2016 roku. Doskonała propozycja dla tych którzy cenią komfort oraz bliskość centrum miasta i otaczającej.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł25,40 m² 90,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie bezpośrednie, bez prowizji. Nowe, komfortowe mieszkanie 25m2 o wysokim standardzie z ogródkiem 17m2, rok budowy 2020! lokalizacja: dokładny adres Dożynkowa 8a. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł19 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kompaktowy pokój z aneksem kuchennym i łazienką idealny dla osoby pracującej lub studenta. Lokalizacja: wrocław Klecina, ul. Buraczana opis: mieszkanie o powierzchni 19.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł89,50 m² 8 592,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Inwestycyjne Mieszkanie z Poddaszem do Adaptacji (30 m ) - Idealne dla Wizjonerów! Odkryj potencjał tego wyjątkowego mieszkania o powierzchni 59,5 m , zlokalizowanego w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł55 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Brak podatku 2%pcc oraz prowizji! To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort oraz dostęp do wszystkich udogodnień miejskiego życia. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni około 55.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

794 880 zł49,68 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie aż trójstronne o powierzchni 49,68m2 jedyne na inwestycji z ogrodem o pow. około 100m2, jedyne mieszkanie z oddzielnym od klatki schodowej oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł61 m² 43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , położone przy ul. Przyjaźni 6a na wrocławskiej Klecinie. Lokal znajduje się na 5. piętrze budynku z 2010r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł50,24 m² 15 525,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Podpisana umowa przedwstępna Mieszkanie z ogródkiem w sąsiedztwie parku i rzeki Ślęza | Klecina - Zielone Bulwary | Prestiż i natura Szukasz miejsca, gdzie po pracy zamiast szumu aut.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze 4-piętrowego budynku z 2019 roku - ul. Jutrzenki (krzyki). Mieszkanie ma 56m2 - jest bardzo funkcjonalne i składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł89 m² 16 741,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

NA sprzedaż wyjątkowy apartament z ogrodem o powierzchni 89 m położony w przepięknej zielonej okolicy, tuż przy Parku Klecińskim, ul.Kobierzycka Wrocław. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

890 000 zł83,68 m² 10 635,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 83,68 m , położone na parterze budynku z początku XX w. w sercu Kleciny. Mieszkanie przeszło kapitalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

859 000 zł75,30 m² 11 407,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie na prestiżowej Klecinie | ul. Cukrowa Na sprzedaż klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 75,30 m (powierzchnia po podłodze to aż ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł75,96 m² 11 782,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76 m z balkonem, położone na 4. piętrze w niskim budynku przy ul. Krzyckiej , w dzielnicy Krzyki (rejon partynice/klecina).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 000 zł36 m² 14 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe od zaraz!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Nowoczesne osiedle/ Okazja/ Tramwaj/ Dużo zieleni/ Na start lub pod inwestycję Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł54,36 m² 13 226,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Lokalizacja: krzyki/klecina Ilość pokoi: 3 Metraż: 54,36 m2 Kuchnia: aneks Piętro: 0/3 (wysoki parter) Dostępność : do uzgodnienia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone przy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł53,90 m² 11 484,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Cena: 619 000 zł Powierzchnia: 53,9 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 / 2 Lokalizacja: ul. Karmelkowa, klecina, wrocław Na sprzedaż jasne i rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe (53,9 m ) położone.

Szczegóły ogłoszenia

409 950 zł28 m² 14 641,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie w prestiżowej i zielonej dzielnicy Wrocławia Krzyki. Mieszkanie powierzchnia: 28m liczba pokoi: 2 piętro: 2 Lokalizacja: krzyki to jedna z najchętniej wybieranych.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł57,50 m² 14 765,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 57,5 m | 2 balkony | krzyki | wrocław Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów, stresu i dodatkowych kosztów? To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

511 700 zł30,10 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,10m2 jedyne w kameralnej inwestycji we Wrocławiu na Krzykach Klecinie. Mieszkanie jest 1 pokojowe ma pow. 30,10 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

535 780 zł38,27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer 1 i 2 powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 247 zł37,99 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta zarezerwowana Serdecznie zapraszam do zakupu pięknych mieszkań w bardzo dobrej lokalizacji Krzyki klecina. Kompleks trzech nowoczesnych budynków, w ramach inwestycji, w budynku numer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 000 zł52 m² 13 730,77 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe od zaraz!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Nowoczesne osiedle/ Okazja/ Tramwaj/ Dużo zieleni/ 3 pokoje na 7. piętrze Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz w różnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł75,09 m² 15 314,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą wyjątkowego dwupoziomowego mieszkania z tarasem na dachu Wrocław, klecina! Na sprzedaż niepowtarzalne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł48,64 m² 14 371 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000