dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 525 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 525 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Pokój, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

860 zł10 m²

 

Piętro:2/4

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój w czteropokojowym mieszkaniu o podwyższonym standardzie *lokal znajduje się w samym sercu Wrocławia, w pobliżu mnóstwo punktów handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

539 999 zł41 m² 13 043,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lipa piotrowska/taras/waniliowa/premium/tanio/obniżona cena!/ogród/2pok./garaż! APARTAMENTOWIEC, TERENY ZIELONE, OGRODZONE! PREMIUM! MIESZKANIE PO REMONCIE! GOTOWE DO WPROWADZENIA! Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

666 006 zł55 m² 12 131,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Magnolia/ mieszzkanie 3 pok/54m2/rozklad/tramwaj Odświeżone mieszkanie 54 m2, 10 piętro, 3 pokoje, osobno łazienka/toaleta, klimatyzacja, księga wieczysta, bez obciążeń, super lokalizaja przy Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Zadzwoń i zapytaj o inne oferty w tej samej inwestycji. Do wynajęcia funkcjonalne studio z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

1 231 692 zł57 m² 21 700 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokojowy o pow. 56,76m2 z balkonem o pow. 12,07m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym. Wyjątkowa lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Powstańców Śląskich,Wrocław

498 899 zł45 m² 11 037,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,19 m na 2 piętrze 10 piętrowego bloku z windą w dzielnicy Krzyki-Południe nieopodal Skytowera. Blok po termomodernizacji ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

586 740 zł38 m² 15 436,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Prezentowana inwestycja znajduje się przy ulicy Zwycięskiej. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

615 000 zł46 m² 13 352,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na osiedlu Partynice we Wrocławiu, idealne dla rodzin poszukujących komfortu i spokoju. Lokalizacja: osiedle Partynice we Wrocławiu to cicha i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Stabłowice,Wrocław

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe, jednostronne z dużym balkonem w budynku z 2009 r przy ul. Głównej. Mieszkanie o przestronnym, funkcjonalnym układzie: - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Drzewieckiego

Gądów Mały,Wrocław

3 890 zł85 m² 45,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz obszerne i przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m2 w dogodnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

1 473 425 zł81 m² 18 087,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,46 m2 z loggią - z widokiem na rzekę! Inwestycja została zaprojektowana tak aby Twoje życie było łatwiejsze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mączna

Pilczyce,Wrocław

999 900 zł70 m² 14 284,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

We speak English, call for more details! Na sprzedaż 3 pokojowe na Pilczycach. Mieszkanie w otoczeniu natury, dające wytchnienie od miasta! informacje podstawowe Cena : 999 900 zł + 50 000 zł za 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

926 900 zł71 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do odbioru * Świetna lokalizacja Przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pszczelarska

Ołtaszyn,Wrocław

3 800 zł144 m² 26,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Serdecznie polecamy przestronne mieszkanie o powierzchni 144m2 mieszczące się na 1 piętrze domu, położonego na Wrocławskim Ołtaszynie. Na wynajem przytulne i przestronne mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kłodzka

Gaj,Wrocław

820 000 zł58 m² 14 106,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 58.13 m (w tym 2,79 m komórki lokatorskiej) w świetnej lokalizacji Wrocławia - Gaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

549 525 zł26 m² 21 550 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Top lokalizacja 0% prowizji 0% pcc Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki znajdującej się w nowoczesnej inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

909 000 zł67 m² 13 571,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o powierzchni niemal 70 m2 w inwestycji w sąsiedztwie ścisłego centrum miasta! Przedstawiam Państwu funkcjonalne studio znajdujące się w wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 259 000 zł79 m² 15 902,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 79,1m2 z dwoma balkonami w opcji wykończenia deweloperskiego w standardzie w podanej cenie! Inwestycja w jednej z topowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Księże Wielkie,Wrocław

464 955 zł33 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Jako pierwszy etap inwestycji wybudowany zostanie kameralny dwuklatkowy budynek wielorodzinny, 4 kondygnacyjny, w którym znajdować się będzie 28 lokali mieszkalnych, garaż podziemny z 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubuska

Grabiszyn,Wrocław

655 000 zł64 m² 10 234,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe na ulicy Zaporoskiej, okolice Sky Tower. Rozkład pomieszczeń: *pokój ok 12m2 *pokój ok 12m2 *pokój ok. 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Psie Pole,Wrocław

449 995 zł42 m² 10 688,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie w szeregu |ok. Psiego Pola!| 2pok. | polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42m2 + 16m2 strych nieużytkowy, pełniący funkcję schowka. Opiekun oferty : Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przestrzenna

Huby,Wrocław

599 000 zł47 m² 12 761 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji na wrocławskich Krzykach ul. Przestrzenna. Mieszkanie dwustronne, w pełni rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agrestowa

Partynice,Wrocław

779 993 zł55 m² 14 285,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oltaszyn lux/3pok/agrestowa/garaz/komorka/hit! polecamy mieszkanie 3 pokojowe o pow. 52,56 m2 na wrocławskich Partynicach przy ulicy Agrestowej./zwycieska Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

607 100 zł47 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do poznania oferty trzypokojowego mieszkania z balkonem przy ul. Koreańskiej we Wrocławiu. Najważniejsze cechy mieszkania: 46,70 m2 + około 7 m2 powierzchni pod skosami 2 sypialnie + salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

466 990 zł26 m² 17 668,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Idealne pod inwestycję! | Starter | Grunwald!. Polecam na sprzedaż lokal w budynku Starter1, oddane do użytku w 2014 roku po kapitalnym remoncie budynku. Mieszkanie było remontowane po wynajmie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielka

Krzyki,Wrocław

590 001 zł54 m² 10 893,70 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Top przy Aquaparku/tramwaj skytower/parking za szlabanem Oferujemy do sprzedaż w pełni rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w najlepszej pod inwestycję lokalizacji- krzyki ul. Wielka - 3 minuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zatorska

Psie Pole,Wrocław

590 000 zł54 m² 11 028 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

duże / rozkład / garderoba / parking + komórka Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Psie Pole os. Zakrzów przy ul. Zatorskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Olbrachtowska

Stabłowice,Wrocław

629 990 zł56 m² 11 245,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Stabłowice-Olbrachtowska | 2pok |garaż!. Polecam na sprzedaż przytulne i ciepłe 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej dzielnicy Stabłowice, ul. Olbrachtowska (sklepy spożywcze ok 5min spacerem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

936 005 zł58 m² 16 278,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy 05.2026 * Świetna lokalizacja TERAZ NIŻSZA CENA! CENA PRZED PROMOCJĄ 955 107 zł Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kazachstańska

Brochów,Wrocław

414 995 zł32 m² 13 103,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Brochów-ul.Kazachstańska | Duża kawalerka! 2023.| Polecam na sprzedaż mieszkanie znajduje się w spokojnej dzielnicy Wrocławia, kilka kilometrów od Rynku i od wschodniej obwodnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Fabryczna,Wrocław

711 443 zł65 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w super lokalizacji oraz umiejscowieniu w budynku! Z widokiem na Staw Królewiecki Lokalizacja: - 30m do autobusu, który zawiezie Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brossa

Gaj,Wrocław

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestronnej kawalerki z wydzieloną częścią sypialnianą o łącznej powierzchni 41 m . Mieszkanie zlokalizowane jest na Gaju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bociania

Kowale,Wrocław

1 175 050 zł83 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna Rodzinna okolica * Realizacja III Kwartał 2025 Idealne dla Rodziny mieszkanie z dużym Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

1 140 100 zł131 m² 8 689,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu inwestycję zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

907 605 zł96 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie idealne dla miłośników życia w spokojnej, zielonej okolicy z dala od zgiełku miasta! Miejsce zarówno dla osób młodych na start jak i dla rodzin z dziećmi, gdyż jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

699 000 zł29 m² 24 212 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

CO sprzedajemy? Jednopokojowy apartament - kawalerka o powierzchni 28,87 m2 na 4 piętrze w sześciopiętrowym budynku apartamnetowym w centurm Wrocławia. Gdzie znajduje się mieszkanie?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabiszyn-Grabiszynek,Wrocław

489 000 zł42 m² 11 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Niezwykle funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42 mkw, położone na 1 piętrze zatopionego w zieleni, budynku w niskiej zabudowie. Cena do negocjacji -zapraszamy do rozmów! Ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Grabiszyn,Wrocław

649 000 zł35 m² 18 354,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowa cena 649 000 pln! tylko do 15.07.2024 Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 35,36 m.kw. położone na parterze budynku z 2007 r przy ul. Mosiężnej. Mieszkanie z ogródkiem o pow. 18,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

649 500 zł71 m² 9 147,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Ołbin 3pok do remontu/park/politechnika top inwestycja! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na 4 piętrze w kamienicy z roku 1936 na Ołbinie. Blisko uczelnie, parki, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, al. Hallera

Grabiszyn,Wrocław

99,70 zł/m²81 m² 8 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam lokal w powstającym budynku u zbiegu ulicy Hallera i Grabiszyńskiej. Przeznaczenie: handel, usługi, medycyna, lokal z dużym potencjałem: centrum przesiadkowe, linie tramwajowe.