dowolna

Mieszkania Wrocław Osiedle Karłowice

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 380 000 zł179 m² 7 709,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży samodzielnego lokalu mieszkalnego z odrębną księgą wieczystą, położonego przedwojennej klimatycznej willi, wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas! Klucze w biurze! 2100zł+ 550 zł czynsz+ 250zł gaz+ 170zł prąd+ 200zł parking Ok. Placu Kromera, 1,3 km do Centrum handlowego Korona. 1,9km do Uniwersytetu Wrocławskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

746 000 zł64,89 m² 11 496,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Ważne! Istnieje możliwość istotnej negocjacji ceny sprzedaży mieszkania! Mieszkanie na ostatniej kondygnacji kameralnego budynku położonego bezpośrednio przy parku. Lokal mieszkalny znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł47,52 m² 10 732,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Polecam na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m , położone na 2 piętrze kamienicy z lat 30., w dzielnicy Karłowice przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie ma funkcjonalny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

615 000 zł69,90 m² 9 012,88 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej 69,90 m (powierzchnia lokalu ok. 50m , powierzchnia piwnicy ok.20m ), położonego.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60m zielone Karłowice | 2 miejsca parkingowe w cenie | duży balkon | gotowe do zamieszkania Układ pomieszczeń: * komfortowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł52,50 m² 10 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Cena do negocjacji. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze kameralnej kamienicy w jednej z najlepiej skomunikowanych części Wrocławia - Karłowice,.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł54 m² 14 074,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż jest nowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2, z miejscem postojowym, klimatyzacją i balkonem, w budynku z 2024 roku. Mieszkanie jest starannie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

699 995 zł60,01 m² 11 664,64 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 60 m | Karłowice | Zamknięte osiedle_. Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł54 m² 14 611,11 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

PO remoncie/ pełny rozkład / pełne wyposażenie/ garaż / klima okna na ogródki działkowe. Widok na otwartą przestrzeń. Polecam w pełni rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. ok 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł62 m² 12 080,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem oferty jest atrakcyjne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym 40-metrowym tarasem. Mieszkanie jest idealnie zlokalizowana, na pięknych, zielonych Karłowicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł74 m² 17 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyobraź sobie powrót do domu, gdzie jedynym hałasem jest dyskusja ptaków za oknem. Ten 74-metrowy azyl na Karłowicach odcina Cię od wielkomiejskiego fochu i codziennych korków. Trójstronna.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł91,50 m² 9 715,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa oferta w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - Plac Piłsudskiego na zielonych Karłowicach. To miejsce, gdzie elegancka, willowa zabudowa spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

539 010 zł59,89 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Miejsce, które miesza historię z nowoczesnością. Królewska ulica z duszą i niepowtarzalnym charakterem. Lokalizacja: ul. Bolesława Krzywoustego (vis a vis Biedronki) Powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

1 727 760 zł150,24 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż lokal niemieszkalny o powierzchni 150,24 m, położony na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Żmigrodzkiej. Obecnie przeznaczony pod.

Szczegóły ogłoszenia

565 950 zł53,90 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,9m2 zlokalizowane na czwartym piętrze (bez windy) w spokojnej i zielonej części Wrocławia - osiedle Różanka, ul. Jugosłowiańska. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł24,49 m² 15 516,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24,49 m , położona przy ul. Łąka Mazurska na wrocławskich Karłowicach, w okolicy pl. Kromera. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 po remoncie lokalizacja: nieruchomość znajduje się na Karłowicach, znajdziemy tu liczne sklepy, punkty handlowo-usługowe, centra handlowe, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł100 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie (dom poniemiecki podzielony na 3 niezależne mieszkania), na wrocławskich Karłowicach. Mieszkanie znajduje się na podwyższonym parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł71,89 m² 9 723,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 71,89 m , położone na 1 piętrze kamienicy. Układ obejmuje 3 pokoje oraz oddzielną kuchnię. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł62 m² 45,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe i przytulne mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane na 3. piętrze, idealne dla osób ceniących przestrzeń, wygodę oraz dobrą lokalizację.Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 999 zł43 m² 69,74 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***apartament W centrum idealny dla pary dostępne od zaraz*** klucze W biurze - zapraszamy na prezentacje W dogodnym terminie Please see English version below We also speak English, french,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

**komfortowe kawalerki do wynajęcia - Wrocław, ul. Koszarowa** Oferujemy do wynajęcia przytulne kawalerki w jednym budynku zlokalizowanym przy ul. Koszarowej, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławki na Karłowicach, przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie o pow 51 mkw składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mam Państwu do zaoferowania 3 pokojowe komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m2. Mieszkanie znajduje się na wysoko usytuowanym parterze w 1 piętrowej kamienicy z 1937.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł49,95 m² 12 992,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż rozkładowe i funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej części Wrocławia, przy ul. Bolesława Krzywoustego 17. Nieruchomość Budynek z 2005 r z windą.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Oaza spokoju ul. Sportowa 52 m 2 piwnice (24 m ) Na sprzedaż wyjątkowo przestronne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52,19 m , położone na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł99,90 m² 12 002 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, duże mieszkanie (dom poniemiecki podzielony na 3 niezależne mieszkania), zlokalizowane we Wrocławiu, w dzielnicy Karłowice. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Super lokalizacja - Wrocław Karłowice ul. Sportowa, przy szpitalu na Koszarowej. - 2 pokoje z osobną, ustawną kuchnią (możliwość wydzielenia 3 pokojów z aneksem); - wysoki parter, wejście.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł31 m² 14 516,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna, elegancka kawalerka 31 m Karłowice | Wysoki Standard | Ogród i Parking Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 31.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,18 m² 11 402,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o w pełni rozkładowym układzie, położone na wysokim parterze w ocieplonej kamienicy przy ul. Sportowej, w spokojnej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 153 490 zł60,71 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Poczuj chłód aluminiowych ram okiennych, które zamykają w kadrze zielone korony drzew. Przed Tobą ponad sześćdziesiąt metrów kwadratowych czystego potencjału, gotowego na autorską.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł49,55 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Plac Kromera okolice Przestronne, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,55 mkw. z balkonem w budynku z 2007 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 zł82 m² 48,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie 50 m na Karłowicach, tuż przy zajezdni tramwajowej mpk, z bezpośrednim dojazdem do Placu Dominikańskiego, 7 minut od Obwodnicy Śródmiejskiej, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym | Wrocław, ul. Jana Długosza Do wynajęcia wyjątkowo estetyczne i świeżo wyremontowane mieszkanie o funkcjonalnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł52,19 m² 11 400,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,19 m , położone na wysokim parterze kameralnej, 1-piętrowej kamienicy w zielonej i spokojnej części Wrocławia - Karłowice, ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka | Rozkład | Grudziądzka | dostępne od maja 2026 Numer oferty w biurze: 5371/4186/omw warunki najmu: - minimalny okres najmu: 12 miesięcy - maksymalna liczba osób: 2 - zwierzęta: do.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł19,43 m² 22 593,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Główne atuty mieszkania: świetna lokalizacja; mieszkanie wykończone według indywidualnego projektu optymalizującego zagospodarowanie przestrzeni lokalu; okna wychodzące na podwórko, które gwarantują.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł175,77 m² 6 542,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami   Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym przy ul. Jana Długosza we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 3 piętrze nowoczesnego.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Wrocław, Karłowice-Różanka, Karłowice