dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

980 000 zł56 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż: 2-pokojowy apartament w ścisłym centrum Wrocławia! Apartamentowca Justin Center, w samym sercu rynku. Idealny pod inwestycję: ten apartament to doskonała propozycja na najem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł36,07 m² 13 834,21 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta deweloperska 0% prowizji Cena Promocyjna 499 000zł! Mieszkanie Gotowe do odbioru! W ofercie funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 36,07 m z loggią 3,72 m . Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł92 m² 9 119,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż jest duże trzypokojowe i dwustronne 92 m2 mieszkanie w kamienicy blisko Rynku. W mieszkaniu wymienione są piony instalacji wodnej i kanalizacyjnej oraz okna na plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

792 000 zł34,65 m² 22 857,14 zł/m²

 

Piętro:9/38

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty Dominika Tądel (kasprzyk) Tel.:   Numer licencji PFRN: 30058 Apartament z panoramicznym widokiem na Wrocław Quorum Tower, ul. Sikorskiego. Prezentujemy wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe 2 pokoje, centrum, kępa Mieszczańska Opiekun Oferty: sylwia Bednarska Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 *** dostępne od lipca *** oferta wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,28 m² 72,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie w centrum, stare Miasto, ul. Zgorzelecka Mieszkanie będzie dostępne od 1 czerwca 2026 lokalizacja: mieszkanie na Starym Mieście, przy ulicy Zgorzeleckiej, w odległości 3.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł44,95 m² 11 568,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Grabiszynie, usytuowane na parterze budynku. Nieruchomość o powierzchni 44,95 m . Mieszkanie jest nieumeblowane, co daje pełną swobodę.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł35 m² 18 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Telegram. Na sprzedaż jasne mieszkanie o powierzchni ok.35 m , położone na nowowybudowanym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

494 999 zł41,59 m² 11 901,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Opiekun oferty: krzysztof Dudek   Wynajęte z comiesięcznym przychodem dla właściciela. 3-pokojowe, w rozkładzie. Ponad 45 000 zł przychodu rocznie. Otoczenie nieruchomości Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł44 m² 61,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Розмовляємо українською / For details in English language call us contact via e-mail / sms / whatdapp / Viber / Telegram. Do wynajęcia eleganckie 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł54,10 m² 12 920,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: kamil Swatowski tel.   Tylko w sdp Nieruchomości! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, 3-pokojowego mieszkania z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł51 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wolne od zaraz! Gorąco polecam mieszkanie trzy pokojowe położone we Wrocławki na Karłowicach, przy ul. Czajkowskiego. Mieszkanie o pow 51 mkw składa się z: - salonu z wyjściem na balkon, -.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 zł65 m² 46,92 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pok | 65m2 | balkon/taras | Miejsce parkingowe | Winda | ul. Kolejowa | Umeblowane | Umowa na 6, 12 lub 24 miesiące z możliwością przedłużenia | Bez prowizji Numer oferty.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł44,23 m² 13 836,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione okna, piony i instalacje. Opiekun oferty: justyna Adamiak Pośrednik w obrocie nieruchomościami Nr licencji pfrn 28305 tel.   Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

92 000 zł16 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż indywidualny garaż o pow. 16mkw. znajdujący się we Wrocławiu na Lipie Piotrowskiej przy ul. Tymiankowej na zamkniętym szlabanem osiedlu. Garaż z indywidualnym licznikiem prądu,.

Szczegóły ogłoszenia

0,10 zł/m²1 000 m² 100 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Zapraszamy składania ofert najmu. Uniwersalna przestrzeń komercyjna do wynajęcia - ok. 1.000 m | OVO Wrocław | Centrum Do wynajęcia przestrzeń użytkowa o powierzchni ok. 1.000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

59 zł/m²265 m² 15 635 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 265 m2 w okolicy Starego Miasta Przestronny lokal o powierzchni 265 m2 w odległości spacerowej od wrocławskiego Rynku. W świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł75 m² 57,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Zdjęcia W ofercie mają charakter poglądowy. Mieszkanie 3-pok + garderoba | 75 m2 | Balkon | Taras | Dwupoziomowe | pkp | Dąbrowskiego Numer oferty w biurze: 3393/4186/omw Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł116 m² 21 120,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 tel:   oferta wyłącznie W sdp nieruchomości Na sprzedaż działający lokal gastronomiczny Blisko centrum Wrocławia Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 210 000 zł133 m² 9 097,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Polanowice,Wrocław

1 080 000 zł98,39 m² 10 976,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim z systemem Smart Home - gotowy, by spełnić Twoje marzenia! Bez podatku pcc! Bez prowizji! Przedstawiam wyjątkową propozycję dla.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł73,23 m² 12 290,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Dla miłośników kamienic. Mieszkanie w kamienicy na Nadodrzu przy ul. Łokietka. Ogrzewanie gazowe. Lokal w pełni rozkładowy o powierzchni 73,23 mkw, na co składają się: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,60 m² 58,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe, przytulne mieszkanie zaprojektowanie przez architekta. W pełni wyposażone w meble, sprzęt rtv i agd oraz kominek elektryczny, który nadaje wnętrzu wyjątkowy klimat.

Szczegóły ogłoszenia

40,02 zł/m²78,72 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajmu lokalu na parterze w lewym skrzydle budynku dworca Wrocław Brochów. W skład powierzchni wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł5 000 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 50 ar. Działka idealnie nadaje się pod cele inwestycyjne - pod zabudowę wielomieszkaniową. Działka położona jest w spokojnej okolicy zaledwie 3km.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł61,26 m² 19 572,31 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament z balkonem oraz klimatyzacją o powierzchni 61,26 m2 w prestiżowej inwestycji The Upper House by Angel we Wrocławiu! To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

20 990 zł202 m² 103,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogródek działkowy w centrum miasta Wrocław - rod , Dalie ' Szczepin Wrocław Stare Miasto. Na sprzedaż działka rekreacyjna o powierzchni 202 m2. Znajduje się ona przy ulicy Starogroblowej.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł173,55 m² 5 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:458 m²

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Na sprzedaż projekt dwupoziomowego domu o powierzchni 173,55 m2. Cena obejmuje działkę 458 m2, projekt budowlany i pozwolenie na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

250 zł15 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Krzyki - Klecina, ul. Cukrowa 22. Polecam do wynajęcia wygodne i dogodnie usytuowane względem wyjazdu i przejścia do klatki miejsce parkingowe zlokalizowane w garażu podziemnym przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł800 m² 368,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na Zachodzie Wrocławia - osiedle Żar. Działka o regularnym kształcie z wodą i prądem na działce. Kanalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 356 999 zł94,61 m² 14 343,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Komfortowe 4-pokojowe mieszkanie | 94,61 m | 2 łazienki | taras + balkon | Kępa Mieszczańska | 0% prowizji Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 94,61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

818 000 zł65,49 m² 12 490,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3 pokoje z dużym balkonem | Smart House | ul. Krakowska | promocja Wrocław, przedmieście Oławskie ul. Krakowska Inwestycja realizowana w dzielnicy Krzyki, na terenach dawnego browaru E. Haasego.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²33,18 m² 1 659 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu proponuje do najmu pomieszczenia biurowe nr 250 i 252 o pow. 33,18m2 na II piętrze budynku biurowego we Wrocławiu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł58,88 m² 14 436,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Domo Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego, komfortowego, trzypokojowego mieszkania z ogrodem oraz miejscem parkingowym na ul. Trawowej we Wrocławiu. Funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

63,95 zł/m²43 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***mieszkanie dostępne od zaraz*** Pierwsze i trzecie zdjęcie.

Szczegóły ogłoszenia

629 990 zł64 m² 9 843,59 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie polecam na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe, o łącznej powierzchni 64m2. Nieruchomość usytuowana jest na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku mieszkalnym z lat '80 przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

647 820 zł54,90 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji I pcc Szukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum? To miejsce spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem w pełni umeblowane, zadbane mieszkanie. W jego skład wchodzą: -salon z balkonem, -sypialnia, -łazienka, -kuchnia, -przedpokój. Mieszkanie wyposażone, m.in. piekarnik, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę produkcyjno- magazynową o powierzchni 500 m kw. Hala ogrzewana, posadzka przemysłowa, dużą brama wjazdowa, zaplecze socjalne i biurowe ok. 70 m kw. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²40 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wrocław / krzyki / klecina Do wynajęcia od zaraz lokal biurowy o pow. 40 mkw. 1 piętro, budynek biurowy, parking przed budynkiem, obok przystanek autobusowy. Cena czynszu najmu: 1800 zł netto plus.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Radosna

Wrocław,dolnośląskie

554 000 zł34 m² 16 294,12 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980