dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 548 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 548 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

871 975 zł60 m² 14 532,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * W sercu Krzyków * Realizacja Październik 2025 Trójstronne mieszkanie na najwyższym piętrze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jerzmanowska

Fabryczna,Wrocław

33,63 zł/m²113 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:-

Nowa siedziba dla Twojej firmy? Wrocław, dzielnica Fabryczna, osiedle Jerzmanowo, ul. Jerzmanowska Lokal biurowy stanowiący piętro wolnostojącego budynku. Składa się z pięciu pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Antoniego

Stare Miasto,Wrocław

580 000 zł42 m² 13 809,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę jasnego mieszkania dwupokojowego w centrum Wrocławia, mieszczącego się w ścisłym centrum, w niedalekiej odległości od Pasażu Niepolda, rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Idzikowskiego

Gądów-Popowice Południowe,Wrocław

605 000 zł43 m² 14 070 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty Na sprzedaż nowe, urządzone, dwustronne mieszkanie z tarasem i ogródkiem, położone na kameralnym, cichym, dobrze skomunikowanym osiedlu na Gądowie. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 499 zł29 m² 51,69 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka Drukarska ue/top Od zaraz Polecamy na wynajem od zaraz kawalerka przy ul drukarska 39 Mieszkanie wolne od zaraz Czynsz1650 plus zarządca 450 plus liczniki Kaucja 1 czynsz Wolne od zaraz Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rychtalska

Ołbin,Wrocław

965 900 zł74 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 29417 tel. 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem (+8 mkw) i garderobą do własnej aranżacji. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 22,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

702 260 zł47 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Inwestycja mieszkaniowa Komuny Paryskiej 19a to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parafialna

Ołtaszyn,Wrocław

600 000 zł49 m² 12 146 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

2 pokoje z balkonem na cichym i zielonym osiedlu na Krzykach! Opiekun oferty: tel. 2 pokoje z balkonem w cichej i zielonej okolicy: krzyki - Ołtaszyn 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Deszczowa

Krzyki,Wrocław

3 800 zł65 m² 58,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

WE speak english, english describe below Dzisiejsza oferta zaprowadzi nas w miejsce idealne dla rodzin z dziećmi. Mieszkanie przeznaczone szczególnie dla osób, które cenią sobie ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dożynkowa

Krzyki,Wrocław

2 800 zł41 m² 68,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem. Opis Na wynajem, dwupokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 40,70 m2, zlokalizowane w atrakcyjnej i bardzo cenionej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Jedności Narodowej

Nadodrze,Wrocław

1 000 zł12 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**** Oferta tylko w Home Brand! **** na wynajem pokój w dwupokojowym mieszkaniu Mieszkanie usytuowane przy ulicy Jedności Narodowej we Wrocławiu, na 4 piętrze. Widne i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Psie Pole,Wrocław

6 336 zł264 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 264 m kw., posadzka przemysłowa niepylna, brama wjazdowa, świetliki, ogrzewanie. Dodatkowo zaplecze biurowe do ok.120 m kw. Cena wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pomorska

Śródmieście,Wrocław

549 000 zł28 m² 19 607,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie (kawalerka), akt własności 3 piętro Winda 26,90 m2 Osobna kuchnia Przedpokój Łazienka Pokój wszystkie okna na podwórze W 2020 roku generalny remont całego mieszkania łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nefrytowa

Ołtaszyn,Wrocław

476 661 zł41 m² 11 680 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Inwestycja Nefrytowa 77 zlokalizowana w południowej części Wrocławia w granicach dzielnicy Krzyki - Ołtaszyn przy skrzyżowaniu ul. Nefrytowej i Brylantowej. Inwestycja ta ulokowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Chabrowa

Wojszyce,Wrocław

2 732 435 zł3 053 m² 895 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wrocław - wojszyce - radomierzyce / działka bud. 3053 M2 Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę budowlaną w miejscowości Radomierzyce, ul. Chabrowa/wrocławska, na granicy Wrocławia, krzyki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czajkowskiego

Karłowice,Wrocław

780 000 zł68 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania trzypokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 68 m2. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku apartamentowym. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Psie Pole,Wrocław

1 499 000 zł196 m² 7 656 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Jeśli chcesz usłyszeć rano szum drzew i śpiew ptaków a w lecie kąpać się w oddalonym o 4km Zalewie w Kobylej Górze, spacerować po lesie dostępnym zaraz za płotem Twojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awicenny

Oporów,Wrocław

700 925 zł60 m² 11 662,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Spacious and Bright 3-Bedroom Corner Apartment with Balcony in Oporów, wrocław Ideal for: people working in the Bielany Wrocławskie area 60m2 / 1 floor / 3 rooms Layout of apartment l6b 6/1/1/3k: living.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osobowicka

Osobowice,Wrocław

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* lokalizacja: osobowice/ ulica Osobowicka * Ilość pokoi: 2 * Metraż: 53 mkw * Kuchnia: aneks kuchenny * Piętro: 1 * Informacje dodatkowe: zmywarka, drewniane rolety wewnętrzne, duże okna, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 250 000 zł149 m² 8 364 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Przy skrzyz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

654 500 zł48 m² 13 635,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż piękne 2- pokojowe mieszkanie położone na Wrocławskim Oporowie Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, nadające się do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów, mierzące 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Okulickiego

Psie Pole,Wrocław

275 000 zł23 m² 11 956,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż kawalerka w dzielnicy Wrocław Zakrzów. Kawalerka 23m2 w bloku z płyty na ul.Okulickiego 19. Pokój, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Dubois

Śródmieście,Wrocław

500 zł6 m²

 

Piętro:2/5

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia pokój nr. 2 w trzypokojowym mieszkaniu przy ul. Dubois 3 *kamienica, 2 piętro, wyposażenie w wysokim standardzie *ogrzewanie miejskie Wyposażenie: *pokój: łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na 6 piętrze w bloku. Pełny rozkład pomieszczeń: salon z kuchnią, dwa pokoje, łazienka Powierzchnia: 48m2 Mieszkanie składa się z następujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Gersona

Biskupin,Wrocław

398 995 zł26 m² 15 287,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zielony biskupin! | Kawalerka po remoncie! Kawalerka (26 m2) na osiedlu Biskupin, ul. Gersona, piętro 3/4. Łazienka, aneks kuchenny, pokój z kratką balkonową. Piec gazowy do podgrzewania wody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyleska

Krzyki,Wrocław

3 400 zł60 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz - komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Tarnogaju, przy ul. Międzyleskiej. Nieruchomość ma powierzchnię 60m2, dzięki czemu jest bardzo przestronna. W budynku do dyspozycji znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

868 632 zł43 m² 20 400 zł/m²

 

Piętro:8/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament 2 pokojowy o wygodnej pow. 41,71m2 z logią o pow. 8,14m2 w jednej z topowych lokalizacji w Centrum Wrocławia przy ul. Sikorskiego na Starym Mieście z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kajdasza

Krzyk,Wrocław

699 997 zł59 m² 11 856,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Premium Krzyki-Jagodno 3 Pok -59,20m2 Balkon. Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,2m2 z dużym potencjałem aranżacyjnym oraz inwestycyjnym przy ul. Kajdasza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Chorwacka

Różanka,Wrocław

1 300 zł20 m²

 

Piętro:9/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 500 zł

Do wynajęcia nowo wyremontowany duży pokój 20m2 dla studenta, studentki przy ulicy Chorwackiej. Mieszkanie składa sie z trzech oddzielnych pokoji w pełni umeblowane. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

798 000 zł54 m² 14 777,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oltaszyn Lux Ulanska 54m2 /3pok/taras 42m2! polecamy dobrze zlokalizowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m2 na osiedlu Ołtaszyn przy ulicy Ułańskiej. Mieszkanie z dużym (42m2) tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

649 996 zł200 m² 3 249,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Okazja Okolice Ołtaszyna Dom 200 m2 Ogród 1118m2. Na sprzedaż dom o łącznej powierzchni ok 200 m2 do generalnego remontu wraz z ładną działką ok 1118 m2, niedaleko Ołtaszyna, bielan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

559 000 zł39 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Top 2-pok 38,8m2 Powstańców Śląskich Balkon Piwnica/ Przedstawiamy Państwu 2- pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1-piętrze. - idealne mieszkanie pod inwestycyjne; - 2 niezależne pokoje, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

2 250 000 zł307 m² 7 328,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:470 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny duży dom z 2 garażami, w zabudowie szeregowej, o powierzchni całkowitej 307m2, posadowiony na działce 470m2, znajdujący się na Wrocławskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodych Techników

Szczepin,Wrocław

599 001 zł50 m² 12 004 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

PLac jana pawla II/ 3 pok/ rozkład!t)p Mieszkanie w centrum na Szczepinie na ulicy Młodych Techników Mieszkanie około 100m od ulicy Legnickiej i 100 do Zachodniej. 10minut piechota od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kukuczki

Gaj,Wrocław

899 000 zł66 m² 13 725,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane przy ulicy Kukuczki na wrocławskim Gaju. Nieruchomość znajduje się w budynku z windą z 2010 roku, na piątym piętrze, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Gwiaździsta

Gajowice,Wrocław

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

UL. Krucza centrum vis A vis sky tower dwa pokoje osobna kuchnia Z oknem taras ogród dobrze wyciszone piętro 2/10 2016 rok budowy Przedstawiam Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jahna

Wrocław,dolnośląskie

613 998 zł53 m² 11 563 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Lux! / leśnica / 2 pok / balkon / aow! mieszkanie o powierzchni 53m z dużym balkonem 10m na zacisznym Osiedlu Malowniczym przy ulicy Alfreda Jahna. Mieszkanie położone jest przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Hallera

Borek,Wrocław

806 000 zł49 m² 16 449 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Świetne mieszkanie w pożądanej lokalizacji. W ofercie sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,68 m2 usytuowane na parterze budynku z 2016 roku. Do lokalu przynależy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jodłowicka

Stabłowice,Wrocław

519 000 zł37 m² 13 989,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie na Słonecznych Stabłowicach. Duże zamknięte, monitorowane osiedle od znanego dewelopera Archicom. Największym atutem mieszkania jest taras ok 10 m, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

999 900 zł118 m² 8 456,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Zakończenie budowy w Październiku 2024 Przestronne mieszkanie z tarasem W skład mieszkania wchodzi: -Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sukiennice

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Home Brand zaprasza do wynajęcia przytulanego mieszkania o powierzchni 45m2 położonego w samym Rynku Wrocławia. Mieszkanie: mieszkanie składa się z: - przedpokoju, - sypialni, - kuchni, -.