dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 532 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

588 720 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Dział deweloperski sdp nieruchomości Bez podatku pcc! Opiekun oferty: tomasz Leiman Nr Licencji pfrn 28679 Tel: na sprzedaż mieszkanie z osobną sypialnią w nowej inwestycji przy ulicy Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podolska

Muchobór Wielki,Wrocław

698 999 zł55 m² 12 706,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie W szeregu! | Muchobór Wielki | 3 pok. Polecam na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej z roku 2012, na drugiej kondygnacji + garaż w bryle domu. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zagony

Fabryczna,Wrocław

649 000 zł57 m² 11 386 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam nowoczesne, rozkładowe mieszkanie położone w spokojnej okolicy Muchoboru Wielkiego. Na powierzchnię 57m kw. składają się 3 ustawne pokoje, w tym przestronny salon (16 m kw.),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Długa

Stare Miasto,Wrocław

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne od 1 lutego 2024 R. UL. Długa stare miasto 3 minuty do rynku centrum kawalerka po remoncie klimatyzacja piętro 4/4 bez windy komórka lokatorska Mam przyjemność przedstawić Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Brzoskwiniowa

Gaj,Wrocław

2 600 zł25 m² 104 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz spokojnego niewielkiego mieszkania blisko centrum? To studio będzie idealne. Do wynajęcia świeżo wykończone, słoneczne, ciepłe mieszkanie o powierzchni około 25m2 znajdujące się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daszyńskiego

Plac Grunwaldzki,Wrocław

679 000 zł57 m² 11 996,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Kontakt:. Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Jagodno,Wrocław

899 000 zł89 m² 10 139,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Jagodno/lux./3pok./garaż/ogród80m/taras/hit/okazja Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne mieszkanie położone we Wrocławskich Iwinach, tuż przy Jagodnie, przy ulicy Św. Rity (boczna Buforowej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachocińska

Strachocin,Wrocław

549 000 zł44 m² 12 337,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

NA sprzedaż: 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią. Lokalizacja: prezentowane mieszkanie znajduje się w dzielnicy Wrocławia Psie Pole Strachocin przy ul. Strachocińskiej. Osiedle spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grójecka

Borek,Wrocław

1 215 000 zł87 m² 14 000,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Czteropokojowe mieszkanie budynku z 2010 roku na osiedlu Borek, bardzo blisko Parku Południowego. Nowe budownictwo, jedynie 9 mieszkań w całym budynku, budynek ogrodzony. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szewczenki

Zgorzelisko,Wrocław

3 000 zł52 m² 58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem dla firm: do wynajęcia nowe, wykończone pod klucz 3-pokojowe mieszkanie w okolicach wrocławskiego Psiego Pola, w Wilczycach, tuż za osiedlem Zgorzelisko. Nieumeblowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Wrocław

740 000 zł74 m² 9 995,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Polecam mieszkanie 4 pokojowe w centrum, śródmieście, przy bocznej, spokojnej ulicy. Mieszkanie idealne dla rodziny, ale także doskonała lokata kapitału jako mieszkanie na wynajem. Lokalizacja: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

2 700 zł50 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od 1.12.2023 ŚWIETNE POŁĄCZENIE DO CENTRUM ORAZ POLITECHNIKI! około 800 m od osiedla znajduje się pętla tramwajowa! Gorąco polecam mieszkanie w nowym i nowoczesnym dwu piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Ołbin,Wrocław

649 000 zł53 m² 12 231,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie, 53,06 m2, 2-pokojowe z kuchnią otwartą na przedpokój, łazienka, dużym balkonem i piwnicą + maluch, polski fiat 126 gratis przy podpisaniu umowy wstępnej jeszcze w tym 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Maślice,Wrocław

649 999 zł47 m² 13 903,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Maślice/wrocław/2pok./PARTER/TARAS/TOP/OD ZARAZ! Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronne, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,78 m2, usytuowane na parterze, na osiedlu Potokowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stysia

Krzyki,Wrocław

649 000 zł58 m² 11 190 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Serdecznie polecam przestronne, trzypokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie zlokalizowane we Wrocławiu przy ulicy Wincentego Stysia! Mieszkanie składające się z trzech osobnych pokoi. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

800 035 zł71 m² 11 331,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw291-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie zachód- wschód - przestrzałowe z dwoma tarasami - możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boiskowa

Brochów,Wrocław

349 924 zł30 m² 11 522 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 31 m2 z balkonem przy ulicy Boiskowej na wrocławskich Bieńkowicach. Jeśli szukasz nieruchomości w zielonej okolicy, która posiada praktyczny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

617 238 zł34 m² 18 425 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe w III kwartale 2024 * Możliwość wykończenia pod klucz Idealne na start lub jako inwestycja. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

649 000 zł52 m² 12 587,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to mieszkanie dla miłośników praktycznych układów w dobrej cenie! Jeśli szukasz mieszkania, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

1 075 000 zł57 m² 18 993 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie polecam ekskluzywny, dwupokojowy apartament, zlokalizowany przy ul. Walońskiej, w prestiżowym budownictwie Angel City! Lokalizacja: walońska 16 Ilość pokoi: 2 Metraż: 56,6 mkw. Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Śródmieście,Wrocław

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowo urządzony apartament, wykończony z najwyższej jakości materiałów. Lokal o powierzchni 43M2 składa się z: przedpokoju, sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lawendowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

499 226 zł42 m² 11 830 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: tlp283 oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety mieszkania: - ekspozycja południowa - korytarz z miejscem na szafę - 1,5km do aow A8 Północ - niska zabudowa, budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Popowice,Wrocław

650 000 zł41 m² 15 853,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m z balkonem, na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku - okolice ul. Wejheowskiej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

2 750 zł42 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Home Brand oferuje nowoczesne mieszkanie usytuowane na prestiżowym Osiedlu przy ulicy Drabika w dzielnicy Jagodno. Mieszkanie: - znajduje się na pierwszym piętrze budynku wybudowanego w 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kamieniecka

Tarnogaj,Wrocław

880 000 zł95 m² 9 252,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na malowniczej i kameralnej ulicy. we Wrocławiu. Nieruchomość jest położona w atrakcyjnym miejscu miasta, skąd można dostać się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

3 200 zł85 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Idealny dla pary, segment dwupoziomowy o powierzchni ok. 85 mkw z dwoma ogródkami. Wejście do segmentu , prywatne, z poziomu gruntu przez furtkę, parter. Segment znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Psie Pole,Wrocław

662 112 zł58 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

OD dewelopera, 0% prowizji, 0% pcc promocja! 2 miejsca postojowe W cenie 1 odbiór na koniec I kwartalu 2024 Zapraszam do obejrzenia wyjątkowej inwestycji premium na wrocławskich kowalach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Psie Pole,Wrocław

650 000 zł59 m² 10 987 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 3 pokojowy lokal mieszkalny z ogródkiem i parkingiem położony w budynku wielorodzinnym w niskiej zabudowie z 2016 roku. Osiedle położone jest w Kiełczowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 300 zł38 m² 87 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam przestronne, przytulne mieszkanie z balkonem położone na wrocławskich Krzykach przy ul. Gwiaździstej. Lokalizacja: krzyki, ul. Gwiaździsta Metraż: 38m2 Piętro: 6 lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Mieszka I

Śródmieście,Wrocław

500 000 zł62 m² 8 030,84 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Agencja Nieruchomości Digital Broker prezentuje nieruchomość idealną pod inwestycje w samym centrum miasta. Ogromnym atutem jest lokalizacja przy placu Bema, która zapewnia sąsiedztwo głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Daszyńskiego

Ołbin,Wrocław

510 000 zł37 m² 13 710 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Opiekun oferty: tel. Mieszkanie o powierzchni 37,2 m2 znajduje się na drugim piętrze w budynku z 1998r. Otoczenie nieruchomości: świetna lokalizacja! 300 metrów od przystanku,10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Więckowskiego

Wrocław,dolnośląskie

399 003 zł32 m² 12 391,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja | Kawalerka 32m2 | /centrum- więckowskiego/ Polecam na sprzedaż kawalerkę w kamienicy o pow.32 m2. Salon 22 m2, wypoczynek skórzany, stół krzesła, meble .kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czartoryskiego

Poświętne,Wrocław

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pierwszy najem! Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, usytuowane na 1 piętrze w budynku z windą. Lokalizacja : Wrocław / Psie pole / Poświętne / ul. Czartoryskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sztabowa

Krzyki,Wrocław

649 000 zł58 m² 11 134 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe położone przy ul. Sztabowej (krzyki), centrum miasta, 2 min. od Sky Tower, 7 min od Dworca Głównego, 12 min od Rynku. W okolicy liczne sklepy, galerie, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierska

Biskupin,Wrocław

2 699 zł50 m² 53,98 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Top Piękne 2M /balkon/rozkład/akceptacja zwierząt akceptujemy zwierzęta Oferuję na wynajem mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok 50 m2 z wyjściem na balkon, znajdujące się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 50m2, położone przy cichej uliczce na wrocławskim Zakrzowie. Mieszkanie w pełni rozkładowe z osobną, jasną kuchnią, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chachaja

Oporów,Wrocław

942 700 zł86 m² 11 012,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nr oferty: aw289-rz oraz podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Zalety mieszkania: - położenie południe- zachód - korytarz z miejscem na szafę - dodatkowe wc - duża łazienka ok. 5m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

579 000 zł49 m² 11 865 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pok | jagodno| do własnej aranżacji Opiekun oferty: tel: oferta tylko w sdp Nieruchomości. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie zlokalizowane jest na Jagodnie, w bliskiej odległości szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Blizanowicka

Księże Wielkie,Wrocław

502 475 zł41 m² 12 255,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Klasyczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem świetne na pierwsze mieszkanie, świetne na mieszkanie do wynajmu na Książu Wielkim przy ulicy Blizanowickiej. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe.