dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 450 zł46 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem w Centrum Wrocławia! Mieszkanie w pełni umeblowane. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

899 000 zł59 m² 15 188,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,19 m , położone na parterze eleganckiego apartamentowca z 2025 roku na kameralnym osiedlu w zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

1 328 100 zł102 m² 12 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Piękne mieszkanie o pow. 93,03m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Wyjątkowe mieszkanie. Jest to klasyczna , część przedwojennych Browarów Wrocławskich przy ul. Jedności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Psie Pole,Wrocław

6 499 zł131 m² 49,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

ok Psie pole | Szereg skrajny | 2025 r Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 131,45 m z ogródkiem o powierzchni ok 250 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

35,09 zł/m²183 m² 6 422 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesna powierzchnia biurowa klasy A - ul. Komandorska, wrocław - Krzyki Do wynajęcia funkcjonalna i reprezentacyjna powierzchnia biurowa o powierzchni 183,5 m brutto (ok. 145.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

834 000 zł64 m² 13 088,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz Dwustronne mieszkanie z dużym balkonem W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

110 zł/m²100 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

100 m | parter | witryny | wejście z ulicy | ścisłe centrum Wrocławia. Czynsz 11 000 zł netto/mies. + media wg liczników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Czartoryskiego

Polanowice-Poświętne-Ligota,Wrocław

50 000 zł15 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na sprzedaż garaż zlokalizowany w budynku przy ul. Czartoryskiego 49. Ta idealna lokalizacja umożliwia szybki dostęp do głównych arterii komunikacyjnych miasta, co czyni ten garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Prusa

Nadodrze,Wrocław

2 400 zł18 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

English below Zapraszamy do skorzystania z naszej unikalnej oferty wynajmu wyjątkowej kawalerki o powierzchni 18 M2. Mieszkanie znajduje się u zbiegu ulic Poniatowskiego i Prusa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rybnicka

Księże Małe,Wrocław

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne - dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 47 mkw znajdujące się na iiip. niskiego budynku przy ul. Rybnickiej Mieszkanie jest umeblowane i w pełni wyposażone w podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Waniliowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

530 432 zł47 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie na nowoczesnym, kameralnym osiedlu przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu, spokoju oraz dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Syryjska

Krzyki,Wrocław

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

ul. Syryjska, brochów Komfortowe 2 pokoje z dużym balkonem | garaż | wysoki standard Do wynajęcia eleganckie i dopracowane w każdym detalu mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zyndrama z Maszkowic

Przedmieście Oławskie,Wrocław

990 000 zł49 m² 20 382,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 2-pok z widokiem na Odrę | Serce Wrocławia Prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Zyndrama z Maszkowic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bogatyńska

Maślice,Wrocław

879 000 zł76 m² 11 579,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe i urządzone mieszkanie, znajdujące się w zielonej części Wrocławia - na Maślicach, przy ul. Bogatyńskiej 5. Nieruchomość ma powierzchnię w kw 75,91 m2, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Klecińska

Grabiszyn,Wrocław

29 000 zł492 m² 58,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie działka rekreacyjna położone w rod "dobry Gospodarz" we Wrocławiu na osiedlu Grabiszyn. Cicha i spokojna okolica, położona z dala od zgiełku wielkich miast. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

3 300 zł66 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia 3 pokojowy apartament w budynku z monitoringiem oraz windą. Piękne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Legnickiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

2 800 zł48 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie w samym centrum miasta, przy ul. Oławskiej. Lokal o powierzchni 47,70 m składa się z przestronnego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

619 100 zł54 m² 11 426,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego mieszczącego się w odnowionej kamienicy przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. W mieszkaniu są zachowane oryginalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

820 000 zł103 m² 7 953,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie rozkładowe 103,1m2, 3 minuty od pętli autobusowej i tramwajowej kromera. Okna z dwóch stron mieszkania, w skład którego wchodzą: 1) 4 pokoje o powierzchniach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościańska

Złotniki,Wrocław

799 000 zł72 m² 11 097,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

08.05.2026 odbędzie się Dzień Otwarty. Będzie to jedyny dzień kiedy będziecie Państwo mieli możliwość obejrzeć nieruchomość oraz złożyć ofertę zakupu. Zapraszam osoby prywatne oraz agentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Przedmieście Oławskie,Wrocław

1 369 980 zł51 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Wyjątkowe mieszkanie W zrewitalizowanej kamienicy Centralna lokalizacja | Wysokie sufity (2.75m) | Klimatyzacja | Dębowe drzwi wejściowe | Kamienica z charakterem | Ogrzewanie podłogowe *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

3 400 zł42 m² 80,49 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

For english - please scroll down Do wynajęcia w pełni umeblowany, dwupokojowy apartament z balkonem! tuż przy rzece Miejsce postojowe w garażu podziemnym cenie! Zadzwoń i zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

640 338 zł52 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie duże, rozkładowe, 3 pokojowe o powierzchni 52,06m2 z wyjątkowym, dużym tarasem o pow. 57m2m2 na bardzo spokojnych Żernikach Fabryczna. Mieszkanie ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Miejsce w pokoju wolne od zaraz, ul. Drukarska

Krzyki,Wrocław

685 zł15 m²

 

Piętro:5/10

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:685 zł

Wolne miejsce dla studentki w pokoju dwuosobowym w mieszkaniu studenckim przy Uniwersytecie Ekonomicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Ołbin,Wrocław

749 982 zł52 m² 14 312,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

1 399 000 zł77 m² 18 091,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Gotowy apartament wykończony pod klucz szuka pierwszego właściciela. Zapraszam do odkrycia wyjątkowego apartamentu, który łączy ponadczasowy design, funkcjonalność oraz komfort życia w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasztelańska

Zakrzów,Wrocław

499 900 zł47 m² 10 636,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - 47 m , ul. Kasztelańska Na sprzedaż oferuję jasne, przestronne i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komandorska

Powstańców Śląskich,Wrocław

519 000 zł48 m² 10 812,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, słoneczne i bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w fenomenalnym punkcie Wrocławia ul. Komandorska, wrocław Lokalizacja: mieszkanie położone jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strawińskiego

Jagodno,Wrocław

565 000 zł40 m² 14 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Negocjujemy w Twoim imieniu, a Ty płacisz mniej! Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń! Odpowiemy na każde pytanie! Na sprzedaż pięknie urządzone 2 pokojowe mieszkanie, o powierzchni 40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

765 000 zł60 m² 12 752,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Park /apartament /57m2 /garderoba! Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. Krzycka Położony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gajowice,Wrocław

669 000 zł63 m² 10 669,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokoje | świetna inwestycja (roi ponad 7%) | rondo Powstańców Śl. Serdecznie zapraszam do zakupu 4. pokojowego mieszkania o metrażu 62,7 m2 położonego w budynku nieopodal ronda Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maślice,Wrocław

619 000 zł57 m² 10 819,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

3M z ogrodem na zamkniętym osiedlu_ zielone Maślice. Serdecznie zapraszam do zakupu 3- pokojowego mieszkania o metrażu 57,11 m2 położonego w budynku oddanym do użytkowania w 2011.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Huby,Wrocław

1 105 646 zł69 m² 16 075,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duży apartament 3 pokojowy o powierzchni 68,78m2 położony jest na 1 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny dwustronny układ, na który składają się: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

569 900 zł57 m² 9 998,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, zlokalizowane przy ulicy Prądzyńskiego (wrocław Przedmieście Oławskie). Jest to idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parafialna

Krzyki,Wrocław

699 000 zł55 m² 12 709,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 54,67 m2 w apartamentowcu na Wojszycach. Trzy pokoje - salon z aneksem kuchennym ok 21 m2, dwie sypialnie, łazienka, przedpokój, balkon ok 6m2. Kuchnia po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 599 000 zł101 m² 15 811,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie gotowe i duże 4 pokojowe o pow. 101,13m2 z dwoma balkonami. Inwestycja w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście /szczepin mieszkanie gotowe idealne dla dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zdrowa

Stare Miasto,Wrocław

518 999 zł39 m² 13 304,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: kawalerka z osobną kuchnią | 39 m + piwnica 4,2 m | pełna własność z księgą wieczystą | ul. Zdrowa Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 39 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Kościuszki

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 450 zł25 m² 98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Śliczna kawalerka, położona na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Kościuszki. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wykonanym według indywidualnego projektu architekta. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kozanów,Wrocław

2 300 zł50 m² 45,54 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: wrocław Fabryczna, kozanów, ul. Dokerska opis: do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,50 m , po kapitalnym remoncie. Mieszkanie jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Jagodno,Wrocław

780 000 zł65 m² 11 941 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż: nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami na Jagodnie! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego, przestronnego mieszkania o powierzchni 65,43 m,.