dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojaczka

Sołtysowice,Wrocław

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne mieszkanie z balkonem oraz miejscem parkingowym - 3 pokoje. Do wynajęcia jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , położone w budynku z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane w centrum Wrocławia (plac Grunwaldzki). Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bardzo zadbanej kamienicy. Lokal 60mkw składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Zakrzów,Wrocław

619 000 zł51 m² 12 021,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzę Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, poprzez kredyt, do finalizacji transakcji. Zadzwoń do mnie nawet po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 063 000 zł71 m² 14 950,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 71,1 m , znajdujące się na 3. piętrze w zabytkowej kamienicy w samym sercu miasta - przy ul. Rynek 8. Idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Żerniki,Wrocław

831 689 zł72 m² 11 630,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna inwestycja, zaprojektowana z dbałością o detale, styl i kolorystyka budynków doskonale wpiszą się w otaczającą przestrzeń. Zielone skwery, place zabaw i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Buforowa

Jagodno,Wrocław

78,13 zł/m²160 m² 12 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Jagodno/lokal/gastronomiczny/wynajem/okazja/top Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a la carte i imprez okolicznościowych zlokalizowaną w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Traugutta

Stare Miasto,Wrocław

2 900 zł42 m² 69,05 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament na luksusowym osiedlu Angel City. Wnętrza są zaprojektowane elegancko i funkcjonalnie z myślą o tym, aby życie codzienne było wygodne. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Na Grobli

Stare Miasto,Wrocław

3 400 zł51 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem (55m2) w budynku przy ul. Na Grobli. Mieszkanie jest jasne, przestronne i funkcjonalnie zaprojektowane - gotowe do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

4 800 zł75 m² 64 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament, położony na jednym z najatrakcyjniejszych osiedli we Wrocławiu Port Popowice przy ul. Białowieskiej. Zaprojektowany i wykończony z dbałością o najmniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

288 999 zł35 m² 8 186,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

wyremontowane pod klucz-Okazja-Stabłowice-2pok. Po generalnym remoncie! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ołbin,Wrocław

2 350 zł34 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english. English describe below. Są we Wrocławiu miejsca, których urok pozwala cieszyć się zarówno bliskością natury (rzeka i parki), bogatym życiem kulturowym, oraz dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ołbin,Wrocław

699 000 zł52 m² 13 494,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2 pokoje 51,8 m | balkon | garaż | Rychtalska | Wrocław English speakers welcome, english description below To idealna propozycja dla osób poszukujących jasnego, komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

603 875 zł48 m² 12 580,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Poświętne, wrocław Na sprzedaż nowe, gotowe do odbioru 3-pokojowe mieszkanie w zielonej części Wrocławia Poświętne. Idealne dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

9 990 zł238 m² 42,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:900 m²

Розмовляємо українською / For details in English language call us or contact via e-mail / sms / whatsapp / Viber / Telegram Dom dostępny od zaraz! Do wynajęcia trzykondygnacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Krzyki,Wrocław

825 000 zł70 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania mieszkanie na wrocławskiej Klecinie, 3 pokojowe w pełnym rozkładzie o powierzchni 69,72 m2 w apartamentowcu z 2008 roku. Nowoczesny apartamentowiec bez barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł39 m² 21 493,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie płaci pcc | Nowy Apartament z centralnym widokiem na rzekę | 2 pokoje 38,57m | Ul. Kurkowa 36 | balkon | wysoki standard | gotowe do wprowadzania Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

666 764 zł56 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokal A/04 to przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,61 m , położone na parterze nowoczesnej inwestycji przy ul. Rędzińskiej we Wrocławiu. Mieszkanie wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piławska

Gaj,Wrocław

2 500 zł37 m² 67,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z balkonem, klimatyzacją i komórką lokatorską 2500 zł Gaj, ul. Piławska (willa Wrocławska) Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

684 999 zł35 m² 19 515,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rynek/2 pokoje/op Apartament blok media miejski Polecamy Państwu na sprzedaż piękny apartament 2 pokojowy w samym sercu Wrocławia - Rynek ul Szewska Mieszkanie wyremontowane z wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

419 000 zł34 m² 12 258,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: tel: nowa kameralna inwestycja usługowa na zielonych Sołtysowicach! Otoczenie nieruchomości: okolica charakteryzuje się rozwiniętą infrastrukturą edukacyjną, w tym bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Przedmieście Oławskie,Wrocław

457 368 zł30 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego- to świetnie skomunikowana lokalizacja zarówno z centrum Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogajowa

Fabryczna,Wrocław

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dostępne również mieszkanie na piętrze 73 m2. Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Młynarska

Różanka,Wrocław

980 000 zł64 m² 15 271,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie z ogródkiem, miejscem postojowym w garażu podziemnym oraz komórką lokatorską w cenie! Jest ono położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu w północnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Starogajowa

Fabryczna,Wrocław

1 150 000 zł73 m² 15 753,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na 1 piętrze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza, zieleń i tereny spacerowe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sołtysowicka

Sołtysowice,Wrocław

330 000 zł25 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

795 000 zł70 m² 11 409,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

70 M , II poziomy, 3 pokoje, duży balkon, komórka lokatorska, miejsce postojowe W hali garażowej, 2000r.,OŁTASZYN Wolne od zaraz! Do sprzedaży bardzo ładne, przestronne , dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Księże Wielkie,Wrocław

483 516 zł49 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

725 875 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4