dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 527 ogłoszeń

1 472 500 zł155 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 155m2 w cenie 9.500zł netto/m2, posiada 2 wejścia (od strony klatki schodowej oraz drugie od strony parkingu/dziedzińca) Wysokość lokalu: około 2,6m Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

12 €/m²161,43 m² 1 937 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Polecam do wynajęcia lokal na ostatnim piętrze nowoczesnego i komfortowego biurowca. Budynek znajduje się na Nadodrzu, posiada trzy windy, garaż podziemny, monitoring i całodobową ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł71,44 m² 10 918,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kameralna, butikowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie Na sprzedaż wygodne mieszkanie, trzypokojowe plus antresola o powierzchni 71,44 m , położone na 2. piętrze inwestycja gotowa Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 000 zł66,10 m² 10 423,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szukasz przestronnego mieszkania w spokojnej i zielonej ale rozwiniętej okolicy? Z łatwym dojazdem do centrum? To może być to, czego szukasz. Bez prowizji i podatku pcc - kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 499 000 zł250 m² 9 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:417 m²

Wyjątkowy dom Z ogrodem inwestycja, która się opłaca | wrocław, poświętne Dom o powierzchni 250 m , usytuowany na zadbanej, ogrodzonej działce, oferuje komfort, prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wrocław-Zakrzów, ul.Zatorka, oddzielna kuchnia, 2 MP MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ. Mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Zatorskiej na cichym, spokojnym osiedlu. Dwa miejsca postojowe. Polecamy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł94,61 m² 14 258,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwa mieszkania 2 pokojowe, tzw. dwupak 2 x 2 pokoje, 2 łazienki, balkon i loggia. Można użytkować oddzielnie albo połączyć w jedno, duże komfortowe 4-pokojowe lub nawet.

Szczegóły ogłoszenia

584 548 zł38,20 m² 15 302,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera 0 pcc 0% prowizji - Szukasz mieszkania, które łączy świetną lokalizację, nowoczesny standard i realną okazję cenową? Ta oferta może zniknąć szybciej, niż.

Szczegóły ogłoszenia

16,49 €/m²130,05 m² 2 145 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 130,05 m, zlokalizowany w biurowcu z całodobowym dostępem oraz recepcją działającą 24/7. Budynek jest wyposażony w windę. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje w pełnym rozkładzie - ul. Litewska Do wynajęcia funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 54 m , położone na trzecim piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

652 783 zł61,33 m² 10 643,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Układ mieszkania: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł26 m² 16 538,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortową kawalerkę, gotową do zamieszkania - Wrocław ul. Stalowa. Mieszkanie 25,85 m2, usytuowane na III piętrze bloku 4-piętrowego bez windy. Lokal mieszkalny funkcjonalnie rozplanowany:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

929 187 zł72,03 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Nowe, przestronne mieszkanie z balkonem! Nowa inwestycja na Klecinie! - 0% prowizji od kupującego - bez 2% podatku pcc - 15 min. DO centrum miasta - tylko U nas Polecam na sprzedaż komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł56,14 m² 10 242,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe naprzeciwko Politechniki Wrocławskiej. 3 pokoje, 56,14 mkw, w tym piwnica 6 mkw przynależna do mieszkania. 3 piętro w odrestaurowanej kamienicy. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 000 zł480 m² 12 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Dla konesera wyjątkowa willa w prestiżowej dzielnicy Nieruchomość położona w wyjątkowej, prestiżowe, cichej i spokojnej dzielnicy Wrocławia, willowe osiedle klimatycznych domów.

Szczegóły ogłoszenia

923 000 zł67,77 m² 13 619,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1842

Szukasz gotowego mieszkania przy Rynku? Zależy Ci na wielu pokojach i osobnej kuchni? Jeśli tak, to mieszkanie jest dla Ciebie! Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie na Starym Mieście, tuż przy Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł75,86 m² 18 441,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 75,86 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

494 669 zł32,02 m² 15 448,75 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Szczepin | Kawalerka z ogródkiem | Smart Home | Taras na dachu Szukasz mieszkania, które jest w sam raz blisko centrum, ale z własnym azylem? Ta oferta łączy miejski styl życia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 009 000 zł89 m² 11 337,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przy parku* z balkonem*świetnie skomunikowane Polecam na sprzedaż 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie z balkonem tuż przy parku. W skład powierzchni mieszkaniowej wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł83,66 m² 9 311,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę przestronnego, po kapitalnym remoncie mieszkania o powierzchni 83,66 m , usytuowanego na parterze kamienicy przy ul. Baryckiej. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł54 m² 14 055,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie własnościowe zlokalizowane we Wrocławiu niedaleko Placu Kromera. Powierzchnia 54 metry kwadratowe sypialnia duży pokój połączony z kuchnią, balkon z widokiem na działki,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²74,31 m² 4 459 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Poszukujesz idealnego miejsca na siedzibę swojej firmy w sercu Wrocławia? Oferujemy na wynajem nowoczesną powierzchnię biurową o metrażu 74,31 m , zlokalizowaną w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł56 m² 12 303,57 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie w centrum Wrocławia w nowej inwestycji. Osiedle powstaje tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Tej wyjątkowej lokalizacji zawdzięcza swój charakter - wielkomiejski, z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł90 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 90 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Trzy pokoje, łazienka, przedpokój, kuchnia. Wszystko wykonane z materiałów wysokiej jakości z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

948 828 zł64,11 m² 14 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Dzień dobry Przedstawiam gotowy lokal usługowy na nowoczesnym osiedlu przy Bulwarze Dedala. Lokal znajduje się w budynku z 2015 r. Osiedle bardzo dobrze skomunikowane - komunikacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł34 m² 12 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż jest duża i ciepła kawalerka 34m2, w centrum Wrocławia, śródmieście. Okolica poszukiwana, studencka. Pełna komunikacja z całym miastem, niczego nie brakuje, wszędzie jest.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł45,69 m² 61,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

"Nieruchomości Apartament" Edyta Pietrow   pierwszy najem / W pełni umeblowane / garaż podziemny Do wynajęcia nowoczesne, w pełni urządzone mieszkanie dwupokojowe z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Kuźnicza

Wrocław,dolnośląskie

929 000 zł62 m² 14 983,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Kuźniczej, zaledwie 100 metrów od Rynku. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w budynku z windą. Lokalizacja oraz układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,70 m² 13 897,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Sprzedam mieszkanie z ogromnym potencjałem, zlokalizowane w dzielnicy Stare Miasto, zaledwie 150 metrów od wrocławskiego Rynku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28,10 m² 88,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio w prestiżowym budynku ovo - cisza i luksus w samym sercu miasta! Wyjątkowa propozycja dla osoby ceniącej komfort życia w ścisłym centrum, bez rezygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55 m² 10 890,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m , zlokalizowane w odległości zaledwie 1,5 km od Rynku, oferując idealne połączenie bliskości centrum z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

2 446 000 zł249 m² 9 823,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

537 000 zł44 m² 12 204,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Idealna oferta dla studenta pary inwestora. Zadbane w pełni rozkładowe-2 samodzielne pokoje osobna kuchnia budynek z windą plomba Barbara Kwiatkowska-tel   Licencja 28861 Idealne na.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł46 m² 12 152,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe osiedle stworzone z myślą o radości życia w pięknym otoczeniu. Inwestycja oferuje zarówno funkcjonalne mieszkania, jak i podwyższony standard części wspólnych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 684 224 zł93,62 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie, zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na Starym Mieście we Wrocławiu. Teraz niższa cena! cena przed promocją 1 777 844 zł Powierzchnia całkowita mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł42,95 m² 13 481 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje | 42,95 m | balkon | 2 piwnice | przy Sky Tower | Wrocław Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ciepłe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,95 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 35 m.kw. położone na 3 piętrze w budynku z lat 60 tych przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie idealne dla pary. Mieszkanie po odświeżeniu pokoi, kuchni, nowe drzwi wejściowe,.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²147 m² 10 290 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal usługowo- biurowy o powierzchni 147 m2. Lokal znajduje się w centrum miasta. Rozkład przestrzeni: - gabinet 1 - 27 m2 - Gabinet 2 - 16 m2 - Gabinet 3 - 14 m2 - Strefa otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł85,30 m² 13 716,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Eleganckie 4-O pokojowe mieszkanie we wrocławiu homfi ma przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie cztero-pokojowe w spokojnej dzielnicy z idealną.

Szczegóły ogłoszenia

608 000 zł35 m² 17 371,43 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 35 m z oddzielną kuchnią i dużym balkonem położona na 2. piętrze w budynku z windą z 2004 roku zlokalizowanego przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 336 000 zł542 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 542 mkw w okolicach ul. Idzikowskiego, nadający się na usługi, handel. Lokal parterowy, okna witrynowe w budynku mieszkalnym Aviator Park. Polecam! pośrednik.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij