dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 001 352 zł121,27 m² 8 257,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 131 zł36,99 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie blisko Politechniki, jak i Uniwersytetu Wrocławskiego. Bez podatku pcc Doradca klienta: tomasz Zelman tel:   Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 429 000 zł84,22 m² 16 967,47 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Opiekun nieruchomości: dominika Nowak Nr Licencji pfrn 28616 tel.   pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 84,22 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł51 m² 10 294,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuję 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Informacje o budynku Blok został zbudowany w 2025 r. Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

10 500 000 zł1 163 m² 9 028,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 038 m²

- nowa cena - Wyjątkowa oferta sprzedaży budynku biurowo-magazynowego wraz z halą magazynową w centrum Wrocławia (1163 mkw) oraz działką 5038 m2. Możliwość budowy nowego budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 843 zł40,47 m² 14 253,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Doskonała lokalizacja szybki dojazd do centrum komunikacja tramwajowa I autobusowa strefa coworkingowa I kinowa komfortowe apartamenty blisko parków Inwestycja została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

872 000 zł68,09 m² 12 806,58 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, które łączy spokój natury z energią miasta? To mieszkanie może być dokładnie tym, czego potrzebujesz. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,09 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł43,30 m² 13 394,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie na parterze z prywatnym ogrodem - bezpośrednio od właściciela, bez prowizji. Lokal o powierzchni 43 m położony jest na parterze - to jedyne mieszkanie na tym.

Szczegóły ogłoszenia

30,02 zł/m²85,62 m² 2 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, oferuje do wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 85,62 m2 w budynku dworca pkp Wrocław Psie Pole. Lokal mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

58,53 zł/m²34 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Dostępny od zaraz. Samodzielny lokal użytkowy, zlokalizowany w parterze kamienicy przy ulicy Haukego - Bosaka. Lokal z wejściem od ulicy z chodnika. Wszelkie media miejskie. Polecam lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Odolanowska

Wrocław,dolnośląskie

549 000 zł41,08 m² 13 364,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na nowym osiedlu Lokum Verde, oddanym do użytku w 2023 roku. Gotowe do zamieszkania, urządzone i przemyślane tak, żeby po prostu dobrze się w nim żyło na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł53,84 m² 13 280,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel.   Dwie kawalerki w jednym mieszkaniu po generalnym remoncie! Otoczenie nieruchomości: ciąg pięknych, przedwojennych kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

557 000 zł56 m² 9 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²692 m² 24 220 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Polecamy do wynajęcia zupełnie nowy moduł w hali magazynowo-biurowej w zachodniej części Wrocławia. Rok budowy hali 2026. Proponowana powierzchnia magazynu 692 mkw plus 144 mkw powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

54,76 zł/m²42 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Polecam biuro we Wrocławiu ul Karkonoska, nieopodal wylotu z Wrocławia/stacja mol. Biuro składa się z 2 pomieszczeń - 1 pokój przechodni + duży gabinet Biuro wyposażone w klimatyzacje.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł165,20 m² 8 165,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:347 m²

Nowoczesny dom 141,2 m z ogrodem, tarasami i garażem - idealny dla rodziny! Brak pcc! Na sprzedaż oferujemy komfortowy, nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

110 zł/m²135 m² 14 850 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opiekun oferty: monika Krzysiek Pośrednik Obrotu Nieruchomościami tel.   Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 135 m2, wykończony w wysokim standardzie, położony.

Szczegóły ogłoszenia

86,67 zł/m²60 m² 5 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Możliwość najęcia modułowych powierzchni handlowych w Pasażu Zielińskiego. Lokalizacja: pasaż Zielińskiego to centralnie położona przestrzeń handlowa w sercu Wrocławia, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 348 zł96,22 m² 8 432 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł47,43 m² 11 996,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Plac grunwaldzki _ 2 pokoje _ oddzielna kuchnia _ul. Damrota Polecam do kupna w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,43 m2 przy ul. Damrota /ul. Wyszyńskiego. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

109,63 zł/m²135 m² 14 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy położony przy głównej ulicy, zapewniającej bardzo dobrą widoczność i stały ruch klientów. Lokal posiada duże witryny, idealne pod ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²47 m² 1 880 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Gmach Podwale 62 położony jest w doskonałej lokalizacji w centrum Wrocławia. Biuro wynajmowane jest bez prowizji od najemcy, bezpośrednio od właściciela nieruchomości tj. Grupy Kapitałowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 899 000 zł534 m² 11 046,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:713 m²

Unikalna willa na Karłowicach - prestiżowa lokalizacja, 534 m , działka 713 m Na klimatycznych Karłowicach, jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Wrocławia, pośród.

Szczegóły ogłoszenia

449 998 zł53,10 m² 8 474,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Okazja! Na sprzedaż: mieszkanie z potencjałem inwestycyjnym Wrocław, ul. Krzycka Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale aranżacyjnym, położone na 2. (ostatnim) piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł130 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o łącznej powierzchni 130 m , położone na 3. piętrze w kameralnej zabudowie przy ul. Na Szańcach. Nieruchomość znajduje się przy cichej, bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²129,29 m² 7 757 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 600 zł

(For English scroll down) Do wynajęcia duży pokój w 4-pokojowym apartamencie w samym sercu Rynku Wrocławskiego. Pokój ok. 18 m dla jednej osoby Apartament znajduje się w odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł1 440 m² 204,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja i wyjątkowo atrakcyjna cena! Działka inwestycyjno - usługowa o pow. 1440 m2, położona we Wrocławiu, dzielnica Psie Pole - Zgorzelisko. Miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł51 m² 14 686,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Lux | 3 pokoje | 2 balkony | centrum | komórka | kościuszki | prądzyńskiego wyłącznie W naszym biurze - the best property Sprzedam wyjątkowe, stylowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48,8.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł80 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia elegancki, 3-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , usytuowany w wyjątkowej lokalizacji nad rzeką, w centrum Wrocławia. Budynek zapewnia całodobową ochronę,.

Szczegóły ogłoszenia

2 190 000 zł165,54 m² 13 229,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Unikatowy lokal użytkowy W centrum doskonała lokalizacja - gwarantowany wynajem 15 minut spacerem do wrocławskiego rynku dostęp do komunikacji tramwajowej I autobusowej Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 094 640 zł71,61 m² 29 250,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ta inwestycja to nie tylko adres - to przede wszystkim wymarzone miejsce, dla ceniących wysoką jakość i wygodę w bezpośrednim otoczeniu parku z pięknym prywatnym tarasem na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

2 570 000 zł506,04 m² 5 078,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Unikatowa nieruchomość inwestycyjna | 506 m | historyczny budynek | możliwość konwersji na mieszkania Wrocław Sołtysowice | Aleja Poprzeczna Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł33,74 m² 12 151,75 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Przedstawiamy ofertę sprzedaży kawalerki położonej we Wrocławiu, na osiedlu Ołbin. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze ładnej, zrewitalizowanej kamienicy i składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł25 m² 92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy   nowe, świeżo wykończone mieszkanie O powierzchni 25 m do wynajęcia - pierwszy najem! Do.

Szczegóły ogłoszenia

4 861 000 zł170 m² 28 594,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy penthouse o powierzchni 151,9 m , zlokalizowany na 4., ostatnim piętrze kameralnej inwestycji o standardzie premium. Nieruchomość stanowi rzadką ofertę na rynku :.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²25 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Wrocław / stare miasto / bliskie okolice rynku Polecam do wynajęcia pomieszczenie biurowe/lokal usługowy przy jednej z głównych ulic Centrum Wrocławia o pow. 25 m2 usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł51 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, z ładnym widokiem. W pełni rozkładowe, ogrzewanie miejskie, wrocław / krzyki/ okolice ul. Powstańców Śląskich oraz Sztabowej nowa cena!.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 100 m . Magazyn- wysokość ok. 6 m, posadzka przemysłowa niepylna o nośności 5t/m , świetliki dachowe, brama wjazdowe, ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł55,40 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Park Żernicki! Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł5,41 m² 7 393,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż boks na jednoślad / komórka lokatorska przy ul. Pięknej - Osiedle Moderno. Lokalizacja: ul. Piękna 62aa - 62ac, tarnogaj - Wrocław Boks na jednoślad znajduje się na poziomie (-1).

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij