dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 527 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

490 784 zł52 m² 9 420,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz wykończonego pod klucz mieszkania w dobrej cenie, w spokojnej ale w pełni rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do centrum - ta oferta może Ci się spodobać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

382 300 zł40 m² 9 557,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz gotowego mieszkania w dobrej cenie i w spokojnej okolicy ale nie chcesz rezygnować z wygodnego dojazdu i pełnej infrastruktury w pobliżu? To mieszkanie może Cię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Nowy Dwór,Wrocław

515 780 zł35 m² 14 736,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szukasz miejsca, z którego rano szybko dotrzesz do pracy, a po południu odpoczniesz we własnym rytmie? Nowe mieszkanie, dobra komunikacja, zero prowizji i pcc. I speak English - feel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

699 300 zł52 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie idealne dla rodziny - szybki dojazd do centrum, przedszkola, szkoły oraz tereny zielone tuż obok. Bez prowizji i pcc, z możliwością wykończenia pod klucz. I speak English.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

776 693 zł132 m² 5 878,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Gotowy dom w Miękini - z ogrodem, garażem i balkonem. Jeśli szukasz spokojnego i zielonego miejsca w rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do Wrocławia - ta opcja może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Różanka,Wrocław

660 000 zł51 m² 12 890,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,9 m , zlokalizowane na parterze zadbanego budynku z windą na wrocławskiej Różance.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Wrocław

489 000 zł34 m² 14 298,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,2 m2 na wrocławskim Ołbinie, bezpośrednio przy terenach rekreacyjnych nad Odrą topowej lokalizacji Browary Wrocławskie. Budynek (plomba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Psie Pole,Wrocław

865 000 zł101 m² 8 564,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

4 pokoje | 101 M | ogród | kameralne osiedle | 2009 | psie pole Do sprzedaży bardzo ładne, nowocześnie wykończone, 4-pokojowy (powierzchnia 101m2 ), 2-poziomowy apartament z ogrodem, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zachodnia

Szczepin,Wrocław

3 600 zł65 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe w rewelacyjnej lokalizacji Szczepin, ul. Zachodnia. Powierzchnia lokalu 65m2, 2 sypialnie, osobna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

695 000 zł55 m² 12 613,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko U nas-Przestronne zadbane 3 pokojowe mieszkanie w pełni rozkładowe z oddzielną kuchnią w doskonałej lokalizacji. Dwustronna wystawa okien na zieleń blisko centrum-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

665 000 zł37 m² 17 973 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż eleganckie 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się na 1. piętrze w prestiżowym kompleksie Corte Verona we Wrocławiu. Mieszkanie jest w pełni urządzone i gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Damrota

Ołbin,Wrocław

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: DOSTĘPNE OD ZARAZ! Do wynajęcia stylowy 2-pokojowy apartament z designerskim remontem, blisko centrum miasta. Znakomita lokalizacja, 10 min tramwajem do Rynku, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Poświętne,Wrocław

711 650 zł53 m² 13 341,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Polecam nowe, gotowe do odbioru mieszkanie 3 pokojowe z 2 balkonami, na I piętrze kameralnego budynku 3 piętowego, przy ul. Kamieńskiego (w okolicy ul. Poświęckiej). nr 238/5 Podana cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Oboźna

Wojszyce,Wrocław

2 350 000 zł338 m² 6 952,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, doskonale zaplanowany dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 294,69 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyrmanda

Fabryczna,Wrocław

579 800 zł61 m² 9 458,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku przy ulicy Tyrmanda - osiedle Muchobór Wielki. Nieruchomość idealna dla rodziny, pary lub jako inwestycja na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Partynice,Wrocław

492 544 zł38 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowy apartament inwestycyjny - gotowy do zarabiania od pierwszego dnia! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 38,48 m z balkonem, położony przy ul. Zwycięskiej 3 we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Gaj,Wrocław

739 999 zł63 m² 11 746 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i świetnie doświetlone mieszkanie położone na 9. piętrze w 11-piętrowym budynku - Wrocław Gaj Mieszkanie pierwotnie miało układ trzypokojowy - istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Krzyki,Wrocław

875 776 zł68 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Podwójny apartament inwestycyjny, dwupak w centrum Wrocławia - gotowy do zarabiania! Na sprzedaż apartament hotelowo-usługowy o powierzchni 68,42 m , położony w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Brochów,Wrocław

574 166 zł46 m² 12 490 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Pięknie doświetlone 2-pokojowe mieszkanie z balkonem dostępne od zaraz ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 45,97 m2, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Modrzewiowa

Leśnica,Wrocław

4 700 000 zł10 376 m² 452,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z ogromną przyjemnością przedstawiam unikalną ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej, położonej na obrzeżach Wrocławia, w malowniczej dzielnicy Mokra w sąsiedztwie klimatycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Dmowskiego

Kępa Mieszczańska,Wrocław

1 639 230 zł109 m² 15 038,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kluczowe atuty Powierzchnia łączna - 109 m2, w tym:. ?Sala usługowa (parter): 78,97 m2. ?Antresola (otwarta powierzchnia usługowa): 26,32 m2. ?Toaleta: 1,41 m2. ?Przedsionek/wejście: 2,30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

55 zł/m²44 m² 2 431 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Polecam do wynajęcia lokal biurowy w samym centrum Wrocławia. Lokal znajduje się na drugim piętrze budynku usługowo-biurowego z dwoma windami, recepcją i ochroną fizyczną. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

644 000 zł37 m² 17 405,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wykonczony Apartament w 10 min od centrum Wrocławia, przystanek autobusowy i tramwajowy 1 min od klatki. Jest mozliwość przyjąć z najemcą, czynsz najmu to 2700zł+ opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benedyktyńska

Śródmieście,Wrocław

1 900 zł29 m² 65,52 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka z balkonem, w pełni umeblowana, bardzo zadbana. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, z widokiem na Ostrów Tumski, w bliskiej odległości przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

635 271 zł52 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3-pokojowe naprzeciwko parku w wyjątkowej inwestycji dostępna od zaraz! ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji*** Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,69 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tęczowa

Stare Miasto,Wrocław

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe w budynku z windą i garażem podziemnym. Budynek monitorowany i chroniony 24h/7 znajduje się przy ul. Tęczowej. W pobliżu wszystkie niezbędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

811 347 zł96 m² 8 432,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m do 103 m . W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Maślice,Wrocław

792 395 zł96 m² 8 286,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Na Grobli

Krzyki,Wrocław

465 000 zł24 m² 19 318,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Super lokalizacja, przyjemny taras, umeblowane od zaraz, blisko uczelni Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 24,07 m , zlokalizowane w sercu zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nyska

Gaj,Wrocław

899 000 zł69 m² 13 047,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,90 m ! Nieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Nyskiej na osiedlu Tarnogaj. Mieszkanie usytuowane jest na siódmym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bałuckiego

Stare Miasto,Wrocław

1 149 000 zł72 m² 15 958,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Nieruchomość w doskonałym położeniu - ulica Bałuckiego tuż przy placu Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 72m2 - pełen rozkład, składające się z dwóch sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Stare Miasto,Wrocław

659 000 zł39 m² 16 897,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w samym sercu Wrocławia 39 m | Balkon z widokiem na zielone patio | Stan deweloperski | Gotowe do odbioru Szukasz mieszkania w idealnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zwycięska

Partynice,Wrocław

439 209 zł40 m² 11 119,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni wyposażony apartament z najemcą W promocji ***bezpośrednio bez podatku pcc, 0% prowizji promocja: miejsce parkingowe w cenie 8130 zł netto Na sprzedaż wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siemianowicka

Księże Wielkie,Wrocław

835 000 zł63 m² 13 254 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Nieruchomość w doskonałym położeniu - Ulica Siemianowicka na Księży Wielkim. Mieszkanie o powierzchni 63m2 - pełen rozkład, składające się z przedpokoju, salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Krzyki,Wrocław

10 500 zł120 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:138 m²

Do wynajęcia przestronny dom z ogrodem w zabudowie szeregowej. Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym osiedlu w dzielnicy Wojszyce. Dom jest jasny, przestronny oraz wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czytankowa

Psie Pole,Wrocław

1 140 000 zł418 m² 2 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:172 m²

Opiekun oferty Tądel Tel.: Numer licencji: 30058 Przedstawiam Państwu dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na Psim Polu o powierzchni 418 m2 przy ulicy Czytankowej. Lokalizacja: cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Kleczków,Wrocław

649 000 zł29 m² 22 356,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Lokalizacja: wrocław-Promenady Wrocławskie, ul. Antoniego Słonimskiego Opis Nieruchomości: mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 29,03 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kawalerzystów

Partynice,Wrocław

5 000 zł71 m² 70,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Dostępne od 15.01.2026! Do wynajęcia przestronny apartament 3 pokojowy z dużym ogrodem i garażem. Mieszkanie ulokowane na parterze budynku przy ul. Kawalerzystów (krzyki).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

1 309 565 zł90 m² 14 550,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Marzysz o własnym domu w spokojnej i zielonej części Wrocławia, z szybkim dojazdem do centrum i pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki? Ten komfortowy dom na zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

2 250 zł45 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem | okolice Magnolii, ul. Legnicka / Popowicka Wrocław Na wynajem wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Wrocław

Śródmieście,Wrocław

115 000 zł16 m² 6 969,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż garaż o powierzchni 16,5m2. Lokalizacja: w kwartale ulic: lompy / Daszyńskiego / Jaracza / Jaracza Atuty: nowe pokrycie dachowe, obróbki blacharskie i komin, brama Hormann.