dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 530 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 530 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dzielnica Krzyki - Południe tuz przy Leroy Merlin (z aprojektuj i wyposaż mieszkanie w którym zamieszkasz) Planujesz wynajem kawalerki ? - opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe, atrakcyjna lokalizacja na Kępie Mieszczańskiej, 1 km od Wyspy Słodowej! Biuro Traczyk Nieruchomości poleca Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

250 zł16 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia garaż zamykany Do wynajęcia garaż zamykany w garażu podziemnym, w bloku przy ulicy Komandorskiej. Garaż o powierzchni 16 m2 Brama wjazdowa otwierana pilotem. Dostępny od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 299 zł36 m² 63,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzielnica Śródmieście tuż przy ul. Tadeusza Kościuszki a ul. Prądzyńskiego Mieszkanie 2 pokojowe, 200-m od ulicy Tadeusza Kościuszki, 8-m minut od Dworca pkp/pks Wrocław Główny, 2,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

120 zł/m²135 m² 16 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o pow. 135 m2 położony na parterze w ścisłym centrum Wrocławia w reprezentacyjnym budynku Hotelu Mercure. Dzięki wzmożonemu ruchowi i topowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Podwale

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Apartament 1 - pokojowy, 900-m od Wrocławskiego Rynku, 700-m od Promenady Staromiejskiej nad rzeką Odrą, atrakcyjna okolica Parku Juliusza Słowackiego oraz Muzeum Panoramy Racławickiej. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 850 zł37 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte/rented /aрендована Dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem - w kameralnej dwukondygnacyjnej zabudowie na dzielnicy Psie Pole, 8 minut od węzła autostradowego Wrocław Północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

250 zł16 m² 15,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia garaż zamykany Do wynajęcia garaż zamykany w garażu podziemnym, w bloku przy ulicy Komandorskiej. Garaż o powierzchni 16 m2 Brama wjazdowa otwierana pilotem. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Fabryczna,Wrocław

485 000 zł69 m² 7 059,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Dwa poziomy 3 pokojowe mieszkanie typu apartament w budynku wielorodzinnym na osiedlu fabryczna Polecam na sprzedaż nietuzinkowe komfortowe dwupoziomowe mieszkanie składające się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Krzyki,Wrocław

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokojowe rozkładowe, atrakcyjna lokalizacja na Krzykach-Śródmieście przy ul. Komandorskiej W okolicy Arkad Wrocławskich, epi, 7 min od Dworca pkp Wrocław Główny, wroclavia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Henryka Brodatego

Śródmieście,Wrocław

240 000 zł28 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka, centrum - Śródmieście, nadodrze - dla singla lub pod wynajem Polecam na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie położone 1 km od Wrocławskiego Rynku przy ul. Henryka Brodatego. Mieszkanie ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

52,12 zł/m²61 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Lokal dwupoziomowy- wrocław - ok. Galerii Dominikańskiej - dostępny od zaraz Polecamy na wynajem lokal usługowy o powierzchni użytkowej 61,4m2 w centrum Wrocławia, blisko Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzycka

Krzyki,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 099 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty: klimatyzowane, mieszkanie dwupokojowe | 47,45 m2 | ul. Krzycka | 2017 | Archicom Otoczenie nieruchomości: mieszkanie znajduje się przy ul. Krzyckiej, w nowoczesnym budynku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

799 000 zł120 m² 6 658 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:668 m²

Wrocław ul. Żernicka. Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m wraz z dodatkowymi zabudowaniami o pow. ok. 40 m, położony na działce 668 m. W niedalekiej przyszłości istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Wrocław

Śródmieście,Wrocław

35,56 zł/m²90 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal dwupoziomowy z piwnicą do adaptacji - okolice Galerii dominikańskiej/ovo Wrocław Dzielnica Śródmieście - Krzyki (przedmieście Oławskie) Prezentuję lokal użytkowy do wynajmu dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Motylkowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie na Wrocławskich Krzykach - dla klientów poszukujących ciszy i spokoju Do wynajęcia 2 pokojowe, 42 metrowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Motylkowej na bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 400 zł54 m² 25,93 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje - Wrocław Śródmieście 1 km od Rynku, 600-m od Narodowe Forum Muzyki, 1 km od Arkady Wrocławskie (ciche mieszkanie w samym centrum do własnej aranżacji) Przedmiotem najmu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Krzyki,Wrocław

871 500 zł211 m² 4 138,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:263 m²

Dom w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym w okolicach Jagodna (ogrzewanie podłogowe na trzech kondygnacjach budynku) Dom położony jest w atrakcyjnej lokalizacji tuz przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Krzyki,Wrocław

884 247 zł227 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:213 m²

Dom w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym na atrakcyjnym osiedlu w dzielnicy Krzyki Biuro Traczyk Nieruchomości poleca! Dom zlokalizowany w południowej części dzielnicy Krzyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legnicka

Szczepin,Wrocław

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe mieszkanie na Szczepinie tylko 450-m od Placu Strzegomskiego (muzeum Współczesne) 10 minut od Centrum Handlowego Magnolia Park Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerska

Fabryczna,Wrocław

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zadbane mieszkanie 37 m2 na ul. Dokerskiej (kozanów), tylko 20 minut do Rynku. Opis: do wynajęcia bardzo zadbane mieszkanie na ul. Dokerskiej z ogrzewaniem miejskim. Atutem nieruchomości jest niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Worcella

Przedmieście Oławskie,Wrocław

649 000 zł73 m² 8 890,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż: wyjątkowe mieszkanie 72,52 m Wrocław, ul. Worcella Przestronne i pełne klimatu mieszkanie położone na 2. piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

69 zł/m²140 m² 9 660 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal użytkowy w samym centrum miasta - na Placu Dominikańskim (do własnej adaptacji) Prezentuję lokal użytkowy do wynajmu dla osób poszukujących ciekawej lokalizacji pod handel , usługi lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

470 000 zł51 m² 9 215,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal użytkowy na Kępie Mieszczańskiej - do własnej adaptacji tylko 700-m od Rynku (miejsce postojowe w garażu podziemnym) Prezentuję lokal mieszkalny przystosowany na cele użytkowe do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Prądzyńskiego

Śródmieście,Wrocław

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte 2 pokoje w nowym budownictwie - tuż przy Dworcu pkp i pks opis Do wynajęcia bardzo atrakcyjne 2 pokojowe, rozkładowe, 55 metrowe mieszkanie w samym centrum miasta przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

1 800 zł51 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje, umeblowane 200-m od "domu Handlowego Renoma", 260-m od "arkady Wrocławskie" Biuro Traczyk Nieruchomości poleca! wynajęte Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

2 000 zł47 m² 42,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajęte/rented /aрендована Mieszkanie 2 - pokojowe przy ul. Skarbowców z dużym częściowo zadaszonym tarasem. W okolicy dużo terenów zielonych, wały rzeki Ślęzy. (najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokoje na osiedlu Di Trevi Biuro Traczyk Nieruchomości poleca! bez prowizji dla najemcy. Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w bloku oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

63 zł/m²600 m² 38 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokale handlowo-usługowe do wynajęcia w Pasażu we Wrocławiu w dzielnicy Śródmieście, zlokalizowanym przy ulicy Nowowiejskiej 48. W obiekcie od wielu lat działa Biedronka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szybowcowa

Fabryczna,Wrocław

1 899 000 zł228 m² 8 328,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie z lokalem usługowym w zabudowie bliźniaczej, wrocław Fabryczna, gądów Mały Zachęcam do obejrzenia filmu z drona, na Traczyk Nieruchomosci youtube channel Polecam na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Ołbin,Wrocław

490 000 zł68 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Trzy pokojowe dwustronne rozkładowe mieszkanie na Wrocławskim Ołbinie (w bliskiej odległości Wyspy Słodowej, okolice Placu Bema) Polecam na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajęte/rented /aрендована Mieszkanie 1 - pokojowe przy ul. Gazowej tylko 100-m od zajezdni tramwajowo-autobusowej Tarnogaj (rolety zewnętrzne, balkon, w pełni wyposażone) Przedmiotem najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany Wrocław

Fabryczna,Wrocław

569 000 zł101 m² 5 633,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy w centrum osiedla Muchobór Wielki - wyremontowany do własnej adaptacji (lokal w bloku z 2003 roku) Prezentuję lokal użytkowy do sprzedaży dla osób poszukujących ciekawej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Ołbin,Wrocław

555 000 zł46 m² 12 065,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Home&invest Oddział Wrocław tel. Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 46 m z dużą piwnicą Wrocław, ołbin (okolice Mostów Warszawskich) Przytulne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

3 999 zł60 m² 66,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Idealne dla studenta niedaleko Placu Grunwaldzkiego! Politechnika Wrocławska, uniwersytet Przyrodniczy, ogród Botaniczny, wyspa Słodowa w 5 minut! opis Polecamy na wynajem 4-pokojowe, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

445 000 zł50 m² 8 989,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe jednostronne mieszkanie tuż przy rynku - lokalizacja której nie trzeba reklamować! Polecam na sprzedaż komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,5 m2 położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, Dominikański

Stare Miasto,Wrocław

67 zł/m²337 m² 22 579 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Lokal użytkowy w samym centrum miasta - na Placu Dominikańskim (do własnej adaptacji) Prezentuję dwupoziomowy lokal użytkowy do wynajmu dla osób poszukujących ciekawej lokalizacji pod handel ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

760 000 zł75 m² 10 133,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z garażem i ogródkiem Chcesz zamieszkać z dala od miejskiego hałasu? Poszukujesz gotowego mieszkania a nie masz czasu na remont, urządzanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Śródmieście,Wrocław

2 100 zł38 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 - pokoje, 3 km od Rynku we Wrocławiu i Politechniki Wrocławskiej, 1,2 km od Mostów Warszawskich, 9 min do Parku Słowiańskiego, 800-m do rzeki Odry. Wynajęte Biuro Traczyk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Stabłowice,Wrocław

989 000 zł100 m² 9 890 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 - pokojowe mieszkanie na Wrocławskich Partynicach - dla osób poszukujących ciszy i spokoju Przedmiotem najmu jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 w bloku usytuowane na wysokim.