dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zakopiańska

Złotniki,Wrocław

1 350 000 zł180 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1998

Dom na sprzedaż - Złotniki | 3-poziomy dom w spokojnej okolicy | Działka 580 m Na sprzedaż wyjątkowy, 3-poziomowy dom położony w malowniczej i cichej części Złotnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 097 000 zł81 m² 13 613,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie | po generalnym remoncie | luksusowy design | ostatnie piętro | centrum miasta To niepowtarzalna propozycja dla osób, które pragną mieszkać w centrum miasta, w przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Żerniki,Wrocław

544 644 zł44 m² 12 341,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na 2 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Minkowskiego

Śródmieście,Wrocław

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie , mieszczące się przy Placu Grunwaldzkim pomiędzy ulicami, sienkiewicza a Grunwaldzką , znajdują się trzy pokoje łazienka i kuchnia , jest to parter w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gosławicka

Maślice,Wrocław

629 777 zł53 m² 11 882,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Witam, polecam na sprzedaż wyjątkowo przestronne i komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni (ok 53 m2). Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska/piwnica oraz spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Stare Miasto,Wrocław

2 622 414 zł96 m² 27 353,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Jesteś zainteresowany kupnem mieszkania? Dzwoń w każdej chwili! Jestem dostępny wieczorami i w weekendy O nieruchomości Apartament typu loft w zabytkowej, rewitalizowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wrocław

Wojszyce,Wrocław

5 900 zł86 m² 68,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Na wynajem piękne i wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,7 m2 zlokalizowane przy ul. Asfaltowej we Wrocławiu ( Krzyki-Wojszyce), położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Stare Miasto,Wrocław

2 326 942 zł105 m² 22 210 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Zapraszam do zakupu! *oszczędzasz już na starcie* *0% prowizji* *0% podatku pcc* Inwestycja położona jest w ścisłym centrum Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jaracza

Ołbin,Wrocław

920 000 zł110 m² 8 389,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Szanowni Państwo Przedstawiam ofertę mieszkania 3-poziomowego przy ulicy Młodnickiego /jaracza, na wrocławskim Ołbinie. Przestronne, unikatowe mieszkanie w prestiżowej części Wrocławia. Tutaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rychtalska

Śródmieście,Wrocław

785 000 zł82 m² 9 631,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3 pokoje, 81,5 m , wysoki parter, własne wejście od patio - Wrocław Śródmieście, gotowe do zamieszkania Mieszkanie dla tych, którym zależy na metrażu, funkcjonalnym układzie i spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Wrocław

Stare Miasto,Wrocław

55,79 zł/m²95 m² 5 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia powierzchnia biurowa w doskonałej lokalizacji - 5 min od Wrocławskiego Rynku, przy jednym z głównych węzłów komunikacji miejskiej! Lokal o powierzchni 95 m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Witkowska

Osobowice,Wrocław

2 000 zł29 m² 68,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 29,16 m2, położona przy ul. Witkowskiej we Wrocławiu. Idealna dla singla lub pary, którzy cenią komfort, spokój i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany

Psie Pole,Wrocław

1 565 000 zł97 m² 16 134 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Na sprzedaż lokal usługowy wynajęty sieci Żabka, konkrety: - umowa działa od 10.2025r, na okres 10 lat - lokal mieści się w budynku z 2019r. jest narożny, dobrze widoczny, blisko przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawowa

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

759 490 zł33 m² 23 014,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w wyjątkowej inwestycji w ścisłym centrum Wrocławia Przedstawiam 2-pokpojowe mieszkanie o powierzchni 33,59m , położoną na 1. piętrze nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowy Dwór,Wrocław

659 000 zł61 m² 10 803,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Sprzedam 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na wrocławskim Nowym Dworze, o powierzchni 60,5 m . Znajduje się na 8/10 piętrze, w budynku z nową windą z monitoringiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sępolno,Wrocław

1 099 000 zł66 m² 16 651,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przestronne, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na wrocławskim Sępolnie. Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie powierzchni 65,8 mkw, o bardzo praktycznym układzie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Borek,Wrocław

889 000 zł63 m² 14 066,50 zł/m²

 

Piętro:11/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jest przestronne mieszkanie o powierzchni 63,2 m , położone na ostatniej kondygnacji wieżowca przy ul. Sokolej we Wrocławiu. To nieruchomość o unikalnym charakterze, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudawska

Poświętne,Wrocław

547 135 zł36 m² 14 990 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, położone na parterze nowoczesnego budynku w inwestycji przy ul. Rudawskiej na Północy Wrocławia. Lokal pochodzi z rynku pierwotnego, jest oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

5 000 zł83 m² 60,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Na wynajem przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 83 m2, położone na Ołtaszynie, w kameralnym budynku z siłownią. Otoczenie nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rumiankowa

Żerniki,Wrocław

550 125 zł44 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

* oferta wstrzymana * Opiekun nieruchomości: mieszkanie z balkonem w zielonej części Żernik idealne do własnej aranżacji Otoczenie nieruchomości: nowoczesna inwestycja położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Psie Budy

Stare Miasto,Wrocław

750 000 zł38 m² 19 788,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

English below, we speak English/ ukr /ru Ulica Psie Budy 18-19, we Wrocławiu, na zachód od Placu Solnego, jeden z nielicznych zachowanych do dziś zaułków w ścisłym centrum Starego Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Spółdzielcza

Biskupin,Wrocław

3 200 zł56 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokojowe, słoneczne mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem na Biskupinie. Mieszkanie, o powierzchni 56 mkw, zlokalizowane jest na 1 piętrze w niskiej zabudowie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

752 310 zł74 m² 10 193,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kompleks składa się z trzech nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 25 m do 103 m . Każde mieszkanie w kompleksie ma dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brochowska

Jagodno,Wrocław

387 000 zł32 m² 12 093,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Iwiny Nowa inwestycja wśród zieleni. Park Bieńkowicki (11 minut spacerem) Przystanek autobusowy (3 minuty spacerem) Biedronka (6 minut samochodem) ch Ferio Gaj (12 minut samochodem) 0,59 km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lelewela

Stare Miasto,Wrocław

635 000 zł35 m² 18 034,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Wrocławia idealne jako pierwsze mieszkanie lub biuro Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego apartamentowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Opolska

Księże Wielkie,Wrocław

4 700 000 zł1 395 m² 3 369,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 29631 tel. Tylko W sdp nieruchomości Na sprzedaż działka budowlana, która położona jest w dzielnicy Księże Wielkie, w zachodniej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Stare Miasto,Wrocław

494 995 zł33 m² 14 954,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul szewska rnb! Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braterska

Partynice,Wrocław

567 949 zł36 m² 15 944,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szukasz mieszkania, które połączy dobrą lokalizację, nowoczesny styl i komfort codziennego życia? Mam coś, co może Cię naprawdę zainteresować - 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Bujwida

Plac Grunwaldzki,Wrocław

699 000 zł61 m² 11 534,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Opiekun oferty: tel. Lokal usługowy o powierzchni 60,6 m2 położony nieopodal placu Grunwaldzkiego. Pomieszczenia posiadają wysokie okna z widokiem na zielony skwer. Lokal jest usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jelenia

Popowice,Wrocław

584 000 zł54 m² 10 794,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty: tel. Tylko w sdp Nieruchomości! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego mieszkania 3-pokojowego z bardzo łatwym dostępem do tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Zarembowicza

Strachowice,Wrocław

355 000 zł34 m² 10 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny lokal-aparthotel tuż przy lotnisku przy ul. Zarembowicza. Powierzchnia 24,8 m 2 plus antresola 8,75m 2. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (ok.17m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Partynice,Wrocław

640 000 zł66 m² 9 713,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 65,89 m , zlokalizowane przy ul. Sąsiedzkiej we Wrocławiu. Lokal znajduje się na 2. piętrze w zadbanym budynku z 1997r. bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

466 000 zł52 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe w niskim bloku z centralnym ogrzewaniem miejskim. Mieszkanie rozkładowe, jasne, lokalizacja dobrze skomunikowana z centrum i wylotem z Wrocławia. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Maślice,Wrocław

781 110 zł74 m² 10 542,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strachowicka

Jerzmanowo-Jarnołtów-Strachowice-Osiniec,Wrocław

600 000 zł52 m² 11 538,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m z balkonem, położone na wysokim parterze kameralnego budynku z 2010 roku przy ul. Strachowickiej układ I standard: - zachęcam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Borek,Wrocław

349 900 zł20 m² 17 495 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Kawalerka po remoncie, sky tower | gotowa do wprowadzenia | ul. Kamienna property is classified as a residential unit (lokal mieszkalny), making it available for foreign buyers. Студия после.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wrocław

Krzyki,Wrocław

459 997 zł28 m² 16 370 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Krzyki Buforowa Kawalerka Top/28m2 /2022r! Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Wrocław

Nadodrze,Wrocław

935 000 zł111 m² 8 422,66 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1945

Do sprzedaży przestronne pięciopokojowe mieszkanie w centrum miasta. Powierzchnia całkowita - 111,01 m2 + piwnica - 10 m2 - Odpowiedni układ, duża metraż i sufity sięgające aż 3,7 metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

779 000 zł69 m² 11 285 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Spokojna,zielona okolica * Możliwość wykończenia pod klucz teraz niższa cena! cena przed obniżką 889 000,10 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Stare Miasto,Wrocław

699 000 zł55 m² 12 723 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1985

Opiekun oferty: tel: gotowiec inwestycyjny Mieszkanie 55m2 z pięcioma pokojami, balkonem, wc, łazienką i aneksem kuchennym. Otoczenie nieruchomości: plomba położona na zbiegu ulic Glinianej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szałwiowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 160 000 zł91 m² 12 717,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, gotowego do zamieszkania 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 89,13 m , położonego w centrum osiedla Lipa Piotrowska we.