dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Maślice,Wrocław

724 259 zł72 m² 10 094,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice duże mieszanie, 2 pokojowe z antresolą z balkonem i loggią! Blok z windą z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

4 600 000 zł422 m² 10 899,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Lokalizacja : Wrocław, krzyki, ołtaszyn, brylantowa Opis : Na sprzedaż narożny, 3 stronny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 422,03 m2 na parterze nowego budynku przy ulicy Brylantowej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Kleczków,Wrocław

832 781 zł58 m² 14 390,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj komfortowo - przestronne mieszkanie z wyjątkową strefą wypoczynku na loggii, w nowym osiedlu blisko centrum. Nowoczesna inwestycja łącząca funkcjonalność z estetyką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

762 000 zł74 m² 10 297,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

To miejsce, w którym chcemy zaoferować mieszkańcom to czego naprawdę potrzebują. Dobrze zaprojektowane mieszkania, pełne światła słonecznego, otoczone bujną roślinnością i kwiatami. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komuny Paryskiej

Stare Miasto,Wrocław

531 000 zł31 m² 17 129 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Wykończone Inwestycja mieszkaniowa to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Henryka Brodatego

Nadodrze,Wrocław

329 000 zł33 m² 10 680,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokalizacja: ulica Henryka Brodatego - Nadodrze Metraż: 32,77 m2, zabudowa: kamienica, lokal znajduje się w przyziemiu, miejsce postojowe na ulicy przy budynku Na sprzedaż lokal usługowy wymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Stare Miasto,Wrocław

1 398 000 zł60 m² 23 184,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Wrocławia bezpośrednio przy Rynku, z panoramicznym widokiem na zabytkowy Ratusz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ołtaszyńska

Krzyki,Wrocław

1 490 000 zł130 m² 11 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:335 m²

Oferta tylko w Nieruchomości. Nowoczesny bliźniak w Ślęzie - gotowy do zamieszkania, tuż obok Zamku Topacz, tylko 3 km do granicy Wrocławia Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

563 381 zł27 m² 20 523,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Psie Pole,Wrocław

2 400 zł37 m² 65,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Polecam do wynajęcia przyjemne mieszkanko, jasne, czyste z klimatyzacją. Mieszkanie o pow. 36.66 mkw składa się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Krakowska

Tarnogaj,Wrocław

80 zł/m²391 m² 31 280 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specjalista ds. nieruchomości Tel: przedstawiam Państwu opis lokalu handlowo-usługowego na parterze z witryną o powierzchni 391 m2. Ten przestronny lokal handlowo-usługowy zlokalizowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stoczniowa

Psie Pole,Wrocław

739 000 zł61 m² 12 114,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z dala od intensywnego tempa centrum miasta. Jednocześnie dobra infrastruktura drogowa i środki transportu publicznego znajdujące się w najbliższej okolicy ułatwią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drabika

Wrocław,dolnośląskie

750 000 zł52 m² 14 417,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowoczesny apartament 50,18 m z dwoma miejscami parkingowymi i komórką lokatorską Przedstawiamy ofertę nowoczesnego, nigdy wcześniej niezamieszkanego apartamentu zlokalizowanego na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

300 000 zł17 m² 17 647,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mikroapartament w otoczeniu biurowców. Kameralny budynek w sercu zachodniej strefy biznesu. Nowoczesna architektura i multifunkcyjne rozwiązania. Gwarancja sukcesu przy wynajmie długo,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Popowice,Wrocław

649 000 zł54 m² 11 952,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn Nr 28712 tel: serdecznie polecam to przestronne i jasne mieszkanie na wrocławskich Popowicach - dwupokojowe, w pełnym rozkładzie, z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Jagodno,Wrocław

847 972 zł82 m² 10 279,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,49m2 + ogród 17,02m2 +taras 21,95m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą o mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lądecka

Gaj,Wrocław

1 200 zł12 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun Oferty: tel: pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 (english version below) ***pokój dostępny od zaraz*** Oferuję komfortowy i w pełni umeblowany pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kościuszki

Krzyki,Wrocław

37,50 zł/m²160 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni 160 m2 w ciągu handlowym lokali przy ulicy Kościuszki. Składa się z 2 pomieszczeń jedno ok 100 m2 i kolejne ok 50 m2 plus zaplecze socjalne. Duże witryny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Krakowska

Tarnogaj,Wrocław

14 €/m²216 m² 3 020 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Specjalista ds. nieruchomości Tel: nowoczesne biuro doskonale zlokalizowane w sercu dynamicznego centrum biznesowego, stanowi idealne rozwiązanie dla firm pragnących stworzyć inspirujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Wawrzyniaka

Krzyki,Wrocław

42,67 zł/m²75 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal o powierzchni ok 75 m2 , po remoncie, okna drewniane - antywłamaniowe, ogrzewanie podłogowe, alarm. Położenie lokalu w domu jednorodzinnym wśród zieleni. Niskie koszty ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

10 000 zł220 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Bielany Wrocławskie - dom o powierzchni ok 220 m2, posadowiony na działce 1000 m2. Na parterze otwarta przestrzeń - salon, kuchnia, jadalnia, oddzielny pokój, łazienka z prysznicem. Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurkowa

Nadodrze,Wrocław

4 300 zł58 m² 74,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

PL Mieszkanie na wynajem ul. Kurkowa, wrocław-Śródmieście Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w prestiżowej inwestycji z widokiem na Odrę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Tarnogaj,Wrocław

695 000 zł47 m² 14 784,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż: nowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 47 m | okolice ul. Nyskiej | Wrocław Tarnogaj Nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie w inwestycji z 2020 roku gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft z garażem Wrocław

Ołbin,Wrocław

722 939 zł47 m² 15 336 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 47,14m2 znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rędzińska

Fabryczna,Wrocław

691 000 zł62 m² 11 145,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

798 000 zł66 m² 12 173,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

- - - rezerwacja - - - Komfortowe mieszkanie o powierzchni 65,55 m , położone na wrocławskim Jagodnie. Mieszkanie wykończone z wysokiej jakości materiałów, świeżo po remoncie - gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Serowarska

Leśnica,Wrocław

735 000 zł112 m² 6 561,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wrocław, fabryczna, ul. Serowarska. Nowa inwestycja, skrajny szereg! Blisko parku i stawów. Świetna komunikacja (tramwaj, pkp, autobus) Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w kameralnej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Popowice,Wrocław

990 000 zł52 m² 19 057 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Gotowe do wprowadzenia dwustronne mieszkanie 2-pokojowe w samym centrum miasta! Opiekun oferty tel. Funkcjonalne, pięknie wykończone 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

8 500 zł87 m² 97,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty: tel. Nr licencji pfrn 30960 *mieszkanie dostępne od zaraz* Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 87 m. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nabycińska

Szczepin,Wrocław

532 000 zł32 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta na wyłączność. Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni ok. 32 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Borek,Wrocław

679 900 zł49 m² 13 875,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lokal po generalnym remoncie, do wprowadzenia od zaraz! Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, dwustronne, w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 48,1 m2 na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trzebnicka

Nadodrze,Wrocław

2 650 zł37 m² 70,86 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowa kawalerka po generalnym remoncie w sercu Wrocławia - ul. Trzebnicka ( ogrzewanie miejskie , antresola, nowe meble, wysoki parter, rolety zewnętrzne, piwnica) Polecam na wynajem mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

616 035 zł59 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe duże, wygodne o powierzchni 58,67m2 z balkonem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dmowskiego

Stare Miasto,Wrocław

980 000 zł53 m² 18 564 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Dużo prywatności! Spokojne część osiedla w samym centrum miasta! Otoczenie nieruchomości: kępa Mieszczańska to prężnie rozwijające się nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legnicka

Stare Miasto,Wrocław

453 000 zł28 m² 16 178,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Ulubiona kawiarnia, siłownia, teatr Bądźmy szczerzy, miejskie życie dzieje się w centrum! Samochód może zostać na parkingu, wszędzie dotrzesz na piechotę mniej więcej w 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

7 000 zł120 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 120 m2 z tarasem 80 m2 w apartamentowcu Belvedere Park. Lokal posiada 4 pokoje, 2 łazienki, garderobę, klimatyzację, kominek. W cenie 2 zamykane garaże pod budynkiem. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mieszczańska

Kępa Mieszczańska,Wrocław

838 650 zł48 m² 17 530,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: tel. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego na Kepie Mieszczańskiej. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez ponoszenia żadnych nakładów!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Babiego Lata

Krzyki,Wrocław

5 200 zł70 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty tel. Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 31049 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 4-pokojowego na wynajem. Nieruchomość o powierzchni 70 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brzeska

Przedmieście Oławskie,Wrocław

339 000 zł38 m² 8 939,87 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Okazja inwestycyjna! Mieszkanie do generalnego remontu - Wrocław, ul. Brzeska Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z dużym potencjałem, zlokalizowane na 4. piętrze w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

459 000 zł30 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż słoneczna kawalerka po generalnym remoncie, w pięknej kamienicy przy ul. Daszyńskiego. Na lokal o powierzchni 30 m2 składa się: - pokój dzienny ok. 23 m2 - przedpokój ok. 5,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mieszczańska

Stare Miasto,Wrocław

1 142 814 zł65 m² 17 611,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opiekun nieruchomości: nr Licencji pfrn 28616 tel. Oferta wstrzymana Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 65 m2, położone na 5 piętrze, 5-piętrowego budynku na Starym Mieście.