dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 524 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 524 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Kolejowa

Szczepin,Wrocław

319 000 zł22 m² 14 177,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowa Okazja! Lokal Usługowy Zaadaptowany na Przytulne Mieszkanie we Wrocławiu - Szczepin Lokalizacja: szczepin, serce Wrocławia, tuż przy pięknym parku i przystanku autobusowego. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

2 400 zł50 m² 47,55 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 duże oddzielne pokoje - Wrocław Grabiszyn - boczna Ostrowskiego świetna lokalizacja - bdb skomunikowane - dostępne od zaraz Do wynajęcia przedstawiam trzypokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

439 000 zł33 m² 13 343,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Wrocław Na sprzedaż mieszkanie w minimalistycznym stylu przy ul. Grunwaldzkiej, w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji Wrocławia tuż obok Placu Grunwaldzkiego, politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Plac Grunwaldzki,Wrocław

2 699 zł63 m² 42,84 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjną ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania, zlokalizowanego na ulicy Henryka Sienkiewicza w inwestycji Sienkiewicza Residence Mieszkanie jest całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rydygiera

Nadodrze,Wrocław

368 999 zł26 m² 14 186,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

! na sprzedaż mieszkanie W wyjątkowej lokalizacji W cichej bocznej uliczce tuż przy wyspie słodowej / moście uniwersyteckim ( 5 min do rynku na piechotę ) do placu grunwaldzkiego dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Huby,Wrocław

620 000 zł78 m² 7 948,72 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Duże, jasne mieszkanie 2 pokojowe w kamienicy na 4 piętrze. Mieszkanie 78m2, składa się z dwóch przestronnych pokoi, łazienki, kuchni z osobną spiżarnią, dużego przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czysta

Stare Miasto,Wrocław

950 000 zł111 m² 8 558,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Niezwykle klimatyczne mieszkanie W sercu wrocławia Idealne na kancelarię, biuro, apartament inwestycyjny lub rodzinne mieszkanie Zamieszkaj lub zainwestuj w miejscu z duszą! Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kurkowa

Śródmieście,Wrocław

3 400 zł46 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie, położone na ul. Kurkowej 36, na II p. z windą, od strony podwórka, dzięki czemu nie słychać szumu z ulicy. Lokal jest dobrze doświetlony światłem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Wrocław

Brochów,Wrocław

35,52 zł/m²183 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaże w bryle budynku

Oferujemy na wynajem dwie kondygnacje w domu wolnostojącym, zlokalizowanym na Brochowie we Wrocławiu. Całkowita powierzchnia wynajmu: 183 m , w tym: > > piętro - 105,5 m , podzielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gajowa

Krzyki,Wrocław

3 000 zł72 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Położone jest w centrum miasta. Nieopodal dworca głównego. Świetna komunikacja, dużo sklepów. Mieszkanie jest ciche. Kamienica zadbana. Ogrzewanie dwufunkcyjne gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jęczmienna

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

2 600 zł61 m² 42,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pl/ukr/eng Tel.: Do wynajęcia duże 2-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia przy ul. Jęczmiennej. Mieszkanie bardzo jasne i przestronne, zlokalizowane na III piętrze zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Karkonoska

Krzyki,Wrocław

559 000 zł45 m² 12 353,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Oferta deweloperska 0% prowizji Pakiet smart W doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Przyjaźni i alei Karkonoskiej powstaje nowa inwestycja deweloperska. Lokalizacja tej inwestycji oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nyska

Huby,Wrocław

890 000 zł56 m² 15 878,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Dwustronne mieszkanie o powierzchni 56m , zlokalizowane na cichym, zamkniętym osiedlu Belleville wybudowanym przez Bouygues Immobilier (oddanym do użytku w 2018 roku). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Popowice,Wrocław

619 999 zł54 m² 11 481,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje balkon rozkład widok na zieleń Popowice Na sprzedaż przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 8. piętrze w zadbanym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Reja

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 390 000 zł125 m² 11 120 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie w kamienicy blisko Placu Grunwaldzkiego. Idealna propozycja dla osób co cenią sobie przestrzeń i wyjątkowe wnętrza. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pasłęcka

Maślice,Wrocław

620 000 zł52 m² 11 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 52 m , położonego w spokojnej części Wrocławia - na Maślicach, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Żerniki,Wrocław

892 381 zł75 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże i aż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z ogromnym ogrodem 163m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Krzyki,Wrocław

4 000 zł97 m² 41,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokoje o powierzchni 97 m2, zlokalizowane w okolicy ulicy Dyrekcyjnej. Lokal rozkładowy, osobna kuchnia, dwie łazienki, miejsce postojowe w garażu wielostanowiskowym pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawidowska

Pilczyce,Wrocław

970 000 zł66 m² 14 786,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: stylowe, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją - gotowe do zamieszkania! Jeśli szukasz jasnej, przestronnej i stylowo urządzonej przestrzeni do życia - ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

1 459 000 zł135 m² 10 797 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Szczepin,Wrocław

465 000 zł38 m² 12 077,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania wyposażone mieszkanie na Szczepinie, w niskim budynku- centrum. Można przejąć najemców. Lokal ma powierzchnię 38, 50m2. Składa się z pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

423 418 zł52 m² 8 075,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe mieszkanie bez prowizji i pcc - oszczędzasz już na starcie 2 pokoje, duża kuchnia, pełna infrastruktura i szybki dojazd do centrum Najważniejsze atuty: - mieszkanie gotowe do odbioru -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mielecka

Grabiszyn,Wrocław

619 900 zł46 m² 13 603,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż nieruchomość po generalnym remoncie o powierzchni użytkowej 45,57m2 przy ul. Mielecka 12. Atuty mieszkania: - po generalnym remoncie - nowa instalacja elektryczna - dwustronne - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ołtaszyn,Wrocław

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokoje o pow. 64 m na I piętrze Słoneczne dwustronne mieszkanie ul.Motylkowa 41 (Ołtaszyn) Świetna lokalizacja - bliskość sklepów, kawiarni, piekarni i punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Ostatnim Groszu

Popowice,Wrocław

640 000 zł54 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: przytulne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem Idealne dla rodziny Powierzchnia: 54 m Lokalizacja: wrocław, 1. piętro w 10-piętrowym budynku To przestronne mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

552 966 zł27 m² 20 427,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 1 pokojowe położone na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w świetnej lokalizacji tuż obok Dworca Głównego nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krawiecka

Stare Miasto,Wrocław

3 250 zł52 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od września 2025 r. niezwykła oferta komfortowego 2 pokojowego apartamentu ze cudownym widokiem na miasto. Lokal mieści się w apartamentowcu justin Center przy ul. Krawieckiej 3 we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Wrocław

Wojnów,Wrocław

100 zł/m²310 m² 31 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy W kopleksie handlowo gastronomicznym przy głownej drodze Z miejscami parkingowymi! Lokal idealny pod między innymi: - usługi medyczne, - biura - zakłady kosmetyczne, fryzjer, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Śródmieście,Wrocław

859 323 zł53 m² 16 318,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0%prowizji Idealne pod inwestycję! Oferujemy państwu mieszkanie zlokalizowane w najbardziej pożądanej lokalizacji Wrocławia, 15min. spacerem od Rynku. Gotowe do zamieszkania, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Stare Miasto,Wrocław

1 069 000 zł50 m² 21 596 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wrocław- gotowa do odbioru inwestycja deweloperska na Starym Mieście z pięknym widokowym tarasem na dachu i okazałymi ogródkami Posiadam również inne metraże w tej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

1 310 000 zł90 m² 14 555,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:120 m²

Opiekun oferty Nr Licencji pfrn Nr 28712 tel. Perełka na maślicach! Kompaktowy szereg | 4 Pokoje | Ogródek 90 m2 Otoczenie nieruchomości: zielona okolica na wrocławskich Maślicach. Kameralna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

2 190 000 zł168 m² 13 061,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż Powierzchnia użytkowa 167,67m2 Powierzchnia całkowita 189 m2 zapraszam na oględziny na inwestycji! możliwość wejścia Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

1 150 000 zł61 m² 18 852,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Serdecznie polecam na sprzedaż 61-metrowy apartament z 40-metrowym tarasem w budynku Innova III przy ulicy Jesionowej. Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Schuberta

Jagodno,Wrocław

739 000 zł65 m² 11 299,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,4m2 w którym znajdują się: 3 oddzielne pokoje + kuchnia z jadalnią Łazienka, przedpokój + balkon. Głównymi atutami są: lokalizacja idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Małopolska

Złotniki,Wrocław

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka z balkonem na cichym i spokojnym osiedlu Złotniki przy ul. Małopolskiej, w budynku z 2016r. Mieszkanie jest jasne i słoneczne z wystawą okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Fabryczna,Wrocław

37 675 zł685 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal usługowo- biurowo-magazynowy o powierzchni 685m2. Opis: wysokość stropu ok 4 m, posadzka betonowa , ogrzewanie, moc elektryczna do dyspozycji wynosi 50 kw(możliwość zwiększenia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jankiela

Psie Pole,Wrocław

774 000 zł55 m² 13 993,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja! Nowoczesne nowe 3-pokojowe mieszkanie z 2 ogródkami, dwustronne Wrocław, psie Pole Osiedle Zielna ul. Jankiela Bez pcc, bez prowizji gotowe do zamieszkania! Będziesz pierwszą osobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

627 682 zł49 m² 12 750 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja oferty To wyjątkowe miejsce na wrocławskiej mapie nieruchomości, które idealnie łączy w sobie nowoczesność i wygodę. Młodych ludzi przyciąga tu zarówno doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ELWRO

Grabiszyn,Wrocław

379 000 zł25 m² 14 921,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa cena! Przestronne i jasne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 25,4m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku 10 piętrowym z windą. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Długa

Szczepin,Wrocław

839 000 zł53 m² 15 735,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

CO sprzedajemy? Dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w ośmiopiętrowym apartamantowym budyku z 2010 r. z duża loggią, zlokalizowany nad rzeką w centrum Wrocławia. Cena - 839.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Krzyki,Wrocław

558 301 zł38 m² 14 684,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jako Doradca ds. Nieruchomości zapewnię Ci pełne wsparcie w zakupie nieruchomości. Nie płacisz za moją obsługę! - moje wynagrodzenie pokrywa deweloper. Pomogę Ci na każdym etapie: od wyboru.