dowolna

Budynki użytkowe Wrocław Fabryczna

74 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

74 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Hala

Fabryczna,Wrocław

4 900 000 zł1 076 m² 4 553,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 615 m²

Oferta doskonale dopasowana dla firm produkcyjnych, potrzebujących lakierni, montowni, spawalni. Zapraszamy również serwisy samochodowe, zakłady metalowe, blacharskie, stolarnie Jeśli potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

20 800 000 zł1 100 m² 18 909,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Na sprzedaż innowacyjny obiekt biurowo-magazynowy zlokalizowany w miejscowości Błonie (źródła), w bezpośrednim sąsiedztwie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

66 000 zł2 000 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową. Standard powierzchni: - posadzka niepylna - nośność posadzki 5t/m2; - 6m-7m wysokości; - 4 bramy z poziomu 0 - oświetlenie zewnętrzne placów manewrowych,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł958,25 m² 5 113,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Brak prowizji od kupującego! Do sprzedania nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy w dzielnicy Fabryczna - Oporów, przy ulicy Kowalskiego położony na działce o powierzchni 1488m2 Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

100 000 zł5 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala produkcyjna o powierzchni 5000 m kw. 3 suwnice -14ton, posadzka przemysłowa, doświetlenie, wysoka moc energetyczna, możliwość prowadzenia produkcji ciężkiej. Dostęp z poziomu zero.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia nowoczesny magazyn o powierzchni 100 m . Magazyn- wysokość ok. 6 m, posadzka przemysłowa niepylna o nośności 5t/m , świetliki dachowe, brama wjazdowe, ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

17 280 zł1 080 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Autostradowa obwodnica Wrocławia Do wynajęcia ogrzewany magazyn 1080 m2 o wymiarach 18 x 60m z dwoma dokami hydraulicznymi. Posadzka niepylna przemysłowa, wysokość 8 m, świetliki,.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł6 000 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno-magazynowa o pow. 6000 m2, wysokości do suwnicy ok.5 metrów, posadzka betonowa. Hala doświetlona, z suwnicą o udźwigu 10 i 6 T, wysoka moc energetyczna.

Szczegóły ogłoszenia

21 500 zł780 m² 27,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 690m2 hali magazynowo- produkcyjnej + 90m2 część biurowo socjalna. Wysokość 7 metrów, posadzka przemysłowa niepylna, świetliki dachowe, ogrzewanie gazowe. Wysoka brama wjazdowa , wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 200 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt biurowo-usługowo-handlowy na 1 piętrze o powierzchni 2200 m2 przy ruchliwej ulicy. Wysokość do sufitu 3,2m, do stropu około 6m. Obiekt ogrzewany (ogrzewanie miejskie), winda.

Szczegóły ogłoszenia

37 675 zł685 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Lokal usługowy/ biurowy/magazynowy Do wynajęcia powierzchnia 685 m2 : - 333m2 open space - 8pokoi - łazienka,toalety Opis: lokal po remoncie ,wysokość stropu ok 4 m,wykładzina, ogrzewanie, moc.

Szczegóły ogłoszenia

14 210 zł490 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem funkcjonalną halę produkcyjną o powierzchni 490 m , którą można elastycznie powiększyć aż do 4000 m w zależności od potrzeb. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

19 029 zł790 m² 24,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 637 m kw. Hala ogrzewana gazem, doświetlona świetlikami posadzka niepylna, duża brama wjazdowa, śluza, wentylacja mechaniczna, wysoka moc.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł340 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy ofertę najmu przestronnej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni 340 m . Wysoka moc energetyczna umożliwia realizację produkcji ciężkiej, co czyni tę ofertę jeszcze bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

13 750 zł550 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o powierzchni 550m2 z suwnicą i z przynależnym placem utwardzonym o pow. 300 m2. Hala podzielona na dwie większe części 1. 182m2 i wymiarach 700cm.

Szczegóły ogłoszenia

26 730 zł990 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy na wynajem funkcjonalną halę produkcyjną o powierzchni 990 m , którą można elastycznie powiększyć aż do 4000 m w zależności od potrzeb. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

11 900 zł360 m² 33,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn/halę produkcyjną o pow.360 m kw. wysoka moc energetyczna, wysokość ok.6 m, posadzka przemysłowa niepylna o nacisku 5 t/m kw. Na terenie hali pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 350 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu hali magazynowej o powierzchni 1350 m , idealnej dla firm poszukujących przestrzeni i funkcjonalności. Ta przestronna hala to doskonałe rozwiązanie.

Szczegóły ogłoszenia

37 560 zł940 m² 39,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Do wynajęcia nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy w dzielnicy Fabryczna - Oporów, okolice Morelowskiego Oferta dotyczy całego budynku biurowego o łącznej powierzchni biurowe 445m2 i 423m2.

Szczegóły ogłoszenia

21 496 zł780 m² 27,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę magazynową o powierzchni 780 m kw. Hala ogrzewana gazem, doświetlona świetlikami posadzka niepylna, duża brama wjazdowa, śluza wentylacja mechaniczna, wysoka moc.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł4 000 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem przestronna hala produkcyjno-magazynowa o powierzchni 4 000 m - idealne rozwiązanie dla firm poszukujących dużej przestrzeni do rozwoju działalności. Posadzka bezpyłowa, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

61 750 zł3 250 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt wolnostojący w ścisłym centrum miasta. Powierzchnia 3250 m2 w tym około 300 m2 powierzchni biurowo-socjalnej. Działka 6000 m2 - z dowolną ilością miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł2 000 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu dużej hali produkcyjno-magazynowej o powierzchni około 2000 m . Hala wyposażona jest w duże bramy wjazdowe, co zapewnia komfortowy dostęp dla.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł1 493 m² 36,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 493 m²

Do wynajęcia magazyn wraz z częścią biurową na ogrodzonym i utwardzonym terenie w bliskiej okolicy ul. Karmelkowej. Magazyn znajduje się przy jednej z głównych ulic, bardzo często.

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 850 m² 27,03 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt produkcyjno- magazynowy z powierzchnią socjalno- biurową - 74 m kw. Hala produkcyjna 1826m kw. wysoka moc energetyczna-1000kw. Jest możliwość wynajęcia dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

29 742 000 zł12 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:125 460 m²

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela budynek poprodukcyjny o pow. ok. 12000m2 we Wrocławiu - Fabrycznej ul. Wagonowa 18, dz. nr 3/56, am 2, obręb Grabiszyn. Z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

17 850 zł552 m² 32,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferta wynajmu - magazyn z częścią socjalną, fabryczna/oporów w bliskiej odległości dzielnicy Krzyki, klecina. W sąsiedztwie liczne lokale usługowe i magazyny. Do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

18 900 000 zł9 020 m² 2 095,34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż wyjątkowa hala produkcyjno-magazynowa zlokalizowana w bliskiej okolicy aow - doskonała okazja dla firm poszukujących rozbudowanej przestrzeni biznesowej! Oferowana nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

36 000 zł1 200 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt magazynowo- produkcyjny o powierzchni 1200 m kw. Cztery bram z poziomu zero, zaplecze socjalne, posadzka przemysłowa niepylna, dostępność placu utwardzonego, dojazd samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno- magazynowa o powierzchni około 600 m2,suwnica 5t, posadzka betonowa, doświetlenie naturalne, ogrzewanie. Dowolna moc energetyczna. Dodatkowo pomieszczenia socjalno-.

Szczegóły ogłoszenia

46 908 zł1 954,50 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni 1954,5 m2+ część biurowo-socjalna 332,7 m2, położona w kompleksie obiektów przemysłowych. Hala magazynowo/produkcyjna - wysokość 10m,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł120 m² 20,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:20 m²

Budynek usługowo-magazynowy wielopoziomowe możliwości! Lokal o powierzchni 120 m rozciąga się na trzech kondygnacjach, oferując przestrzeń dla Twojej kreatywności. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

17 300 zł638 m² 27,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesna hala magazynowo produkcyjna w standardzie A Podstawowe cechy nieruchomości: > Solidna posadzka niepylna o nośności aż 5 ton na m , gwarantująca bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł5 000 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni 5000 m2 - łącznej powierzchni 7500 m2. Całość składa się z ( 3 segmentów po 2500 m2 ) + biuro o powierzchni od 15 do 260 m2.

Szczegóły ogłoszenia

35 700 zł1 700 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt wolnostojący w ścisłym centrum miasta. Powierzchnia 1700 m2 w tym około 300 m2 powierzchni biurowo-socjalnej. Działka 6000 m2 - z dowolną ilością miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia halę produkcyjno- magazynową o powierzchni 500 m kw. Hala ogrzewana, posadzka przemysłowa, dużą brama wjazdowa, zaplecze socjalne i biurowe ok. 70 m kw. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł4 150 m² 28,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia obiekt produkcyjno- magazynowy z powierzchnią socjalno- biurową - 4150 m kw. Hala produkcyjna 3750 m kw. o wysokości 9m ok.2000 m kw. 4,7-9 ok. 1750 m kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

20 125 zł575 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 575 m2 w tym powierzchnia biurowo-socjalna ok.30m2. Dane techniczne: - wysokosc-640-790cm - brama o wymiarach 4,30m/4,00m -posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

42 750 zł2 250 m² 19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjna o powierzchni 2250 m . > posadzka przemysłowa niepylna o nacisku 5t/m > brama wjazdowa (możliwość zwiększenia ilości) > bardzo wysoka moc energetyczna >.

Szczegóły ogłoszenia

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mamy okazję zaprezentować Państwu na najem magazyn wysokiego składowania o pow. ok. 350 m2 (możliwość zwiększenia powierzchni do 556 m2) zlokalizowany w dzielnicy Fabryczna, oporów.

Szczegóły ogłoszenia

6 800 000 zł687 m² 9 898,11 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 607 m²

Do sprzedania powierzchnia biurowo-magazynowa w dzielnicy Fabryczna - w bliskich okolicach ul Jerzmanowskiej. Budynek o łącznej powierzchni 687m2 posadowiony na działce 8607m2 Na.