dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 555 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 555 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Fabryczna,Wrocław

695 000 zł69 m² 10 072,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, mieszkania położonego w spokojnej, zielonej części Wrocławia Fabryczna, nowy Dwór, przy ul. Rogowskiej. Kluczowe parametry nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Wrocław

375 000 zł37 m² 10 259,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja do 3.07.25r Szanowni Państwo, przedstawiam ofertę kompaktowego mieszkania znajdującego się na V piętrze w kamienicy przy ul. Nowowiejskiej we Wrocławiu. Skład mieszkania: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

659 000 zł54 m² 12 091,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Liczne kawiarnie, galerie, sklepiki, bliskość Rynku i Ostrowa Tumskiego, naprzeciwko Biedronki, tylko kilka kroków do większości wrocławskich uczelni - to atuty nie do przecenienia! Mieszkanie 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Świstackiego

Krzyki,Wrocław

610 000 zł43 m² 14 126,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

II pokoje, rozkład, balkon, aneks ul. Stacha Świstackiego, przedmieście Oławskie, krzyki, wrocław, dolnośląskie Przedstawiam Państwu do sprzedaży atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odolanowska

Zakrzów,Wrocław

749 000 zł56 m² 13 296,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bez pcc i Prowizji. Odkryj swoje miejsca wśród spokojnej i zielonej okolicy. Mieszkania na które nie musisz czekać - niedawno zostały oddane do użytku! Osiedle wyróżnia wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

2 300 000 zł250 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego, nowoczesnego domu jednorodzinnego, znajdującego się 5 min od Wrocławia Leśnicy. Dom z 2020 r, o całkowitej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dokerska

Kozanów,Wrocław

2 400 zł38 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie, o powierzchni 38,5m2: dwa osobne pokoje (salon i sypialnia) oraz oddzielna kuchnia. Położone na wrocławskim Kozanowie: ul. Dokerska 7. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

398 400 zł48 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. | ostatnie w tej cenie | Gotowe | 25 min odo Centrum | Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Jagodno,Wrocław

2 600 zł36 m² 73,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe zadbane wyposażone miejsce parkingowe wójciknowe Osiedle na Jagodnie Miejsce parkingowe naziemne wjazd za szlabanem Serdecznie polecam Mieszkanie składa się z: -salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

595 100 zł39 m² 15 433,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego. Budynek posiada 4 piętra z podziemną halą garażową. Na parterze zlokalizowane są lokale handlowe wraz z recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poniatowskiego

Stare Miasto,Wrocław

2 750 zł48 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For english, please call or leave an inquiry. Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 we Wrocławiu na ul. Poniatowskiego. Mieszkanie znajduje się w prestiżowej inwestycji Lokum Vena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

3 250 zł50 m² 65 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w Centrum. Oferta tylko w ramach najmu okazjonalnego! Świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie spokój z szybkim dostępem do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Żerniki,Wrocław

430 150 zł32 m² 13 235,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Szukasz mieszkania? Zadzwoń - bez prowizji i bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Leśnica,Wrocław

419 300 zł52 m² 7 986,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gotowe | 25 min od centrum | Kuchnia z oknem To ogłoszenie może Ci się spodobać lub nie. Ale jeśli szukasz mieszkania - porozmawiajmy. Doradzam bezpłatnie, znam rynek i inwestycje. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rędzińska

Maślice,Wrocław

758 785 zł62 m² 12 290 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy. Dwustronne mieszkanie z ogrodem w którego skład wchodzi: salon z aneksem kuchennym( możliwość wydzielania osobnej kuchni) Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Stare Miasto,Wrocław

1 250 000 zł85 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

WE speak english, | gotowiec inwestycyjny | centrum | nowy budynek | super pod wynajem | 3 niezależne jednostki mieszkalne | 6,5% roi | opis budynku Nowy budynek z 2023 roku jest częścią popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wołodyjowskiego

Maślice,Wrocław

768 642 zł78 m² 9 812,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A miejsce postojowe otrzymasz gratis! oferta od dewelopera bez prowizji dla biura I podatku pcc 2%! Wrocław Fabryczna Maślice ul. Wołodyjowskiego duże mieszanie, 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

1 369 000 zł111 m² 12 333 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Słoneczne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym salonem i dużym balkonem, wysokość mieszkania 3m, położone jest na drugim piętrze w kameralnej 2-piętrowej "willi Miejskiej".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Stare Miasto,Wrocław

3 200 zł25 m² 128 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasny, w pełni wyposażony apartament w prestiżowej lokalizacji Plac Jana Pawła II, wrocław Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjny apartament o wyjątkowej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

1 399 000 zł160 m² 8 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Oferta na wyłączność. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury - ogród zimowy - W cenie pełne umeblowanie I wyposażenie Mam Państwu do zaoferowania przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hubska

Krzyki,Wrocław

673 000 zł36 m² 18 438,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wykonczony Apartament w 10 min od centrum Wrocławia, przystanek autobusowy i tramwajowy 1 min od klatki. Jest mozliwość przyjąć z najemcą, czynsz najmu to 2500-3000zł+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Walońska

Krzyki,Wrocław

999 000 zł57 m² 17 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Gotowy apartament 5 min od Centrum / Ми говоримо Українською we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Ekskluzywna nieruchomość z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Stare Miasto,Wrocław

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum. Doskonała lokalizacja, 10 min piechotą do Rynku i Dworca pkp, w pobliżu wszystkie niezbędne punkty kulturalno rozrywkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Różanka,Wrocław

2 800 zł54 m² 51,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze zadbanego budynku przy ul. Jugosłowiańskiej - w spokojnej, zielonej części Wrocławia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reymonta

Kleczków,Wrocław

669 000 zł47 m² 14 343,90 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cesja: taniej, niż u dewelopera! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie | Możliwość wydzielenia 3 pokoju | Smart Home | Przystań Reymonta ? Lokalizacja: wrocław, ul. Władysława Reymonta, inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Śródmieście,Wrocław

570 000 zł52 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Sprzedam inwestycje (wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu. WE also speak english, contact us via phone / whatsapp / email for all details Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podwale

Stare Miasto,Wrocław

2 850 zł50 m² 57 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE speak english Chcesz zamieszkać w prestiżowym budynku, w samym centrum Wrocławia ? Dodatkowo marzy Ci się cisza i położenie mieszkania od wewnętrznej części osiedla ? Zapraszam :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ołbińska

Nadodrze,Wrocław

820 000 zł85 m² 9 688,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84,64 m , powstałe z połączenia dwóch niezależnych lokali. Dzięki temu układowi nieruchomość daje szerokie możliwości adaptacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Maślice,Wrocław

1 202 487 zł125 m² 9 602,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

469 777 zł43 m² 10 864,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nie masz czasu przeglądać ofert? A może szukasz czegoś wyjątkowego? Zadzwoń chętnie pomogę - nawet po 18.00 - I speak English Dopasuję lokal do Twoich potrzeb i odpowiem na każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

376 317 zł33 m² 11 280,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiaduktowa

Brochów,Wrocław

419 882 zł30 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji - oferta sprzedaży Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,63 m , usytuowane na parterze w nowoczesnym budynku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dożynkowa

Krzyki,Wrocław

599 000 zł42 m² 14 110,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

| gotowe do zamieszkania | 18 min tramwajem od centrum | Zadzwoń nawet do 21:00 - pracuję elastycznie Bez prowizji - kupujesz bez dodatkowych opłat I speak English - feel free to contact me for.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Brochów,Wrocław

642 823 zł62 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wygodne, klasyczne 3 pokojowe mieszkanie dwustronne, przeciwległe o powierzchni 63,11m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Huby,Wrocław

990 000 zł64 m² 15 468,80 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie premium na luksusowym osiedlu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji innova niespełna 2 km od Dworca pkp We Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

950 000 zł121 m² 7 840,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstało kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Lipa Piotrowska,Wrocław

630 000 zł53 m² 11 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie z balkonem i 2 miejscami w garażu Lipa Piotrowska Na sprzedaż komfortowe, mieszkanie o powierzchni 53,2 m , położone na 1. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Parowozowa

Brochów,Wrocław

4 750 000 zł3 980 m² 1 193,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka budowlana pod zabudowę jednorodzinną - wolno stojącą, bliźniaczą i szeregową zgodnie z zapisami planu poniżej. Działka posiada wymiary ok. 176 m. x 22 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Pilczyce,Wrocław

604 800 zł50 m² 12 096 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w stylu Loft, o powierzchni 50m2, przy ul. Górniczej, na wrocławskich Pilczycach. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w bliskiej odległości od Stadionu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Grabiszyn,Wrocław

569 000 zł40 m² 14 049,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Kupujący nie płaci prowijzji! 2 pokoje | wysokie sufity | po remoncie | od zaraz | dla inwestora | 15 min od centrum Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Ścinawska

Szczepin,Wrocław

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż przytulna kawalerka 25 m , Wrocław, szczepin, ul. Ścinawska. Komfortowa kawalerka po kapitalnym remoncie, gotowa do zamieszkania. Idealna dla singla, pary lub jako inwestycja na wynajem.