dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław

8 536 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 536 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki,Wrocław

649 000 zł51 m² 12 725,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w mk Prestige Nieruchomości Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 51 m , usytuowane na 2. piętrze 8-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Wrocław

Psie Pole,Wrocław

6 900 000 zł1 001 m² 6 893,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:-

0 % prowizji dla kupującego! Przedmiotem sprzedaży jest budynek mieszkalno-usługowy z 2020 roku, o powierzchni 1000 m2 położony na 1300 metrowej działce, zlokalizowany w gminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kniaziewicza

Przedmieście Oławskie,Wrocław

459 000 zł38 m² 11 922,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige Nieruchomości! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 2 pokojowe 38,5m2 , lokal usytuowany na wysokim parterze 4 piętrowej kamienicy przy ulicy gen. Karola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Szczepin,Wrocław

1 128 816 zł52 m² 21 600 zł/m²

 

Piętro:5/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przepiękny, luksusowy, gotowy do wprowadzenia Apartament we Wrocławiu nowym apartamentowcu w świetnej lokalizacji tuż przy rzece Odrze/ ul. Sikorskiego. Apartament znajduje się na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cesarzowicka

Oporów,Wrocław

520 000 zł49 m² 10 612,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Polecam serdecznie, na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Wrocław Oporów, ul. Cesarzowicka Cena: 560 000 zł | Powierzchnia: 49 m | Garaż 16 m możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielonogórska

Szczepin,Wrocław

480 000 zł51 m² 9 408,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Okazja! Na sprzedaż rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie na wrocławskim Szczepinie. Lokal o powierzchni użytkowej 48,22 m2 znajduje się na parterze w niskim 4-piętrowym bloku. Mieszkanie ustawne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Więckowskiego

Przedmieście Oławskie,Wrocław

675 000 zł54 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam serdecznie, na sprzedaż: przestronne 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie idealne na start lub inwestycję! - Lokalizacja: ul. Więckowskiego, wrocław - Cena: 621 000 pln - Powierzchnia: 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedmiejska

Szczepin,Wrocław

679 000 zł43 m² 15 790,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna wyłącznie w mk Prestige Nieruchomości! Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43 m , usytuowane na 1. piętrze 6-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rubczaka

Leśnica,Wrocław

825 600 zł96 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie, zapraszam do zapoznania z ofertą nieruchomości Razem, ale oddzielnie! Istnieje możliwość dokupienia sąsiedniego mieszkania, co pozwoli powiększyć powierzchnię nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Strachocin,Wrocław

775 000 zł74 m² 10 468,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:79 m²

Dwupoziomowe mieszkanie w budynku 4-lokalowym o powierzchni użytkowej 74,03 m wraz z przestronnym ogrodem o powierzchni 79 m . Zewnętrzne miejsca parkingowe do kupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zatorska

Zakrzów,Wrocław

499 000 zł49 m² 10 086,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferta bez prowizji skierowana do klientów finansujących zakup gotówką. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone przy ulicy Zatorskiej. Osiedle w niskiej zabudowie z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

975 000 zł118 m² 8 245,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało tu kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legnicka

Popowice Południowe,Wrocław

6 190 000 zł960 m² 6 447,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! sprzedaż. Top lokalizacja, budynek W pierwszej zabudowie przy ul. Legnickiej. Idealne miejsce do wyeksponowania firmy! Przedmiotem sprzedaży jest budynek uz ytkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Brzozowa

Wojnów,Wrocław

1 299 999 zł132 m² 9 848,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dostępna wyłącznie w ' mk prestige nieruchomości "! bez podatku pcc! Oddanie; III kwartał 2025 Dom oddalony zaledwie 15 minut jazdy samochodem od granic Wrocławia! Nowoczesny dom typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Ołbin,Wrocław

760 000 zł51 m² 15 034,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Polecam serdecznie, na sprzedaż atrakcyjne, wyremontowane mieszkanie inwestycyjne Wrocław, ul. Orzeszkowej Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 50,55 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Fabryczna,Wrocław

560 000 zł38 m² 14 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis nieruchomości: na sprzedaż w pełni wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe w świetnej lokalizacji ul. Spiżowa 2, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaparowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

489 999 zł35 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w mk-Prestige Nieruchomosci! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 35 m z balkonem (ok. 3 m ) oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Solny

Stare Miasto,Wrocław

1 789 000 zł72 m² 24 847,20 zł/m²

 

Piętro:4/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż unikatowa nieruchomość w kamienicy na wrocławskim rynku z widokiem na Plac Solny Wyjątkowa okazja inwestycyjna mieszkanie podzielone na dwie niezależne jednostki, odrestaurowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Przedmieście Świdnickie,Wrocław

842 000 zł38 m² 22 146,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Podpisz umowę A dostaniesz rabat nawet do 100 000 na wybrane mieszkania! Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrowskiego

Grabiszyn,Wrocław

599 000 zł76 m² 7 881,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na 5 piętrze w bloku z 1980 roku przy ulicy Aleksandra Ostrowskiego (grabiszyńska) o powierzchni 75 m2. Idealne pod inwestycję bądź dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyjaźni

Krzyki,Wrocław

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament dostępny od 15.06.2025 Kameralny apartament 2 pokojowy z osobną kuchnią i miejscem parkingowym, we Wrocławiu na ulicy Przyjaźni Witam, Oferujemy na wynajem 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Wrocław

Grabiszynek,Wrocław

1 420 605 zł105 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na Grabiszynku z dużymi witrynami widocznymi z ulicy. Bez prowizji od Kupującego. Lokal bardzo ustawny, do własnej adaptacji Lokal: biurowy, usługowy handlowo-usługowy Okna na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Muchobór Wielki,Wrocław

590 000 zł52 m² 11 456,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 51,5 m we Wrocławiu, przy ul. Mińskiej! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania, które spełni oczekiwania nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Dąbrowskiego

Stare Miasto,Wrocław

480 000 zł28 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 1-pokojowe na pierwszym piętrze w nowszym budynku z 2013 roku z windą oraz ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście - okolice ul. Dąbrowskiego. Składa się z : - pokoju -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Brochów,Wrocław

608 937 zł57 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Brochów. Mieszkanie w stanie deweloperskim- zakończenie budowy 10.2025 Nie płacisz prowizji ani PCC! Na metraż 56,91 składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Traugutta

Przedmieście Oławskie,Wrocław

710 000 zł71 m² 9 995,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe, II poziomowe o pow. 71,03 m.kw. położone na 4 piętrze w kamienicy przy ul. Traugutta. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, zadbane, do zamieszkania. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Grabiszyn,Wrocław

769 000 zł63 m² 12 202,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż 3-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,02 m , położone na wysokim parterze klimatycznej kamienicy przy ul. Kruczej. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jęczmienna

Stare Miasto,Wrocław

430 000 zł34 m² 12 471 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1905

Przytulne mieszkanie do remontu w zabytkowej kamienicy okolice ul. Pszennej , Wrocław Mamy przyjemność przedstawić wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 34,48 m w urokliwej, starej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Przedmieście Oławskie,Wrocław

555 621 zł37 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

CO sprzedajemy? Mieszkanie - garsonierę o powierzchni 37,29 m2 na 1 piętrze w czteropiętrowj odrestaurowanej kaminicy, będącej częścia większej inwestycji deweloperskiej w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Teatralna

Stare Miasto,Wrocław

2 750 zł51 m² 53,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, III piętro bez windy. Mieszkanie położone w sąsiedztwie Parku Staromiejskiego, opery, teatru Lalek i Wrocławskiego Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piławska

Krzyki,Wrocław

639 000 zł47 m² 13 595,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Duże słoneczne 2 samodzielne pokoje osobna kuchnia duży balkon od podwórka na Krzykach Gaju -możliwe szybkie wydanie wojciklicencja 16128 Serdecznie polecam Budynek zadbany z windą z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Biskupin,Wrocław

3 245 000 zł162 m² 20 030,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:774 m²

Wrocław, park biskupiński okokica, biskupin - dąbie, stylowy dom wolnostojący 160 M2, działka 774 M2 Dom z lat międzywojennych XX. wieku o powierzchni mieszkalnej ok. 160 m2 położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Trzebiatowskiego

Wrocław,dolnośląskie

3 890 999 zł312 m² 12 471,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 798 m²

Przedmiotem oferty jest klimatyczny dom z ogrodem, znajdujący się we Wrocławiu zaledwie 1,5km od Parku Tysiąclecia. Nieruchomość posiada wolnostojący dwustanowiskowy garaż, domek narzędziowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Hallera

Borek,Wrocław

5 000 zł75 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na prestiżowym osiedlu przy ul. Hallera, składające się z: -aneksu kuchennego wyposażonego w nową lodówkę, płytę indukcyjną, okapem, zmywarką, piekarnikiem, półwysep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia piękny apartament - wysoki standard, w centrum miasta, położony na 6 (ostatnim) piętrze kamienicy wybudowanej w 2008r. Budynek z całodobową recepcją i ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Sołtysowice,Wrocław

899 000 zł64 m² 13 938 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz promocja! -15000 zł na każdy pokój! cena promocyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wrocław,dolnośląskie

469 900 zł38 m² 12 285 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 38,25m 2 , usytuowane na 1 piętrze bloku przy ulicy Icchaka Lejba Pereca we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Brochów,Wrocław

629 141 zł59 m² 10 622 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc! - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław

Powstańców Śląskich,Wrocław

641 000 zł35 m² 18 451,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

To nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy, wykorzystanie funkcjonalnych rozwiązań, plus niepowtarzalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stare Miasto,Wrocław

6 500 zł70 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przepiękny penthouse, 3 pokojowy w samym centrum Wrocławia z miejscem postojowym w cenie! W apartamentowcu, którego nikomu nie trzeba przedstawiać - budynek Ovo Hilton. ******dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Dziadoszańska

Marszowice,Wrocław

630 000 zł90 m² 7 039,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży lokalu usługowego przy ul. Dziadoszańskiej 29 Lokal usługowy na parterze o powierzchni 89,5 m2 położony w dogodnej lokalizacji.