dowolna

Budynki użytkowe Wrocław Osiedle Krzyki

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy

Krzyki,Wrocław

18 000 zł483 m² 37,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:15 000 m²

Nowa hala w kompleksie przemysłowym na południu Wrocławia przy A4, oferuje powierzchnię magazynowo-produkcyjno-wystawienniczą w standardzie klasy A. Łączna powierzchnia lokalu wynosi 483 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 800 zł75 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal magazynowo -produkcyjny 75 m kw. położony w budynku na poziomie -1 z dostępem do windy towarowej. Możliwy podjazd samochodów ciężarowych. Cena wynajmu 1800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

15 390 zł570 m² 27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia ogrzewany magazyn o powierzchni 570 m2. Posadzka przemysłowa, wysokość od 6 m, brama wjazdowa z poziomu "0". Wydzielone biuro obsługi klienta, część socjalno-biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana

Krzyki,Wrocław

5 600 zł459 m² 12,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Witam , Oferuję do wynajęcia halę magazynową produkcyjna o powierzchni 459 m2. Dramy wjzadowe z poziomu 0 .Sztuk 2. Szerokość 2,60 mkw Wysokość 2,47 mkw Wysokość. Hali 7,6 Słupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Gwiaździsta

Krzyki,Wrocław

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:2 865 m²

For english, please call or leave an inquiry Na sprzedaż dwa podwójne (razem 4 miejsca) miejsca postojowe w hali garażowej budynku Nowe Centrum Południowe przy ul. Gwiaździstej 14. Miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Prądzyńskiego

Krzyki,Wrocław

3 500 zł192 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Na sprzedaż od zaraz 13 piwnic mieszczących w inwestycji z 2018 roku przy ulicy Prądzyńskiego 47-63. We speak English, ukrainian and Russian. Contact us and the appropriate Agent will take care.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

11 500 000 zł6 000 m² 1 916,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Dwa budynki hotelowe - Wrocław -krzyki Polecamy na sprzedaż dwa budynki hotelowe bezpośrednio pod Wrocławiem obsługiwane przez operatora w pełni funkcjonujące , możliwość wypowiedzenia umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

10 000 zł500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni 500 m kw. , dostęp z poziomu zero. Możliwość wynajmu placu składowego. Dojazd samochodów ciężarowych. Kontakt- : zamieszczona oferta nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

80 000 zł18 m² 4 444,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zakupu Garażu podziemnego zlokalizowanego przy ul. Skarbowców 120. Do garażu prowadzi wewnętrzna droga od strony Ul. Krzyckiej wyłożona kostką. Główna brama wjazdowa do podziemia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

3 401 zł136 m² 25,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia ogrzewany lokal magazynowo -produkcyjny 136 m kw. (składa się z dwóch pomieszczeń ok. 95 i 41 m kw.) położony w budynku na I piętrze z dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

26 970 zł850 m² 31,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn o pow. 705 m2 wraz z zapleczem socjalno-biurowym 145 m. Wysokość hali 6 m, posadzka niepylna, lampy led, doświetlenie naturalne, ogrzewanie gazowe( 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

9 300 zł300 m² 31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia w bardzo dobrym standardzie powierzchnię magazynowo - produkcyjną, położoną poza granicami miasta(okolice Żórawiny). Hala od 300 m2 z możliwością wynajęcia biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

6 400 000 zł1 300 m² 4 923,08 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 150 m²

Dwie hale na sprzedaż/obiekt wynajęty Polecam do sprzedaży nieruchomość , położoną poza granicami miasta-okolice żurawiny Nowe hale , wybudowane z dobrych materiałów. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

11 200 zł400 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia w bardzo dobrym standardzie powierzchnię magazynowo - produkcyjną, położoną poza granicami miasta okolice Żórawiny) Hala o pow. ok. 400 m kw. oraz biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

3 660 zł122 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal położony w przyziemiu budynku o powierzchni 122 m kw. składający się z trzech pomieszczeń ( jedno pomieszczenie ok. 55 m kw.) i łazienki. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

12 500 zł500 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa-500m2+wc Posadzka bezpyłowa,brama wjazdowa. Magazyn nieogrzewany. Doskonała lokalizacja- komunikacja. Cena wynajmu magazynu - 12500zł+vat, opłaty za media. Kontakt: tel:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Krzyki,Wrocław

3 900 000 zł750 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:680 m²

Wolnostojący nowo wybudowany obiekt pod klucz. Polecam do sprzedaży obiekt o powierzchni łącznej 750 m , położony na działce - 630m. Część magazynowo- produkcyjno- wystawiennicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Krzyki

Krzyki,Wrocław

16 000 zł440 m² 36,36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia lokal magazynowo- usługowy o całkowitej powierzchni 440 m kw. Parter: część magazynowa z pomieszczeniem biurowym , łazienka o pow. 320 m kw., wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Zefirowa

Krzyki,Wrocław

300 zł15 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

DO wynajęcia miejsce postojowe W garażu podziemnym Do wynajęcia miejsce postojowe w garażu podziemnym , w bloku przy ulicy Zefirowej. Garaż o powierzchni 15 m2. Brama wjazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

3 599 zł103 m² 34,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia 103 m2 powierzchni magazynowo- usługowej położonej na piętrze budynku z dostępem do windy towarowej, rampy. Pomieszczenie ocieplone i ogrzewane, suche. Prąd i siła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

8 266 zł205 m² 40,32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia 205 m2 powierzchni magazynowo- usługowej położonej na piętrze budynku z dostępem do windy towarowej, rampy. Pomieszczenie ocieplone i ogrzewane, suche. Prąd i siła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

16 500 zł550 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala - magazyn - wrocław krzyki - ogrzewanyświetnie nadaje się np. na salon sprzedaży. Dobry dostęp do dróg , węzła Bielańskiego A4 Dogodny dojazd dla samochodów dostawczych i tir, bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

3 350 zł136 m² 24,63 zł/m²

 

 

 

Krzyki,Wrocław

34 680 zł520 m² 66,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny obiekt o wysokim standardzie z miejscami parkingowymi! Do wynajęcia wolnostojący obiekt o powierzchni całkowitej ok. 520m2. Obiekt zlokalizowanym przy ulicy, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

8 000 zł400 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala z powierzchnią socjalną. Powierzchnia całkowita ok. 400m2 ( długość ok. 42 m x szerokość 9,5m ). Dużą brama na Tir. Możliwy najem na głośną produkcje. Dojazd każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz Wrocław

Krzyki,Wrocław

4 500 zł180 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na krzykach! powierzchnia 180 m2 , konstrukcja blaszana i z płyty warstwowej, nieogrzewana, wysokość 4,80m - 7 m, posadzka z wylewką betonową, dojazd dla tira, plac manewrowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala wolna od zaraz Wrocław

Krzyki,Wrocław

8 750 zł350 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa na krzykach! powierzchnia 350 m2 , murowana z przeszkleniami, nieogrzewana, wysokość 5,25 m - 7,30 m, posadzka z wylewką betonową, dojazd dla tira, plac manewrowy, dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

5 500 zł336 m² 16,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia murowaną halę magazynową o powierzchni 336 m kw. Magazyn ocieplony ,posadzka przemysłowa, doświetlenie. Dostęp z poziomu zero -brama 2,5m/2,20m. Cena : 5500zł+.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

16 500 000 zł6 167 m² 2 676 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:11 109 m²

Oferujemy do sprzedaży hale magazynowe (produkcyjne) o łącznej powierzchni 6.167 m Każda hala jest wyposażona w część biurową i socjalną. Teren jest utwardzony (plac i drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

2 287 zł103 m² 22,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia ogrzewany lokal magazynowo -produkcyjny103 m kw. położony w budynku na II piętrze, z dostępem do windy towarowej. Możliwy podjazd samochodów ciężarowych. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrzewana, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

11 000 zł338 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: tel: budynek z magazynem o wysokości 6 m2 i rampą załadunkową. Otoczenie nieruchomości: w pobliżu rozbudowana infrastruktura: liczne sklepy osiedlowe, markety, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Wrocław

Krzyki,Wrocław

5 668 zł218 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn 218 m kw., posadzka przemysłowa betonowa, duża brama wjazdowa, zaplecze sanitarne. Na terenie magazynu część biurowa na antresoli. Możliwe wynajęcie dodatkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Krzyki

Krzyki,Wrocław

9 540 zł530 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazyn wynajem wrocław. Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni, 470 m2 + powierzchnia biurowa około 60 m2, możliwość wynajęcia placu utwardzonego. Wysokość magazynu 6 met. poziom zero,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

50 000 zł2 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni całkowitej 2500 m2, położona w kompleksie obiektów przemysłowych. Hala magazynowa-wysokość 10m, w szczycie 12m .Konstrukcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Wrocław

Krzyki,Wrocław

16 956 zł620 m² 27,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:centrum handlowe

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

F r O N T I E R P A R K Nowy park magazynowo - usługowy z biurami Oferujemy bardzo poszukiwane - nieduże powierzchnie w budynkach magazynowo-biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Skarbowców

Krzyki,Wrocław

650 zł18 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:18 m²

Do wynajęcia garaż/magazyn 18m2. Brama wjazdową ma szerokość 198cm, wysokość 250cm. Garaż znajduje się na parkingu do którego wjazd jest blokowany szlabanem automatycznym. W garażu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

22 500 zł500 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal handlowo-magazynowy w super lokalizacji! Idealny pod sklep, w którym można zrobić ekspozycję towaru. Nieruchomość składa się z kilku pomieszczeń oraz posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Krzyki

Krzyki,Wrocław

22 000 zł720 m² 30,56 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nowoczesna hala magazynowa z zapleczem socjalnym o powierzchni 720m2. Magazyn 430m2: wysokosc-6,5m-8m, 4 bramy wjazdowe 4,30mx4,00m. Posadzka bezpyłowa, świetliki dachowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Krzyki

Krzyki,Wrocław

11 000 zł550 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do wynajęcia magazyn o powierzchni 550 m kw. położony w centrum miasta. Dostęp do magazynu z rampy. Wysokość ok. 4 m, ogrzewanie, zaplecze socjalne ok. 40 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala, Krzyki

Krzyki,Wrocław

39 000 zł1 400 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala produkcyjno magazynowa-1300m2 z zapleczem socjalno biurowym- 100m2. Posadzka bezpyłowa , duża moc energetyczna, wysokość do 10 m, brama wjazdowa. Ogrzewanie gazowe nawiewne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala

Krzyki,Wrocław

16 900 zł650 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:7 000 m²

Do wynajęcia hala produkcyjno- magazynowa 650m. Posadzka przemysłowa , duża moc energetyczna, wysokość do 10 m, brama wjazdowa. Ogrzewanie gazowe nawiewne. Doskonała lokalizacja- komunikacja. Cena.