dowolna

Budynki użytkowe na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

72 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

72 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

21 000 000 zł1 700 m² 12 352,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:5 298 m²

Dostępne powierzchnie Do sprzedaży biurowiec fm World o łącznej powierzchni ok. 1700 m , zlokalizowany przy ul. Żmigrodzkiej 247. Obiekt oferuje układ gabinetowy, a wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

22 200 000 zł1 750 m² 12 685,71 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Na sprzedaż obiekt komercyjny z najemcą Lidl. Umowa długoterminowa gwarantująca pewny zwrot z inwestycji. Bardzo dobra lokalizacja - nie jest ona podana w ogłoszeniu. Miejsce na mapie to.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł150 m² 16 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:752 m²

Nieruchomość komercyjna z możliwością mieszkaniówki (budynek wielorodzinny) na działce 752 m2/ Oporów / Solskiego /przy Parku Grabiszyńskim Na sprzedaż nieruchomość komercyjna na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 000 zł1 076 m² 6 691,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 615 m²

Oferta doskonale dopasowana dla firm produkcyjnych, potrzebujących lakierni, montowni, spawalni. Zapraszamy również serwisy samochodowe, zakłady metalowe, blacharskie, stolarnie Jeśli potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

20 800 000 zł1 100 m² 18 909,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:22 800 m²

Na sprzedaż innowacyjny obiekt biurowo-magazynowy zlokalizowany w miejscowości Błonie (źródła), w bezpośrednim sąsiedztwie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

4 999 999 zł850 m² 5 814 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Atrakcyjny obiekt na cele mieszkaniowe lub inwestycyjne Prezentujemy przestronny i funkcjonalny obiekt biurowo - magazynowy położony na wrocławskich Polanowicach. Nieruchomość składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 500 000 zł1 000 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Sprzedam 1000 m2 nieruchomość położoną na działce 4000 m2, przeznaczoną do działalności polegającej na prowadzeniu placówki Domu Spokojnej Starości lub dowolnej, nieruchomość sprzedaję.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł12 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam wygodne miejsce postojowe w garażu wielopoziomowym przy ul. Prądzyńskiego 47-63. Kluczowe informacje: - lokalizacja: ul. Prądzyńskiego 47-63 (przedmieście Oławskie) - Poziom: 1 (bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

20 000 000 zł3 783 m² 5 286,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Unikalna inwestycja w sercu Wrocławia. Na sprzedaż oferujemy jeden z najpiękniejszych wrocławskich pałaców Pałac Wallenberg-Pachalych tuż obok Rynku i Placu Solnego. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł24 m² 2 291,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż miejsca parkingowe - parkowanie jedno za drugim - ul. Przedmiejska 2-4 - Soft Lofty Centrum Miejsce zlokalizowane są na poziomie -2. Wymiary to 10m x 2.40m. Koszt miesięczny utrzymania.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

8 499 000 zł600 m² 14 165 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:34 000 m²

Nieruchomość położona Gminie Kostomłoty, obejmuje prawo własności działki o powierzchni około 3,5 ha w tym 1, 5 ha parku, porośniętej głównie przez starodrzew. Zabudowana jest m.in.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

53 000 000 zł11 000 m² 4 818,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:150 000 m²

Nieruchomość p0rzemysłowa ok. 60km od Wrocławia. Oferta sprzedaży kompleksu produkcyjno-magazynowego. Nieruchomość gruntownie wyremontowana i zaadaptowana pod lekką produkcję, obejmująca.

Szczegóły ogłoszenia

3 985 000 zł761,24 m² 5 234,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Na sprzedaż kompleks dwóch nieruchomości | Plan Ogólny : Strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową wielorodzinną Nieruchomość 1: budynek produkcyjno-usługowy z częścią mieszkalną -.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 683,70 m² 6 236,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   oferta sprzedaży budynku biurowego Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość komercyjna zlokalizowana we Wrocław, przy ul. Krakowskiej. Oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

6 200 000 zł630 m² 9 841,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:798 m²

Na sprzedaż budynek inwestycyjny 630 m2 | 15 lokali z łazienkami i aneksami kuchennymi | Wrocław - Krzyki | 0% prowizji dla kupującego Wrocław, krzyki | ul. Brossa (boczna od Ślężnej) |.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł958,25 m² 5 113,49 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 488 m²

Brak prowizji od kupującego! Do sprzedania nowoczesny obiekt biurowo-magazynowy w dzielnicy Fabryczna - Oporów, przy ulicy Kowalskiego położony na działce o powierzchni 1488m2 Oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 000 zł1 350 m² 25 925,93 zł/m²

 

Rodzaj budynku:rezydencja

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 547 m²

Dostępna wyłącznie u nas unikatowa rezydencja willowa o charakterze biznesowym na Wrocławskim Zalesiu. Szukasz wyjątkowej nieruchomości o światowym standardzie, idealnej pod luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

5 200 000 zł1 500 m² 3 466,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:2 374 m²

Nieruchomość ok. 40km od wrocławia Oferta sprzedaży odrestaurowanych zabytkowych budynków użytkowych, aktualnie pełniących funkcje gastronomiczno-hotelowe: 1. Zabytkowa willa o pow. ok. 900m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

521 000 zł216,40 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:apartamentowiec

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:216 m²

T.M i R.Sz., Lokalizacja Centrum Wrocławia Zadbany budynek mieszkalno usługowy. Świetna lokalizacja: blisko centrum, komunikacji miejskiej i kolejowych, głównych galerii miasta. Parametry.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 000 zł1 163 m² 9 028,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:5 038 m²

- nowa cena - Wyjątkowa oferta sprzedaży budynku biurowo-magazynowego wraz z halą magazynową w centrum Wrocławia (1163 mkw) oraz działką 5038 m2. Możliwość budowy nowego budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 750 000 zł349,25 m² 10 737,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:798 m²

0% prowizji od strony kupującej. Do sprzedania budynek biurowy W zabudowie bliźniaczej w budynku dwu lokalowym na Wrocławskich Krzykach, usadowiony na działce 798 m2 (działka do wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

2 950 000 zł503 m² 5 864,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Na sprzedaż oddzielny budynek biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 503 m, posadowiony na działce o powierzchni 1260 m, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

55 000 zł14 m² 3 928,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Miejsce postojowe na kępie mieszczańskiej Do sprzedania miejsce postojowe w podziemnej hali garażowej. Istnieje możliwość zakupu dwóch miejsc postojowych, niezależnych obok siebie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 000 zł560 m² 4 643 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: arletta Betker tel:   Na sprzedaż nieruchomość z 2000 r. położona w północnej części Wrocławia, składającą się z działki o powierzchni 792 m2. oraz.

Szczegóły ogłoszenia

25 500 zł12 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do sprzedaży miejsca postojowe w garażu podziemnym w Inwestycji, przy ul. Skarbowców 115. Dostępne 4 miejsca postojowe. Cena sprzedaży 1 miejsca postojowego 25.500 zł brutto (20.731,70 zł.

Szczegóły ogłoszenia

2 793 000 zł900 m² 3 103,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Hala- magazyn - hurtownia tuż przy Parku handlowym Korona. Do sprzedaży hala magazynowo-usługowa o pow. około 700 m2 zlokalizowana na działce o pow. 921 m2. Pełne uzbrojenie, prąd, woda, gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

2 600 000 zł1 587 m² 1 638,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:31 700 m²

Oferta sprzedazy zespołu zamkowo-parkowego położonego około 60km od Wrocławia i ok. 30km od Opola, w Borach Stobrawskich, na niewielkim wzniesieniu, nad rzeką Stobrawką. . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

827 750 zł385 m² 2 150 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:385 m²

Na sprzedaż hala garażowa wielostanowiskowa, wrocław. Gotowa inwestycja we Wrocławiu - hala garażowa z miejscami postojowymi. Na sprzedaż hala garażowa z miejscami postojowymi dla samochodów.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł14 m² 11 071,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż garaż murowany z prądem centrum Wrocławia, okolice Dworca Głównego Cena: 150 000 zł (bardzo atrakcyjna jak na tę lokalizację i perspektywe inwestycyjną ) Powierzchnia: ok. 17.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł520 m² 8 653,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę - wolnostojący obiekt przemysłowy, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców. To funkcjonalna hala magazynowo-produkcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

7 000 000 zł4 460 m² 1 569,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:22 597 m²

Nieruchomość położona ok. 4Okm o Wrocławia - Oferta sprzedazy nieruchomości obejmującej działkę gruntu w użytkowaniu wieczystym obszaru 2,2597 ha zabudowanej budynkami użytkowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 500 000 zł1 260 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:11 335 m²

Na sprzedaż prosperujący ośrodek weselno-noclegowy zlokalizowany w Oławie w województwie dolnośląskim. Zabudowania są przedwojenne z historią sięgającą 1754 roku. Obiekt nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

29 742 000 zł12 000 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:125 460 m²

Na sprzedaż bezpośrednio od właściciela budynek poprodukcyjny o pow. ok. 12000m2 we Wrocławiu - Fabrycznej ul. Wagonowa 18, dz. nr 3/56, am 2, obręb Grabiszyn. Z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 000 zł1 000 m² 25 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Kameralny apartamentowiec | ścisłe centrum Wrocławia | pozwolenie na użytkowanie. Przedmiotem sprzedaży jest w pełni zrealizowany budynek apartamentowy o łącznej powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 190 000 zł353,16 m² 11 864,31 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:436 m²

Biskupin to jedna z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia - dzięki doskonałemu położeniu umożliwia szybką komunikację z centrum miasta a renomowany charakter okolicy sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł66 m² 18 030,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży wyjątkowego lokalu zlokalizowanego w samym sercu miasta, przy Placu Dominikańskim oraz ulicy Krawieckiej, w prestiżowej inwestycji Justin Center. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł300 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:-

Opiekun oferty: konrad Rakowiecki tel.   Zapraszam do zapoznania się z ofertą budynku przy ul. Objazdowej we Wrocławiu. Nieruchomość zabudowana o łącznej powierzchni około 300 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł605,25 m² 4 130,52 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:693 m²

Budynek produkcyjno-usługowy z częścią mieszkalną | Plan Ogólny : Strefa wielofunkcyjna z zabudową mieszkaniową wielorodzinną Najważniejsze informacje : - Powierzchnia działki: 693.

Szczegóły ogłoszenia

2 599 000 zł506,45 m² 5 131,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:484 m²

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem usługowym - doskonała komunikacja Główne atuty nieruchomości: bardzo dobra komunikacja do indywidualnej aranżacji biuro z magazynem Budynek magazyny.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł15,70 m² 7 006,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania samodzielny garaż w centrum osiedla plac Grunwaldzki. Zlokalizowany na wewnętrznym podwórzu, wewnątrz zabudowy, między ulicami: reja / Sienkiewicza / Nowowiejska / Górnickiego. Garaż.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij