dowolna

Budynki użytkowe na wynajem Wrocław - Oferty wynajmu budynków użytkowych

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

5 600 zł66 m² 84,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Lokal o powierzchni 66mkw, usytuowany na dwóch kondygnacjach: - poziom 0, z przeszkloną witryną z widokiem na Rondo Powstańców Śląskich - poziom -1, połączony schodami z poziomem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala klimatyzowana, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

10 000 zł506 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:506 m²

Oferujemy do wynajęcia lokal o pow. 506 m2 z przeznaczeniem na magazyn lub działalność usługową, zlokalizowany w przemysłowej części Wrocławia, z dogodnym dojazdem i placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala ogrodzona, Krzyki

Krzyki,Wrocław

6 890 zł530 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem hala murowana 530mkw, z kantorkiem biurowo-socjalnym (18mkw), w okolicy Armii Krajowej. Przeznaczenie: magazyn, produkcja, usługi. Wysokość ok. 4,7m, brama wjazdowa uchylna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Jedności Narodowej

Psie Pole,Wrocław

6 000 zł117 m² 51,28 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Opis lokalu Lokal mieszczący się na ul. Jedności Narodowej. Idealnie nadający się do prowadzenia punktu usługowego jak i handlowego. Kolejną zaletą tej lokalizacji, jest położenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Żmigrodzka

Psie Pole,Wrocław

157 300 zł12 100 m² 13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław, psie Pole, nowe, magazyny, hale do wynajmu, od 5000 mkw do 12100 mkw. Jest to nowoczesny obiekt logistyczny, stanowiący doskonałe miejsce dla działalności operacyjnej firm. Na terenie znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, al. Jana III Sobieskiego

Psie Pole,Wrocław

80 000 zł5 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław Business Park moduły magazynowe do wynajęcia o pow. 5000 do 30.000 m2. Dzielnica Psie Pole, kompleks zlokalizowany w północno-wschodniej części Wrocławia. Dla najemców dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

28 000 zł2 000 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław Fabryczna hala produkcyjno magazynowa o powierzchni 2000- 2500 m2 na wynajem. Wysokość hali 9 m, szerokość od 24 m. Możliwość wynajmu powierzchni zgodnie z potrzebami najemców,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

14 000 zł1 000 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław Fabryczna hala produkcyjno magazynowa o powierzchni 1000 m2 na wynajem. Wysokość hali 9 m, szerokość od 24 m. Możliwość powiększenia przestrzeni hali do 2500 m2, dowolna wielkość biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

16 080 zł1 340 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Budynek produkcyjny wynajem wrocław fabryczna Wrocław, fabryczna: do wynajęcia hala - magazyn, budynek produkcyjny o powierzchni ok.1340 m2. Wysokość 7 m, dwie bramy wjazdowe [wysokość 3 m].

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Oławska

Stare Miasto,Wrocław

23 300 zł182 m² 128,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal usługowy w samym centrum Wrocławia o pow. 182 mkw. mieszczący się na parterze tuż przy ul. Łaciarskiej. Funkcjonalny, jasny i przestronny lokal użytkowy, posiadający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Bardzka

Krzyki,Wrocław

13 725 zł915 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław, krzyki, ok. ul. Bardzkiej Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna o powierzchni 915m2. Wysokość hali 6m. Jasne i przestonne wnętrza, dają duże możliwości przyjaznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

12 000 zł800 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław ok. ul. Krakowska hala magazynowa o pow. 800 -1200 m2 na wynajem. Hala wysokiego składowania: wysokość 9 m, posadzka niepylna betonowa, ściany odświeżone. Powierzchnia może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Powstańców Śląskich

Krzyki,Wrocław

13 600 zł110 m² 123,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Opis lokalu Lokal ma powierzchnię 110 m2 i składa się z sali, z której przechodzi się do dużej sali, dodatkowo w lokalu są wygospodarowane 2 pomieszczenia gospodarcze oraz gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

8 500 zł500 m² 17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław, fabryczna hala magazynowo -usługowa, produkcja nieuciążliwa o pow. 500 m2, ogrzewana- na wynajem. Hala z przeznaczeniem: magazyn, produkcja nieuciążliwa, hurtownia, skład, biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, Gaj

Gaj,Wrocław

18 650 zł1 200 m² 15,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław, tarnogaj Hala wysokiego składowania o powierzchni 1200 m2 na wynajem. Hala wysokiego składowania (wysokość hali- 8,35m), możliwość ogrzewania. Dwie bramy wjazdowe z poziomu zero,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Tarnogaj

Tarnogaj,Wrocław

2 100 zł142 m² 14,79 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław, tarnogaj Hala magazynowa o powierzchni 142 m2, do wynajęcia. Hala znajduje się na terenie przemysłowym, wygodny dojazd od ulicy głównej. Wysokość 4 m, duża brama wjazdowa. Plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Bolesława Krzywoustego

Psie Pole,Wrocław

4 000 zł250 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław Psie Pole moduły magazynowe [produkcja, hale, składy] do wynajęcia o pow. 250 m2. Nowoczesny kompleks logistyczny zlokalizowany w północno-wschodniej części Wrocławia. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Żmigrodzka

Psie Pole,Wrocław

65 000 zł5 000 m² 13 zł/m²

 

 

 

Psie Pole,Wrocław

100 000 zł2 250 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa klasy A. Powierzchnia do wynajmu od 570 m2 do 2300 m2. Biurowiec klasy A, psie Pole, przy ul. Żmigrodzkiej. Do dyspozycji najemców przygotowanych będzie łącznie cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany, al. Jana III Sobieskiego

Psie Pole,Wrocław

16 000 zł1 000 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław Business Park moduły magazynowe do wynajęcia o pow. 1000 m2. Dzielnica Psie Pole, kompleks zlokalizowany w północno-wschodniej części Wrocławia. Obiekt składa się z budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 720 zł310 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław Krzyki magazyn o pow. 310 m2 do wynajęcia. Południowa lokalizacja, bardzo dobrze skomunikowana zarówno z centrum, jak i umożliwiająca szybki wyjazd w kierunku autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wałbrzyska

Krzyki,Wrocław

6 000 zł500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław, krzyki, ok. Bielan Wrocławskich, wyjazd na Bielany Wr. ul. Wałbrzyska. Hala magazynowo- produkcyjna o pow. 500 m2 wynajem. Hala spełnia warunki na produkcję nieuciążliwą, magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

6 000 zł500 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław ok. ul. Krakowska hala[ magazyn, produkcja nieuciążliwa] o pow. 500 m2 na wynajem. Hala o konstrukcji murowanej, nieogrzewana [z możliwością zainstalowania ogrzewania gazowego wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Robotnicza

Fabryczna,Wrocław

8 000 zł500 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wolne powierzchnie magazynowe i biurowe na terenie Wrocławskiego Parku Przemysłowego. Otoczenie magazynów i biur. Magazyn w budynku wolnostojącym, posiadającym duży ogrodzony parking,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

3 750 zł250 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław Krzyki, wyjazd na Bielany Wr. - magazyn [ hurtownia, mała produkcja] 250 m2 do wynajęcia. Standard i wyposażenie: posadzka betonowa, wjazd z poziomu 0; doświetlenie światłem dziennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Strzegomska

Fabryczna,Wrocław

12 500 zł1 250 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocławski Park Przemysłowy hala produkcyjno magazynowa 1250 m2 wynajem. Podstawowe dane hali: wysokość [od 5 do 7 m w najwyższym miejscu] szerokość 18 m długość 70 m, dwie bramy wjazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

40 000 zł3 200 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 3200m2 (segmenty 1900m2 i 1300m2), wraz z powierzchnią biurowo socjalną około 100m2. Powierzchnia magazynowa wykonana w technologii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, al. Kromera

Psie Pole,Wrocław

13 250 zł530 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław ok. Kromera magazyn ogrzewany o pow. 450 m2 plus biura 80 m2 (możliwe powiększenie), gaz i kanalizacja. Nowy magazyn, położony na terenie przemysłowym, w sąsiedztwie obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Krzyki

Krzyki,Wrocław

10 800 zł900 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Krzyki Wrocłąw hala do wynajęcia o pow. 900 m2. Hala w bardzo dobrym standardzie, o wysokości 6,5 m, nieogrzewana. Dwie duże bramy wjazdowe, dojazd dla tir. Możliwość wyodrębnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

16 250 zł1 300 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowa o powierzchni 1300m2 (drugi segment o powierzchni około 1900m2), wraz z powierzchnią biurowo socjalną około 100m2. Powierzchnia magazynowa wykonana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Krakowska

Krzyki,Wrocław

14 700 zł1 050 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław, krakowska magazyn do wynajęcia o pow. 1050 m2. Magazyn o wysokości 4,5 m, wymiary podstawowe: 20 x 50 m. Posiada dwie rampy wyładunkowe. Podłoga betonowa w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, Krzyki

Krzyki,Wrocław

6 750 zł450 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław, krzyki hala, magazyn do wynajęcia o pow. 450 m2. Do wynajęcia hala magazynowo- produkcyjna, z przeznaczeniem na hurtownię, składy materiałów budowlanych, wysokość hali 4m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Legnicka

Fabryczna,Wrocław

5 600 zł400 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Wrocław ok. Legnickiej hala produkcyjna lub magazyn o pow. 400 m2 na wynajem. Teren przemysłowy, sąsiedztwo podobnych obiektów przemysłowych, hurtowni, magazynów, zakład produkcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn z parkingiem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

5 550 zł370 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:-

Hala magazynowa/ produkcyjna o pow. 370 m2 do wynajęcia, wrocław Krzyki, wyjazd na Bielany Wr. Standard i wyposażenie: posadzka betonowa, dwie bramy wjazdowe z poziomu 0; wymiary bram: 3,6.