dowolna

Bliźniaki Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

1 225 000 zł133 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

2 100 000 zł168 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowoczesny Dom Premium na Sprzedaż Oferujemy na sprzedaż dom o wysokim standardzie, w spokojnej, rodzinnej okolicy. Doskonała lokalizacja zapewnia dobrą komunikację z drogami S5 oraz A8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Kowale,Wrocław

2 389 323 zł163 m² 14 658,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 m²

Oferta od dewelopera - 0% prowizji oraz bez podatku pcc. Blisko terenów rekreacyjnych - 8 pokoi położone na dwóch poziomiach w budynkach jednorodzinnych w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Krzyki,Wrocław

725 000 zł113 m² 6 412,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Wygodne życie zaledwie 7 km od granicy Wrocławia i 20 km do centrum miasta! Marzysz o większej przestrzeni dla swojej rodziny? Oferujemy funkcjonalny, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Oporów,Wrocław

1 490 000 zł160 m² 9 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:285 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego nie przegap okazji, skorzystaj Z promocji cenowej! Polecam Państwu do sprzedaży domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rajska

Złotniki,Wrocław

1 180 000 zł75 m² 15 733,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej z uroczym oczkiem wodnym , położony w malowniczej okolicy na wrocławskich Złotnikach! Rok budowy: 1930 r. (po kapitalnym remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Psie Pole,Wrocław

5 999 zł132 m² 45,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

ok. Wrocławia | Nowy bliźniak | Garaż w bryle! |. Pierwszy najem! Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni użytkowej 131,8 m z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Stabłowice,Wrocław

948 995 zł161 m² 5 905,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ok Leśnicy ostatni Bliźniak 5 pokoi działka 550m2 okazja Cenowa! Polecamy ostatnie sztuki Bliźniak przy Lesnicy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

999 000 zł90 m² 11 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

dom/bliźniak/4pok./ogród/taras/Kiełczów/bez prowizji Przedstawiamy Państwu na sprzedaż zadbany i nowocześnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej w Kiełczowie. Dojazd do wschodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Kowale,Wrocław

1 194 000 zł80 m² 14 897,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:32 m²

Bez prowizji oraz bez podatku pcc Apartamenty blisko wałów odrzańkskich - 4 pokojowe mieszkania w budynkach jednorodzinnych dwulokalowych, w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Krzyki,Wrocław

1 090 000 zł131 m² 8 307,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:253 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Strachowice,Wrocław

3 800 zł130 m² 29,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedwojenny dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskich Strachowicach. Dom w pobliżu nowego portu lotniczego , blisko ul. Granicznej, między nowym i starym lotniskiem. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Funka

Poświętne,Wrocław

1 800 000 zł107 m² 16 822 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Piękny, świeżo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 107 m2 z dużym ogrodem! opiekun oferty tel. Dom jest wykończony w wysokim standardzie, w pełni wyposażony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Lokalizacja: fabryczna Metraż:80m2 Kuchnia: osobna, informacje dodatkowe: parking pod domem na 2-auta, dostępne: dostępne od zaraz. Dom składa się z trzech pokoi (3 i 4- ro osobowych), dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

998 888 zł139 m² 7 194,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Nowoczesny dom - styl, komfort I energooszczędność 4 pokoje | pompa ciepła | kanalizacja | Bez pcc i Prowizji Oferta sprzedaży nowoczesnego domu o przemyślanym układzie i wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł107 m² 11 100,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 107,20 mkw., położony we Wrocławiu przy ul. Stradomskiej. Prezentowany do sprzedaży dom na parterze składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 250 000 zł153 m² 8 146,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferta od dewelopera bez prowizji, bez pcc! Osiedle Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

899 000 zł98 m² 9 145,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej o nowoczesnej architekturze w malowniczej okolicy! Osiedle składa się z 9 willi miejskich w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowej, minimalistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogajowa

Fabryczna,Wrocław

860 000 zł109 m² 7 916,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - spokojna I zielona okolica Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej z końca 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

955 000 zł95 m² 10 038,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -pom. Pomocnicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Marszowice,Wrocław

999 000 zł141 m² 7 085,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą ostatniego dostępnego lokalu w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanego na Wrocławskich Marszowicach. Bez podatku pcc bez prowizji gotowy do odbioru Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

799 000 zł142 m² 5 607,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w cichym miejscu, w otoczeniu podobnych, zadbanych nieruchomości. Dom składa się z: parter (przyziemie): 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

969 003 zł95 m² 10 189,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Domy w zabudowie bliźniaczej o harmonijnej architekturze wśród niskiej zabudowy jednorodzinnej Inwestycja zlokalizowana przy ul. Strażackiej, w wyjątkowym miejscu o kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Stabłowice,Wrocław

948 995 zł160 m² 5 931,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ok Leśnicy ostatni Bliźniak 5 pokoi działka 550m2 okazja Cenowa Polecamy ostatnie sztuki Bliźniak przy Lesnicy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w stanie deweloperskim w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

1 140 000 zł131 m² 8 689,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:131 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w malowniczej okolicy obszarów Natura 2000 Inwestycja składa się z 9 willi miejskich w zabudowie bliźniaczej o wyjątkowej, minimalistycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Opatowice,Wrocław

889 000 zł101 m² 8 801,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dom na sprzedaż - nowoczesne osiedle blisko natury Metraż: 101,01 m Liczba pokoi: 5 Piętro: parter 2 balkon/taras: brak Ogród: tak, z miejscem na relaks i własne aranżacje Dlaczego warto?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

1 249 000 zł189 m² 6 593,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:484 m²

Dom na sprzedaż w Leśnicy | Bliskość obwodnicy i świetna komunikacja | Plaża i stawy Leśnickie w sąsiedztwie | Pełna infrastruktura w okolicy W rill estate posiadamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

880 045 zł86 m² 10 203,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Kameralna inwestycja- zaledwie 3 km od aow, w spokojnej okolicy. Brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Cała inwestycja otoczona jest starodrzewem zapewniając mieszkańcom cisze i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Widawa,Wrocław

955 000 zł95 m² 10 038,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:332 m²

Zamieszkaj w nowoczesnym domu z dużym ogrodem! brak prowizji! I brak podatku pcc 2% Zapraszam na prezentację nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej z dużym ogrodem, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Muchobór Wielki,Wrocław

1 799 000 zł158 m² 11 386,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:218 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Komfortowy bliźniak w przepięknej okolicy Muchoboru Wielkiego! Ta wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Stabłowice,Wrocław

948 996 zł160 m² 5 968,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

1 210 000 zł131 m² 9 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż: dom bliźniak w stanie deweloperskim Lokalizacja: opatowice, tereny nad Odrą Kontakt: , tel. Brak prowizji i pcc dla kupującego! Stan deweloperski - możliwość wykończenia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 210 000 zł131 m² 9 221,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu we Wrocławiu. Kameralne osiedle, dla ceniących ciszę i spokój. Powierzchnia całkowita domu: 131,22m2 parter Wiatrołap 3,37m2 Korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Buforowa

Krzyki,Wrocław

1 227 613 zł90 m² 13 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:72 m²

Nowoczesny bliźniak na Krzykach przy ul. Buforowej - spokojne osiedle i wysoki standard! we also speak english, feel free to contact us by phone / email / whatsapp / viber Lokalizacja: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

1 590 000 zł159 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Luksusowy dom w zabudowie bliźniaczej - Twoja idealna przestrzeń pod Wrocławiem Prezentuję wyjątkową ofertę dla osób ceniących komfort, prywatność i nowoczesne rozwiązania. Ten luksusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świeża

Stabłowice,Wrocław

1 449 000 zł110 m² 13 137 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 158 m²

Opiekun oferty: tel. Do sprzedania pół bliźniaka na dużej działce z pięknym starodrzewiem, w cichej i zielonej okolicy. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł116 m² 10 259 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Opiekun oferty: tel: na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w Polanowicach ze świetnym dojazdem do centrum! Największym atutem inwestycji jest wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł105 m² 11 306 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:326 m²

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji w Polanowicach ze świetnym dojazdem do centrum. Otoczenie nieruchomości Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Psie Pole,Wrocław

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:195 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej. Zamieszkaj we Wrocławiu w połączeniu z naturą i harmonią! Całkowita powierzchnia domu: 98,39m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 190 000 zł108 m² 10 968 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

1 499 000 zł159 m² 9 428 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:307 m²

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij