dowolna

Domy Wrocław Osiedle Leśnica

87 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

87 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

1 890 000 zł200 m² 9 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:970 m²

Dom Z basenem wrocław stabłowice fabryczna Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 200 m , położony na działce 970 m z dużym 16 metrowym basenem. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Junacka

Leśnica Wrocław

1 460 000 zł128,64 m² 11 349,50 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, czterech sypialni, łazienki, wc, tarasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Junacka

Leśnica Wrocław

1 450 000 zł129,10 m² 11 231,60 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, 5-pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej w prestiżowej inwestycji Viva Junacka, położonej w zielonej części Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Junacka

Leśnica Wrocław

1 430 000 zł128,88 m² 11 095,59 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

10 000 zł130 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Parterowy dom | garaż na dwa samochody | cisza i zieleń Na wynajem wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 130 m , położony na zagospodarowanej, zadrzewionej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł128,59 m² 8 546,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:257 m²

Nowy Rozdział Twojego Życia Dom Pełen Światła i Spokoju we Wrocławiu Zapraszam do obejrzenia filmu Wyobraź sobie gorące poranki z mrożoną kawą na tarasie, otoczone śpiewem ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł78,72 m² 11 432,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Polecamy do sprzedaży połowę bliźniaka zlokalizowanego w spokojnej okolicy na wrocławskim Ratyniu przy ulicy Gromadzkiej. Kameralne osiedle domków (27) dwurodzinnych, zagospodarowane uliczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 175 000 zł131,98 m² 8 902,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Do sprzedaży dom (lokal mieszkalny w domu jednorodzinnym dwulokalowym) z 5 pokojami na nowoczesnym osiedlu Marszowice na zachodzie Wrocławia. Jest to świetna propozycja dla rodziny szukającej.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł496 m² 2 923,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam do sprzedaży wyjątkową rezydencję wraz z dwoma tarasami, z których rozchodzi się widok na spokojną okolicę, położoną na wrocławskich złotnikach. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł210 m² 30,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:525 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w Leśnicy Cena: 6 500 zł + 1 000 zł opłaty eksploatacyjne Powierzchnia: 163,3 m Miejsca parkingowe: 6 Internet: szerokopasmowy światłowód.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

860 080 zł104,82 m² 8 205,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:105 m²

0% prowizji | Bliźniak | 4 pokoje | Widok na las Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i ogrodem - Wrocław, ul. Trzmielowicka Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 378 000 zł180 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Promocyjna cena! Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław Marszowice | 180,64 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 378 000 zł Marzysz o domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 590 001 zł156 m² 10 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wrocław Marszowice Bliźniak 160m2 /lux/2020! Na sprzedaż komfortowy, przestronny i ładnie urządzony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej blisko 160m , położony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stabłowice,Wrocław

1 350 000 zł110 m² 12 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Polecam. Tylko w naszym biurze. Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w spokojnej i zielonej części Wrocławia na Stabłowicach, przy ul. Śnieżnej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł175 m² 5 085,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:902 m²

Wyjątkowa nieruchomość na Złotnikach Dom z pozwoleniem na przebudowę 902 m działki Przedstawiam ofertę dla osób, które cenią przemyślane inwestycje, możliwość tworzenia przestrzeni pod.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł121,50 m² 20 164,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferujemy na sprzedaż urokliwy dom o powierzchni 121,50 mkw. położony na przestronnej 26 arowej działce. Nieruchomość zachwyca zadbanym ogrodem. Dodatkowym atutem jest przestronny taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł84 m² 13 095,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż: 2-poziomowy dom w zabudowie szeregowej z dużym ogródkiem idealne dla rodziny pl/ua/ru Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 84 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł112,01 m² 6 240,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wrocław, fabryczna, ul. Serowarska. Nowa inwestycja! Blisko parku i stawów. Świetna komunikacja (tramwaj, pkp, autobus) Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w kameralnej zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł202 m² 14 851,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 680 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, wolnostojąca willa dwulokalowa położona w zielonej i spokojnej części Wrocławia Leśnicy, na pięknej działce o powierzchni 1680 m z bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł148,79 m² 10 074,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:116 m²

Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Życie w harmonii z naturą Twoje miejsce na mapie. Bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 490 000 zł151 m² 9 867,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

Nowoczesne domy przy Lesie Mokrzańskim - 0% prowizji 5-pokojowe domy w zabudowie bliźniaczej | 116-141 m | Wrocław - Leśnica. Osiedle to kameralna inwestycja składająca się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Stabłowice,Wrocław

10 000 zł204 m² 49,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Istnieje możliwość umeblowania domu zgodnie z potrzebami Najemcy. Do wynajęcia przestronny, świeżo wyremontowany dom położony we Wrocławiu, w spokojnej i zielonej części miasta na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

11 000 zł240 m² 45,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość położona we Wrocławiu na ul .Będkowska dla osób ceniących przestrzeń, komfort i prywatność. Nowoczesny, w pełni wyposażony dom jednorodzinny położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

629 000 zł86 m² 7 313,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Możliwość zakupu przez obcokrajowców | Ostatnie wolne szeregi | Duży ogródek Na sprzedaż nowoczesne 5-pokojowe domy o powierzchni 86 m w cenie od 629 000 zł. Dom zlokalizowany na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom na wynajem | Wrocław Leśnica | ul. Niepierzyńska 2 | idealny dla firmy, biura lub pracowników lokalizacja: do wynajęcia funkcjonalny dom o powierzchni ok. 80 m . Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

784 064 zł94,78 m² 8 272,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:104 m²

Na sprzedaż apartament z własnym ogrodem w Leśnicy - przy lesie ville slow life Nieruchomość położona przy ul. Komornickiej we wrocławskiej Leśnicy, w otoczeniu Lasu Ratyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 478 000 zł180 m² 8 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław Marszowice | 180 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 478 000 zł Marzysz o domu, który łączy komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł224,70 m² 8 411,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Spokojna okolica I park I zaciszny ogród budynek Z 2000 roku o powierzchni użytkowej 175,9 m2, na parterze znajduje się słoneczny salon z kominkiem i wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom przy głównej ulicy | 663 m działki | idealny pod biznes! Wrocław, fabryczna, stabłowice, ul. Główna Nieruchomość idealna do prowadzenia działalności usługowej, ponieważ znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 430 000 zł145,75 m² 9 811,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Przedstawiamy Państwu nowoczesne osiedle, które wyrasta w malowniczym otoczeniu Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł218 m² 6 417,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:308 m²

Zadzwoń! Cena do negocjacji! Dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskich Złotnikach, na działce o pow. 308mkw. Dom ma cztery kondygnacje: 1. Przyziemie gdzie znajduje sie garaż, kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

Dom wolnostojący na obrzeżach Leśnicy. Duża działka i duży garaż. Dom ma ko 180 metrów powierzchni użytkowej plus do tego dochodzi piwnica pod całą powierzchnią domu i strych. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 184 zł90,93 m² 8 250,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:193 m²

Dom przy lesie | Wrocław Leśnica | 5 pokoi | ogród O nieruchomości: nowoczesna willa w sąsiedztwie Lasu Ratyńskiego. - powierzchnia: 90,93 m - ogród: 102,4 m - liczba pokoi: 5 - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł492 m² 2 947,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:492 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z dodatkową powierzchnią komercyjną Jeśli szukasz domu z dodatkową powierzchnią na działalność to jest to idealna oferta dla Ciebie dom, hala, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 114 331 zł113,13 m² 9 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:176 m²

Idealne domy dla rodziny wygoda, zieleń, dostęp do usług Przestronne, nowoczesne domy z tarasem i ogrodem, położone w zielonej części Wrocław doskonały wybór rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 478 820 zł176,05 m² 8 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Nowy dom z podwójnym garażem we Wrocław na osiedlu Marszowice. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Brak pcc Bez prowizji oferta dotyczy lokalu 9/1 zapytaj o inne dostępne lokale W zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 376 514 zł158,22 m² 8 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:526 m²

Nowy dom z garażem blisko lasu we Wrocławiu na osiedlu Marszowice. Dom w zabudowie bliźniaczej do odbioru w III kwartale 2026. Stan surowy. Podwyższony standard wykonania - materiały.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł220 m² 8 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Polecam: oferta na wyłączność. Tylko u nas w biurze! Dom wolnostojący w stanie deweloperskim na Marszowicach powierzchni użytkowej 220 mkw. Komfortowa przestrzeń z dużymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 320 000 zł128,88 m² 10 242,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 465 000 zł133,90 m² 10 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Ostatni dom w tak niskiej cenie za m ! Tylko 10 941 zł/m. Przestronny dom z garażem, tarasem i ogrodem w kameralnej inwestycji, znajduje się 60 sekund od Lasu Mokrzańskiego.