dowolna

Bliźniaki Wrocław - Oferty sprzedaży i najmu domów bliźniaczych

192 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

192 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sułowska

Poświętne,Wrocław

899 000 zł95 m² 9 463,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do zapoznania się ze słonecznym, nowocześnie urządzonym, w pełni wyposażonym domem w miejscowości Kryniczno. Powierzchnia użytkowa: 88,46 mkw Powierzchnia liczona po podłodze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

850 000 zł143 m² 5 944 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w Ramiszowie koło Pawłowic, niecałe 15 km od wrocławskiego rynku. Budynek położony na kameralnym osiedlu czterech bliźniaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Przemyska

Złotniki,Wrocław

850 000 zł110 m² 7 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Na sprzedaż oferuję dom w doskonałej lokalizacji, na wrocławskich Złotnikach. Dom częściowo powstał w latach przedwojennych, ale przeszedł duży remont około 2000 roku i dobudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Irlandzka

Muchobór Mały,Wrocław

10 000 zł180 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Opiekun Oferty: tel: (for english scroll down) dom dostępny od stycznia 2022 r. Polecam na wynajem nowoczesny, luksusowo wykończony dom zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Wrocławia - Muchobór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Krzyki,Wrocław

870 000 zł146 m² 5 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:575 m²

Promocja walentynkowa ważna do 28.02.22r Oferta od dewelopera. Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej w Domasławiu, przy ul. Truskawkowej o powierzchni 146,43m2 z ogrodem 575m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Agrestowa

Partynice,Wrocław

1 790 000 zł144 m² 12 431 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Przy Parku Południowym, okolice ul. Turniejowej. Dom na sprzedaż, w zabudowie bliźniaczej. O powierzchni 144 mkw, rozbudowany o ogród zimowy. Posadowiony na działce 334 mkw. 5 pokoi, 2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Elementarzowa

Sołtysowice,Wrocław

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:321 m²

Szanowni Państwo, serdecznie polecamy na sprzedaż połowę bliźniaka o powierzchni 160 mkw, z garażem dwustanowiskowym 40 mkw i ogrodem - 321 mkw, w spokojnej dzielnicy Wrocławia - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gałczyńskiego

Bielany Wrocławskie,Wrocław

1 099 900 zł122 m² 9 016 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Inwestycja Zamieszkaj w 3-kondygnacyjnym budynku typu blizniak na rodzinnych Wojszycach. Spokojna okolica pełna terenów rekreacyjnych. Osiedle domy gałczyńskiego to trzy budynki (6 mieszkań).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Lekcyjna

Sołtysowice,Wrocław

1 099 000 zł230 m² 4 778,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:321 m²

Polecam na sprzedaż podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej, w cichej okolicy na Sołtysowicach, na działce o powierzchni 321 m2. Dom wybudowany w 1992 r.Powierzchnia mieszkalna domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Leśnica

Leśnica,Wrocław

890 000 zł148 m² 6 013,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:258 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na kameralnym osiedlu tuż przy lesie. Urokliwe zielone miejsce. Budynek w stanie deweloperskim podwyższonym. Na parterze salon z wyprowadzonym przyłączem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Biskupin

Biskupin,Wrocław

1 699 000 zł208 m² 8 168 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:540 m²

Opiekun oferty tel. Tylko w sdp Nieruchomości! Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej na przepięknym Biskupinie, na bardzo spokojnej ulicy, blisko do walów i terenów spacerowych/parkowych!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzyki

Krzyki,Wrocław

2 199 000 zł337 m² 6 525 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:675 m²

Opiekun oferty tel. Dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Wrocławia, w pobliżu Parku Południowego. Tego typu zabudowa przedwojenna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czereśniowa

Wrocław,dolnośląskie

1 390 000 zł150 m² 9 267 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:334 m²

Opiekun oferty tel. Wyjątkowy bliźniak w willowej okolicy! Przestronny i klimatyczny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150m2 na działce 334m2 czeka na Ciebie! Dom składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Karłowice

Karłowice,Wrocław

1 449 900 zł285 m² 5 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:324 m²

Opiekun oferty tel. Przestronny dom o powierzchni 284m2 Pierwsza kondygnacja to: *salon z aneksem kuchennym 36m2 *sypialnia 12m2 *dwa tarasy 10 i 13 m2 *garderoba 5m2 *łazienka 7m2 Druga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

718 000 zł105 m² 6 838 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:441 m²

DO sprzedaży! pół bliźniaka zaraz za granicą południowo-wschodnią Wrocławia. Spokojna okolica Opiekun oferty: dom z 2017r. wykonany z cegły ceramicznej w technologii murowanej, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

725 000 zł220 m² 3 295,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:351 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim Ołtaszynie! Dom składa się z trzech kondygnacji. W przyziemiu znajduje się garaż, pralnia, piwnica, kotłownia oraz wc. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olszewskiego

Śródmieście,Wrocław

1 150 000 zł197 m² 5 837,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:401 m²

Prestiżowa lokalizacja, kameralna zabudowa bnkontrakt poleca na sprzedaż dom o pow. 197m2 usytuowany na działce o pow. 401m2 w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

629 000 zł240 m² 2 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:480 m²

Na sprzedaż dom na Stabłowicach. Dom trzykondygnacyjny o pow. 240 mkw w zabudowie bliźniaczej na sprzedaż. Nieruchomość wybudowana została 1992 roku, a 1999 przeszła remont, podczas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Opis: polecam na wynajem dom (połowa bliźniaka) 3 poziomy po kapitalnym remoncie. Powierzchnia domu 300m 2 w tym 530m 2 działka, wybudowany w latach 90, usytuowany na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyścigowa

Krzyki,Wrocław

595 000 zł120 m² 4 958,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:280 m²

Wrocław Krzyki, okolice ul. Wyścigowej Atrakcyjne kameralne położenie wśród zabudowy willowej. Dom w zabudowie bliźniaczej, 2 kondygnacyjny, do remontu. Powierzchnia domu około 120 m2, działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Leśnica,Wrocław

360 000 zł170 m² 2 117,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

| na sprzedaż dom w kameralanej dzielnicy Leśnica, z dala od zgiełku i miejskiego hałasu. Dom składa się z dwóch pięter. Parter jest do aranżacji według własnych potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

675 000 zł155 m² 4 354,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ładny solidny dom położony tuż pod Wrocławiem w Wilczycach.Parter to duży salon z kominkiem oraz wyjściem na taras i do ogrodu,ładna kuchnia ze spiżarnią,pokój z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Opis: polecam na sprzedaż dom (połowa bliźniaka) 3 poziomy po kapitalnym remoncie. Powierzchnia domu 300m 2 w tym 530m 2 działka, wybudowany w latach 90, usytuowany na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szkolna

Psie Pole,Wrocław

790 000 zł181 m² 4 364,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piękny dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichym miejscu, na zamkniętym osiedlu w Kiełczowie. Parter to duży salon z kominkiem rozprowadzającym ciepło na wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Maślice

Maślice,Wrocław

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od 20 września dom 5 pokojowy w zabudowie bliżniaczej o pow. ok. 200m2, posadowiony na działce ok. 600m2, znajdujący się w dzielnicy Fabryczna na osiedlu Maślice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Opis: super okazja! Polecam na sprzedaż dom (połowa bliźniaka) 3 poziomy po kapitalnym remoncie. Powierzchnia domu 300m 2 w tym 530m 2 działka, wybudowany w latach 90, usytuowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Opis: super okazja! Polecam na wynajem dom (połowa bliźniaka) 3 poziomy po kapitalnym remoncie. Powierzchnia domu 300m 2 w tym 530m 2 działka, wybudowany w latach 90, usytuowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górecka

Fabryczna,Wrocław

629 000 zł240 m² 2 620,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Polecam do sprzedaży budynek w zabudowie bliźniaczej o charakterze rezydencjonalnym położony na cichych i zielonym Stabłowicach z dala od głównych ciągów komunikacyjnych. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

590 000 zł220 m² 2 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 220m2, na własnościowej działce o pow. 380m2, zbudowany w technologii mieszanej w 1972 roku, znajdujący się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zimowa

Bielany Wrocławskie,Wrocław

679 000 zł185 m² 3 670,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Bezpośrednio! Sprzedam połowę domu w zabudowie bliźniaczej w Bielanach Wrocławskich, o powierzchni 153 m2, na co składają się: parter ok. 80 m2 (salon 43m2!), piętro(4 sypialnie +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 5 pokojowy dom w cichej okolicy na Ołtaszynie. W przyziemiu znajduje się garaż (17m 2 ), pralnia (15m 2 ), kotłownia (13m 2 ) oraz pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Częstochowska

Fabryczna,Wrocław

695 000 zł230 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis: gorąco polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej okolicy na Złotnikach. Dom składa się z przyziemienia i dwóch kondygnacji. Na poziomie ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kurpiów

Krzyki,Wrocław

1 049 000 zł186 m² 5 627,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Osiedle domów w zabudowie bliźniaczej viletta classica II, położone na wrocławskim osiedlu Krzyki - Ołtaszyn, to wyjątkowe miejsce na mapie miasta. Krzyki jako dzielnica słynąca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czekoladowa

Krzyki,Wrocław

570 000 zł230 m² 2 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Opis: polecam na sprzedaż wydzieloną część domu wolnostojącego w cichej okolicy na Klecinie. Na parterze znajduje się przedpokój, pokój (8,2m 2 ) oraz ubikacja. Piętro składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

849 000 zł206 m² 4 121,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:458 m²

Polecam część domu na wrocławskim Zalesiu. Dom powstał w 1928 roku, a zaprojektował go dla siebie szwajcarski artysta , profesor i wykładowca we wrocławskiej Akademi Sztuk Pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom w zabudowie blizniaczej dwukondygnacyjny z lat osiemdziesiatych, połozony na wrocławskich Stabłowicach. Budynek podpiwniczony, prawie nie zagłebiony w gruncie, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 300 000 zł450 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Czterokondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, postawiony na dzialce 1420m2 na Muchoborze Wielkim. Dom zostal wybudowany w 1997r. z pustaków ceramicznych, dach pokryty jest dachówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klecińska

Fabryczna,Wrocław

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Opis: polecam na sprzedaż nowy, luksusowy dom o powierzchni całkowitej 200m2 położony na działce o powierzchnii 450m2 na Muchoborze Małym. Na dom składają się 3 kondygnacje: poziom 0,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeleniogórska

Fabryczna,Wrocław

820 000 zł180 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Opis: polecam dom na sprzedaż na wrocławskich Stabłowicach o powierzchni urzytkowej około 160 m2. Powierzchnia działki to 450 m2. Budynek ma 2 kondygnacje. Na budynek składają się 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wereszyckiego

Fabryczna,Wrocław

800 000 zł255 m² 3 137,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:770 m²

Opis: polecam połowę domu dwumieszkaniowego pietrowego wolnostojący na wrocławskich Stabłowicach o powierzchni 255 m2. Powierzchnia działki 770m2. Przyjazny i ciepły dom z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Częstochowska

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł230 m² 13,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis: gorąco polecam na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej okolicy na Złotnikach. Dom składa się z przyziemienia i dwóch kondygnacji. Na poziomie ziemi.