dowolna

Domy Wrocław Osiedle Leśnica

86 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

86 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Miodowa

Ratyń,Wrocław

1 199 000 zł180 m² 6 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Szereg skrajny Twój wymarzony dom w zielonej i spokojnej okolicy przestrzeń, komfort i funkcjonalność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu, który został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustecka

Ratyń,Wrocław

2 429 000 zł249 m² 9 736,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Przedstawiamy państwu dom, o bardzo wysokim standardzie wykończenia. W spokojnym rejonie Wrocławia, nieruchomość wybudowano w 2007 roku, co zapewnia komfort i nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Leśnica,Wrocław

1 049 000 zł112 m² 9 366,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:318 m²

Nowoczesny dom | energooszczędny | przy lesie | fotowoltaika | 5 min od granicy wrocławia | ogród Nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej z 2016 roku w spokojnej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Małomicka

Marszowice,Wrocław

3 290 000 zł455 m² 7 231 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opiekun oferty: -Opuchlik Nr. licencji pfrn 23867 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego zlokalizowanego na Marszowicach, położonego na 2000 metrowej działce 10 minut od Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

699 999 zł90 m² 7 760,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Okazja/środkowa sztuka/5 pokoi/do odbioru!/duży ogródek/dom Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane ok. Leśnicy Domy w zabudowie szeregowej znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

2 190 000 zł250 m² 8 760 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wolnostojącego, nowoczesnego domu jednorodzinnego, znajdującego się 5 min od Wrocławia Leśnicy. Dom z 2020 r, o całkowitej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krzeszowska

Złotniki,Wrocław

980 000 zł175 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:902 m²

Prezentowana nieruchomość znajduje się na cichym osiedlu o zabudowie bliźniaczej. Park Złotnicki 10 min spacerem, liczne sklepy osiedlowe i markety w zasięgu ręki. Dobry dojazd do aow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łanowskiego

Marszowice,Wrocław

1 499 000 zł160 m² 9 398,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Wyjątkowa willa wielkomiejska prestiż i komfort w otoczeniu zieleni Zapraszam do obejrzenia filmu Zapraszam do odkrycia luksusu w jego najlepszym wydaniu. Ta niezwykła willa wielkomiejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Leśnica,Wrocław

1 040 409 zł179 m² 5 804,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:125 m²

Gotowy dom w Miękini kilka kilometrów od granicy Wrocławia - z ogrodem, podwójnym garażem i balkonem I speak English - feel free to contact me for assistance in English. Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lutyńska

Leśnica,Wrocław

784 000 zł95 m² 8 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Na sprzedaż 5-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 94,78 m z ogrodem 0% prowizji 0% pcc Powierzchnia: 94,78 m Liczba pokoi: 5 Piętro: parter + piętro (dwukondygnacyjny lokal) Ogród: 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Leśnica,Wrocław

1 170 000 zł180 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej z pięknym dużym ogrodem i gwarancją ciszy. Dom znajduje się w Leśnicy. Polecam do sprzedaży piękny, klimatyczny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustecka

Ratyń,Wrocław

2 429 000 zł249 m² 9 736,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Złotniki,Wrocław

1 350 000 zł75 m² 18 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:447 m²

Dom 75 m z poddaszem użytkowym. Parking dla samochodów. Zielony duży ogród z oczkiem wodnym i tarasem Układ pomieszczeń: salon: przestronny, połączony z kuchnią w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żwirowa

Złotniki,Wrocław

3 399 900 zł447 m² 7 606,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

Dom o powierzchni około 447 m | przy granicy z parkiem | prywatny parking | Złotniki Wrocław Przedstawiam na sprzedaż nieruchomość o ogromnym potencjale inwestycyjnym. Bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronowicka

Złotniki,Wrocław

1 740 000 zł112 m² 15 535,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Stylowo wykończony dom we Wrocławiu / Tuż przy Parku / Bez prowizji agencyjnej!/ Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Lokalizacja: wrocław Złotniki ul. Bronowicka - zaraz przy Parku Złotnickim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronowicka

Złotniki,Wrocław

1 740 000 zł112 m² 15 535,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Marszowice,Wrocław

1 478 000 zł181 m² 8 182,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław - Marszowice | 180,64 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 478 000 zł Marzysz o domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronowicka

Złotniki,Wrocław

1 740 000 zł112 m² 15 535,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Junacka

Leśnica,Wrocław

1 670 000 zł306 m² 5 459,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:210 m²

Leśnica to od kilku lat bardzo rozwijająca się część miasta. Mieszkańcy mają na miejscu to wszystko, co jest potrzebne do codziennego życia: szkoła podstawowa, przedszkola, żłobek, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lubawska

Leśnica,Wrocław

1 170 000 zł115 m² 10 136,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Na sprzedaż domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej i bliźniaczej w cichej i w pełni skomunikowanej okolicy. Uwaga! Zostały tylko 2 wolne segmenty- bardzo atrakcyjna cena-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Junacka

Leśnica,Wrocław

1 670 000 zł306 m² 5 459,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 320 000 zł130 m² 10 190 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Średzka

Leśnica,Wrocław

750 184 zł91 m² 8 252,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie 90,93 m z ogrodem Powierzchnia: 90,93 m Liczba pokoi: 5 Piętro: parter + piętro (dwukondygnacyjny lokal) Ogród: 100 m Rynek: pierwotny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Junacka

Leśnica,Wrocław

889 000 zł88 m² 10 056,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:284 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn Nr 28425 tel: serdecznie polecam 4-pokojowy lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej w zielonej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

699 999 zł90 m² 7 760,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gwizdanowska

Marszowice,Wrocław

2 100 000 zł160 m² 13 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Na sprzedaż przestronny dom w spokojnej okolicy Marszowic, idealny dla osób ceniących kontakt z naturą. Szczegóły nieruchomości: - 6 pokoi, 3wc, 2 łazienki, pralnia, spiżarnia- garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Leśnica,Wrocław

757 831 zł132 m² 5 729,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Gotowy dom w Miękini - z ogrodem, garażem i balkonem. Jeśli szukasz spokojnego i zielonego miejsca w rozwiniętej okolicy i z wygodnym dojazdem do Wrocławia - ta opcja może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mrozowska

Leśnica,Wrocław

1 099 000 zł118 m² 9 317,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:478 m²

Dwa bliźniacze budynki w spokojnej dzielnicy Marszowice (wolne: mrozowska 30a , Mrozowska 30b, mrozowska 30C). Parter 61,80 m2: 1. Wiatrołap 2.6 m2 2. Łazienka 4.25 m2 3. Komunikacja 8.10 m2 4. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 430 000 zł130 m² 11 039,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:37 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pejzażowa

Ratyń,Wrocław

1 249 000 zł95 m² 13 147,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Serdecznie polecam dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w pięknej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie lasu przy ulicy Pejzażowej! zachęcam do obejrzenia filmu promującego dom na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 450 000 zł129 m² 11 228,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:207 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera! Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - do samodzielnej aranżacji. Cena: 1 450 000 zł Powierzchnia użytkowa (bez garażu): 129,14 m Marzysz o domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

949 000 zł140 m² 6 794,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Gotowy dom w zabudowie Bliźniaczej premium! - tylko 6 800 zł/m2 | Pompa Ciepła | Rekuperacja | Szybki dojazd do Centrum Wrocławia Dom premium w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 139,68.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

699 999 zł90 m² 7 760,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Lutyńska

Leśnica,Wrocław

784 060 zł95 m² 8 270,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

0% prowizji 0% pcc Na sprzedaż 5-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 94,78 m z ogrodem Powierzchnia: 94,78 m Liczba pokoi: 5 Piętro: parter + piętro (dwukondygnacyjny lokal) Ogród: 100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świeża

Stabłowice,Wrocław

1 050 000 zł215 m² 4 883,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:288 m²

Jeśli szukasz domu z klimatem, z pięknym ogrodem i dużą liczbą sypialni, w cichej i zielonej części Wrocławia, a jednocześnie z dobrym dostępem do miasta - ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pustecka

Ratyń,Wrocław

2 429 000 zł249 m² 9 736,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:626 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Marszowice,Wrocław

1 478 000 zł181 m² 8 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:504 m²

Nowoczesny dom dla rodziny w spokojnej części Wrocławia Wrocław - Marszowice | 180 m | Garaż dwustanowiskowy | Ogród | Pompa ciepła | 1 478 000 zł Marzysz o domu, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kącka

Leśnica,Wrocław

760 000 zł119 m² 6 363,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:522 m²

Opiekun oferty: tel. Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 119 m2, działka 522 m2 do kapitalnego remontu, w najładniejszej części Leśnicy. Podstawowe informacje: dom wolnostojący,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Junacka

Leśnica,Wrocław

1 790 000 zł306 m² 5 851,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:210 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Dolnobrzeska

Leśnica,Wrocław

1 200 000 zł161 m² 7 443,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Komfortowy dom w zabudowie szeregowej | 161 m + ogród 80 m | Wiata na 2 auta | Gotowy do zamieszkania | Las Mokrzański Oferta wyłącznie w naszym biurze. Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bronowicka

Złotniki,Wrocław

1 799 000 zł112 m² 16 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²