dowolna

Domy jednorodzinne, parterowe Wrocław - Lista ogłoszeń

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący

Strachowice,Wrocław

800 000 zł74 m² 10 840,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Oferta deweloperska - 0% prowizji | 0% pcc Lokalizacja: krzeptów - zielona, spokojna okolica z szybkim dojazdem do Wrocławia Szukasz komfortowego mieszkania blisko natury, ale z pełnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Fabryczna,Wrocław

2 650 000 zł279 m² 9 498,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 104 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący wykonany w technologii tradycyjnej. Główna bryła domu stanowi prostopadłościan nakryty dachem czterospadowym. Dom jest niepodpiwniczony, parterowy z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

799 000 zł142 m² 5 607,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Wrocław-Zakrzów. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w cichym miejscu, w otoczeniu podobnych, zadbanych nieruchomości. Dom składa się z: > Parter (przyziemie): 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

1 989 999 zł181 m² 10 994,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom Parterowy krzyki/okazja / 2023r! Piękny Dom parterowy z użytkowym poddaszem, wykończony do zamieszkania. Dom wybudowany z najwyższej klasy materiałów. Dachówka Ceramiczna szkliwiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Muchobór Mały,Wrocław

567 899 zł120 m² 4 732,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:666 m²

Proponujemy rewelacyjny dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Tarnogaj,Wrocław

599 599 zł120 m² 4 996,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:721 m²

Solidny i trwały dom parterowy wybudowany z pustaka ceramicznego. Kompleksowe przeprowadzenie inwestycji: od projektu budowlanego i załatwienie formalności w postaci pozwolenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

799 000 zł142 m² 5 607,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Pilczyce,Wrocław

655 000 zł130 m² 5 023,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:537 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom parterowy typu bliźniak o powierzchni całkowitej 130,40 mkw. Użytkowa 100 mkw. Lokalizacja : Fabryczna - osiedle Pilczyce. Dom składa się z kondygnacji 0: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

799 000 zł142 m² 5 607,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Wrocław-Zakrzów. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w cichym miejscu, w otoczeniu podobnych, zadbanych nieruchomości. Dom składa się z: parter (przyziemie): 3 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

990 000 zł160 m² 6 187,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Wrocław opolska okolica, radwanice gmina siechnice, przedmiescie wrocławia, doskonała lokalizacja Z dojazdem do wrocławia, wschodniej obwodnicy I A-4 Parterowy dom jednorodzinny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

989 900 zł160 m² 6 186,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

799 000 zł142 m² 5 607,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w cichym miejscu, w otoczeniu podobnych, zadbanych nieruchomości. Dom składa się z: parter (przyziemie): 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

4 800 000 zł360 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Na sprzedaż duży dom położony w cichej, ślepej uliczce na Ołtaszynie na dużej działce Powierzchnia całkowita domu 366 m2 - parter 244 m2 - pomieszczenia gospodarcze - poddasze 122 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

799 000 zł142 m² 5 607,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

4 800 000 zł360 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kutrzeby

Krzyki,Wrocław

11 500 zł185 m² 62,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Dom parterowy do wynajęcia okazja Wrocław Basen Do wynajęcia luksusowy, nowoczesny, parterowy dom z 2021 roku (ulica równoległa do ulicy Kutrzeby we Wrocławiu). Dom o powierzchni 180 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Partynice,Wrocław

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:150 m²

Uroczy mały domek wolnostojący do wynajęcia. Położony na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych na wrocławskich Partynicach. Domek parterowy, w stylu góralskim, wykonany z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

4 800 000 zł360 m² 13 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

4 800 000 zł366 m² 13 114,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 914 m²

Do sprzedaży duży reprezentacyjny dom położony w cichej, ślepej uliczce na Ołtaszynie. Działka 1914 m2. Powierzchnia całkowita domu 366 m2 - parter 244 m2 - pomieszczenia gospodarcze - poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

799 000 zł142 m² 5 607,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wittek

Ołtaszyn,Wrocław

13 000 zł180 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Agent prowadzący: tel: infomracje podstawe: zachęcam do zapoznania się z ofertą przestronnego domu wolnostojącego do wynajęcia, zlokalizowanego na Wrocławskim Ołtaszynie. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 419 000 zł177 m² 8 022,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Dom parterowy Z poddaszem użytkowym, piekny duży ogród 820 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje obrzeża wrocławia, powiat średzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 420 000 zł177 m² 8 022,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje obrzeża wrocławia, powiat średzki, lutynia gmian miękinia dom parterowy Z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Zakrzów,Wrocław

2 999 000 zł213 m² 14 079,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedaży piękny, wolnostojący, parterowy dom o pow. 213m2, położony na dużej działce o powierzchni 1420 m2. . Dom znajduje się w otoczeniu natury, z pięknie zaaranżowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 421 000 zł177 m² 8 022,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Obrzeża wrocławia, powiat średzki, lutynia gmian miękinia dom parterowy Z poddaszem użytkowym, piekny duży ogród 820 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 420 000 zł177 m² 8 022,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zielona

Stabłowice,Wrocław

780 000 zł86 m² 9 059,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Na sprzedaż lokal mieszkalny w zabudowie szeregowej przy ul. Zielonej - Stabłowice Metraż: 86,10 m2 Działka: 437 m2 Rok budowy: 1935 rok Dom parterowy z poddaszem, niepodpiwniczony Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zielona

Stabłowice,Wrocław

780 000 zł86 m² 9 059,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 419 001 zł177 m² 8 016,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 419 000 zł177 m² 8 016,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 420 000 zł177 m² 8 022,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Obrzeża wrocławia, powiat średzki, lutynia gmian miękinia serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje dom parterowy Z poddaszem użytkowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

810 000 zł142 m² 5 684,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zielona

Stabłowice,Wrocław

780 000 zł86 m² 9 059,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:437 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

869 000 zł142 m² 6 098,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Miechowska

Złotniki,Wrocław

699 000 zł100 m² 6 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż nieruchomość przy ul. Miechowskiej 23. Dom z dużym potencjałem do rozbudowy przeznaczony do kapitalnego remontu. Według stanu faktycznego budynek składa się z dwóch wydzielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

870 000 zł142 m² 6 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

178 200 zł95 m² 1 875,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Twój wymarzony dom - na Twojej działce! Masz swoją działkę i szukasz projektu domu - to jest dom dla Ciebie! Dom parterowy z poddaszem użytkowym, stawiany w technologii szkieletowej.