cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Strachowice
21 ogłoszeń
Od najnowszych
21 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
Działka komercyjna, ul. Jerzmanowska
Strachowice,Wrocław
1 199 000 zł4 040 m² 296,78 zł/m²
2 000 zł25 m² 80 zł/m²
Lista ogłoszeń
Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Widłakowa
Strachowice,Wrocław
10 000 zł9 742 m² 1,03 zł/m²
Działka przemysłowa, ul. Graniczna
Strachowice,Wrocław
785 630 zł1 203 m² 653,06 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Działka budowlana, ul. Osiniecka
Strachowice,Wrocław
430 000 zł700 m² 614,29 zł/m²
1 349 000 zł120 m² 11 241,67 zł/m²
Budynek użytkowy, ul. Graniczna
Strachowice,Wrocław
1 150 000 zł210 m² 5 476 zł/m²
Mieszkanie umeblowane Wrocław
Strachowice,Wrocław
2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²
Kawalerka umeblowana, ul. Zarembowicza
Strachowice,Wrocław
2 300 zł25 m² 92 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Graniczna
Strachowice,Wrocław
412 050 zł33,76 m² 12 205,27 zł/m²
67,42 zł/m²89 m² 6 000 zł
Dom z tarasem, ul. Urbanowicza
Strachowice,Wrocław
2 470 000 zł273,40 m² 9 034 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Skarżyńskiego
Strachowice,Wrocław
2 500 000 zł250 m² 10 000 zł/m²
Działka, ul. Osiniecka
Strachowice,Wrocław
430 000 zł700 m² 614,29 zł/m²
Hala Wrocław
Strachowice,Wrocław
3 500 000 zł621 m² 5 636 zł/m²
Działka przemysłowa, ul. Graniczna
Strachowice,Wrocław
814 365 zł1 247 m² 653,06 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Osiniecka
Strachowice,Wrocław
1 399 000 zł150 m² 9 326,67 zł/m²
Mieszkanie umeblowane Wrocław
Strachowice,Wrocław
2 400 zł31 m² 77,42 zł/m²
Mieszkanie umeblowane, Staszica
Strachowice,Wrocław
899 000 zł99,70 m² 9 017,05 zł/m²
Działka budowlana Wrocław
Strachowice,Wrocław
520 000 zł6 500 m² 80 zł/m²
Działka inwestycyjna, ul. Wardzyńskich
Strachowice,Wrocław
750 000 zł4 175 m² 179,64 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław
Strachowice,Wrocław
542 875 zł43 m² 12 500 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strachowicka
Strachowice,Wrocław
599 000 zł53 m² 11 357,60 zł/m²
Archiwalne
Apartament z aneksem, ul. Zarembowicza
Strachowice,Wrocław
355 000 zł34 m² 10 518,50 zł/m²
Archiwalne
Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Zarembowicza
Strachowice,Wrocław
1 349 000 zł120 m² 11 241,70 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław
Strachowice,Wrocław
529 375 zł42 m² 12 500 zł/m²
Archiwalne
Działka inwestycyjna uzbrojona Wrocław
Strachowice,Wrocław
18 500 000 zł5 694 m² 3 249,03 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Wrocław
Strachowice,Wrocław
512 435 zł42 m² 12 100 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strachowicka
Strachowice,Wrocław
629 000 zł43 m² 14 550,10 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strachowicka
Strachowice,Wrocław
649 000 zł60 m² 10 856,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z aneksem, ul. Zarembowicza
Strachowice,Wrocław