dowolna

Domy pod klucz Wrocław - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

151 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Rakowiec,Wrocław

12 500 zł200 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:369 m²

Opiekun oferty: tel. Zapraszam do wynajmu domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 199,5 m2. Położony jest na prestiżowym osiedlu wśród niskiej zabudowy. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 805 zł130 m² 36,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak 130m2/ 5-pok Ogród Wrocław-Dobrzykowice- na wynajem nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach- pierwszy wynajem. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 249 005 zł191 m² 6 542,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Ołtaszyn/lux/ Piękny dom 5 pokoi kanalizacja!top polecam dom /bliźniak - o powierzchni położony na Krzykach - Ołtaszynie. W najbardziej urokliwej uliczki ołtaszyna. Spokojna ulica. okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 807 zł130 m² 36,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak 130m2/ 5-pok Ogród Wrocław-Dobrzykowice. Na wynajem nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach- pierwszy wynajem. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

1 092 000 zł133 m² 8 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kominiarska

Psie Pole,Wrocław

970 000 zł135 m² 7 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:225 m²

Jak w tytule - segment domu w zabudowie szeregowej wg Projektu Firmy Lipińscy Domy o nazwie Lillehammer. Usytuowany w dzielnicy Widawa w okolicy ulicy Kominiarskiej. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

1 799 000 zł180 m² 9 994,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:591 m²

Home Brand przedstawia luksusową Willę 180m2 na Wrocławskich Stabłowicach Dom jest urządzony i wykończony z materiałów najwyższej jakości, przestronny i bardzo słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biwakowa

Wojszyce,Wrocław

2 499 000 zł240 m² 10 412,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:504 m²

Polecam bardzo komfortow y dom/ skrajny szereg/ o powierzchni 240 m2 położony na działce o powierzchni 504 m2 Lokalizacja -spokojna okolica domków jednorodzinnych, wokół dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

889 200 zł138 m² 6 466,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Oporów

Oporów,Wrocław

1 570 000 zł160 m² 9 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis Domu Marzysz o domu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Zapraszam Cię do zapoznania się z naszym wyjątkowym projektem. Dom o powierzchni około 160 metrów kwadratowych to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 159 000 zł149 m² 7 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Gotowe do Odbioru w Sierpniu 2024 Dom w zabudowie szeregowej na Ołtszynie Parter: -Salon z aneksem -wc -pom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Azaliowa

Pawłowice,Wrocław

999 000 zł97 m² 10 299 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:256 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, łączony garażem, wrocław, psie Pole, 81m + 16m garaż. Forma własności: własność Pow. działki: 256.00 m Powierzchnia użytkowa: 81.00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 249 000 zł191 m² 6 290,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:295 m²

Ołtaszyn/lux/ Piękny dom 5 pokoi Kanalizacja! polecam dom /bliźniak - o powierzchni położony na Krzykach - Ołtaszynie. W najbardziej urokliwej uliczki ołtaszyna. Spokojna ulica. okolice ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jagodno

Jagodno,Wrocław

2 350 001 zł181 m² 13 012,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Nowy dom Krzyki Jagodno 180m2- działka 750m2! Nowy piękny Dom parterowy z użytkowym poddaszem, wykończony do zamieszkania. Wrocław Jagodno Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kominiarska

Lipa Piotrowska,Wrocław

970 000 zł110 m² 8 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

0% prowizji od kupującego Lokalizacja: psie Pole/ Lipa Piotrowska Działka: 150 m2 Metraż użytkowy: 110 m2 Ogród: 40 m2 Kuchnia: aneks opis nieruchomości: dom w zabudowie szeregowej w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Storczykowa

Psie Pole,Wrocław

649 000 zł112 m² 5 776 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:124 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej położone na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Storczykowej. Inwestycja oddalona około 4 km od Wrocławia, wokół tylko niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

1 195 000 zł149 m² 7 995,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Wojszyce,Wrocław

1 359 000 zł145 m² 9 372,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wrocław wojszyce - radomierzyce / dom 145 M2 / działka 250 M2 serdecznie polecam I zapraszam na niezobowiązującą prezentacje Nowy, komfortowo wykończony dom z 2023 roku, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 802 zł130 m² 36,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak 130m2/ 5-pok Ogród Wrocław-Dobrzykowice * Na wynajem nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach- pierwszy wynajem. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 999 000 zł160 m² 12 492,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Wrocław, krzyki, ołtaszyn, ul. Brylantowa, idealny bliźniak pod wynajem lub dla dużej rodziny! Oferta bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz pcc Na sprzedaż bliźniak, w którym oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 368 900 zł164 m² 8 367,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego domu położonego w malowniczej miejscowości Iwiny. Ta urokliwa nieruchomość o powierzchni 163 m stanowi doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Krzyki,Wrocław

2 270 000 zł272 m² 8 346 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyłączny opiekun oferty: nowoczesny, dobrze skomunikowany smart dom w miejscowości Godzikowice. Otoczenie nieruchomości: godzikowice to urokliwa miejscowość położona w bliskim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

1 199 000 zł248 m² 4 834,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Ołtaszyn/grota roweckiego/okazja/dom/krzyki/ogród! toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się na wrocławskich Krzykach - osiedle Ołtaszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

1 199 001 zł249 m² 4 815,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:475 m²

Okazja/dom/krzyki/ołtaszyn/grota roweckiego/ogród/top! toplokalizacja! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się na wrocławskich Krzykach - osiedle Ołtaszyn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Objazdowa

Żerniki,Wrocław

1 480 000 zł182 m² 8 131,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z oferta domu na sprzedaż. Przestronny i wygodny dom w zabudowie szeregowej na ulicy Objazdowej osiedle Żerniki. Segment został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

9 990 zł120 m² 83,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom okolica Oltaszyn 121m2/4pokoje Lux! Polecamy na wynajem dom Okolice Grata Roweckiego Dom wykończony w wysokim standardzie 2 łazienki Salon kuchnia 3 sypialnie Garderoba Najem 10500 zł plus prad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kamieniecka

Tarnogaj,Wrocław

880 000 zł95 m² 9 252,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:276 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na malowniczej i kameralnej ulicy. we Wrocławiu. Nieruchomość jest położona w atrakcyjnym miejscu miasta, skąd można dostać się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

4 499 000 zł510 m² 8 821,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 219 m²

Przedmiotem sprzedaży jest niezwykła nieruchomości, która została zaprojektowana według własnego projektu gdzie kolorystyka, elementy wykończenia nadają jej bezsprzeczną elegancję oraz naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Jagodno,Wrocław

2 350 000 zł180 m² 13 055,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący z 2021r, wykończony położony na Krzykach/ Jagodnie, wśród kameralnej zabudowy jednorodzinnej. Solidnie wybudowany i wykończony materiałami najwyższej jakości ( nie był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kominiarska

Psie Pole,Wrocław

969 000 zł135 m² 7 177,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strachocińska

Strachocin,Wrocław

839 000 zł122 m² 6 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Umowa przedwstępna nowy dom W chrząstawie małej! Do sprzedania funkcjonalny bliźniak z dużą działką ok. 600 mkw, wykończony pod klucz i gotowy do wprowadzenia od zaraz. Dom połóżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gierymskich

Biskupin,Wrocław

1 238 000 zł140 m² 8 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:343 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na Biskupinie, tuż obok Parku Biskupińskiego i nieopodal wałów Odry. W otoczeniu zieleni, terenów spacerowych, wody, czyż nie jest to wymarzona lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wielkopolska

Złotniki,Wrocław

1 690 000 zł214 m² 7 897 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:664 m²

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28305 tel. Do sprzedania wolnostojący dom z przepięknym tarasem idealny dla rodziny! Otoczenie nieruchomości: bliskość zielonych terenów rekreacyjnych, park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

889 100 zł137 m² 6 489,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 801 zł130 m² 36,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na wynajem nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach- pierwszy wynajem. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia, schowek pod schodami, garaż. Piętro: 3 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

1 091 000 zł132 m² 8 265,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Ratyń,Wrocław

1 025 000 zł110 m² 9 342,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:186 m²

Zamieszkaj we Wrocławiu w otoczeniu zieleni! Na sprzedaż nowo wykończony dom w zabudowie bliźniaczej w bliskiej odległości Parku Krajobrazowego "dolina Bystrzycy" oraz Lasu Ratyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

10 500 zł120 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom okolica Oltaszyn 120m2/4pokoje Lux Polecamy na wynajem dom Okolice Grata Roweckiego Dom wykończony w wysokim standardzie 2 łazienki Salon kuchnia 3 sypialnie Garderoba Najem 10500 zł plus prad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pusta

Muchobór Wielki,Wrocław

1 299 000 zł249 m² 5 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:623 m²

Opiekun oferty tel. Dom typu "kostka" do odświeżenia na Muchoborze Wielkim. Otoczenie nieruchomości: dom jest bardzo dobrze skomunikowany z pozostałymi częściami Wrocławia. Najbliższy przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem

Zacisze,Wrocław

3 850 000 zł320 m² 12 031,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:983 m²

Sprzedam wyjątkowy dom w willowej dzielnicy Wrocławia Na sprzedaż wyjątkowa willa położona w willowej dzielnicy Zacisze. Zaledwie 400 metrów od tras spacerowych nad Odrą i 600 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Krzyki,Wrocław

5 500 000 zł300 m² 18 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:680 m²

Wyjątkowa oferta-indywidualny projekt. Ekskluzywna willa na wrocławskich Krzykach. Działka około 700 mkw, powierzchnia nieruchomości na trzech kondygnacjach około 300 mkw. Przyziemie-garaż na dwa.