dowolna

Mieszkania pod klucz Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

2 574 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 574 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

518 000 zł49 m² 10 571,43 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie przy ul. Bajana na osiedlu Gądów Mały. Lokalizacja: lokalizacja to jedna z największych zalet tej nieruchomości Gądów Mały to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

907 605 zł95,76 m² 9 477,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 3-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, antresoli, garderoby, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 259 zł71,33 m² 10 153,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, antresoli, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 259 zł71,53 m² 11 523,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

o nowych ogłoszeniach

630 000 zł40,14 m² 15 695 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż wyjątkowe, oryginalne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 mkw znajdujące się w pięknej, klimatycznej, kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum miasta, przy ul. Św.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł60 m² 10 317 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na Oporowie,. Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, nowocześnie wykończone i urządzone, 3-pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 62.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł112 m² 31 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wśród setek nieruchomości dostępnych we Wrocławiu są takie, które spełniają oczekiwania. I są takie, które definiują standard. Ten apartament należy do tej drugiej kategorii. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł40,27 m² 13 632,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Polecam naprawdę ładne, gruntownie i gustownie wyremontowane mieszkanie 2 pokojowe, w dogodnej lokalizacji, boczna Lotniczej (okolice ulicy Górniczej/ Hutniczej), z szybkim dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

565 802 zł41,30 m² 13 699,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

538 245 zł39,87 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

487 467 zł36,93 m² 13 199,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:IV kwartał 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, łazienki i ogródka. Lokal znajduje się w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł66,68 m² 10 347,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szanowni Państwo, przedstawiam na sprzedaż dwustronne 3 - pokojowe mieszkanie przy ulicy Róży Wiatrów. Lokal znajduje się na II piętrze w bloku czteropiętrowym z 2000 roku. Skład.

Szczegóły ogłoszenia

329 500 zł22,60 m² 14 579,65 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 22,6 m , położona we Wrocławiu przy ul. Okulickiego. Idealna inwestycja lub mieszkanie na start - gotowe do zamieszkania od zaraz! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

1 098 900 zł55 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dwustronne mieszkanie Z balkonem na prestiżowym osiedlu port popowice Dobry standard | Klimatyzacja | Gotowe do wejścia | Funkcjonalny układ | Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-13

639 000 zł66,32 m² 9 635,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

W okazyjnej cenie, do szybkiej sprzedaży. Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią, balkonem, piwnicą i dodatkowo dużą (10m) komórką lokatorską przy mieszkaniu. Mieszkanie ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

749 900 zł53,66 m² 13 975,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,66 m , położonego na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku z 2002 roku przy ul. Marchewkowej.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł86,90 m² 10 115,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 86,9 m , położonego na ostatnim piętrze budynku z 2002 roku przy ul. Porannej na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska Wrocław

619 360 zł55,30 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, mieszczącego się w inwestycji Osiedle Tilia. Osiedle Tilia powstaje przy ul. Lawendowej w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska Wrocław

615 664 zł54,97 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Melisowa

Lipa Piotrowska Wrocław

599 603 zł55,06 m² 10 889,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł55,74 m² 52,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie najmowane wraz Z miejscem postojowym W garażu podziemnym W cenie Mam Państwu do zaoferowania mieszkanie na granicy Wrocławskich Partynic i Ołtaszyna w rejonie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł52,31 m² 11 833 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne i przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,31 m , zlokalizowane na 1. piętrze w trzypiętrowym budynku z 2016 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

920 000 zł71,80 m² 12 813,37 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Idealne dla rodziny! Jasne, przestronne 3 pokoje z balkonem + komórka lokatorska Wrocław, ul. Stysia 37 Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina poczuje się naprawdę u siebie? To mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 124 040 zł33,06 m² 34 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Standard Premium W sąsiedztwie Rynku i Parku Słowackiego Są adresy, które nie potrzebują reklamy wystarczy je znać. Ten apartament to propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł75,16 m² 12 307,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Są miejsca, które mają charakter i takie, które mają duszę. Ta nieruchomość łączy jedno i drugie, oferując przestrzeń, światło i autentyczny klimat, którego nie da się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł35,50 m² 13 492,96 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania - gotowe do odbioru | funkcjonalne osiedle W spokojnej okolicy Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkań w kameralnej inwestycji, która łączy nowoczesną architekturę.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł88,86 m² 14 629,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Polecamy na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na wrocławskich Krzykach. Inwestycja Rondo Verona przylega bezpośrednio do Placu Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 214 zł60,34 m² 10 924,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w nowoczesnym budynku dwukondygnacyjnym składający się z jedenastu budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł50,34 m² 14 680,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50,34 m z dużym balkonem 8,04 m , położone przy ul. Strzegomskiej 42 we Wrocławiu, w dzielnicy Szczepin.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł62,12 m² 10 705,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Polecam: tylko u nas Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Wrocławia w okolicy Dworca Głównego pkp i pks, przy ul. Glinianej. Powierzchnia mieszkania 62,12 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł51,50 m² 12 330,10 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż jasne i bardzo klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe położone na ostatnim piętrze budynku z windą przy ul. Oleśnickiej 15 we Wrocławiu z pięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

819 000 zł60 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W centrum / cicha I spokojna okolica / bez prowizji doskonała lokalizacja blisko rzeki apartamenty Z przestronnymi balkonami i dużymi oknami stylowe I eleganckie wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł62,43 m² 14 896,68 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,43 m , położone na 4. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2012 roku z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł68,90 m² 14 063,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

prowizja 0%! / 68,90m2 / 4 pokoje / wysoki standard / 2 mp w garażu + kl / Księże Małe Na sprzedaż, pięknie wykończone 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,90 m2. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł73,23 m² 11 470,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą, położone w zielonej i spokojnej części Wrocławia Maślicach. Lokal o powierzchni 73,23 m2 wyróżnia się wysoką jakością wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

741 000 zł53,70 m² 13 798,88 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyposażone, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,7 m , zlokalizowane na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu, przy ul. Drohobyckiej. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 850 000 zł53 m² 34 905,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu na sprzedaż wyjątkowy apartament klasy premium zlokalizowany w ścisłym centrum Wrocławia w prestiżowej, kameralnej inwestycji o podwyższonym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł53,60 m² 11 473,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam! Do sprzedaży- bardzo ładne, trzy pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie o pow. 53,6 m2. znajduje się na 2 piętrze w zadbanej, zrewitalizowanej kamienicy, przy.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł57,41 m² 12 715,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Południowe mieszkanie 3-pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni użytkowej 57.41m2, w stanie deweloperskim, z tarasem/oszkloną loggią 9.69m2, na 4 piętrze bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł46,29 m² 15 986,17 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Top lokalizacja/ nowy blok / gotowe do zamieszkania/ wysoki standard Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 46,29 m , usytuowane na 6. piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł77 m² 18 168,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wykończony apartament premium Z tarasem doskonała lokalizacja blisko rzeki apartament Z dużymi przeszkleniami stylowe I eleganckie wnętrze dostęp do komunikacji tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł29,61 m² 26 984,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament w centrum Wrocławia Bulwary Książęce | balkon z widokiem na Odrę | wysoki standard Dzień dobry, na sprzedaż w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł54,33 m² 16 547,03 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,33 m . Lokal został urządzony w wysokim standardzie z naciskiem na funkcjonalność, estetykę oraz wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł39 m² 15 128,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39 m , położone na parterze nowoczesnego budynku na prestiżowym i cenionym osiedlu Promenady Wrocławskie.