dowolna

Domy pod klucz Wrocław - Lista ogłoszeń domów wyszykowanych

151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

151 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ołtaszyńska

Ołtaszyn,Wrocław

1 499 000 zł110 m² 13 627,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wysoka partynice ołtaszyn dom W zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi, garaż W bryle, pow. 110 M2, działka 300 M2 Przedstawiam Państwu nowy bliźniak w przedłużenie Ołtaszyna ok ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 199 000 zł102 m² 11 754,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:152 m²

Dom W zabudowie szeregowej 2018 rok ok. Ołtaszyn Kutrzeby Przedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom szeregowy idealny dla rodziny 2+1 lub 2+2, bez remontu, z bardzo niskimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Pełczyńska

Lipa Piotrowska,Wrocław

2 999 900 zł180 m² 16 666,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca komfort życia z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Przestronny dom wolnostojący o powierzchni 180 m położony jest na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jaspisowa

Ołtaszyn,Wrocław

7 800 zł176 m² 44 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Narożny segment w cichej i zielonej okolicy na Ołtaszynie - wyjątkowy dom do wynajęcia! Wrocław, ołtaszyn, ul. Jaspisowa. Oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaspisowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 080 000 zł176 m² 11 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:430 m²

Narożny segment z ogrodem na Ołtaszynie - elegancja, przestrzeń i prywatność. Wrocław, ołtaszyn, ul. Jaspisowa ?oferta na wyłączność - tylko w naszym biurze? Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Żerniki,Wrocław

1 598 000 zł190 m² 8 410,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:580 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny, dwurodzinny dom z dwoma niezależnymi wejściami. Idealny zarówno dla dwóch rodzin, jak i do adaptacji na cele biznesowe. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

2 350 001 zł185 m² 12 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ok Partynice Dom Wolnostojący Lux/ 6 pok/garaż Polecamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny (pow. użytkowa 183,18 m ) na zagospodarowanej działce 899 m2 kameralna uliczka tylko ruch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 440 000 zł110 m² 13 090,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:136 m²

Doskonała lokalizacja ok Grota Roweckiego polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych dom W zabudowie szeregowej pow. 109 M2, działka 136 m2dom w zabudowie szeregowej, segment środkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ołtaszyńska

Partynice,Wrocław

2 350 001 zł185 m² 12 702,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ok Partynice Dom Wolnostojący Lux/ 6 pok/garaż Polecamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny (pow. użytkowa 183,18 m ) na zagospodarowanej działce 899 m2 Partynice ul Ołtaszyńska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Oboźna

Krzyki,Wrocław

2 250 000 zł338 m² 6 656,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż przestronny, doskonale zaplanowany dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 294,69 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sokola

Borek,Wrocław

1 650 000 zł116 m² 14 224,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:479 m²

English below Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom położony w jednej z najbardziej prestiżowych i pożądanych lokalizacji we Wrocławiu- na Borku. Nieruchomość o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

2 250 000 zł300 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 518 m²

Dom 300 m2 na dużej działce 1519 m2 - Wrocław Idealny do zamieszkania lub pod inwestycję. Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni 300 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ujejskiego

Psie Pole,Wrocław

14 900 zł182 m² 81,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:911 m²

Na wynajem wyjątkowy dom zlokalizowany przy ul. Ujejskiego we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się na spokojnym osiedlu, które jest doskonale skomunikowane z resztą miasta, jednocześnie oferując.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

12 500 000 zł570 m² 21 929,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej nieruchomości na Wrocławskich Krzykach. Dom z basenem, sauną, siłownią, nowoczesny, inteligentny i wysoce oszczędny!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

1 179 000 zł126 m² 9 372,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ok. Opolska Bliźniak/4 pok/125m2/lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Księże Wielkie,Wrocław

1 350 000 zł138 m² 9 765,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym domem w zabudowie szeregowej o powierzchni 138m2, znajdującym się w środkowym szeregu. To doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wysłoucha

Oporów,Wrocław

1 699 000 zł178 m² 9 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:563 m²

Mam na sprzedaż skrajny szereg w kameralnej części Oporowa we Wrocławiu. Położony wśród zabudowy jednorodzinnej, z rewelacyjnym dojazdem do centrum Wrocławia zarówno samochodem, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:238 m²

W odległości 3 minut od granicy Wrocławia, w Biestrzykowie, czekają na Ciebie gotowe domy w zabudowie bliźniaczej. Nowoczesne, komfortowe, z pełnym odbiorem - możesz odebrać klucze od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Stabłowice,Wrocław

2 999 999 zł294 m² 10 204,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Lokalizacja: wilkszyn Metraż: parter 127, 80 m2 , + piętro 99,35 m2 (powierzchnia użytkowa 227,15 m2), powierzchnie tarasów, balkonów 66,05 m2 poddasze o nieużytkowej powierzchni, mierzącej około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Partynice,Wrocław

2 350 000 zł184 m² 12 771,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Ok Partynice Dom Wolnostojący Lux/ 6 pok/garaż Polecamy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny (pow. użytkowa 183,18 m ) na zagospodarowanej działce 899 m2 Partynice Mączka ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stabłowice,Wrocław

1 950 000 zł214 m² 9 112,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:801 m²

Lokalizacja: wrocław/stabłowice Opis Nieruchomości: na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o łącznej powierzchni 213.22m2, usytuowany na dużej, zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

3 050 000 zł301 m² 10 132,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 519 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zakopiańska

Złotniki,Wrocław

999 000 zł86 m² 11 616,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:692 m²

Na sprzedaż dom położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Wrocławia na Złotnikach, zaledwie kilka minut spacerem od Parku Złotnickiego. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kalinowa

Partynice,Wrocław

2 698 000 zł360 m² 7 494,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rodzinny dom premium/partynice Ołtaszyn/360 m Na sprzedaż przestronny dom narożny w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej ok. 360 m , położony na działce 600 m w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 049 000 zł144 m² 7 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konduktorska

Jagodno,Wrocław

884 000 zł89 m² 9 944,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż | 88,89 m | ogródek + 2 tarasy | możliwość podziału na 2 lokale Wrocław, ul. Konduktorska Murapol Osiedle Ferrovia - Taniej niż u dewelopera Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Starogajowa

Fabryczna,Wrocław

1 150 000 zł73 m² 15 753,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Mieszkania na parterze 65m2 + działka 220m2 Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na 1 piętrze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przedwiośnie

Pawłowice,Wrocław

990 000 zł93 m² 10 696,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 93 m , usytuowany na przestronnej działce o powierzchni około 700 m , zlokalizowany w zielonej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Mazepy

Wrocław,dolnośląskie

5 500 zł92 m² 59,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zapraszam do wynajęcia domu o pow 92 m2 , w zabudowie bliźniaczej, położonego w spokojnej części Wrocławia przy ul. Mazepy. To komfortowy dom , w pełni wyposażony , gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

1 179 000 zł125 m² 9 432 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 750 000 zł140 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż oferujemy niskokosztowy dom o powierzchni 140 m2 w zabudowie bliźniaczej. Budynek jest usytuowany na zamykanym osiedlu Lawendowym, posiada gruntową pompę ciepła oraz instalację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 490 000 zł110 m² 13 545,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Wrocław, wysoka, przedmieście wrocławia, ołtaszyn, okolica ołtaszyńskiej dom W zabudowie bliźniaczej, 5 pokoi, garaż W bryle, pow. 110 M2, działka 300 M2 Przedstawiam Państwu nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Widawa,Wrocław

849 000 zł96 m² 8 829,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Goplan

Klecina,Wrocław

1 690 000 zł280 m² 6 035,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:273 m²

Na sprzedaż przestronny dom we Wrocławiu, ul. Goplan - doskonała lokalizacja i potencjał! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 280 m , położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogajowa

Fabryczna,Wrocław

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dostępne również mieszkanie na piętrze 73 m2. Nowe, wyjątkowe mieszkanie willowe na parterze w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej na Stabłowicach we Wrocławiu. Wokół domy jednorodzinne, cisza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 064 999 zł103 m² 10 339,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:143 m²

Komfortowy dom szeregowy Z ogródkiem okolica dolnobrzeskiej | 103m | 2 miejsca parkingowe Na sprzedaż stylowy, komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony Wrocław ok. Dolnobrzeska Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jerzmanowo,Wrocław

1 049 000 zł144 m² 7 271 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:169 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jaspisowa

Ołtaszyn,Wrocław