dowolna

Domy przy lesie Wrocław - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Księże,Wrocław

889 000 zł101 m² 8 793,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Kameralna, zielona okolica, centrum 6 km, prowizja 0% - Brak prowizji - bezpośrednio od dewelopera. - bezpłatna konsultacja z architektem i projektantem wnętrz! - Obsłużymy Cię także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

724 999 zł90 m² 8 046,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/duży ogródek/dom/5 pokoi/do odbioru! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy - zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

999 000 zł88 m² 11 322,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wojnów,Wrocław

774 000 zł137 m² 5 661 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa inwestycja w Dobrzykowicach. Osiedle znajduje się przy bocznej uliczce dochodzącej do ulicy Wrocławskie i składać się będzie z 68 budynków w zabudowie szeregowej, budowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 014 000 zł89 m² 11 406,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Opatowice,Wrocław

1 225 000 zł131 m² 9 343,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Brochów,Wrocław

1 035 000 zł90 m² 11 487,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Częstochowska

Fabryczna,Wrocław

1 449 000 zł200 m² 7 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:927 m²

Na sprzedaż: dom wolnostojący z wyjątkowym zacisznym ogrodem na wrocławskich Złotnikach idealny dla rodziny lub pod inwestycję! Wyjątkowa okazja, by zamieszkać w przestronnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wojnów,Wrocław

1 390 000 zł119 m² 11 690,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Tereny spacerowe / 4 pokoje / szereg z ogródkiem Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizawanego w doksonałej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

724 990 zł90 m² 8 037,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

dom/5 pokoi/do odbioru!/ostatnia sztuka/duży ogródek Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy - zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 150 000 zł107 m² 10 795,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Cena do negocjacji! Sprzedaż domów na podstawie umowy deweloperskiej - deweloper prowadzi rachunki powiernicze zgodnie z ustawą deweloperską, co powoduje bezpieczeństwo transakcji dla kupujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Psie Pole,Wrocław

1 320 000 zł110 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:702 m²

Dom bliźniak z historią i niesamowitym klimatem - dla kochających stare mury i historie, które mogłyby odpowiedzieć. Ogród jak z bajki z oczkiem wodnym i uroczą altanką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

649 999 zł98 m² 6 611,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/dom do odbioru! Dom w zabudowie szeregowej - w cichej i spokojnej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie z Wrocławiem. Dom środkowy (segment) liczy 98,33m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Fabryczna,Wrocław

1 700 000 zł326 m² 5 214,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:23

 

Powierzchnia działki:90 m²

Duży i przestronny dom pon ad 326 metrów wcześniej służył jako biuro. Jest to dom mieszkalny, więc może też służyć jako domek rodzinny. Więcej informacji u sprzedawcy. Liczne miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

724 995 zł90 m² 8 037,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/dom/ duży ogródek / do odbioru! Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Ożynowa

Wojszyce,Wrocław

6 000 zł110 m² 54,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiam Państwu do wynajęcia piękny dom szeregowy po remoncie Dom znajduje się w dzielnicy Krzyki na Wojszycach w bliskiej odległości od Parku Południowego. Na parterze znajduje się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Krzyki,Wrocław

7 000 zł218 m² 32,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Do wynajęcia komfortowy, skrajny szereg na Krzykach (brochów). Dom usytuowany w cichej i kameralnej części, w sąsiedztwie parku. Powierzchnia całkowita domu to ok 218 m2 (użytkowa 165 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

724 999 zł90 m² 8 046,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

do odbioru!/ostatnia sztuka/dom/5 pokoi/duży ogródek Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy - zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

649 999 zł100 m² 6 499,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/dom do odbioru! Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się w spokojnej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wojnów,Wrocław

1 390 000 zł119 m² 11 700,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizawanego w doksonałej lokalizacji na pograniczu Strachocina i Wojnowa, zaledwie 15 minut komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 389 998 zł119 m² 11 670,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Okolice Pl. Grunwaldzkiego / zielona okolica Dom w otoczeniu zieleni i terenów spacerowych! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jerzmanowo,Wrocław

995 000 zł144 m² 6 896,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Ostatni wolny dom w obniżonej cenie! Przedstawiamy Państwu inwestycję domów we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

724 998 zł90 m² 8 037,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

dom/5 pokoi/duży ogródek/ do odbioru!/ostatnia sztuka Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy - zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 150 000 zł107 m² 10 795,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Leśnica,Wrocław

1 375 000 zł223 m² 6 152,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:440 m²

*To miejsce skradnie serce każdej dużej rodzinie* Na sprzedaż 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej położony przy cichej i malowniczej Alei Klonowej w zachodniej części Wrocławia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

724 999 zł90 m² 8 046,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

do odbioru!/ostatnia sztuka/ dom/5 pokoi/duży ogródek Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy - zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Karłowice,Wrocław

999 000 zł130 m² 7 684,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:247 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie atrialnej - Wrocław, karłowice Oferujemy na sprzedaż dom w wyjątkowej zabudowie atrialnej, położony w spokojnej i prestiżowej okolicy Karłowic. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rajska

Złotniki,Wrocław

1 180 000 zł75 m² 15 733,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 m²

Na sprzedaż przepiękny dom w zabudowie bliźniaczej z uroczym oczkiem wodnym , położony w malowniczej okolicy na wrocławskich Złotnikach! Rok budowy: 1930 r. (po kapitalnym remoncie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miechowska

Złotniki,Wrocław

699 000 zł174 m² 4 014,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, położony w cichej i zielonej części Wrocławia - Wrocław, złotniki Nieruchomość stanowi świetną okazję dla osób poszukujących przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

724 995 zł90 m² 8 055,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Krzyki,Wrocław

1 093 145 zł90 m² 12 132,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:120 m²

Szukasz idealnego domu na spokojnym osiedlu, ale blisko Centrum? Ten nowoczesny bliźniak może Cię pozytywnie zakończyć - to coś więcej niż tylko miejsce do mieszkania. Bez prowizji i bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Plac Grunwaldzki,Wrocław

1 389 999 zł119 m² 11 680,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

15 min. od pl. Grunwaldzkiego / zielona okolica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości w zabudowie szeregowej zlokalizawanego w doksonałej lokalizacji na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

709 500 zł132 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:62 m²

Bez prowizji, bez podatku pcc - Kupujesz bez dodatkowych kosztów. I speak English - Feel free to contact me for assistance in English. Przestronny 5-pokojowy dom szeregowy z ogrodem, dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Koszalińska

Kuźniki,Wrocław

1 990 000 zł351 m² 5 669,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

For details in English / Ukrainian / Russian language call us or contact via sms / whatsapp / Viber / Telegram Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż budynek, który obecnie pełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wojnowicka

Fabryczna,Wrocław

1 299 000 zł120 m² 10 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Prezentujemy dom na osiedlu słoneczne marszowice we Wrocławiu. Dom jest wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania od zaraz. Lokal znajduje się na zamkniętym osiedlu obejmującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

724 998 zł90 m² 8 055,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/ dom5 pokoi/duży ogródek / do odbioru! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy - zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 419 000 zł177 m² 8 022,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:820 m²

Dom parterowy Z poddaszem użytkowym, piekny duży ogród 820 M2 serdecznie polecam I zapraszam wszystkich zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje obrzeża wrocławia, powiat średzki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wojnów,Wrocław

1 450 000 zł119 m² 11 705,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:177 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Harcerska

Oporów,Wrocław

1 800 000 zł96 m² 18 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom na Oporowie we Wrocławiu położony na dużej działce 600 m2 z dużym, zielonym ogrodem. Dom typu kostka z lat 60-tych w zabudowie bliźniaczej z garażem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Opatowice,Wrocław

1 225 000 zł131 m² 9 343,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Księże,Wrocław

889 000 zł101 m² 8 793,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²