dowolna

Domy przy lesie Wrocław - Ogłoszenia z domami w otoczeniu lasu

156 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

156 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

957 242 zł88 m² 10 849,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

U nas mieszkanie pomaga Ci wybrać architekt i projektant wnętrz! Ponad 90 inwestycji we Wrocławiu i okolicach. Brak prowizji - kupujesz bezpośrednio od dewelopera. Odbieramy do 21:30, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z tarasem, al. Klonowa

Leśnica,Wrocław

890 000 zł177 m² 5 028,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:117 m²

Sprzedam pół domu! atrakcyjny duży apartament - Wrocław Aleja Klonowa w otoczeniu lasu, dorodnych drzewostanów! Aleja Klonowa we Wrocławiu urzeka ciszą i zielenią! Apartament stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

1 349 990 zł172 m² 7 863,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

ok. Zakrzowa |6pok.|GARAŻ| WYSOKI STANDARD | 0%. . Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! prowizja 0% Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w bezpośredniej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kminkowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

1 200 000 zł126 m² 9 554,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo, polecam na sprzedaż przytulny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem i dużym ogródkiem na zamkniętym osiedlu we Wroclawiu. Dom o powierzchni 125,59 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Krzyki,Wrocław

985 405 zł90 m² 10 936,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

957 242 zł88 m² 10 849,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

964 589 zł89 m² 10 850,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagajnikowa

Wojnów,Wrocław

1 099 000 zł135 m² 8 140,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na Sprzedaż nowoczesny energooszczędny dom, znajdujący się w cichej okolicy domów jednorodzinnych w dzielnicy Wrocławia, wojnów. Idealny dla rodziny z dziećmi i nie tylko!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pejzażowa

Ratyń,Wrocław

1 390 000 zł115 m² 12 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Dom w zabudowie dwurodzinnej z ogródkiem oraz z garażem w bezpośrednim sąsiedztwie rozległego Lasu Ratyńskiego. Oferta w standardzie premium, skierowana do osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

957 242 zł88 m² 10 849,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Krzyki,Wrocław

985 405 zł90 m² 10 936,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

964 589 zł89 m² 10 850,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Pejzażowa

Ratyń,Wrocław

1 390 000 zł115 m² 12 087 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:130 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Psie Pole,Wrocław

4 498 000 zł510 m² 8 819,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:25 219 m²

Wyłączność Przedmiotem sprzedaży jest niezwykła nieruchomości, która została zaprojektowana według własnego projektu gdzie kolorystyka, elementy wykończenia nadają jej bezsprzeczną elegancję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Widawa,Wrocław

849 000 zł98 m² 9 356,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:311 m²

Widawa Park to kameralne osiedle domów znajdujące się w miejscowości Psary przy ul. Stawowej, zaledwie 1 km od granicy z Wrocławiem. Inwestycja docelowo składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Fabryczna

Maślice,Wrocław

660 000 zł85 m² 7 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:648 m²

Zapraszamy do zakupu bliźniaka położonego na wrocławskich Maślicach. Nieruchomość została wyremontowana z zewnątrz. Dana nieruchomość stanowi atrakcyjną ofertę dla osób, które preferują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Krzyki,Wrocław

985 405 zł90 m² 10 936,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

964 589 zł89 m² 10 850,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

957 242 zł88 m² 10 849,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

1 349 990 zł172 m² 7 862,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

ok. Zakrzowa |6pok.|GARAŻ| WYSOKI STANDARD | 0% OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, NIE SZUKAJ DALEJ! PROWIZJA 0% Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w bezpośredniej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

957 242 zł88 m² 10 849,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Krzyki,Wrocław

985 405 zł90 m² 10 936,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

964 589 zł89 m² 10 850,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Trzmielowicka

Leśnica,Wrocław

8 000 zł140 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dom do wynajęcia, idealny dla rodziny lub pracowników. Opiekunka Oferty: tel. Do wynajęcia skrajny segment w Leśnicy, z 2020 roku, wykończony wysokiej klasy materiałami, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Krzyki,Wrocław

995 405 zł90 m² 11 047,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

967 242 zł88 m² 10 962,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

974 589 zł89 m² 10 962,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

1 349 900 zł172 m² 7 862,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

ok. Zakrzowa |6pok.|GARAŻ| WYSOKI STANDARD | 0%. Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! prowizja 0% Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w bezpośredniej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Małomicka

Marszowice,Wrocław

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż komfortowy dom bliźniak w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia dom o powierzchni 150 m2 oraz działce o powierzchni 310 m2! Atuty Domu: - 5 pomieszczeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

967 242 zł88 m² 10 962,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Krzyki,Wrocław

995 405 zł90 m² 11 047,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

974 589 zł89 m² 10 962,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Krzyki,Wrocław

995 405 zł90 m² 11 047,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

974 589 zł89 m² 10 962,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

967 242 zł88 m² 10 962,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Krzyki,Wrocław

995 605 zł90 m² 11 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

974 789 zł89 m² 10 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

967 442 zł88 m² 10 965 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:90 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Łukowa

Fabryczna,Wrocław

9 500 zł143 m² 66,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

For english: call us / send us an E-mail / get in touch on whatsapp Serdecznie polecam komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w spokojnej, zielonej części Wrocławia, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mysłowicka

Swojczyce,Wrocław

1 399 000 zł230 m² 6 082,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:180 m²

Przedmiotem sprzedaży jest 4 kondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 230m2 wybudowany w 1998 r, wyremontowany i przystosowany do najmu. Właściciel wyposażył tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Zakrzów,Wrocław

1 349 990 zł172 m² 7 862,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²