dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

569 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

569 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

889 000 zł98 m² 9 045,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Bez prowizji! bez pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wiata garażowa + dwa miejsca postojowe! pompa ciepła - ogrzewanie podłogowe! Polecam nowoczesne budynki położone przy wyspie Opatowickiej!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wenedów

Kowale,Wrocław

1 368 995 zł112 m² 12 222,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:580 m²

Nowy bliźniak | 4 pok. | wrocław-Kowale Polecamy na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim osiedlu Kowale przy ul. Wenedów. Powierzchnia całkowita domu wynosi 112 m2, pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Jagodno,Wrocław

899 000 zł148 m² 6 074,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:175 m²

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Nowo powstające osiedle na wrocławskim Jagodnie, przy ul. Bartoka. Osiedle zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Wrocław

Oporów,Wrocław

1 760 000 zł160 m² 11 005,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy ul. Pogodnej zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem, oferuje Państwu zdecydowanie więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Truskawkowa

Wrocław,dolnośląskie

939 000 zł143 m² 6 572,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:235 m²

Luksusowy dom w zabudowie szeregowej w wrocław/żórawina na sprzedaż oferta bez prowizji I podatku pcc. Oferuję do sprzedaży segment w zabudowie szeregowej, który idealnie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wojnów,Wrocław

1 129 000 zł170 m² 6 641,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu pasywny dom wolnostojący o powierzchni 170M2, posadowiony na działce 1000M2. Nieruchomość została zbudowana według projektu Z14 D pracowni projektowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czernicka

Psie Pole,Wrocław

1 848 994 zł260 m² 7 110,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:830 m²

Mega!duży dom z ogrodem+garaż/dla Rodziny Oferujemy na sprzedaż duży dom o łącznej powierzchni 260 m kw, znajdujący się na działce 830 m kw. Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wojnów,Wrocław

1 090 000 zł196 m² 5 561,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Uwaga: dla biura, natomiast zyskuje opiekę na każdym etapie transakcji! nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach, zaledwie 2 min od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Storczykowa

Psie Pole,Wrocław

685 000 zł112 m² 6 096 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:219 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej oraz bliźniaczej położone na nowym osiedlu w Kiełczówku przy ulicy Storczykowej. Inwestycja oddalona około 4 km od Wrocławia (psiego Pola), wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Abramowskiego

Biskupin,Wrocław

1 330 000 zł93 m² 14 301 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Opiekun oferty: tel. Podstawowe informacje: szereg środkowy na jednej z cichych uliczek Biskupina. 2 piętra, poddasze zaadaptowane na cele mieszkalne, strych i piwnica, ogród przed i za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Wałowa

Psie Pole,Wrocław

769 000 zł117 m² 6 595 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Wilczycach przy ulicy Wałowej około 2 km od Psiego Pola. W okolicy tylko niska zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 300 000 zł119 m² 10 942,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:327 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Wysoki Standard Parter: -Strefa wejściowa -kuchnia/jadalnia -salon -wc -klatka Schodowa -pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Opatowicka

Opatowice,Wrocław

1 150 000 zł134 m² 8 582,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Bliźniaki zlokalizowane na pięknych wrocławskich Opatowicach! Przedstawiam Państwu nieruchomość zaprojektowaną z dbałością o każdy detal. Jest to bliźniak, w którym można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Świerkowa

Bielany Wrocławskie,Wrocław

1 395 000 zł126 m² 11 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - bliskość natury Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 125,68 m2 (w tym garaż dwustanowiskowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rezedowa

Fabryczna,Wrocław

2 499 000 zł260 m² 9 612 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:540 m²

Serdecznie polecam przestronny dom wolnostojący z ogrodem zlokalizowany we Wrocławiu przy ulicy Rezedowej na Żernikach! zachęcam do obejrzenia filmu promującego nieruchomość: dom w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Holenderska

Muchobór Mały,Wrocław

1 249 500 zł159 m² 7 877,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:394 m²

Oferta tylko U nas! Polecam dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 158,61 mkw., 2 kondygnacyjny z podpiwniczeniem i poddaszem, położony w okolicy ul. Norweskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korfantego

Krzyki,Wrocław

2 590 000 zł160 m² 16 188 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Opiekun oferty: wolnostojący dom z dużą działką w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona na cichym osiedlu Krzyki. Miejsce jest dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bartoka

Jagodno,Wrocław

949 000 zł157 m² 6 044,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:165 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

979 000 zł128 m² 7 666,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

oraz podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Cały segment składa się z 2 kondygnacji + poddasze użytkowe 21,05 m2 (po podłodze 50,23m2) + garaż Powierzchnia całkowita lokalu wynosi 127,70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Psie Pole,Wrocław

750 000 zł130 m² 5 749 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Na sprzedaż gotowe segmenty w zabudowie bliźniaczej położone w Kiełczowie przy ulicy Polnej. W okolicy tylko niska, nowa zabudowa, dojazd na posesje drogą gminną. Nowa inwestycja domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

1 650 000 zł211 m² 7 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²

Wrocław - krzyki, ul. Koreańska. Na sprzedaż dom zabudowie szeregowej, narożny, pięknie otoczony zielenią, o powierzchni użytkowej 211 mkw. Wybudowany na początku 2004 roku. Dom, idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Turawska

Księże Wielkie,Wrocław

1 283 174 zł142 m² 9 025 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nr oferty: tot295-rz oraz podatku pcc. Zapraszam do obejrzenia inwestycji. Zalety domu 142m2 na 2 poziomach, 5pokoi, garaż w bryle i ogród: - podwyższony standard wykończenia obejmujący m.in.:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Pawłowice,Wrocław

1 649 000 zł170 m² 9 705,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Polecam I zapraszam wszystkch zainteresowanych na niezobowiązującą prezentacje wrocław / pawłowice / dom wolnostojący jednorodzinny 170 M2 / duża działka 1600 M2 W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Elbląska

Kuźniki,Wrocław

1 350 000 zł175 m² 7 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:630 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż dom w wolnostojący na pięknej działce z możliwością podziału na 3 niezależne mieszkania (idealne pod wynajem lub pod działalność gospodarczą).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gajcego

Karłowice,Wrocław

1 585 002 zł241 m² 6 579,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:218 m²

Karłowice Dom na / Top lokalizacja/top!hit! Karlowice Dom na sprzedaż okazja cenowa Karłowice ul.Tadeusza Gajcego - zielona, spokojna okolica - blisko infrastruktura niezbędna do codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Pawłowice,Wrocław

1 049 000 zł115 m² 9 121,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Uwaga: dla biura, natomiast zyskuje opiekę na każdym etapie transakcji! nieruchomość Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej położony w absolutnie wyjątkowym miejscu - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Psie Pole,Wrocław

1 049 000 zł115 m² 9 536,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Lutyńska

Leśnica,Wrocław

854 064 zł95 m² 9 011 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:102 m²

Opiekun oferty tel. Dom z ogrodem i widokiem na prywatny las! Ta inwestycja to unikatowa, minimalistyczna bryła dyskretnie wtapiająca się w kameralną zabudowę Leśnicy. Charyzmatyczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Leśnica,Wrocław

1 390 001 zł236 m² 5 889,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Okolice Lesnica 6 pokoji dom lux premium!top polecamy na sprzedaż dom wolnostojący położony na działce 1000 mkw, położony przy Leśnica, o powierzchni użytkowej 206 mkw. Jest to dwupiętrowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiosenna

Psie Pole,Wrocław

773 000 zł136 m² 5 703 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej położony w Dobrzykowicach przy ulicy Wiosennej około 1 km od Wojnowa i granic Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy drodze asfaltowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Morawska

Różanka,Wrocław

899 000 zł72 m² 12 486,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania całe piętro kamienicy z 1930r. To wyjątkowa przedwojenna willa miejska, która przeszła gruntowny remont i modernizację. Mieszkanie położone na 1 pietrze z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pistacjowa

Ołtaszyn,Wrocław

2 690 000 zł145 m² 18 549 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:313 m²

Nr Licencji pfrn 22583 tel. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży luksusowego domu premium na wrocławskim Ołtaszynie. Tylko W sdp nieruchomości. Wirtualny spacer : Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Krzyki,Wrocław

2 250 001 zł192 m² 11 718,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Prezentujemy Państwu niezwykłą, urokliwą nieruchomość jakich nie jest wiele w naszym mieście. Klimatyczny przedwojenny dom z historią położony jest w prestiżowej dzielnicy Krzyki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Widawa,Wrocław

849 000 zł98 m² 9 356,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Widawa Park to kameralne osiedle domów znajdujące się w miejscowości Psary przy ul. Stawowej, zaledwie 1 km od granicy z Wrocławiem. Inwestycja docelowo składać się będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Piramowicza

Biskupin,Wrocław

2 650 000 zł420 m² 6 309,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 070 m²

Na sprzedaż piękna, modernistyczna willa z 1930 r. w prestiżowej dzielnicy Wrocławia, okolice ul. Piramowicza Opis budynku: - przyziemie 120 m.kw. wysokość pomieszczeń 2,15cm-2,20 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 299 998 zł130 m² 9 996,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Bliźniak 130m2/ 5-pok Ogród Wrocław-Dobrzykowice/ Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nowo wybudowany dom/bliźniak 130m2 znajdujący się w Dobrzykowicach. Parter: korytarz, wc, salon z kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Stradomska

Polanowice,Wrocław

1 250 000 zł120 m² 9 950,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Polanowice * Spokojna okolica domów jednorodzinnych * Wysoki standard materiałów. Parter: -Strefa wejściowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Oporów,Wrocław

1 050 000 zł150 m² 7 002,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:337 m²

Nowa inwestycja W smolcu ul. Sportowa 4 składająca się Z sześciu domów W zabudowie bliźniaczej zakończenie prac maj 2024r. cztery domy z garażami, dwa mniejsze ( bez garaży ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Redycka

Sołtysowice,Wrocław

998 000 zł190 m² 5 252,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:322 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w prestiżowej lokalizacji we Wrocławiu, sołtysowicach, przy ul. Redyckiej. To solidnie wykonany dom z unikalnym potencjałem, zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Jagodno,Wrocław

990 000 zł131 m² 7 550,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera, bez dodatkowych kosztów- bez podatku pcc, bez prowizji od kupujących W cenie pompa ciepła oraz ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni! Przykładowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koreańska

Brochów,Wrocław

1 650 000 zł211 m² 7 820 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:311 m²