dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

564 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

564 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Biskupin,Wrocław

1 590 000 zł252 m² 6 299,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:436 m²

Polecam najserdeczniej, wyjątkowa oferta z ogromnym potencjałem i bardzo dużą stopą zwrotu wartości nieruchomości. Wspaniała willa posadowiona na działce o powierzchni 436 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł139 m² 4 676,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej od dewelopera. Od strony północnej i południowej teren osiedla zamyka las. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się zalew, którego jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Wojszyce,Wrocław

1 100 000 zł250 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Polecam serdecznie! Przedmiotem sprzedaży jest piękny trzykondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni całkowitej 290 m 2. Wspaniała lokalizacja Wrocław Wojszyce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - kupujący nie wypłaca prowizji dla biura - oferta prosto od dewelopera Agent prowadzący: w ofercie dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

985 000 zł250 m² 3 940 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Interesująca nieruchomość -dom wolnostojący (typu kostka) lata 70-te, posiada 3 kondygnacje ( piwnica, wysoki parter, piętro). Posadowiony na działce o powierzchni ok.740 mkw. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

949 000 zł220 m² 4 313,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:380 m²

Masz pytania ? Chcesz umówić się na prezentację ? Zadzwoń : Ewa Malicka T: cena do negocjacji! Zamieszkaj w cichej i zielonej okolicy! Dom w zabudowie bliźniaczej na Ołtaszynie, 220 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żerniki

Żerniki,Wrocław

649 000 zł120 m² 5 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Oferujemy do sprzedania dom na Żernikach położony niedaleko Dworca Wrocław Żerniki oraz parku,Dom znajduje się blisko obwodnicy Wrocławia,Na osiedlu znajdują się takie sklepy jak: biedronka,Stokrotka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Muchobór Wielki

Muchobór Wielki,Wrocław

749 000 zł180 m² 4 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) na dużej działce położony we Wrocławiu na osiedlu Muchobór Wielki. Budynek zlokalizowany w cichej kameralnej uliczce. Ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Żerniki

Żerniki,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gryczana

Pracze Odrzańskie,Wrocław

469 000 zł83 m² 5 660,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:127 m²

0% prowizji dla biura 0% pcc (przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym trzeba doliczyć 2% podatku pcc) Termin realizacji: III kwartał 2021 Forma własności gruntu: własność Domy przekazujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wojnów,Wrocław

699 000 zł307 m² 2 276,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:770 m²

Przedmiotem sprzedaży jest Dom-Bliźniak na Wojnowie Nieruchomość bardzo interesująca ze względu na wydzielenie dwóch lokali mieszkalnych oraz wydzieloną częścią pod działalność gospodarczą np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Strachocin,Wrocław

975 000 zł220 m² 4 431,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Komfortowy dom jednorodzinny we Wrocławiu w obrębie Strachocin z 2015 roku, parterowy z użytkowym poddaszem, o powierzchni całkowitej 220 m , użytkowej ok.180 m położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Nadodrze

Nadodrze,Wrocław

1 990 000 zł313 m² 6 357,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Wyjątkowy i niepowtarzalny, niezwykle piękny i funkcjonalny, luksusowy i nowoczesny, 1-kondygnacyjny z 2007 roku, o pow. użytkowej ok. 260 m2 posadowiony na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kosmonautów

Stabłowice,Wrocław

590 000 zł86 m² 6 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:990 m²

Oferujemy do sprzedaży dom z pięknym ogrodem na Stabłowicach. Dom położony jest w cichym zakątku Stabłowic. Jednocześnie blisko drogi prowadzącej do ul.Kosmonautów .Atutem domu jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żerniki

Żerniki,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Żerniki

Żerniki,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wojnów

Wojnów,Wrocław

699 000 zł119 m² 5 873,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Witam serdecznie, polecam na sprzedaż piękny dom z ogródkiem dla wymagających, usytuowany w miejscowości Krzyków oddalonej tylko 4 km od granic Wrocławia. Lokalizacja oferuje ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rezedowa

Żerniki,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji dla biura 0% pcc (przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym trzeba doliczyć 2% podatku pcc) Inwestycja zostanie zrealizowana w I Kwartale 2021. W ramach inwestycji powstanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Żernicka

Żerniki,Wrocław

660 000 zł120 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:674 m²

Dom konkurencyjna cena: 660 000 pln (sprzedaż z powodu wyjazdu) lokalizacja : Żerniki ul. Żernicka typ: zabudowa bliźniacza rok budowy: '30 powierzchnia: 120 mkw działka: 674 mkw dodatkowo: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację Agent prowadzący: tel. Kupujący nie płaci podatku pcc! Kupujący nie wypłaca prowizji dla biura! W ofercie dom jednorodzinny w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Leśnica

Leśnica,Wrocław

759 000 zł169 m² 4 491 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Opiekun oferty tel. Dom wolnostojący położony przy spokojnej, osiedlowej ulicy w Leśnicy. Dom składa się z: parter: - salon 24m2 + taras 40m2 (z zejściem do ogrodu) - Pokój 11,2m2 - Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Partynice

Partynice,Wrocław

600 880 zł120 m² 5 007 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Inwestycja w Domasławiu, tuż za Bielanami Wrocławskimi przy bocznej uliczce co daje przyszłym mieszkańcom gwarancję kameralnego, zacisznego miejsca. Osiedle domów zaprojektowane jako połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Osobowice

Osobowice,Wrocław

779 000 zł102 m² 7 637,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Do sprzedania 1/2 domu na Osobowicach w odległości 4 km od Wrocławskiego Rynku. Nieruchomość do odświeżenia. W skład domu wchodzą 4 pokoje, kuchnia, jadalnia, 2 pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

700 000 zł151 m² 4 629,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny I energooszczędny dom W zabudowie szeregowej Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej w cichej i spokojnej okolicy. Dojazd do rynku samochodem - 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Krzyk

Krzyk,Wrocław

749 000 zł132 m² 5 674,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:324 m²

Do sprzedania komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej 132 m2 na prestiżowym osiedlu krzyki/ołtaszyn. Specyfikacja; parter: - wiatrołap -duży salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leśna

Leśnica,Wrocław

649 000 zł169 m² 3 831 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Gorąco polecam duży, przytulny ,sześciopokojowy dom w pierwszej miejscowości za północnymi granicami Wrocławia: w Krępicach. Tylko 4 minuty samochodem do Leśnicy! Możliwość podzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Maślicka

Maślice,Wrocław

450 000 zł65 m² 6 875,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:73 m²

0% prowizji dla biura 0% pcc (przy zakupie nieruchomości na rynku wtórnym trzeba doliczyć 2% podatku pcc) Gotowa inwestycja. W tej ofercie na sprzedaż oferuję dom typu "bliźniak" o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

539 000 zł136 m² 3 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej zaledwie 6km od wrocławskiego Ołtaszyna. Dom o pow 136m2 z garażem, tarasem i ogródkiem. Inwestycja zostanie oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł115 m² 6 869,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Na sprzedaż komfortowy dom - strona południowa! (bezczynszowy) wybudowany w 2018r. w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu we Wrocławiu Kowale. Tylko 5km do Placu Grunwaldzkiego, 7km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Żerniki

Żerniki,Wrocław

624 000 zł128 m² 4 890,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Okulickiego

Zakrzów,Wrocław

1 000 000 zł600 m² 1 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Kamienica do sprzedania! Opiekun Oferty: sprzedam kamienicę do generalnego remontu ,przy ul. Okulickiego. Parter lokal użytkowy 250 m , 1 piętro 5 mieszkań 250m2{podzielone}.Poddasze nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

489 000 zł125 m² 3 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż ostatni segment położony w miejscowości Mirków około 2 km od Wrocławia. Położenie przy gminnej miejscowości z pełną infrastrukturą, blisko do aow a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Maślice,Wrocław

750 000 zł285 m² 2 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:315 m²

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji! Dom na Maślicach 285m2 cena 750 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Sołtysowice

Sołtysowice,Wrocław

1 950 000 zł220 m² 8 864 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 920 m²

Dom jednorodzinny oraz hala biurowo - magazynowa/produkcyjna (odrębny wjazd do części biznesowej). Kapitalny remont budynków zakończony w 2019 r. Nieruchomość zabudowana domem wolnostojącym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij