dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

564 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

564 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kutrzeby

Ołtaszyn,Wrocław

759 000 zł200 m² 3 795 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Pół bliźniaka na ołtaszynie Zapraszam do zapoznania się z ofertę klimatycznego domu w zabudowie bliźniaczej z 1985 roku na Ołtaszynie położony na działce ok. 500 m2. Opiekun Oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

690 000 zł220 m² 3 136 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Ołtaszyn/dom wolnostojący na ładnej działce! Polecam na sprzedaż jednorodzinny dom wolnostojący o pow. calkowitej 220m2 z garażem w bryle, posadowiony na ładnej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rybnicka

Krzyki,Wrocław

840 000 zł360 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:575 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom mieszkalny 2-piętrowym wraz z budynkiem usługowym do całkowitego remontu. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 575m2. Dodatkowym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kutnowska

Borek,Wrocław

2 490 000 zł337 m² 7 388,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:675 m²

Wyjątkowa oferta! Komfortowy dom z pięknym ogrodem na granicy Parku Południowego. Duży, wygodny, pełen światła dom z 1926 roku w zabudowie bliźniaczej na wrocławskim Borku. Jedyny taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

1 580 000 zł390 m² 4 051,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny o pow. całkowitej 390 m2 położony w cichej i spokojnej okolicy z dużą ilością zieleni. Bardzo dobry układ funkcjonalny budynku daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porębska

Maślice,Wrocław

470 000 zł205 m² 2 292,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Pół domu na Maślicach, 2 oddzielne mieszkania 205m2 cena 470 000 zł. Sprzedawana część domu składa się z 2 oddzielnych mieszkań: poziom 0: kuchnia łazienka z oknem 1 pokój 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Pracze Odrzańskie

Pracze Odrzańskie,Wrocław

895 000 zł200 m² 4 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom wolnostojący Wrocław Fabryczna- enklawa ciszy i zieleni. Sprzedam dom we Wrocławiu z 2006r, na pięknej działce 590m2. Dom ma 2 kondygnacje, nie jest podpiwniczony, z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 299 000 zł300 m² 4 330 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dla inwestora Okazała przedwojenna willa na Krzykach położona w prestiżowej lokalizacji,przy Parku na dużej działce o pow. 900 mkw Została wzniesiona na początku XX wieku według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Sobótki

Krzyki,Wrocław

660 000 zł80 m² 8 260,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:528 m²

Piętro dwurodzinnego domu w willi na Oporowie- boczna ulicy Karmelkowej. Budynek położony na działce o powierzchni ok. 1141m2. Dom pochodzi z ok. 1935 roku. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

485 000 zł132 m² 3 674 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Stan deweloperski Termin rozpoczęcia prac budowlanych IV kw. 2017; zakończenie I kw. 2019. Inwestycja powstaje na nowym osiedlu w pod Wrocławskim Turowie funkcjonalny układ pomieszczeń -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mikołowska

Psie Pole,Wrocław

639 999 zł180 m² 3 555,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Okazja! Wyremontowany, 6-pokojowy dom wolnostojący położony na Strachocinie- okolice ul. Mikołowskiej. Nieruchomość o powierzchni ok. 180 mkw (120 mkw dom+ 60 mkw przyziemia)posadowiona na ok. 340.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

660 000 zł190 m² 3 474 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Szereg na Ołtaszynie. 0% prowizji, brak pcc! Szereg w stanie deweloperskim, już praktycznie gotowy. Na sprzedaż segment o pow.ok 190m2, 3-kondygnacyjny z garażem w bryle. Parter to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Marszowice

Marszowice,Wrocław

1 750 000 zł312 m² 5 609 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 663 m²

Willa miejska o powierzchni użytkowej 312 mkw ( użytkowa 303) położona na działce 2663 mkw. Stan deweloperski, do własnej aranżacji. Duża działka daje możliwość zagospodarowania terenu pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł126 m² 3 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

| wrocław, ratowice, 126m2, 3 pokoje, zabudowa jednorodzinna bliźniacza, sprzedaż, cena 385 000zł, odra Nieruchomości, jelcz-Laskowice, ul Bożka 7. Kupujący nie płaci 2% podatku pcc Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

339 000 zł94 m² 3 626 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony w centrum Dobrzykowic około 12 km od centrum Wrocławia. Osiedle realizowane jest przy wewnętrznej drodze asfaltowej. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Parafialna

Wojszyce,Wrocław

799 000 zł150 m² 5 310,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Środkowy dom szeregowy z ogródkiem w bardzo nowoczesnej i funkcjonalnej zabudowie, z ogrodem od strony południowo-zachodniej. Widok z okien domu na starodrzew, sky Tower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zagłoby

Żerniki,Wrocław

899 000 zł270 m² 3 329,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:331 m²

Nowoczesność i wysoki standard wykończenia! Polecam na sprzedaż nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie dom trzykondygnacyjny w zabudowie szeregowej o powierzchni 270 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Warciańska

Fabryczna,Wrocław

789 000 zł120 m² 6 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 040 m²

Okazja dla dewelopera! Duża działka! Polecam na sprzedaż pięciopokojowy parterowy dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni użytkowej 100 m2, usytuowany na działce o powierzchni 1040 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

599 000 zł94 m² 6 372,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedania nieruchomośc 4 pokojowa o powierzchni 94m2, w bardzo atrakcyjnej dzielnicy Wrocławia nana kameralnym, zamkniętym osiedlu. Na poziomie parteru znajduje się przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krajobrazowa

Wrocław,dolnośląskie

1 349 900 zł239 m² 5 648,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Piękny dworek na granicy parku krajobrazowego! Klimatyczny dom w stylu Dworek o powierzchni 239 m2, 6 pokoi, wybudowany w 2012 roku Działka 3000 m2, długość działki: 75 m, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

790 000 zł183 m² 4 317 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Brucknera, skrajny szereg blisko centrum 790000 zł. Polecam Państwu do sprzedaży ładnie wykończony dom w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, skrajny o pow. 183 m2 (w tym piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Ołtaszyn,Wrocław

995 000 zł155 m² 6 436,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Witam Najserdeczniej, przedmiotem sprzedaży jest piękny w pełni umeblowany i wyposażony dom w zabudowie szeregowej o powierzchni całkowitej 154,58 ( użytkowej 114,58 ), zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Skałeczna

Stabłowice,Wrocław

630 000 zł160 m² 3 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:354 m²

Przedmiotem sprzedaży jest 3 kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej z garażem o powierzchni całkowitej 160 m2 usytuowany na działce o powierzchni 354 m2. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wietrzna

Krzyki,Wrocław

1 000 000 zł99 m² 10 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:829 m²

Dom na Krzykach w okolicy ul. Krzyckiej. Dom wolnostojący posadowiony na działce o powierzchni 829m2. Budynek o powierzchni użytkowej ok. 99 m2, trzykondygnacyjny, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strachocińska

Psie Pole,Wrocław

889 999 zł168 m² 5 297,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Gotowy do zamieszkania dom szeregowy o powierzchni około 168 m2 położony w dzielnicy Psie Pole (wojnowice), okolice ul. Strachocińskiej. Nieruchomość położona na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kurpiów

Krzyki,Wrocław

720 000 zł122 m² 5 901,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! opiekun oferty - katarzyna dorosz oraz podatku 2% pcc! Nowoczesny dom z garażem i ogródkiem gotowy do odbioru! Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Podróżnicza

Grabiszyn,Wrocław

850 000 zł205 m² 4 146,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 205m2 (użytkowej 125m2), posadowiony na działce 377m2 oraz zlokalizowany przy ul. Podróżniczej na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, al. Kasztanowa

Borek,Wrocław

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:330 m²

Najlepsza miejscówka W mieście! do sprzedaży 1/2 bliźniaka W stanie do remontu W przepięknej lokalizacji na krzykach borku. Dom O bardzo dużym potencjale aranżacyjnym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

759 000 zł173 m² 4 392,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 171 m²

Nie wymaga remontu. Krótki okres wydania. Dobra komunikacja z Wrocławiem.Nieruchomość złożona z: hall 9 m.kw salon 36 m.kw pokój gościnny 10 m.kw łazienka 5 m.kw garderoba 5 m.kw kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Świniary

Świniary,Wrocław

418 000 zł200 m² 2 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:277 m²

Dom o powierzchni ok. 200 m2 w zabudowie szeregowej, położony na Świniarach (12 km od wrocławskiego Rynku), dwupoziomowy. Dom składa się z: -8 pokoi (w tym salon) -6 łazienek Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wybickiego

Psie Pole,Wrocław

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Lokal (pół bliźniaka) o powierzchni ok. 180 mkw położony na Karłowicach, okolice ul. Wybickiego. Nieruchomość położona na działce o powierzchni ok. 600 mkw. Całość ogrodzona- 3 bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wojszyce

Wojszyce,Wrocław

889 900 zł240 m² 3 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:371 m²

Piętrowy dom w zabudowie szeregowej położony w miejscowości Wrocław, dzielnica Krzyki, osiedle Wojszyce. Opiekun Oferty tel. W skład domu wchodzą poszczególne pomieszczenia: poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

720 000 zł122 m² 5 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Ostatnie szeregówki w ofercie! Oferta bezpośrednio od dewelopera - Dr Developer Sp. z o.o. Szereg o powierzchni użytkowej 122,50 m2. - na parterze zaprojektowano wiatrołap (6,15m 2 ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Grota-Roweckiego

Ołtaszyn,Wrocław

720 000 zł122 m² 5 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Koralowa

Krzyki,Wrocław

720 000 zł122 m² 5 878 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Ostatnie dwie szeregówki w ofercie! Oferta bezpośrednio od dewelopera - Dr Developer Sp. z o.o. Oddane do użytkowania! Szereg o powierzchni użytkowej 122,50 m2. - na parterze zaprojektowano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wojtkiewicza

Biskupin,Wrocław

2 960 000 zł370 m² 8 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:991 m²

***oferta na wyłączność*** Do sprzedania wyjątkowa rezydencja w jednej w najpiękniejszych dzielnic Wrocławia jaką jest Biskupin. Dom o powierzchni użytkowej 238 m2 kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Grota-Roweckiego

Wojszyce,Wrocław

699 000 zł120 m² 5 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szereg środkowy , w atrakcyjnej lokalizacji na Wojszycach centrum, ul. Grota Roweckiego , na zamkniętym osiedlu. Na parterze budynku zaprojektowano salon z kuchnią z bezpośrednim wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Maślice

Maślice,Wrocław

720 000 zł93 m² 7 741,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:163 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej Wrocław - Maślice , zlokalizowany w pobliżu lasu i terenów zielonych Dom wybudowany w 2017 roku ( ceramika, dachówka betonowa , okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Kozanów

Kozanów,Wrocław

550 000 zł81 m² 6 790,12 zł/m²