dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

566 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

566 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Jagodzińska

Krzyki,Wrocław

740 000 zł170 m² 4 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:501 m²

Dom wolnostojący 170 mkw - 5 pokoi- działka 501 mkw Rewelacja! Świetnie zlokalizowany- południowa część miasta, osiedle Jagodno ulica Jagodzińska. Cena do negocjacji! Wygodny parterowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ołtaszyn

Ołtaszyn,Wrocław

470 000 zł170 m² 2 764,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:850 m²

Żerniki Wrocławskie- dobra lokalizacja, szybki dojazd do Wrocławia. Dom w zabudowie bliźniaczej, 2 kondygnacyjny, do remontu. Powierzchnia całkowita domu około 165 m2. Piwnica: pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wojszyce

Wojszyce,Wrocław

690 000 zł160 m² 4 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:570 m²

Do sprzedaży dom na wrocławskich Wojszycach. Dom z okresu Gierka , kwadraciak. Idealna lokalizacja na siedzibę firmy, biura, gabinety. Powierzchnia całkowita 160mkw , pow. użytkowa 110mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Strachocin

Strachocin,Wrocław

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:656 m²

Opis: polecam dom parterowy na Strachocinie o powierzchni 200 m, działka o powierzchni 656m. 6 pokoi, jadalnia, kuchnia, 3 łazienki. Na posesji znajduje się także domek gospodarczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Zalesie

Zalesie,Wrocław

849 000 zł206 m² 4 121,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:458 m²

Polecam część domu na wrocławskim Zalesiu. Dom powstał w 1928 roku, a zaprojektował go dla siebie szwajcarski artysta , profesor i wykładowca we wrocławskiej Akademi Sztuk Pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

495 000 zł170 m² 2 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom w zabudowie blizniaczej dwukondygnacyjny z lat osiemdziesiatych, połozony na wrocławskich Stabłowicach. Budynek podpiwniczony, prawie nie zagłebiony w gruncie, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wojszyce

Wojszyce,Wrocław

1 150 000 zł235 m² 4 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szereg środkowy na prestiżowym osiedlu Wojszyce we Wrocławiu. Wszystkie media, starannie wykończony budynek z 2005 roku. Salon otwarty z kominkiem i dużą kuchnią. W kuchni meble pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Krzyki

Krzyki,Wrocław

699 000 zł215 m² 3 251,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Opis budynku: dom w zabudowie szeregowej (szereg skrajny) o powierzchni użytkowej 120 m2 (bez piwnicy), powierzchni całkowitej 215 m2. Budynek z 1993 roku. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Karłowice

Karłowice,Wrocław

2 200 000 zł380 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przestronny, przedwojenny dom - rezydencja, na wrocławskich Karłowicach. Połozony na dużej działce o pow. 950mkw. Budynek trzykondygnacyjny, z podpiwniczeniem, budowa rozpoczęta w 1914 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Buraczana

Klecina,Wrocław

799 000 zł330 m² 2 421,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:346 m²

Przestronny ładny i przytulny dom z 2001 roku w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 330 m2 niepodpiwniczony, 3-kondygnacyjny, w cichej, spokojnej dzielnicy Wrocławia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

799 000 zł190 m² 4 205,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ładny i zadbany dom położony na Sępolnie we Wrocławiu.Na parterze znajduje się salon z wyjściem na duży taras,osobna w pełni wyposażona kuchnia ze spiżarnią oraz łazienka.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Gierymskich

Śródmieście,Wrocław

1 150 000 zł200 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Ładny dom na Biskupinie położony w cichym zielonym miejscu.Parter domu to samodzielne 3 pokojowe mieszkanie z kuchnią,łazienką,wc i tarasem,pralnia,garaż oraz kotłownia.Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Poświęcka

Psie Pole,Wrocław

1 995 000 zł426 m² 4 683,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik poświętne. Kamieńskiego/poświęcka - piękny Z ogrodem I garażem. Przedstawiam Państwu piękny, przestronny i funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widawa

Widawa,Wrocław

449 000 zł80 m² 5 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 110 m²

Opis: polecam dom parterowy na osiedlu Widawa. Powierzchnia domu to 80m2 + garaż 22m2. Działka 1110m. Pokoje: 20m, 20m Jadalnia z kuchnią: 16m Taras: 15m Ogrzewanie to piec gazowy 2-funkcyjny. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wronia

Kowale,Wrocław

1 000 000 zł224 m² 4 472,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący osiedle Kowale 223, 61 m2 na działce 670 m2. Aleja Brucknera Budynek składa się z 2 cześci połączonych ze sobą ścianą konstrukcyjną i stanowiących jedną bryłę

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Maślice

Maślice,Wrocław

670 000 zł357 m² 1 876,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Trzykondygnacyjny szereg środkowy o powierzchni użytkowej 234 mkw posadowiony na ładnie zagospodarowanej działce o pow. 258 mkw położony na osiedlu Maślice. Dom jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Iławska

Fabryczna,Wrocław

790 000 zł244 m² 3 237,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowe 244 m2. cicha,spokojna okolica Maślic, blisko do komunikacji miejskiej, w pobliżu sklepy, szkoła, tereny zielone. Na parterze domu znajduje się duży salon ok 32 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kamiennogórska

Fabryczna,Wrocław

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej na Złotnikach o pow. 200 m2. na działce 865 m2 zagospodarowanej zielenią. Możliwość zrobienia trzech osobnych mieszkań ponieważ są trzy niezależne wejścia.Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający Dom wolnostający na Kiełczowie 130 m2. działka 797 m2. wybudowany 1997r. w stanie surowym zamkniętym.Wybudowany z cegły max ,wełna mineralna ,suporex,okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

750 000 zł210 m² 3 564,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostający w Kiełczowie 210 m2. na działce 930 m2. Obiekt składa się z dwóch kondygnacji nadziemnych oraz użytkowego poddasza. Na pierwszej kondygnacji znajduje się kuchnia 10,82 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

2 500 000 zł500 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Prowizję biura pokrywa sprzedający Dom na działce budowlano rzemieślniczej za domem wybudowana hala 250m2 wysokość 4m.Murowana ,ogrzewana cel produkcja ,magazyny.hurtownie. Dom nadaje się dla trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Maślicka

Fabryczna,Wrocław

630 000 zł120 m² 5 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Polecam dom w zabudowie szeregeowej poniemiecki po kapitalnym remoncie na osiedlu Maślice. W piwnicy pokój ,łazienka z prysznicem dodatkowa kuchnia,przedpokój szafy w zabudowie. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pasieczna

Fabryczna,Wrocław

600 000 zł90 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Poniemiecki dom w zabudowie bliźniaczej, po remoncie w 1995 r. Działka narożna ładnie zagospodarowana, dom zadbany. Na podłogach mozaika dębowa, ogrzewanie gazowe, grzejniki żeliwne, wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podbiałowa

Psie Pole,Wrocław

570 000 zł90 m² 6 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Piętro w domu poniemieckim ul.Podbiałowa 90 m2. Psie Pole , po remoncie, nowa elewacja, nowy dach. Na piętrze 3 pokoje rozładowe, j.kuchnia, łazienka z wc.W pokoju kominek. Na poddaszu czwarty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Krzyki

Krzyki,Wrocław

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej na spokojnym osiedlu Klecina, otoczenie zabudowy domów jednorodzinnych. Rok budowy 1993. budynek podpiwniczony; pomieszczenia gospodarcze , garaż, wysoki parter, salon ok 30m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rolna

Maślice,Wrocław

750 000 zł250 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Szereg środkowy o powierzchni użytkowej 250 mkw posadowiony na ładnie zagospodarowanej działce o pow. 300 mkw położony na osiedlu Maślice. Dom posiada siedem pokoi, dwie łazienki, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

389 000 zł112 m² 3 473,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej 4 pok. 112 m2. działka 93 m2. Niewielkie kameralne osiedle składać się będzie z 22 budynków jednorodzinnych zabudowie szeregowej oraz 2 budynków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

459 000 zł112 m² 4 098,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie szeregowej 4 pok. 112 m2. działka 360 m2. Niewielkie kameralne osiedle składać się będzie z 22 budynków jednorodzinnych zabudowie szeregowej oraz 2 budynków wielorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Źródlana

Fabryczna,Wrocław

700 000 zł112 m² 6 278,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom w zabudowie bliźniaczej na Stabłowicach o pow. 111,5 m2. na działce 982 m2 zagospodarowanej zielenią. Możliwość zrobienia dwóch osobnych mieszkań ponieważ są dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

630 000 zł220 m² 2 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 5 pokojowy dom w cichej okolicy na Ołtaszynie. W przyziemiu znajduje się garaż (17m 2 ), pralnia (15m 2 ), kotłownia (13m 2 ) oraz pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

559 000 zł180 m² 3 105,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ładny dom w zabudowie bliżniaczej położony na Sołtysowicach we Wrocławiu.Parter to salon z wyjściem na taras,osobna duża kuchnia z jadalnią,łazienka oraz garderoba.Na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 385 000 zł240 m² 5 770,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Bardzo ładny dom wolnostojący o pow.całkowitej 240 mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Krzykach -Gaju Dom wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

735 000 zł219 m² 3 356,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- magda janik, tel. Polecam piękny dom wolnostojący w Nieciszowie o powierzchni całkowitej 275 mkw, budowany wg zmodyfikowanego projektu Lawenda II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Krzyki,Wrocław

1 100 000 zł450 m² 2 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Wrocław Płd. - willa Konrada Rumbauma - Dawny Dom Rodzinny Ogrodnika Brochowskiego z lat 1925/1930, wolnostojący o charakterze miejskiej rezydencji. Pow. ok.450 m2 w tym olbrzymi strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, Stabłowice

Stabłowice,Wrocław

350 000 zł300 m² 1 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:630 m²

Atrakcyjna cena! Stabłowice, dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 160 mkw, powierzchni całkowitej ok. 320 mkw do dowolnej aranżacji. Istnieje możliwość wyodrębnienia 2-3 oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Daliowa

Pawłowice,Wrocław

560 000 zł176 m² 3 176,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowe dom na sprzedaż w malowniczej części Wrocławia - Pawłowice opis - szereg skrajne z obszernym ogródkiem graniczącym z terenami zielonymi. mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

820 000 zł171 m² 4 795,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:325 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej o pow.171 mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Ołtaszynie. Dom wybudowany 1990 r z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koniecpolskiego

Fabryczna,Wrocław

790 000 zł200 m² 3 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Polecam dom wolnostojący z 2011 r. położony na wrocławskim Jerzmanowie, okolice Nowego Portu Lotniczego. Budynek o pow. 200 m2, położony na ładnie zagospodarowanej i ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Brodzka

Fabryczna,Wrocław

850 000 zł160 m² 5 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Świeżo wykończony dom o powierzchni na osiedlu Pracze Odrzańskie (dzielnice Fabryczna). Budynek jednopiętrowy z niewielkim strychem i piwnicą składa się z sześciu pokoi, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Polna

Krzyki,Wrocław

1 584 000 zł450 m² 3 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 390 000 zł240 m² 5 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Atrakcyjny dom wolnostojący o pow.całkowitej 240 mkw, położony w uroczym miejscu na popularnym i modnym osiedlu domków jednorodzinnych na Krzykach -Gaju Dom wybudowany z najwyższej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij