dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Wrocław Osiedle Grabiszynek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

545 000 zł34,83 m² 15 647,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

| oferta tylko W naszym biurze| Prezentujemy Państwu niezwykle funkcjonalną i jasną kawalerkę z balkonem gotową do wprowadzenia położoną w bardzo pożądanej i rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

1 288 000 zł111 m² 11 603,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1890

Na sprzedaż unikatowe mieszkanie czteropokojowe położone w przedwojennej kamienicy, w jednej z najpiękniejszych wrocławskich lokalizacji, w sercu wrocławskich Krzyków (ul. Wandy);.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 325 835 zł98,21 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal na Grabiszynku z dużymi witrynami widocznymi z ulicy. Bez prowizji od Kupującego. Lokal bardzo ustawny, do własnej adaptacji Lokal: biurowy, usługowy handlowo-usługowy Okna na całą.

Szczegóły ogłoszenia

6 100 000 zł965 m² 6 321,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka pod budynek. Z pozwoleniem na budowę. - prs Wrocław, ul. Fabryczna | 104 mieszkania | pum ~3030 m - Lokalizacja: wrocław Fabryczna, obręb Grabiszyn - Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł90 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w domu dwurodzinnym znajdujące się na piętrze, o powierzchni ok. 90 m2. Mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu ok. 30 m2, dwóch sypialni, kuchni i łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²234 m² 15 210 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Biuro do wynajęcia, wrocław Krzyki Do wynajęcia lokal biurowy dostępny od zaraz o powierzchni 234 m2 składający się z 6 pokoi w biurowcu usytuowanym na wrocławskich Krzykach.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł61,41 m² 53,74 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pok | Nieumeblowane | al. J. Hallera Numer oferty w biurze: 7349/4186/omw budynek I osiedle - al. gen. Józefa Hallera | Ogrody Grabiszyńskie (2023) - Nowoczesne i eleganckie.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł240 m² 17 708 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:606 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący po kompletnej modernizacji .Nieruchomość w stanie deweloperskim wymaga jeszcze jednak sporego nakładu na wykończenie wnętrz. Niemniej jednak wszystko będzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł113,83 m² 17 130,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Oferta bez prowizji Polecamy do sprzedaży komfortowy przestronny apartament w atrakcyjnej lokalizacji bezpośrednio przy Parku Grabiszyńskim jednym z największych i najbardziej lubianych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

1 170 000 zł80 m² 14 606,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Jednopoziomowe 4 pokojowe mieszkanie na Racławickiej w nowym budynku z 2024 r. w bliskiej odległości do Międzynarodowej Szkoły atut Mieszkanie o pow. 80,1 m2 w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

3 200 zł37 m² 86,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: racławicka 111 / Grabiszynek Ilość pokoi: 2 Metraż: 37 m Kuchnia: aneks Piętro: 2/4, budynek z windą, informacje dodatkowe: wysoki standard, pierwszy najem, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krucza

Grabiszynek,Wrocław

620 000 zł65 m² 9 597,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1922

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,6 mkw znajdujące się na wysokim parterze ogrzewanej kamienicy zlokalizowanej na Wrocławskim Grabiszynku, okolice ul. Kruczej. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grabiszyńska

Grabiszynek,Wrocław

3 190 zł35 m² 91,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia zupełnie nowe, stylowe mieszkanie na najnowszym osiedlu przy ul. Grabiszyńskiej. Lokal o powierzchni 35 m został zaprojektowany z myślą o komforcie, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Grabiszynek,Wrocław

548 000 zł48 m² 11 519,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,57 m , położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Grabiszynek przy ul. Hallera. Już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Hallera

Grabiszynek,Wrocław

548 000 zł48 m² 11 416,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bzowa

Grabiszynek,Wrocław

479 000 zł37 m² 12 946 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż na Grabiszynku , tuż przy muzeum zajezdnia Grabiszyn. Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania usytuowanego na pierwszym piętrze zadbanego, trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tapicerska

Grabiszynek,Wrocław

649 000 zł56 m² 11 607,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja: grabiszynek - ul. Tapicerska Ilość pokoi: 2 Metraż: 55,91 m2 ( 38,91 m2 plus antresola 17 m2) Kuchnia: aneks Piętro: 3 Informacje dodatkowe: dostępność do uzgodnienia. Budynek z 2001.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Grabiszynek,Wrocław

1 990 000 zł192 m² 10 365 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Do sprzedaży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej położony w cichym, zielonym miejscu na Osiedlu Grabiszynek, nieopodal Parku Grabiszyńskiego. Środkowy szereg z zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Grabiszynek,Wrocław

589 000 zł55 m² 10 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko w poter Nieruchomości! Na sprzedaż w pełni rozkładowe , 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,76 m2 na wysokim parterze 3 piętrowej kamienicy w okolicy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Grabiszynek,Wrocław

589 000 zł55 m² 10 709,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rymarska

Grabiszynek,Wrocław

1 177 920 zł74 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem, położone przy ul. Rymarskiej na wrocławskim Grabiszynku, tuż przy Parku Grabiszyńskim. Nieruchomość znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż, ul. Krakusa

Grabiszynek,Wrocław

96 000 zł16 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż murowany na sprzedaż doskonała inwestycja! Na sprzedaż murowany garaż położony w bardzo atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji tuż za zabudową jednorodzinną, w rejonie ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tęczowa

Grabiszynek,Wrocław

780 000 zł56 m² 13 883,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż w dobrej cenie - jasne, ustawne mieszkanie w sercu Wrocławia - ul. Tęczowa, przy Grabiszyńskiej Powierzchnia: 56,18 m Pokoje: 2 (+ możliwość wydzielenia osobnej kuchni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Hallera

Grabiszynek,Wrocław

590 000 zł55 m² 10 727,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta tylko w Nieruchomości! Mam Państwu do zaoferowania bardzo ładne, w pełni rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 54,76 m2 na wysokim parterze 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Hallera

Grabiszynek,Wrocław

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis :lokalizacja: wrocław Fabryczna- grabiszyn, ul. Hallera opis: do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55m ,. Mieszkanie w pełni umeblowane oraz czesiowo wyposażone. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Rusznikarska

Grabiszynek,Wrocław

104,08 zł/m²49 m² 5 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 49 m2. Lokal znajduje się na parterze nowo wybudowanego budynku mieszkalno-usługowego w dzielnicy Grabiszynek we Wrocławiu. Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grabiszynek,Wrocław

669 000 zł63 m² 10 669,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

4 pokoje | świetna inwestycja (roi ponad 7%) | rondo Powstańców Śl. Serdecznie zapraszam do zakupu 4. pokojowego mieszkania o metrażu 62,7 m2 położonego w budynku nieopodal ronda Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

725 000 zł47 m² 15 425,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 na wrocławskim Grabiszynku - jednej z najbardziej prestiżowych i lubianych lokalizacji we Wrocławiu. Układ pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stopnicka

Grabiszynek,Wrocław

550 000 zł40 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przytulne i ciche mieszkanie w zielonej i spokojnej okolicy! Idealne dla pary lub singla! Opiekun oferty Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami tel. Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wrocław

Grabiszynek,Wrocław

373 000 zł44 m² 8 477,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe dwustronne rozkładowe mieszkanie na Wrocławskim Grabiszynku Polecam na sprzedaż komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 położone w zachodnio-południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymarska

Grabiszynek,Wrocław

3 500 zł59 m² 59,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: grabiszynek | ul. Rymarska Metraż: 58,78 m , Kuchnia: aneks kuchenny, piętro: 0/3, budynek z 2015 roku, bardzo zadbany, informacje dodatkowe: parking podziemny, ogrodzone, bezpieczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

1 265 100 zł84 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przestronne pokojowe mieszkanie z tarasem na Racławickiej w nowym budynku z 2024 r. w bliskiej odległości do Międzynarodowej Szkoły atut Jedno z najładniejszych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszynek,Wrocław

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni: 37 m2 z balkonem 1.2m2 i komórką lokatorską o pow. 1.5m2 położone przy ul. Spiżowej na osiedlu Grabiszyn (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Racławicka

Grabiszynek,Wrocław

1 205 000 zł71 m² 16 959,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokojowe nowe mieszkanie premium Wrocław Grabiszynek, ul. Racławicka! Estetycznie zaprojektowane, nowoczesne wnętrze w naturalnych, wytwornych kolorach. Spójna koncepcja stylu widoczna jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buska

Grabiszynek,Wrocław

599 000 zł58 m² 10 381,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż słoneczne, dwustronne mieszkanie 3-pokoje, urządzone, bardzo funkcjonalne, w pełni rozkładowe o powierzchni 57.7m2 z balkonem 2.5m2 i piwnicą o pow. 3.76 m2, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszynek,Wrocław

415 000 zł37 m² 11 216,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rymarska

Grabiszynek,Wrocław

655 000 zł51 m² 12 843,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż jasne, komfortowe 2-pokojowe mieszkanie 51 m Wrocław, grabiszynek | Balkon | zamknięte osiedle | gotowe do wprowadzenia Szukasz przestronnego, gotowego do zamieszkania mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Inżynierska

Grabiszynek,Wrocław

2 699 zł38 m² 71,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lux! | Ok. Grabiszyńskiej | 1 pokój.! Apartament Okolice ul. Grabiszyńskiej centrum 35m2, 1 pokoj osobno kuchnia. ul. Inzynierska 39 2699zł najem 500 zł Opłata czynsz apartament Z wyposażeniem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buska

Grabiszynek,Wrocław

599 000 zł58 m² 10 381,30 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spiżowa

Grabiszynek,Wrocław

419 000 zł37 m² 11 324,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Wrocław, Grabiszyn-Grabiszynek, Grabiszynek

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij