dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

569 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

569 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Tkacka

Fabryczna,Wrocław

480 000 zł140 m² 3 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:221 m²

Do sprzedania przedwojenny dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) 110/220m2, 7 km od wrocławskiego Rynku. Na parterze znajduje się salon z wnęką (ok. 30m2), kuchnia (ok. 11m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

780 000 zł165 m² 4 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nasze wynagrodzenie pokrywa Sprzedajacy. Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

890 000 zł172 m² 5 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Naszą prowizję pokrywa Sprzedający. Nowy szereg skrajny w prestiżowym otoczeniu rezydencji Ołtaszyńskich. Niepowtarzalna architektura i wysoki standard wykończenia wyróżnia tę inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

1 070 000 zł250 m² 4 280 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Dom z dusza na Oporowie- jednej z najładniejszych dzielnic Wrocławia. Idealny zarówno dla rodziny jak i na siedzibe firmy. Na parterze o po. około 80 mkw- wiatrołap, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

355 000 zł111 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

449 000 zł111 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Nowy budynek jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Budynek z silikatów, dachówka cementowa, budynek ocieplony styropianem i otynkowany. Wykończony częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Baranowicka

Muchobór Wielki,Wrocław

950 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej segment środkowy. Budynek piętrowy z antresolą użytkową. Powierzchnia działki 202 m2. Powierzchnia całkowita domu 160 m2. Garaż 18,2 m2. Na dole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

355 000 zł111 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

449 000 zł111 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

499 000 zł92 m² 5 423,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:726 m²

Polecam ciekawą nieruchomość o powierzchni 92 mkw położoną w domu wolnostojącym dwurodzinnym. Nieruchomość stanowi pół domu poniemieckiego z przynależną działką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

355 000 zł111 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

449 000 zł111 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

980 000 zł220 m² 4 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:664 m²

Opis: polecam dom na Pawłowicach po kapitalnym remoncie w 2010r. Drzwi antywłamaniowe, schody bukowe, płytki na parterze na piętrze wykładzina. Duża liczba miejsc parkingowych 5-7. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mianowskiego

Śródmieście,Wrocław

1 150 000 zł114 m² 10 087,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:660 m²

Na sprzedaż połowa /piętro i poddasze/ poniemieckiego domu o powierzchni użytkowej 114m.kw,położony na pięknej działce ,której 660m.kw przypisana jest do części mieszkalnej.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

449 000 zł111 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Nepalska

Brochów,Wrocław

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:252 m²

Sprzedam dom w zabudowie szeregowej (przedwojenny) o całkowitej powierzchni ok.120m kw. na działce o powierzchni 252m kw. we Wrocławiu ( Brochów) za cenę 395.000,00zl. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzywickiego

Zacisze,Wrocław

888 000 zł170 m² 5 223,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:414 m²

Sprzedam Dom w zabudowie bliźniaczej na zaciszu (śródmieście) we Wrocławiu. Powierzchnia działki: 414 m2 Powierzchnia użytkowa domu: ok. 170 m2 w tym piwnica i garaż w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

355 000 zł111 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Agrestowa

Krzyki,Wrocław

650 000 zł125 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Sprzedam dom w cichej okolicy do remontu. 2 łazienki, 2 kuchnie i 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

449 000 zł111 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

355 000 zł111 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

449 000 zł111 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Racławicka

Krzyki,Wrocław

1 000 000 zł240 m² 4 166 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej w atrakcyjnej lokalizacji. Na parterze dość duża kuchnia, meble w zabudowie wraz ze sprzętem agd, salon, z którego jest wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

449 000 zł111 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sępolno

Sępolno,Wrocław

2 900 000 zł240 m² 12 083,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Jedyna taka oferta! Proponujemy Państwu ofertę komfortowego skrajnego szeregu na Sępolnie o pow. 240mkw, na działce o pow. 750mkw. Dom oddalony od głównych ulic, położony w bocznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł150 m² 2 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

[bez prowizji] Dom do częściowego remontu. Na posesji budynek gospodarczy. Parametry techniczne domu: rok budowy: 1940 Materiał: cegła Powierzchnia działki: 1400 m2 Powierzchnia domu: 100 m2 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

355 000 zł111 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

425 000 zł132 m² 3 219,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Słoneczne Iwiny domy w zabudowie szeregowej Osiedle Słoneczne Iwiny Do sprzedaży domy w zabudowie szeregowej, położone w miejscowości Iwiny ul. Słoneczna, województwo dolnośląskie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

449 000 zł111 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

355 000 zł111 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

850 000 zł172 m² 4 941 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:241 m²

Naszą prowizję pokrywa Sprzedający. Nowy szereg środkowy w prestiżowym otoczeniu rezydencji Ołtaszyńskich. Niepowtarzalna architektura i wysoki standard wykończenia wyróżnia tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Krzyki,Wrocław

795 002 zł340 m² 2 338,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:350 m²

Okazja! Wrocław, krzyki, ul.Poziomkowa, Sprzedaż lub Zamiana, do Negocjacji Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 340m2 7 pokoi, 2 łazienki, garaż, przyziemie o powierzchni użytkowej 90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szewczenki

Zgorzelisko,Wrocław

1 200 000 zł320 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:944 m²

Wolnostojacy dom z 3 lazienkami, 2 kuchniami, garderoba, kotlownia gazowa, garazem i spizarka. Duzy salon (ok. 50m2) z kominkiem, aneksem kuchennym i z osobnym wyjsciem na taras. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

355 000 zł111 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

449 000 zł111 m² 4 045 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

780 000 zł165 m² 4 727 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

890 000 zł172 m² 5 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krzemieniecka

Fabryczna,Wrocław

675 000 zł250 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:563 m²

Opis: do sprzedaży posiadam dom wolnostojący przy ulicy Krzemienieckiej. Dom z lat 80 w stanie konstrukcyjnym bardzo dobrym lecz wymaga remontu. wszystkich pomieszczeń. Dom składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

790 000 zł293 m² 2 691 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedaży doskonale zlokalizowany dom w Magnicach o powierzchni całkowitej prawie 300mkw. Doskonała lokalizacja (7km od Wrocławia) tuż przy węźle (ok. 500m) Autostradowej Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Markowskiego

Psie Pole,Wrocław

499 000 zł125 m² 3 992 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Opis: do sprzedaży posiadam dom energooszczędny wolnostojący z działką 580 m2 Dom o powierzchni 130 m2. Dom budowany w technologii tradycyjnej. Parter składa się z garażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

355 000 zł111 m² 3 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:370 m²