dowolna

Domy na sprzedaż Wrocław - Oferty sprzedaży domów

566 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

566 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Widawa,Wrocław

999 000 zł95 m² 10 501,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:363 m²

Inwestycja w obrębie osiedla widawa, prezentuje uniwersalną zabudowę szanującą środowisko naturalne. Architektura harmonijnie współgra z otoczeniem, respektując lokalny kontekst.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

952 996 zł90 m² 10 577,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Elegancki dom bliźniak na Kameralnym Osiedlu Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej propozycji tego eleganckiego domu bliźniaka bez pcc i prowizji! Tylko do końca lutego cena to 952 966 zł, zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Biskupin,Wrocław

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Biskupin nowa cena!, dom na sprzedaż, poniemiecki, w zabudowie szeregowej, z ogródkiem. Dwukondygnacyjny środkowy szereg, podpiwniczony, gdzie na parterze znajduje się kuchnia ok 9,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 080 240 zł90 m² 12 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:74 m²

Bliźniaki na Jagodnie | Gotowa inwestycja Opis lokalizacji: krzyki/jagodno Opiekun nieruchomości: tel. I speak english. Oferta działu deweloperskiego spd Nieruchomości. W ofercie posiadamy inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lipa Piotrowska,Wrocław

999 000 zł95 m² 10 501,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym domem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 95,13m2. To doskonała propozycja dla osób poszukujących przestrzeni, komfortu i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tybetańska

Brochów,Wrocław

1 179 000 zł136 m² 8 643,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:406 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący zlokalizowany w części willowej dzielnicy Krzyki- brochów we Wrocławiu! Dom o powierzchni 195m2 - podzielony na dwa niezależna mieszkanie. Mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brylantowa

Ołtaszyn,Wrocław

1 300 000 zł126 m² 10 297,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż: dom w zabudowie bliźniaczej - Wrocław, ołtaszyn, ul. Brylantowa Lokalizacja - ul. Brylantowa, ołtaszyn - prestiżowa i spokojna dzielnica Wrocławia Powierzchnia użytkowa - 126,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Białych Tygrysów

Polanowice,Wrocław

1 080 000 zł98 m² 10 964,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:192 m²

Stylowy dom w zabudowie szeregowej na Polanowicach - Stan deweloperski do wykończenia ani pcc! Stan deweloperski, gotowy do wykończenia według własnych potrzeb Spokojne osiedle na północy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

940 832 zł90 m² 10 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowy skrajny bliźniak na Kameralnym Osiedlu- noworoczna promocja! Odkryj niezwykłą ofertę domu bliźniaka bez pcc i bez prowizji! Tylko teraz, do końca stycznia, możesz stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 399 000 zł100 m² 13 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:408 m²

Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Wrocławia Ołtaszynie. Dom wolnostojący o powierzchni mieszkalnej 100 m zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Białostocka

Maślice,Wrocław

899 000 zł100 m² 8 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam do nowoczesnego życia na Malicach! Marzysz o swoim wymarzonym miejscu, gdzie zielenią otoczone, blisko komunikacji miejskiej, z wszelkimi udogodnieniami? Mam dla Ciebie idealną ofertę!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Jagodno,Wrocław

1 260 000 zł124 m² 10 162,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:499 m²

Szereg od dewelopera | bez prowizji | bez podatku pcc Piętrowy, czteropokojowy szereg skrajny zlokalizowany w inwestycji deweloperskiej powstającej w podwrocławskich Iwinach. Parter: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Konduktorska

Krzyki,Wrocław

937 679 zł90 m² 10 407,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bez pcc! I bez prowizji! Elegancki Bliźniak na Kameralnym Osiedlu - Wyjątkowa Oferta! promocja tylko do końca stycznia- bliźniak w cenie 937 679 zł z aż 1 098 190 zł! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

900 000 zł140 m² 6 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Twój nowy dom blisko Wrocławia. Karwiany, gmina Żórawina. Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienny komfort spotyka się z bliskością natury. Nowoczesne osiedle niedaleko Ołtaszyna to doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Karłowice,Wrocław

3 299 000 zł315 m² 10 473 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Do sprzedania duży, wygodny dom wolnostojący z trzema garażami, położony w północnej części Wrocławia na osiedlu Karłowice. Lokalizacja na wyjątkowo spokojnym osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Tymiankowa

Lipa Piotrowska,Wrocław

880 000 zł86 m² 10 202,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:86 m²

Nowoczesna Nieruchomość w Kameralnej Zabudowie - Lipa Piotrowska Cena: 880 045,00 zł Powierzchnia: 86,25 m opis inwestycji: zapraszam do zapoznania się z ofertą inwestycji, pierwszy etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Grabowa

Żerniki,Wrocław

1 649 000 zł132 m² 12 539,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:812 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej z pięknym dużym ogrodem i gwarancją ciszy! Dom znajduje się na Żernikach ul. Grabowa Polecam do sprzedaży piękny, klimatyczny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Leśnica,Wrocław

699 994 zł92 m² 7 625,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Ostatnia sztuka/dom/ duży ogródek / do odbioru Na sprzedaż atrakcyjne szeregi zlokalizowane przy Leśnicy zachodniej granicy Wrocławia. Domy w zabudowie szeregowej znajdują się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Krzyki,Wrocław

4 990 000 zł423 m² 11 796,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 218 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż wyjątkowy dom z duszą o powierzchni całkowitej 423 m2, posadowiony na dużej, narożnej działce 1218 m2, z zadbanym ogrodem. Teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Strachowice,Wrocław

800 000 zł74 m² 10 840,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:120 m²

Oferta deweloperska - 0% prowizji | 0% pcc Lokalizacja: krzeptów - zielona, spokojna okolica z szybkim dojazdem do Wrocławia Szukasz komfortowego mieszkania blisko natury, ale z pełnym dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Starogajowa

Fabryczna,Wrocław

840 000 zł109 m² 7 731,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Funkcjonalny rozkład pomieszczeń - spokojna I zielona okolica Mam Państwu do zaoferowania przestronny i nowoczesny dwupoziomowy dom w zabudowie bliźniaczej z końca 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Norblina

Biskupin,Wrocław

1 790 000 zł100 m² 17 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:290 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Ołtaszyn,Wrocław

1 900 000 zł140 m² 13 571,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:846 m²

Dom wolnostojący, w pełni wyposażony, z przestronnym układem pomieszczeń: * Hol: ok. 5 m * Pomieszczenie gospodarcze: ok. 12 m * Korytarz: ok. 5 m * Salon z jadalnią: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hufcowa

Wojszyce,Wrocław

1 849 000 zł210 m² 8 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

Jeśli marzysz o przestronnym, nowoczesnym domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na szybkim dojeździe do centrum - ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż komfortowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

1 479 000 zł138 m² 10 748,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:325 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Ułańska

Ołtaszyn,Wrocław

1 200 000 zł149 m² 8 029 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:38 m²

Opiekun oferty: magdalena Galińska Tel: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona w południowej części Wrocławia w dzielnicy Ołtaszyn W okolicy sklepy, punkty gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Polanowicka

Polanowice,Wrocław

1 149 000 zł117 m² 9 843 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:210 m²

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej w nowej inwestycji we Wrocławskich Polanowicach ze świetnym dojazdem do centrum. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Polanowice,Wrocław

1 080 000 zł98 m² 10 976,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:178 m²

Oferta zarezerwowana Dom w zabudowie szeregowej - dostępny szereg środkowy o powierzchni użytkowej 98,39m2 na działce o pow.178,30m2. Wrocław, psie Pole, polanowice Dom zaprojektowany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Jagodno,Wrocław

927 559 zł88 m² 10 513 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dni otwarte 26-28.06 | Kup dom taniej! Skorzystaj z większych rabatów! Można oglądać! Umów się na prezentacje Piękny dom szeregowy, położony w cichej okolicy blisko centrum, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Jerzmanowo,Wrocław

1 055 000 zł144 m² 7 312,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Przedstawiamy Państwu nowe domy - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Ostatni wolny dom w tej inwestycji! Przedstawiamy Państwu inwestycję domów we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Wrocław

Maślice,Wrocław

1 399 000 zł122 m² 11 496,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:119 m²

Zapraszam do zakupu pięknych domów w zabudowie szeregowej z ogrodami. Otoczenie malowniczych terenów zielonych jest niewątpliwym atutem tego miejsca, docenianym przez osoby chcące mieć za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Jagodno,Wrocław

947 920 zł88 m² 10 743,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dni otwarte 5.07 | Kup dom taniej! Skorzystaj z większych rabatów! Można oglądać! Umów się na prezentacje Piękny dom szeregowy, położony w cichej okolicy blisko centrum, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Strażacka

Widawa,Wrocław

999 000 zł95 m² 10 501,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:354 m²

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Widawa * Spokojne osiedle domów jednorodzinnych Układ: pomieszczenia Parter: -Salon z kuchnią -pom. Pomocnicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Jagodno,Wrocław

960 400 zł90 m² 10 669,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dni otwarte 4.07 | Kup dom taniej! Skorzystaj z większych rabatów! Piękny dom szeregowy, położony w cichej okolicy blisko centrum, jest idealnym miejscem dla tych, którzy cenią sobie spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Wrocław

Lipa Piotrowska,Wrocław

965 000 zł96 m² 10 052,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Gotowy dom w zabudowie szeregowej! Umów się na prezentacje! Tel: kup dom taniej! Deweloper oferuje wysokie rabaty! Najważniejsze atuty tej inwestycji: południowo zachodnia ekspozycja światła -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wrocław

Księże Małe,Wrocław

1 332 000 zł138 m² 9 630,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zakup bezpośrednio od dewelopera - nie płacisz prowizji I podatku pcc Nowoczesny Dom szeregowy z 2 miejscami postojowymi oraz ogrodem w cichej, zielonej okolicy. Lokalizacja: wrocław,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Szczygla

Kowale,Wrocław

949 000 zł77 m² 12 324,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:323 m²

Dom, w którym odpoczniesz od świata | Wrocław, ul. Szczygla Wyobraź sobie poranek. Wychodzisz z kubkiem kawy do swojego ogrodu. Słychać tylko śpiew ptaków, powietrze jest świeże, a Ty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Fabryczna,Wrocław

3 700 000 zł764 m² 4 842,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny pod Wrocławiem Kadłub Bez pośredników oszczędzasz 111 000 zł prowizji! Pośredników Nieruchomości prosimy o brak kontaktu Oferuję na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sygnałowa

Jagodno,Wrocław

1 600 000 zł180 m² 8 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:554 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 180 m , położony na dużej, zadbanej działce o powierzchni 554 m . Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górecka

Stabłowice,Wrocław

1 599 000 zł144 m² 11 065,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 145 m2 usadowiony na działce o powierzchni 496 m2 w otoczeniu nowej, niskiej zabudowy. Doradca klienta: pośrednik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocław

Krzyki,Wrocław

4 398 000 zł184 m² 23 902,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:740 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowy dom z 2023 roku na sprzedaż, który został wybudowany z myślą o wygodzie dla naszej rodziny z dbałością o każdy detal,.