dowolna

Domy wyremontowane Wrocław - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

125 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

125 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Krzemieniecka

Fabryczna,Wrocław

719 000 zł189 m² 3 804,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:570 m²

***** kontakt agata mrożek***** Polecam Państwu do sprzedaży dom wolnostojący przy ul. Krzemienieckiej z lat 70-tych 3-kondygnacyjny. W latach 90-tych całkowicie wyremontowany, w 2004.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widawa

Widawa,Wrocław

850 000 zł237 m² 3 590,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Opis: polecam dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym na osiedlu Widawa. Powierzchnia działki 855 m2 Powierzchnia zabudowy: 134,65m + 22,98m garaż + 33,87m taras i balkon 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Strachocin

Strachocin,Wrocław

750 000 zł270 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Opis: polecam skrajny szereg na osiedlu Strachocin o powierzchni użytkowej 191m + 18m garaż. Budynek składa się z 7 pokoi, kuchni z jadalnią, 2 łazienki, 2 pomieszczenia gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

860 000 zł135 m² 6 370,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Opis: polecam dom szeregowy na Sępolnie po kapitalnym remoncie w 2013r. Powierzchnia całkowita domu to 100m + 35 m duża piwnica. Na parterze domu znajduje się salon - 17m, kuchnia - 12m oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Pawłowice

Pawłowice,Wrocław

1 249 000 zł347 m² 3 603,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Opis: polecam dom na Psim Polu - Pawłowice. Powierzchnia użytkowa to 200,9 m2 - Piwnica, parter, piętro. Powierzchnia działki 937 m2. Dom składa się z 5 pokoi, 2 łazienki, garaż na 2 samochody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Krzyki

Krzyki,Wrocław

4 900 zł138 m² 35,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:255 m²

Wrocław - Oporów Funkcjonalny dom 2 kondygnacyjny w zabudowie szeregowej. Osiedle strzeżone (stróżówka), ogrodzone, z bramą wjazdową na pilota. Dom w tym roku został odświeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Opis: polecam na sprzedaż dom (połowa bliźniaka) 3 poziomy po kapitalnym remoncie. Powierzchnia domu 300m 2 w tym 530m 2 działka, wybudowany w latach 90, usytuowany na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

980 000 zł300 m² 3 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Opis: super okazja! Polecam na sprzedaż dom (połowa bliźniaka) 3 poziomy po kapitalnym remoncie. Powierzchnia domu 300m 2 w tym 530m 2 działka, wybudowany w latach 90, usytuowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Czekoladowa

Klecina,Wrocław

5 000 zł300 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Opis: super okazja! Polecam na wynajem dom (połowa bliźniaka) 3 poziomy po kapitalnym remoncie. Powierzchnia domu 300m 2 w tym 530m 2 działka, wybudowany w latach 90, usytuowany na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Krzyki

Krzyki,Wrocław

4 500 zł270 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Opis: polecam dom o powierzchni 270 m2 na Ołtaszynie. Budynek nadaje się na siedzibę firmy, biura, przedszkole. Dom składa się z 8 pokoi, 2 łazienek oraz kuchni. Do dyspozycji ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Mroźna

Psie Pole,Wrocław

2 900 zł120 m² 24,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

| atrakcyjna cena najmu! Dom wolnostojący do wynjęcia od zaraz. Budynek z garażem, piętrowy, o pow. 120 mkw, 5 pokoi, kuchnia, łazienka i wc. Dom usytuowany na działce o pow. 12 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ułańska

Krzyki,Wrocław

699 000 zł220 m² 3 177,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Opis: gorąco polecam na sprzedaż 5 pokojowy dom w cichej okolicy na Ołtaszynie. W przyziemiu znajduje się garaż (17m 2 ), pralnia (15m 2 ), kotłownia (13m 2 ) oraz pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Częstochowska

Fabryczna,Wrocław

695 000 zł230 m² 3 021,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis: gorąco polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej okolicy na Złotnikach. Dom składa się z przyziemienia i dwóch kondygnacji. Na poziomie ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widawa

Widawa,Wrocław

1 590 000 zł274 m² 5 802,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opis: polecam dom jednorodzinny piętrowy + poddasze na osiedlu Widawa. Powierzchnia działki to około 2000 m2. Dom składa się z trzech poziomów: parter 119 m2; kuchnia, jadalnia, salon, gabinet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Widawa

Widawa,Wrocław

639 000 zł200 m² 3 195 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:950 m²

Opis: polecam dom jednorodzinny piętrowy na osiedlu Widawa. Powierzchnia działki to około 950 m2. Dom składa się z dwóch poziomów: pierwszy - 4 pokoje, kuchnia, łazienka osobne wc, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

550 000 zł170 m² 3 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Do sprzedania dom w zabudowie blizniaczej dwukondygnacyjny z lat osiemdziesiatych, połozony na wrocławskich Stabłowicach. Budynek podpiwniczony, prawie nie zagłebiony w gruncie, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widawa

Widawa,Wrocław

1 030 000 zł240 m² 4 291,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Opis: polecam dom jednorodzinny piętrowy z pełnym podpiwniczeniem i garażem na osiedlu Widawa. Powierzchnia działki to około 2000 m2. Dom składa się z dwóch poziomów: pierwszy - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

2 200 000 zł380 m² 5 789,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:950 m²

Przestronny, przedwojenny dom - rezydencja, na wrocławskich Karłowicach. Połozony na dużej działce o pow. 950mkw. Budynek trzykondygnacyjny, z podpiwniczeniem, budowa rozpoczęta w 1914 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widawa

Widawa,Wrocław

780 000 zł240 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 030 m²

Opis: polecam dom jednorodzinny piętrowy z pełnym podpiwniczeniem i garażem na osiedlu Widawa. Powierzchnia działki to około 1030 m2. Dom składa się z dwóch poziomów: pierwszy - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

1 100 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:610 m²

Dom w zabudowie szeregowej,narożny Obsadzony krzewami wzdłuż ogrodzenia,z zagospodarowaną działką.Posiada 3kondygnacje i dużą ładnie urządzoną piwnicę w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klecińska

Fabryczna,Wrocław

1 390 000 zł200 m² 6 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Opis: polecam na sprzedaż nowy, luksusowy dom o powierzchni całkowitej 200m2 położony na działce o powierzchnii 450m2 na Muchoborze Małym. Na dom składają się 3 kondygnacje: poziom 0,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jeleniogórska

Fabryczna,Wrocław

820 000 zł180 m² 4 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:450 m²

Opis: polecam dom na sprzedaż na wrocławskich Stabłowicach o powierzchni urzytkowej około 160 m2. Powierzchnia działki to 450 m2. Budynek ma 2 kondygnacje. Na budynek składają się 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

475 000 zł178 m² 2 668,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - 0% prowizji od kupującego! - prowizję biura pokrywa właściciel nieruchomości dom Z klimatem! lokalizacja: gajków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okulickiego

Psie Pole,Wrocław

949 000 zł193 m² 4 917,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - - prowizję biura pokrywa sprzedający atrakcyjne położenie oraz wysoki standard wykończenia lokalizacja: pruszowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

20 000 zł1 470 m² 13,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - opis: do wynajęcia zabytkowy odrestaurowany Zamek z pierwszej połowy XVII wieku, o pow. 1470mkw, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

4 500 000 zł1 470 m² 3 061,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:28

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - opis: do sprzedaży zabytkowy odrestaurowany Zamek z pierwszej połowy XVII wieku, o pow. 1470mkw, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widawa

Widawa,Wrocław

1 299 999 zł400 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Opis: polecam dom na osiedlu Widawa o powierzchni 400m2 na działce 2500m2. Wymiary oraz pomieszczenia na zdjęciach. Dom moży być wykorzystany jako hotel/ zajazd/pensjonat ponieważ znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Fabryczna

Fabryczna,Wrocław

469 000 zł120 m² 3 908,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - lokalizacja: miejscowość Lutynia (pierwsza miejscowość zaraz za Leśnicą). Zielona, spokojna okolica, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

3 900 zł190 m² 20,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Wilczyce - odległość od Wrocławia to niecałe 3km, dojazd do centrum miasta bezkolizyjny. Dobra wylotówka na Warszawę, zielone i spokojne sąsiedztwo. Oferowana wolnostojąca nieruchomość ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Widawa

Widawa,Wrocław

7 500 zł400 m² 18,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Opis: polecam dom na osiedlu Widawa o powierzchni 400m2 na działce 2500m2. Wymiary oraz pomieszczenia na zdjęciach. Możliwość wynajęcia poszczegółnych kondycji pod kwatery dla pracowników,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Psie Pole

Psie Pole,Wrocław

520 000 zł91 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Opis: polecam dom parterowy jednorodzinny o powierzchni 91m2 na działce 800m2. Salon z kuchnią 50m, pokój - 18m, pokój - 10, łazkenka - 8m, garaż - 17m, kotłownia. Jest to oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Brodzka

Fabryczna,Wrocław

420 000 zł100 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Are you looking for A property? call us! szukasz nieruchomości? zadzwoń! - dom W sąsiedztwie lasu I parku! lokalizacja: boczna ul. Brodzkiej, tuż przy granicy z lasem i parkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Widawa

Widawa,Wrocław

850 000 zł237 m² 3 590,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:855 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kurpiów

Krzyki,Wrocław

4 300 zł205 m² 20,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Opis: gorąco polecam na wynajem dom w zabudowie szeregowej w cichej i spokojnej okolicy na Ołtaszynie. Dom składa się z trzech kondygnacji. Na pierwszej znajduje się przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Częstochowska

Fabryczna,Wrocław

3 000 zł230 m² 13,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Opis: gorąco polecam na wynajem dom w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej okolicy na Złotnikach. Dom składa się z przyziemienia i dwóch kondygnacji. Na poziomie ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Śródmieście

Śródmieście,Wrocław

825 000 zł135 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sułowska

Wrocław,dolnośląskie

1 500 000 zł5 155 m² 290,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:5 155 m²

Na sprzedaż nieruchomość przy ul. Sułowskiej, położona 200 metrów od obwodnicy autostradowej, zjazd na Poznań, bezpośrednio przy głównej drodze. Dom 230m2, plus hala 160m2 dodatkowo przygotowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kamiennogórska

Fabryczna,Wrocław

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:596 m²

Piękny dom z ogrodem i zapleczem warsztatowym Dla rodziny lub na działalność gospodarczą Polecam Państwu piękny rodzinny dom mieszczący się na osiedlu domków jednorodzinnych na Złotnikach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Krzyki

Krzyki,Wrocław

1 378 000 zł250 m² 5 512 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

| serdecznie polecam na sprzedaż piękny dom. Zbudowany z cegły z możliwością dobudowania kolejnej kondygnacji,dach pokryty papą termozgrzewalną- aluminiową, cały ocieplony, podpiwniczony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Biskupin

Biskupin,Wrocław

1 590 000 zł183 m² 8 688,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przedmiotem oferty sprzedaży jest wyjątkowa willa położona we wschodniej części Biskupina, 2,5 km od wrocławskiego zoo i Hali Stulecia, ok. 4 km od Placu Grunwaldzkiego i ok. 6,7 km od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

139 000 zł86 m² 1 608,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:630 m²

Na sprzedaż dom letniskowy z drewna charakteryzujący się estetyką oraz ciepłem panującym w tych terenach. Położony jest w pięknej okolicy, na prestiżowym osiedlu nad zalewem.